Girl's 13 years and under 200m Medley |
Final |
|
Time |
Name |
Club |
Age |
FINA PS |
Splits |
Ranking |
|
1. |
2:29.09 |
Catherine F |
Southside Penrhos Wesley |
13 |
606 |
Splits |
|
|
2. |
2:33.69 |
Tahlia T |
Breakers WA |
12 |
553 |
Splits |
|
|
3. |
2:35.54 |
Emma B |
Unattached WA |
13 |
534 |
Splits |
|
|
4. |
2:37.41 |
Eliza V |
Guildford & Kalamunda District |
13 |
515 |
Splits |
|
|
5. |
2:40.87 |
Sophie H |
City of Perth |
13 |
482 |
Splits |
|
|
6. |
2:41.59 |
Kendal P |
Kingsway Swimming Club |
12 |
476 |
Splits |
|
|
7. |
2:41.99 |
Teegan W |
Western Sprint |
13 |
472 |
Splits |
|
|
8. |
2:51.31 |
Summer B |
Rockingham |
12 |
399 |
Splits |
|
Heat |
|
Time |
Name |
Club |
Age |
FINA PS |
Splits |
Ranking |
|
1. |
2:36.04 |
Catherine F |
Southside Penrhos Wesley |
13 |
528 |
Splits |
|
|
2. |
2:36.34 |
Tahlia T |
Breakers WA |
12 |
525 |
Splits |
|
|
3. |
2:39.23 |
Eliza V |
Guildford & Kalamunda District |
13 |
497 |
Splits |
|
|
4. |
2:39.31 |
Emma B |
Unattached WA |
13 |
497 |
Splits |
|
|
5. |
2:41.16 |
Sophie H |
City of Perth |
13 |
480 |
Splits |
|
|
6. |
2:42.62 |
Teegan W |
Western Sprint |
13 |
467 |
Splits |
|
|
7. |
2:42.82 |
Kendal P |
Kingsway Swimming Club |
12 |
465 |
Splits |
|
|
8. |
2:42.92 |
Summer B |
Rockingham |
12 |
464 |
Splits |
|
|
9. |
2:43.26 |
Kara B |
Southside Penrhos Wesley |
13 |
461 |
Splits |
|
|
10. |
2:43.28 |
Kaitlyn B |
Kwinana |
13 |
461 |
Splits |
|
|
11. |
2:43.62 |
Alyssa B |
Arena |
13 |
458 |
Splits |
|
|
12. |
2:43.69 |
Bianca P |
South Lake Dolphins |
13 |
458 |
Splits |
|
|
13. |
2:44.34 |
Anna M |
City of Perth |
13 |
452 |
Splits |
|
|
14. |
2:44.53 |
Makayla I |
Arena |
12 |
451 |
Splits |
|
|
15. |
2:44.97 |
Jorja L |
Peel Aquatic |
13 |
447 |
Splits |
|
|
16. |
2:45.50 |
Maddison S |
Bunbury Swimming Club Incorpor |
12 |
443 |
Splits |
|
|
17. |
2:45.51 |
Rhiannon S |
City of Perth |
13 |
443 |
Splits |
|
|
18. |
2:45.92 |
Isabelle W |
UWA-West Coast |
13 |
440 |
Splits |
|
|
19. |
2:46.24 |
Alexandra L |
Peel Aquatic |
13 |
437 |
Splits |
|
|
20. |
2:46.28 |
Crystal E |
UWA-West Coast |
12 |
437 |
Splits |
|
|
21. |
2:47.28 |
Caitlin S |
Southside Penrhos Wesley |
12 |
429 |
Splits |
|
|
22. |
2:48.23 |
Chelsea E |
Guildford & Kalamunda District |
13 |
422 |
Splits |
|
|
23. |
2:48.40 |
Cassidy R |
Rockingham |
13 |
420 |
Splits |
|
|
24. |
2:49.02 |
Maddison J |
Busselton |
13 |
416 |
Splits |
|
|
25. |
2:49.45 |
Mia H |
Arena |
12 |
413 |
Splits |
|
|
26. |
2:51.10 |
Chloe H |
Guildford & Kalamunda District |
12 |
401 |
Splits |
|
|
27. |
2:51.84 |
Megan L |
Peel Aquatic |
13 |
396 |
Splits |
|
|
28. |
2:52.79 |
Georgia R |
Southside Penrhos Wesley |
13 |
389 |
Splits |
|