Boy's 13 years and under 200m Medley |
Final |
|
Time |
Name |
Club |
Age |
FINA PS |
Splits |
Ranking |
|
1. |
2:18.28 |
Pavel S |
City of Perth |
13 |
560 |
Splits |
|
|
2. |
2:20.83 |
Tom G |
Albany |
13 |
530 |
Splits |
|
|
3. |
2:22.57 |
Matt L |
UWA-West Coast |
13 |
511 |
Splits |
|
|
4. |
2:23.33 |
Jayden Y |
UWA-West Coast |
13 |
503 |
Splits |
|
|
5. |
2:24.74 |
Owen M |
Rockingham |
13 |
489 |
Splits |
|
|
6. |
2:28.01 |
Kelly G |
Geraldton |
13 |
457 |
Splits |
|
|
7. |
2:30.59 |
Ben H |
Peel Aquatic |
13 |
434 |
Splits |
|
|
8. |
2:30.78 |
Jon Heng Sheldon T |
X Lab |
12 |
432 |
Splits |
|
Heat |
|
Time |
Name |
Club |
Age |
FINA PS |
Splits |
Ranking |
|
1. |
2:21.75 |
Tom G |
Albany |
13 |
520 |
Splits |
|
|
2. |
2:23.64 |
Matt L |
UWA-West Coast |
13 |
500 |
Splits |
|
|
3. |
2:24.13 |
Pavel S |
City of Perth |
13 |
495 |
Splits |
|
|
4. |
2:26.27 |
Kelly G |
Geraldton |
13 |
473 |
Splits |
|
|
5. |
2:27.64 |
Owen M |
Rockingham |
13 |
460 |
Splits |
|
|
6. |
2:28.83 |
Jayden Y |
UWA-West Coast |
13 |
449 |
Splits |
|
|
7. |
2:32.04 |
Ben H |
Peel Aquatic |
13 |
422 |
Splits |
|
|
8. |
2:32.38 |
Jon Heng Sheldon T |
X Lab |
12 |
419 |
Splits |
|
|
9. |
2:33.80 |
Kaiden R |
Bunbury Swimming Club Incorpor |
13 |
407 |
Splits |
|
|
10. |
2:34.10 |
Oliver B |
Rockingham |
13 |
405 |
Splits |
|
|
11. |
2:34.70 |
Mark S |
UWA-West Coast |
13 |
400 |
Splits |
|
|
12. |
2:35.27 |
Joel B |
Breakers WA |
13 |
396 |
Splits |
|
|
13. |
2:35.45 |
Harrison R |
Rockingham |
13 |
394 |
Splits |
|
|
14. |
2:35.74 |
Thomas M |
Westside Christ Church Aquatic |
13 |
392 |
Splits |
|
|
15. |
2:36.21 |
Ethan S |
Rockingham |
13 |
389 |
Splits |
|
|
16. |
2:36.26 |
Nathan S |
Guildford & Kalamunda District |
12 |
388 |
Splits |
|
|
17. |
2:36.35 |
Aidan B |
Southside Penrhos Wesley |
12 |
388 |
Splits |
|
|
18. |
2:36.94 |
Joshua A |
Southside Penrhos Wesley |
13 |
383 |
Splits |
|
|
19. |
2:38.52 |
Carrick D |
South Lake Dolphins |
13 |
372 |
Splits |
|
|
20. |
2:38.77 |
Kean L |
UWA-West Coast |
13 |
370 |
Splits |
|
|
21. |
2:39.17 |
Jack D |
South Shore |
13 |
367 |
Splits |
|
|
22. |
2:40.77 |
Hayden S |
Guildford & Kalamunda District |
13 |
357 |
Splits |
|
|
23. |
2:41.23 |
Aiden B |
Arena |
13 |
353 |
Splits |
|
|
24. |
2:42.14 |
Caleb R |
Guildford & Kalamunda District |
13 |
348 |
Splits |
|
|
25. |
2:42.24 |
Liam P |
Southside Penrhos Wesley |
13 |
347 |
Splits |
|
|
26. |
2:43.27 |
Jair B |
Southside Penrhos Wesley |
13 |
340 |
Splits |
|
|
27. |
2:43.98 |
Nathan M |
South Shore |
13 |
336 |
Splits |
|
|
28. |
2:44.18 |
RuiQi Ashton T |
X Lab |
12 |
335 |
Splits |
|
|
29. |
2:47.59 |
Fynn J |
X Lab |
12 |
315 |
Splits |
|