Boy's 12 to 13 years 400m Freestyle |
Final |
|
Time |
Name |
Club |
Age |
FINA PS |
Splits |
Ranking |
|
1. |
4:16.43 |
Ziang L |
Shanghai Pudong China |
12 |
567 |
Splits |
|
|
2. |
4:16.50 |
Joel B |
Breakers WA |
13 |
567 |
Splits |
|
|
3. |
4:16.53 |
Mingyang Q |
Shanghai Pudong China |
12 |
566 |
Splits |
|
|
4. |
4:30.87 |
Nathan S |
Guildford & Kalamunda District |
13 |
481 |
Splits |
|
|
5. |
4:31.21 |
Ethan O |
Rockingham |
13 |
479 |
Splits |
|
|
6. |
4:36.57 |
Ethan S |
Rockingham |
13 |
452 |
Splits |
|
|
7. |
4:38.57 |
Ben R |
St Hilda's |
12 |
442 |
Splits |
|
|
8. |
4:38.58 |
Charlie H |
UWA-West Coast |
12 |
442 |
Splits |
|
|
9. |
4:41.57 |
Jack D |
South Shore |
13 |
428 |
Splits |
|
|
10. |
4:45.75 |
Declan B |
Scarborough Beach |
13 |
410 |
Splits |
|
|
11. |
4:47.19 |
Christian T |
Canning Districts |
13 |
404 |
Splits |
|
|
12. |
4:47.60 |
Cody Z |
Peel Aquatic |
12 |
402 |
Splits |
|
|
13. |
4:47.69 |
Ben M |
Esperance |
13 |
402 |
Splits |
|
|
14. |
4:49.30 |
Jacob C |
St Hilda's |
13 |
395 |
Splits |
|
|
15. |
4:51.76 |
Tremayne M |
South Shore |
13 |
385 |
Splits |
|
|
16. |
4:52.93 |
James K |
South Lake Dolphins |
13 |
380 |
Splits |
|
|
17. |
4:56.52 |
Charlie R |
UWA-West Coast |
12 |
367 |
Splits |
|
|
18. |
4:59.35 |
Liam P |
Southside Penrhos Wesley |
13 |
356 |
Splits |
|
|
19. |
5:01.22 |
Alistair J |
Breakers WA |
13 |
350 |
Splits |
|
|
20. |
5:01.40 |
Clayton M |
Southside Penrhos Wesley |
12 |
349 |
Splits |
|
Boy's 14 years 400m Freestyle |
Final |
|
Time |
Name |
Club |
Age |
FINA PS |
Splits |
Ranking |
|
1. |
4:10.90 |
Adriano T |
UWA-West Coast |
14 |
605 |
Splits |
|
|
2. |
4:12.38 |
Lucas W |
UWA-West Coast |
14 |
595 |
Splits |
|
|
3. |
4:16.31 |
Matt L |
UWA-West Coast |
14 |
568 |
Splits |
|
|
4. |
4:23.63 |
Harrison R |
Rockingham |
14 |
522 |
Splits |
|
|
5. |
4:24.80 |
Drew M |
Guildford & Kalamunda District |
14 |
515 |
Splits |
|
|
6. |
4:28.10 |
Mark S |
UWA-West Coast |
14 |
496 |
Splits |
|
|
7. |
4:28.86 |
Hayden S |
Guildford & Kalamunda District |
14 |
492 |
Splits |
|
|
8. |
4:32.76 |
Jeremy A |
Mandurah |
14 |
471 |
Splits |
|
|
9. |
4:34.05 |
Max C |
Kwinana |
14 |
465 |
Splits |
|
|
10. |
4:35.34 |
Luke P |
South Shore |
14 |
458 |
Splits |
|
|
11. |
4:41.01 |
Ashley B |
Breakers WA |
14 |
431 |
Splits |
|
|
12. |
4:42.44 |
Caleb R |
Guildford & Kalamunda District |
14 |
424 |
Splits |
|
|
13. |
4:44.03 |
Oliver B |
Rockingham |
14 |
417 |
Splits |
|
|
14. |
4:44.81 |
David S |
UWA-West Coast |
14 |
414 |
Splits |
|
|
15. |
4:45.53 |
Owen C |
Bunbury Swimming Club Incorpor |
14 |
411 |
Splits |
|
|
16. |
4:46.31 |
Lochlan C |
City of Perth |
14 |
407 |
Splits |
|
|
17. |
4:46.73 |
Luke W |
Albany |
14 |
406 |
Splits |
|
|
18. |
4:47.30 |
Jacques S |
Albany |
14 |
403 |
Splits |
|
Boy's 15 years 400m Freestyle |
Final |
|
Time |
Name |
Club |
Age |
FINA PS |
Splits |
Ranking |
|
1. |
4:03.96 |
Ruan V |
UWA-West Coast |
15 |
659 |
Splits |
|
|
2. |
4:08.05 |
Flynn B |
UWA-West Coast |
15 |
627 |
Splits |
|
|
3. |
4:13.77 |
Christopher V |
Guildford & Kalamunda District |
15 |
585 |
Splits |
|
|
4. |
4:17.88 |
James P |
Scarborough Beach |
15 |
558 |
Splits |
|
|
5. |
4:18.16 |
Sean B |
South Shore |
15 |
556 |
Splits |
|
|
6. |
4:21.01 |
Alec M |
City of Perth |
15 |
538 |
Splits |
|
|
7. |
4:22.46 |
Aidan N |
Breakers WA |
15 |
529 |
Splits |
|
|
8. |
4:24.62 |
Joshua S |
Westside Christ Church Aquatic |
15 |
516 |
Splits |
|
|
9. |
4:25.10 |
Chad H |
Guildford & Kalamunda District |
15 |
513 |
Splits |
|
|
10. |
4:27.31 |
Giuliano F |
City of Perth |
15 |
501 |
Splits |
|
|
11. |
4:29.03 |
Hamish R |
City of Perth |
15 |
491 |
Splits |
|
|
12. |
4:38.90 |
James G |
Guildford & Kalamunda District |
15 |
441 |
Splits |
|
|
13. |
4:40.90 |
Kye O |
Southside Penrhos Wesley |
15 |
431 |
Splits |
|
|
14. |
4:43.03 |
Jake B |
Breakers WA |
15 |
422 |
Splits |
|
|
15. |
4:51.89 |
Oakleigh M |
Peel Aquatic |
15 |
384 |
Splits |
|