Search Name:

My Swim Results

[ Log In ]

2011 SWA SC Qualifying Meet No 1

Challenge Stadium - 28-29 May 2011

Results

 
Event 1  Men 100 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lindsay, Ben              17 Arena                  56.97      55.84   654  
       12.70    26.25    40.70    55.84                                    
  2 Rose, Hamish              20 City of Perth          59.65      58.51   568  
       12.36    27.43    42.76    58.51                                    
  3 Glucina, Matthew          26 City of Perth          57.24      58.61   565  
       12.62    27.56    42.85    58.61                                    
  4 Walker, Andrew            14 Western Sprint         58.59      58.84   559  
       12.51    27.28    42.77    58.84                                    
  5 Neuwert, Steve            26 Western Sprint            NT      59.11   551  
       12.30    27.11    42.90    59.11                                    
  6 Blaxill, John             18 Western Sprint       1:01.47      59.15   550  
       12.90    27.68    43.39    59.15                                    
  7 Day, Mitchell             18 Central Aquatic        59.30      59.55   539  
       12.73    27.33    43.09    59.55                                    
  8 Towers, Stratton          21 Swan Hills                NT      59.88   530  
       12.29    26.89    42.77    59.88                                    
  9 Sucipto, Tommy            16 Southlake              59.18    1:00.00   527  
       12.61    27.68    43.61  1:00.00                                    
 10 Staffe, Luke              15 Unattached           1:02.24    1:00.46   515  
       12.84    27.85    43.81  1:00.46                                    
 11 Smith, Alexander          15 Arena                1:03.10    1:02.07   476  
       13.26    28.94    45.46  1:02.07                                    
 12 Brown, Nicholas           15 Western Sprint       1:04.00    1:02.48   467  
       13.22    28.74    45.14  1:02.48                                    
 13 Moutia, Jesse             18 Western Sprint       1:04.58    1:02.49   466  
       13.43    29.60    45.90  1:02.49                                    
 14 Fyfe, Damian              13 City of Perth        1:02.76    1:02.57   465  
       14.05    28.86    46.22  1:02.57                                    
 15 Evernden, Ryan            16 Bunbury              1:04.56    1:02.58   464  
       12.99    28.80    45.30  1:02.58                                    
 16 Baumann, Alex             14 Arena                1:09.04    1:03.15   452  
       13.58    29.08    46.17  1:03.15                                    
 17 Chin, Alex                13 West Coast           1:15.12    1:04.06   433  
       13.43    29.81    46.75  1:04.06                                    
 18 Julian, James             17 Westside                  NT    1:04.37   427  
       14.32    30.34    48.24  1:04.37                                    
 19 Luff, Matthew             15 Southlake            1:12.08    1:04.76   419  
       13.46    29.27    46.40  1:04.76                                    
 20 Scott, Steven             16 Kwinana              1:13.29    1:06.03   395  
       13.64    30.23    48.14  1:06.03                                    
 21 Atkin, Jack               14 Southside                 NT    1:06.47   387  
       14.14    30.96    48.79  1:06.47                                    
 22 McClelland, Josh          14 Unattached           1:14.00    1:06.54   386  
       13.89    30.31    49.30  1:06.54                                    
 23 Kapp, Marco               15 Arena                1:07.74    1:06.60   385  
       13.65    30.43    47.82  1:06.60                                    
 24 Kendall, Jordon           14 Bunbury              1:07.70    1:07.15   376  
       14.26    31.40    49.39  1:07.15                                    
 25 Bodey, Dylan              16 Western Sprint       1:05.78    1:07.44   371  
       14.61    31.87    49.71  1:07.44                                    
 25 England, Michael          14 Westside                  NT    1:07.44   371  
       14.55    31.80    49.77  1:07.44                                    
 27 Paull, Jack               13 All Saints           1:14.01    1:08.52   354  
       14.81    32.19    50.59  1:08.52                                    
 28 Tan, Hock K               14 All Saints           1:17.19    1:08.53   354  
       14.64    31.67    49.78  1:08.53                                    
 29 Ansell, Charlie           13 Southshore           1:14.92    1:08.83   349  
       13.96    30.94    49.62  1:08.83                                    
 30 Verhage, Braga            13 West Coast                NT    1:08.96   347  
       13.81    30.99    49.79  1:08.96                                    
 31 Jackson, Jason            16 Riverside            1:13.65    1:09.38   341  
       14.20    31.20    49.88  1:09.38                                    
 32 Basson, Oliver            19 Westside                  NT    1:09.54   338  
       14.39    31.61    50.34  1:09.54                                    
 33 McGowan, Brody            13 Breakers                  NT    1:09.69   336  
       14.70    32.04    51.61  1:09.69                                    
 34 Zoiti, Michael            15 Southshore                NT    1:09.85   334  
       14.17    31.49    49.95  1:09.85                                    
 35 Griffiths, Alexander      15 Bunbury                   NT    1:11.44   312  
       14.48    32.29    51.31  1:11.44                                    
 36 Hoey, James               14 Uwa Uniswim          1:17.67    1:11.89   306  
       14.32    31.92    51.13  1:11.89                                    
 37 Harding, Matthew          13 Southside                 NT    1:12.70   296  
       14.70    34.27    53.54  1:12.70                                    
 38 Chu, Erskine              13 All Saints                NT    1:12.77   295  
       15.96    33.79    52.87  1:12.77                                    
 39 Warries, Calvin           15 Aquajets                  NT    1:12.84   294  
       14.99    33.22    52.64  1:12.84                                    
 40 Standing, Gerard          12 Southside                 NT    1:12.91   293  
       15.13    33.71    52.64  1:12.91                                    
 41 Crisa, Nicholas           14 Western Sprint            NT    1:14.96   270  
       15.68    33.82    53.64  1:14.96                                    
 42 Pennell, Thomas           12 Westside                  NT    1:15.10   269  
       14.83    32.98    53.76  1:15.10                                    
 43 Sadler, Oliver            13 Breakers             1:21.87    1:15.41   265  
       15.47    34.06    54.19  1:15.41                                    
 44 Martin, Justin            13 Arena                1:12.81    1:16.05   259  
       15.20    34.46    54.60  1:16.05                                    
 45 Dubois, Jacob             13 Bunbury              1:23.68    1:16.06   258  
       15.86    35.10    55.85  1:16.06                                    
 46 Smith, Jake               13 Breakers             1:15.00    1:16.29   256  
       16.41    34.49    55.47  1:16.29                                    
 47 Short, Morgan             16 Geraldton            1:20.49    1:16.65   253  
       15.87    35.06    55.76  1:16.65                                    
 48 Pollard, Kieren J         12 Breakers                  NT    1:17.26   247  
       15.83    36.79    56.42  1:17.26                                    
 49 White, Jackson            12 All Saints                NT    1:18.26   237  
       16.27    36.01    56.82  1:18.26                                    
 50 McAleese, Ethan           11 Rockingham           1:30.75    1:20.10   221  
       16.81    36.99    57.76  1:20.10                                    
 51 Downes, Lewis             12 Arena                1:21.93    1:21.14   213  
       17.70    39.07  1:00.22  1:21.14                                    
 52 Mahon, Daniel             13 Bunbury              1:32.13    1:22.21   205  
       15.91    35.59    57.63  1:22.21                                    
 53 Donovon, Stephen 14       21 Southshore           1:24.55    1:23.21   197  
       17.43    37.52  1:00.54  1:23.21                                    
 54 Osborne, Harley           10 Western Sprint       1:36.42    1:23.76   193  
       17.39    38.44  1:01.30  1:23.76                                    
 55 Watling, Alastair         14 Western Sprint            NT    1:24.67   187  
       17.38    38.32  1:01.52  1:24.67                                    
 56 Kerr, Pandu               13 Riverton                  NT    1:25.49   182  
       17.94    39.78  1:02.61  1:25.49                                    
 57 Trice, Oliver             11 All Saints                NT    1:28.09   166  
       17.01    37.11  1:01.54  1:28.09                                    
 58 Denehey, Sean             13 Bunbury                   NT    1:29.48   159  
       18.06    40.80  1:05.21  1:29.48                                    
 59 Calleja, Ethan            11 City of Perth             NT    1:31.36   149  
       17.70    40.49  1:08.04  1:31.36                                    
 60 Wilson, Jack               9 Arena                     NT    1:32.00   146  
       19.30    42.61  1:08.39  1:32.00                                    
 61 Heslop, Jamie             10 Western Sprint            NT    1:32.09   145  
       18.56    42.93  1:07.33  1:32.09                                    
 62 Smith, Ben                11 Arena                     NT    1:32.59   143  
       18.33    40.97  1:05.41  1:32.59                                    
 63 Lotti, Dylan              11 Arena                1:38.45    1:33.93   137  
       18.44    41.45  1:08.11  1:33.93                                    
 64 Rainford, Joshua          11 Victoria Park        1:36.06    1:33.96   137  
       21.04    43.55  1:09.16  1:33.96                                    
 65 Baker, Declan J           11 Rockingham                NT    1:40.45   112  
       20.49    47.35  1:14.82  1:40.45                                    
 66 Spencer, Seth N            9 Rockingham                NT    1:44.39   100  
       20.02    46.75  1:15.98  1:44.39                                    
 67 Schaper, Finlay           11 Southshore                NT    1:51.47    82  
       22.18    50.63  1:19.92  1:51.47                                    
 68 Calleja, Zachariah         8 City of Perth             NT    1:55.08    74  
       19.73    46.80  1:21.35  1:55.08                                    
 -- Bolton, James              9 Kwinana                   NT         DQ        
       20.60    48.22  1:21.56       DQ                                    
 -- Holloway, James W         12 Rockingham                NT         DQ        
       17.91    40.00  1:06.59       DQ                                    
 
Event 2  Women 100 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Parker, Charmaine         17 Western Sprint       1:02.13    1:04.27   628  
       13.93    30.40    47.11  1:04.27                                    
  2 Shepherd, Caitlin         15 Western Sprint       1:11.27    1:05.53   592  
       13.82    30.05    47.54  1:05.53                                    
  3 Wall, Candice             14 Arena                1:05.15    1:06.28   572  
       13.72    30.27    48.10  1:06.28                                    
  4 Unwin, Chelsea            14 Western Sprint       1:05.64    1:06.38   570  
       14.22    31.31    48.96  1:06.38                                    
  5 Langford, Katherine       15 Southshore           1:07.06    1:07.68   538  
       14.76    31.92    50.15  1:07.68                                    
  6 Murray, Darian            13 Western Sprint       1:11.13    1:08.69   514  
       14.82    31.96    49.91  1:08.69                                    
  7 Hamilton, Sarah           16 Aqua Attack               NT    1:09.12   505  
       13.72    31.34    49.88  1:09.12                                    
  8 Szokolai, Samantha        18 City of Perth        1:05.61    1:09.62   494  
       14.68    32.21    50.86  1:09.62                                    
  9 Cook, Tamsin              12 Breakers             1:05.74    1:09.73   492  
       14.59    32.33    50.50  1:09.73                                    
 10 Du Randt, Chante          14 Arena                1:15.82    1:09.97   487  
       14.53    31.95    50.64  1:09.97                                    
 11 Sagar, Elly               13 Arena                1:11.93    1:10.02   485  
       14.77    32.38    50.86  1:10.02                                    
 12 Tonner, Jordana           13 Southshore           1:13.05    1:10.05   485  
       14.34    31.60    50.53  1:10.05                                    
 13 Feast, Sarah              15 Aquajets             1:14.87    1:10.34   479  
       15.78    32.65    52.16  1:10.34                                    
 13 Wilkins, Madeline         15 All Saints           1:16.18    1:10.34   479  
       14.62    32.14    50.78  1:10.34                                    
 15 Smith, Kate               14 Central Aquatic           NT    1:10.51   475  
       14.35    31.84    50.77  1:10.51                                    
 16 Hodgetts, Alisha          14 West Coast           1:14.62    1:10.65   473  
       14.28    31.82    50.67  1:10.65                                    
 17 Carrick, Kirsten          15 Arena                     NT    1:10.93   467  
       14.71    32.44    52.19  1:10.93                                    
 18 Higgins, Bree             17 Western Sprint       1:10.45    1:11.01   465  
       14.77    32.17    50.66  1:11.01                                    
 19 Jefferies, Kymberly       20 City of Perth             NT    1:11.58   454  
       15.01    32.88    51.90  1:11.58                                    
 20 Goy, Karla                12 City of Perth        1:13.54    1:11.86   449  
       15.37    33.05    52.95  1:11.86                                    
 21 Jose, Fabienne            16 Westside                  NT    1:11.96   447  
       14.68    32.59    51.92  1:11.96                                    
 22 Sokol, Tijana             17 Southlake            1:19.14    1:11.99   447  
       14.57    31.58    51.01  1:11.99                                    
 23 Okulicz, Danae            15 Arena                1:11.05    1:12.08   445  
       15.35    32.25    51.75  1:12.08                                    
 24 Lawrence, Tessa A         15 All Saints           1:16.36    1:13.21   425  
       15.58    33.68    53.18  1:13.21                                    
 25 MacDonald-Razvi, Jade     14 Arena                1:17.90    1:14.61   401  
       15.12    33.62    53.68  1:14.61                                    
 26 Grotegoed, Coco           11 City of Perth        1:20.37    1:15.43   388  
       15.42    33.73    54.14  1:15.43                                    
 26 Reicheld, Natasja         13 Aqua Attack          1:22.14    1:15.43   388  
       15.22    34.05    54.10  1:15.43                                    
 28 Grosse, Abbey             13 All Saints           1:17.12    1:15.55   386  
       15.75    34.85    55.07  1:15.55                                    
 29 Hollis, Madison           14 All Saints                NT    1:15.85   382  
       15.42    33.47    53.86  1:15.85                                    
 30 Chin, Olivia              15 West Coast                NT    1:16.31   375  
       14.94    33.47    54.07  1:16.31                                    
 31 Lindsay, Hadley           12 West Coast           1:14.16    1:16.44   373  
       15.55    34.57    55.24  1:16.44                                    
 32 Glossop, Sheridan         14 Southlake            1:19.80    1:19.18   336  
       16.99    36.47    57.30  1:19.18                                    
 33 Britton, Alicia           14 West Coast           1:22.74    1:19.25   335  
       16.67    37.45    57.76  1:19.25                                    
 34 Saetang, Lisa             13 All Saints                NT    1:19.46   332  
       15.72    34.46    56.30  1:19.46                                    
 35 Loo, Chien Yi             14 Western Sprint       1:22.67    1:19.49   332  
       15.92    35.47    57.16  1:19.49                                    
 36 Holloway, Alexandra       15 Rockingham           1:25.48    1:19.68   329  
       16.26    36.38    58.03  1:19.68                                    
 37 Peterson, Amy             15 Southlake                 NT    1:20.29   322  
       16.58    35.25    57.37  1:20.29                                    
 38 Coten, Claire             10 Southshore           1:24.96    1:20.57   318  
       16.33    35.69    57.13  1:20.57                                    
 39 Short, Brianna            12 Geraldton            1:23.89    1:20.78   316  
       16.27    35.00    56.50  1:20.78                                    
 40 Marshall, Georgia         13 Swan Hills                NT    1:21.96   303  
       15.58    35.19    58.82  1:21.96                                    
 41 Zappacosta, Tiana         12 Victoria Park        1:32.41    1:22.00   302  
       17.47    37.34  1:01.10  1:22.00                                    
 42 Bodey, Lara               12 Western Sprint       1:25.74    1:22.04   302  
       16.85    36.97    59.32  1:22.04                                    
 43 Burnett, Danika           14 Riverton                  NT    1:22.12   301  
       16.01    35.66    57.44  1:22.12                                    
 44 Guy, Niamh                15 City of Perth             NT    1:22.52   296  
       15.85    34.98    56.67  1:22.52                                    
 45 Romano, Jessica           12 Southlake            1:26.34    1:22.72   294  
       16.63    37.65    59.12  1:22.72                                    
 46 Burgos, Alyssa Anne       12 Western Sprint            NT    1:22.87   293  
       16.07    35.48    58.12  1:22.87                                    
 47 Reynolds, Constance K     12 Uwa Uniswim          1:24.20    1:24.48   276  
       17.56    39.63  1:03.35  1:24.48                                    
 48 Dubois, Isabel            11 Bunbury              1:35.55    1:25.25   269  
       18.36    37.74  1:00.38  1:25.25                                    
 49 Halvorson, Jayde          12 Southshore                NT    1:26.55   257  
       16.79    37.49  1:01.20  1:26.55                                    
 50 Manning, Bridie           12 Arena                     NT    1:27.42   249  
       17.68    38.95  1:02.10  1:27.42                                    
 51 Prescott, Jaime           10 Western Sprint            NT    1:28.50   240  
       17.32    39.64  1:03.50  1:28.50                                    
 52 Swalllow, Kate            12 Westside                  NT    1:30.29   226  
       17.79    39.42  1:03.88  1:30.29                                    
 53 MacRitchie, Caitlin B     11 Central Aquatic           NT    1:30.79   222  
                41.11  1:05.56  1:30.79                                    
 54 Stubberfield, Holly E     11 Western Sprint       1:41.61    1:31.11   220  
       17.66    39.82  1:04.62  1:31.11                                    
 55 Graca, Nadia              12 Tuart Hill                NT    1:31.55   217  
       17.33    39.10  1:04.91  1:31.55                                    
 56 O'Donnell, Brierley       10 Riverside                 NT    1:31.68   216  
       21.54  1:58.76  1:23.60  1:31.68                                    
 57 Gower, Rachel             11 Westside                  NT    1:32.24   212  
       17.69    40.94  1:05.52  1:32.24                                    
 58 Gibb, Emily J             12 Central Aquatic           NT    1:32.81   208  
       18.03    41.07  1:07.38  1:32.81                                    
 59 Barton, Georgia           11 Central Aquatic           NT    1:33.24   205  
       18.23    41.57  1:05.97  1:33.24                                    
 60 Eastwood, Kelsey          10 Swan Hills           1:40.20    1:34.11   200  
       19.63    44.34  1:10.66  1:34.11                                    
 61 Steven-Biggs, Claire      10 Arena                     NT    1:36.63   184  
       18.94    44.30  1:09.90  1:36.63                                    
 62 McPherson, Serena          9 Western Sprint            NT    1:42.91   153  
       20.55    46.70  1:14.97  1:42.91                                    
 63 Muru, Carolin              9 Western Sprint            NT    1:43.02   152  
       20.53    46.96  1:15.22  1:43.02                                    
 64 Ho, Alexandra             10 Aqua Attack          1:44.33    1:43.95   148  
       19.08    43.67  1:11.92  1:43.95                                    
 65 McGillivray, Phoebe       11 Western Sprint            NT    1:57.10   103  
       22.20    51.84  1:26.27  1:57.10                                    
 -- Stowers, Tyra             11 West Coast           1:32.29         DQ        
       17.76    41.42  1:06.25       DQ                                    
 -- Muru, Kristina            11 Western Sprint            NT         DQ        
       23.96    53.63  1:25.65       DQ                                    
 
Event 3  Mixed 99 & Under 50 SC Meter Breaststroke Multi-Disability
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Black, Gregory 14         21 Superfins              46.34      47.78   147  
       22.63    47.78                                                      
  2 Rich, Anne-Marie   14     21 Superfins              51.16      52.13   168  
       23.70    52.13                                                      
  3 Robertson, Stephanie 14   22 Superfins              59.63      54.76   145  
       26.20    54.76                                                      
  4 Beckett, Mischa 888       28 Superfins              54.33      56.15   134  
       25.11    56.15                                                      
  5 Britton, Charlotte    14  20 Superfins            1:06.06    1:06.93    79  
       31.17  1:06.93                                                      
  6 Saggers, Megan   666      16 Superfins            1:09.20    1:08.56    74  
       31.62  1:08.56                                                      
 
Event 4  Mixed 11 & Over 1500 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Evans, Jason              22 City of Perth       16:35.65   16:48.31   599  
       14.19    29.74    46.10  1:02.63  1:19.32  1:35.84  1:52.66  2:09.34
     2:26.33  2:42.92  2:59.84  3:16.45  3:33.34  3:50.06  4:06.88  4:23.53
     4:40.73  4:57.46  5:14.72  5:31.54  5:48.76  6:05.61  6:22.81  6:39.48
     6:56.68  7:13.59  7:30.73  7:47.61  8:05.10  8:21.91  8:39.31  8:56.06
    16:48.31
  2 Throssell, Brianna        15 City of Perth             NT   16:51.14   774  
       13.60    29.05    45.62  1:02.18  1:18.92  1:35.74  1:52.59  2:09.42
     2:26.25  2:42.94  2:59.87  3:16.56  3:33.43  3:50.25  4:07.29  4:24.02
     4:40.94  4:57.92  5:14.98  5:31.70  5:48.68  6:05.47  6:22.44  6:39.37
     6:56.33  7:13.27  7:30.09  7:46.96  8:04.15  8:20.86  8:38.18  8:55.02
    16:51.14
  3 Regnaud, Alex             14 City of Perth       16:41.02   17:04.00   572  
       14.19    30.85    47.68  1:04.98  1:21.89  1:39.25  1:56.24  2:13.61
     2:30.74  2:48.01  3:05.09  3:22.26  3:39.34  3:56.42  4:13.42  4:30.43
     4:47.40  5:04.85  5:21.85  5:38.82  5:55.29  6:12.19  6:29.23  6:46.18
     7:03.44  7:20.50  7:37.63  7:54.96  8:11.82  8:28.77  8:45.63  9:02.67
    17:04.00
  4 Platt, Jake               16 Western Sprint            NT   17:13.84   555  
       14.72    30.90    47.46  1:04.44  1:21.61  1:38.75  1:55.67  2:12.96
     2:29.88  2:47.39  3:04.70  3:21.97  3:39.39  3:56.53  4:13.59  4:31.01
     4:48.28  5:05.50  5:22.41  5:39.86  5:56.88  6:14.12  6:31.67  6:49.08
     7:06.42  7:23.49  7:40.88  7:58.14  8:15.20  8:32.37  8:49.62  9:06.75
    17:13.84
  5 Wilson, Brooke            17 City of Perth       16:52.15   17:18.34   715  
       14.61    31.07    47.91  1:05.07  1:22.12  1:39.32  1:56.53  2:13.68
     2:30.67  2:47.90  3:04.80  3:21.82  3:38.74  3:55.86  4:12.77  4:29.94
     4:47.05  5:04.50  5:21.67  5:38.97  5:55.82  6:13.26  6:30.52  6:48.21
     7:05.60  7:23.26  7:40.62  7:58.44  8:15.79  8:33.37  8:50.58  9:08.08
    17:18.34
  6 McAleese, Austin          13 Rockingham          17:38.60   17:19.92   546  
       14.35    30.42    47.43  1:04.49  1:21.68  1:38.87  1:56.38  2:13.78
     2:31.23  2:48.49  3:05.71  3:23.19  3:41.23  3:58.77  4:16.44  4:34.10
     4:51.84  5:09.29  5:27.06  5:44.82  6:02.60  6:20.49  6:38.55  6:56.25
     7:14.06  7:32.13  7:50.00  8:08.01  8:25.69  8:43.24  9:00.87  9:18.43
    17:19.92
  7 Spurr, Justine            16 Southshore          17:35.76   17:38.47   675  
       14.36    30.52    47.72  1:05.12  1:22.76  1:40.31  1:58.00  2:15.49
     2:33.08  2:50.77  3:08.69  3:26.59  3:44.32  4:02.02  4:20.06  4:37.70
     4:55.26  5:12.79  5:30.58  5:48.15  6:06.11  6:23.74  6:41.38  6:59.15
     7:17.13  7:34.69  7:52.33  8:10.10  8:28.11  8:45.63  9:03.64  9:21.61
    17:38.47
  8 Blaxill, Jennifer         16 Western Sprint            NT   17:46.23   660  
       14.78    31.37    48.63  1:06.05  1:23.61  1:41.76  1:59.72  2:17.51
     2:35.08  2:52.95  3:10.47  3:28.32  3:46.22  4:04.31  4:22.29  4:40.23
     4:58.17  5:16.02  5:33.83  5:51.51  6:09.47  6:27.76  6:45.30  7:02.86
     7:20.47  7:37.95  7:55.89  8:14.20  8:32.05  8:49.86  9:07.67  9:25.47
    17:46.23
  9 Hull, Grace B             12 Breakers                  NT   18:05.36   626  
       49.82    32.07  1:25.54  1:07.69  2:38.45  1:43.96  3:14.91  2:20.41
     3:51.44  2:56.62  4:28.01  3:33.30  5:04.55  4:10.03  5:40.99  4:46.44
     6:17.22  5:22.91  7:29.85  5:59.02  8:06.24  6:35.43  9:18.82  7:11.53
     9:54.92  7:48.36 10:31.32  8:24.24 11:07.64  9:00.77 11:44.32  9:37.08
    18:05.36
 10 Dempster, Caris           20 Western Sprint      17:53.88   18:12.35   614  
       15.92    33.28    51.28  1:09.27  1:27.51  1:45.63  2:03.95  2:22.04
     2:40.33  2:58.51  3:16.83  3:34.91  3:53.19  4:11.34  4:29.48  4:47.51
     5:05.86  5:24.00  5:42.32  6:00.51  6:18.63  6:36.79  6:55.25  7:13.48
     7:32.09  7:50.28  8:08.65  8:27.00  8:45.40  9:03.58  9:22.23  9:40.50
    18:12.35
 11 Bird, Kate                18 Bunbury             17:33.16   18:35.58   576  
       14.89    31.29    48.76  1:06.58  1:24.68  1:43.07  2:01.53  2:20.18
     2:38.77  2:57.26  3:15.84  3:34.63  3:53.19  4:12.02  4:30.85  4:49.76
     5:08.39  5:26.93  5:45.70  6:04.39  6:23.07  6:41.74  7:00.52  7:19.16
     7:37.80  7:56.28  8:14.88  8:33.72  8:52.60  9:11.54  9:30.18  9:49.29
    18:35.58
 12 Hewitt, Thurston          15 West Coast                NT   18:41.18   435  
       14.60    31.06    48.13  1:05.78  1:23.49  1:41.57  2:00.19  2:18.75
     2:37.01  2:55.56  3:14.39  3:32.75  3:51.58  4:10.27  4:29.16  4:48.17
     5:07.08  5:25.98  5:45.25  6:03.91  6:22.70  6:41.46  7:00.52  7:19.51
     7:38.45  7:57.18  8:16.05  8:34.76  8:54.24  9:12.77  9:31.78  9:51.07
    18:41.18
 13 Tassell, Lachlan          14 Western Sprint            NT   19:31.57   382  
       16.58    34.67    53.97  1:12.94  1:32.63  1:52.31  2:12.40  2:31.99
     2:51.92  3:11.57  4:49.20  3:50.06  5:28.46  4:29.53  6:08.55  5:08.57
     6:47.54  5:48.51  7:26.23  6:27.94  8:05.51  7:06.77  8:45.24  7:45.61
     9:24.98  8:25.25           9:04.91           9:44.91 10:04.97 10:24.84
    19:31.57
 14 Downie, Lewis W           13 Arena                     NT   19:39.49   374  
       16.07    34.21    52.74  1:11.80  1:30.91  1:50.78  2:10.37  3:09.07
     2:49.82  3:49.03  3:29.16  4:28.52  4:08.90  5:07.54  4:48.38  5:47.39
     5:27.23  6:26.61  6:06.85  7:05.68  6:46.02  7:46.04  7:25.63  8:25.82
     8:05.88  9:05.83  8:45.88  9:46.03  9:25.88          10:06.14 10:26.20
    19:39.49
 15 Robinson, William         12 Victoria Park             NT   19:45.20   369  
       16.04    34.55    53.45  1:12.68  1:31.61  1:51.39  2:11.12  2:31.17
     2:50.32  3:10.27  3:29.65  3:49.43  4:09.03  4:28.64  4:48.25  5:08.93
     5:28.75  5:48.60  6:07.91  6:27.53  6:47.07  7:07.48  7:26.82  7:47.11
     8:07.35  8:27.16  8:46.72  9:06.82  9:26.88  9:47.57 10:07.06 10:27.18
    19:45.20
 16 Robinson, Rebecca         13 Victoria Park       20:43.53   19:57.78   466  
       15.68    33.63    52.09  1:11.00  1:30.67  1:49.93  2:09.72  2:29.80
     2:49.47  3:09.83  3:29.58  3:49.80  4:10.46  4:30.06  4:50.32  5:10.85
     5:30.95  5:51.40  6:11.75  6:31.71  6:52.11  7:12.46  7:32.04  7:51.77
     8:11.80  8:31.99  8:51.90  9:11.86  9:32.54  9:52.44 10:12.95 10:33.52
    19:57.78
 17 Smith, Misha              12 Western Sprint            NT   20:13.65   343  
       16.42    34.66    54.49  1:14.05  2:13.63  1:53.37  2:54.23  2:33.39
     3:34.81  3:14.38  4:15.53  3:54.88  5:37.38  4:36.25  7:40.04  5:16.70
     8:21.91  5:57.79  9:02.95  6:38.62  9:44.11  7:19.93 10:25.04  8:00.73
              8:41.59           9:23.44          10:04.72          10:45.29
    20:13.65
 18 Lowman, Chelsea           13 Western Sprint            NT   20:28.50   431  
       53.30    34.47  2:12.44  1:12.52  2:52.79  1:51.87  3:32.90  2:32.19
     4:13.69  3:12.39  4:54.68  3:53.19  5:35.99  4:33.83  6:58.82  5:15.10
     7:39.96  5:56.25  8:21.23  6:37.89  9:01.98  7:19.04  9:43.50  8:00.29
    10:24.52  8:41.31 11:05.57  9:22.22 11:47.96 10:03.66 12:29.04 10:44.86
    20:28.50
 19 Hargrave, Emma            11 Victoria Park             NT   20:38.85   421  
       15.93    34.41    53.32  1:13.23  1:33.34  1:53.67  2:13.80  2:34.12
     2:54.30  3:14.98  3:35.27  3:55.41  4:15.68  4:36.74  4:57.06  5:17.67
     5:37.76  5:57.90  6:18.15  6:39.06  6:59.50  7:20.28  7:40.96  8:01.66
     8:22.62  8:43.49  9:04.29  9:25.49  9:46.95 10:07.99 10:28.80 10:49.86
    20:38.85
 20 Brandis, Tanna            12 Geraldton                 NT   21:08.62   300  
       16.13    34.82    54.08  1:14.27  1:34.41  1:55.79  2:16.43  2:37.64
     2:58.95  3:19.88  3:40.72  4:02.25  4:23.43  4:44.94  5:05.77  5:27.36
     5:48.20  6:10.03  6:31.31  6:52.93  7:14.40  7:36.39  7:57.52  8:19.48
     8:40.94  9:02.38  9:23.94  9:45.85 10:07.05 10:28.86 10:49.65 11:11.46
    21:08.62
 21 Ezard, Ashleigh           13 Lesmurdie                 NT   21:31.19   372  
       17.02    35.78    54.94  1:15.13  1:35.27  1:56.57  2:17.31  2:38.47
     2:59.04  3:20.25  3:41.29  4:02.40  4:23.16  4:45.06  5:06.00  5:27.62
     5:48.79  6:10.48  6:32.01  6:53.66  7:15.32  7:37.06  7:58.07  8:20.28
     8:41.41  9:02.87  9:24.04  9:47.43 10:08.67 10:30.63 10:51.81 11:13.66
    21:31.19
 22 Foster, Luke              11 Western Sprint            NT   23:22.80   222  
       18.07    40.56  1:03.31  1:26.65  1:49.91  2:13.11  2:35.74  3:47.30
     3:23.28  4:34.68  4:10.89  6:13.82  4:59.40  7:02.70  5:49.83  7:51.24
     6:38.00  9:28.95  7:26.66           8:14.97           9:04.32         
     9:51.59 10:15.03 10:39.01 11:03.32 11:26.03 12:38.80 12:13.62 23:22.80
 23 Scott, Nicole             14 Kwinana                   NT   26:44.03   194  
       19.71    42.18  1:06.47  1:32.82  1:59.46  2:26.26  2:52.85  3:19.22
     3:45.10  4:11.73  4:38.19  5:58.76  5:31.67  6:54.19  7:20.71  7:47.51
     8:14.76  8:42.12  9:09.09  9:36.57 10:04.08 10:31.99 10:58.31 11:24.62
    11:52.79 12:20.02 12:47.31 13:15.29 13:42.34 14:10.53 14:36.41 15:59.00
    26:44.03
 
Event 5  Men 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Taylor, Alexander         19 Southside              57.33      58.67   647  
       12.33    27.62    44.19    58.67                                    
  2 Glucina, Matthew          26 City of Perth        1:01.50    1:00.01   605  
       12.53    27.92    45.61  1:00.01                                    
  3 Sucipto, Tommy            16 Southlake              59.14    1:00.08   603  
       13.31    28.33    46.54  1:00.08                                    
  4 Hoey, Patrick             19 City of Perth        1:04.88    1:00.80   581  
       12.47    27.84    46.59  1:00.80                                    
  5 Spicer, Matt              28 Victoria Park             NT    1:01.86   552  
       12.17    27.40    46.27  1:01.86                                    
  6 Walker, Andrew            14 Western Sprint       1:02.22    1:02.08   546  
       12.51    27.87    47.15  1:02.08                                    
  7 Evernden, Ryan            16 Bunbury              1:01.78    1:02.30   540  
       12.87    28.91    47.00  1:02.30                                    
  8 Staffe, Luke              15 Unattached           1:03.48    1:03.84   502  
       12.78    29.09    48.36  1:03.84                                    
  9 Bowling, Luke             16 Aquajets                  NT    1:04.75   481  
       13.35    29.88    49.15  1:04.75                                    
 10 Marciano, Jayden          16 Southside            1:04.25    1:04.95   477  
       12.94    30.01    49.12  1:04.95                                    
 11 Bodey, Dylan              16 Western Sprint       1:06.14    1:05.00   476  
       13.69    30.38    49.92  1:05.00                                    
 12 Moutia, Jesse             18 Western Sprint            NT    1:05.21   471  
       13.09    29.92    50.42  1:05.21                                    
 13 Brown, Nicholas           15 Western Sprint       1:13.90    1:05.70   461  
       13.18    29.06    49.67  1:05.70                                    
 14 Verhage, Braga            13 West Coast           1:16.12    1:05.91   456  
       12.73    29.25    49.92  1:05.91                                    
 15 McClelland, Josh          14 Unattached           1:08.15    1:05.93   456  
       13.20    30.33    50.74  1:05.93                                    
 16 Smith, Alexander          15 Arena                1:08.17    1:06.49   444  
       13.26    30.42    51.16  1:06.49                                    
 17 Robinson, Kyle            14 West Coast           1:06.82    1:06.51   444  
       13.51    31.20    50.33  1:06.51                                    
 18 Williams, Bradley A       15 Aqua Attack          1:05.31    1:06.76   439  
       13.88    30.95    51.03  1:06.76                                    
 19 Basson, Luke              19 Westside                  NT    1:07.32   428  
       14.05    31.77    51.83  1:07.32                                    
 20 Kendall, Jordon           14 Bunbury              1:07.61    1:07.90   417  
       13.70    31.72    52.25  1:07.90                                    
 21 Baumann, Alex             14 Arena                     NT    1:07.92   417  
       13.23    30.35    51.73  1:07.92                                    
 22 Ashworth, Liam            14 Kalamunda            1:10.28    1:08.32   410  
       14.47    31.61    51.37  1:08.32                                    
 23 Kapp, Marco               15 Arena                1:12.22    1:08.54   406  
       13.75    31.48    52.57  1:08.54                                    
 24 Jackson, Jason            16 Riverside            1:13.78    1:08.84   400  
       14.04    31.96    52.44  1:08.84                                    
 25 Blake, Brandon            19 Western Sprint       1:09.60    1:09.17   395  
       14.73    33.41    52.61  1:09.17                                    
 26 Bell, Daniel              30 Southshore                NT    1:09.28   393  
       14.06    31.78    52.11  1:09.28                                    
 27 D'Acunto, Stefan          14 Uwa Uniswim          1:07.73    1:09.67   386  
       13.18    30.12    52.89  1:09.67                                    
 28 Wright, Mitchell          14 Riverside            1:20.75    1:09.98   381  
       14.42    31.61    53.57  1:09.98                                    
 29 Zoiti, Michael            15 Southshore           1:12.00    1:10.17   378  
       13.86    32.17    53.88  1:10.17                                    
 30 Ansell, Charlie           13 Southshore           1:14.43    1:10.42   374  
       14.22    32.55    53.54  1:10.42                                    
 31 Basson, Oliver            19 Westside                  NT    1:10.48   373  
       14.36    33.28    54.26  1:10.48                                    
 32 Burgos, Francis Benedict  14 Western Sprint       1:15.65    1:11.72   354  
       15.10    33.31    55.00  1:11.72                                    
 33 Freeman, Alexander        12 Riverside            1:25.27    1:12.11   348  
       14.55    33.51    55.84  1:12.11                                    
 34 Paull, Jack               13 All Saints           1:14.27    1:12.30   346  
       15.12    33.50    55.13  1:12.30                                    
 35 Atkin, Jack               14 Southside                 NT    1:12.57   342  
       13.46    32.20    54.70  1:12.57                                    
 36 Lee, Damon                15 Breakers                  NT    1:13.08   335  
       14.51    32.74    54.96  1:13.08                                    
 37 Griffiths, Alexander      15 Bunbury              1:15.34    1:13.60   328  
       15.60    33.43    56.85  1:13.60                                    
 38 Bevan, Zachary            13 Rockingham           1:16.63    1:13.65   327  
       15.51    33.95    56.78  1:13.65                                    
 39 Dubois, Jacob             13 Bunbury              1:26.30    1:14.48   316  
       15.42    33.58    57.17  1:14.48                                    
 40 Pollard, Kieren J         12 Breakers             1:17.41    1:15.00   310  
       15.76    34.87    57.26  1:15.00                                    
 41 Powell, Luke J            13 All Saints                NT    1:15.25   306  
       16.12    34.92    57.40  1:15.25                                    
 42 Harding, Matthew          13 Southside            1:27.29    1:15.78   300  
       14.48    34.55    58.91  1:15.78                                    
 43 Pennell, Thomas           12 Westside                  NT    1:16.21   295  
       14.65    33.45    57.94  1:16.21                                    
 44 Kierath, Andrew           15 Southlake            1:20.99    1:16.26   294  
       14.30    34.07    57.73  1:16.26                                    
 45 Crisa, Nicholas           14 Western Sprint            NT    1:16.31   294  
       15.66    35.29    59.25  1:16.31                                    
 46 Weir, Trent               12 Southlake            1:24.22    1:16.47   292  
       16.73    35.91    58.79  1:16.47                                    
 47 Tucker, Adam              14 All Saints           1:18.24    1:16.90   287  
       15.86    36.11    59.23  1:16.90                                    
 48 Farquharson, Bradley      14 Newman/Church             NT    1:17.43   281  
       15.07    34.85    59.91  1:17.43                                    
 49 Weston, Ryan              12 Western Sprint            NT    1:17.47   281  
       15.44    33.86    59.41  1:17.47                                    
 50 Cumming, Tom              11 West Coast                NT    1:18.58   269  
       15.61           1:00.07  1:18.58                                    
 51 Denehey, Sean             13 Bunbury              1:32.11    1:19.57   259  
       17.38    37.75  1:01.30  1:19.57                                    
 52 Sadler, Oliver            13 Breakers             1:21.18    1:19.60   259  
       15.99    37.95  1:02.55  1:19.60                                    
 53 Short, Morgan             16 Geraldton            1:22.98    1:19.72   258  
       15.62    37.01  1:01.11  1:19.72                                    
 54 White, Jackson            12 All Saints                NT    1:21.80   238  
       16.19    38.16  1:03.29  1:21.80                                    
 55 Baker, Cameron A          13 Rockingham           1:28.27    1:22.39   233  
       18.36    38.19  1:03.79  1:22.39                                    
 56 Zaltsman, Brent           14 Newman/Church             NT    1:22.41   233  
       14.99    35.96  1:03.27  1:22.41                                    
 57 Holloway, James W         12 Rockingham                NT    1:23.91   221  
       16.47    36.52  1:04.42  1:23.91                                    
 58 Orton, Michael            12 Southlake            1:30.01    1:24.21   219  
       16.71    37.65  1:03.71  1:24.21                                    
 59 Luff, Andrew              12 Southlake            1:33.23    1:24.41   217  
       17.41    39.32  1:04.55  1:24.41                                    
 60 Blockley, Jayden          11 Riverton             1:43.12    1:25.19   211  
       17.65    38.94  1:05.08  1:25.19                                    
 61 Paini, Anthony            11 Kalamunda                 NT    1:27.01   198  
       20.22    42.45  1:05.98  1:27.01                                    
 62 Heslop, Jamie             10 Western Sprint       1:30.79    1:27.06   198  
       18.89    42.55  1:09.23  1:27.06                                    
 63 Hill, Joel                 9 West Coast           1:27.60    1:27.41   195  
       18.97    41.10  1:08.62  1:27.41                                    
 64 Spencer, Seth N            9 Rockingham           1:33.41    1:28.18   190  
       18.84    41.60  1:09.04  1:28.18                                    
 65 Arnott, Lachlan           11 Aqua Attack               NT    1:28.27   190  
       18.19    40.58  1:07.76  1:28.27                                    
 66 Gomes, Thalys             11 City of Perth        1:29.11    1:28.85   186  
       18.68    41.47  1:07.67  1:28.85                                    
 67 Joyce, Rielly             10 York                 1:43.55    1:29.24   184  
       19.39    42.60  1:09.25  1:29.24                                    
 68 Joyce, Lachlan            10 York                 1:43.40    1:29.38   183  
       19.82    43.28  1:08.60  1:29.38                                    
 69 Churchill, Dylan          12 Southshore                NT    1:29.45   182  
       18.85    43.35  1:08.76  1:29.45                                    
 70 Rainford, Joshua          11 Victoria Park        1:36.08    1:29.81   180  
       18.71    42.63  1:08.51  1:29.81                                    
 71 Anglesey, Matthew         11 Western Sprint            NT    1:30.52   176  
       19.39    43.01  1:09.55  1:30.52                                    
 72 Martin-Rose, Dylan C      12 Rockingham           1:40.37    1:31.38   171  
       19.18    41.29  1:11.08  1:31.38                                    
 73 Faamausili Fala, Malachi   9 Riverside            1:32.46    1:31.84   168  
       18.62    41.83  1:12.02  1:31.84                                    
 74 Jackson, Cooper           10 Southside                 NT    1:32.34   166  
     1:11.63    44.66  1:32.34                                             
 75 Starkie, Lucas A          12 Unattached                NT    1:32.41   165  
       19.59    43.51  1:09.16  1:32.41                                    
 76 Wilson, Jack               9 Arena                1:35.19    1:32.48   165  
       18.46    39.73  1:12.58  1:32.48                                    
 77 Griffiths, Jack           11 Bunbury              1:40.46    1:33.26   161  
       19.11    42.80  1:11.04  1:33.26                                    
 78 Moutia, Dane              14 Riverside                 NT    1:33.48   160  
       20.08    44.17  1:12.00  1:33.48                                    
 79 Lotti, Dylan              11 Arena                1:35.36    1:33.57   159  
       18.60    41.12  1:12.68  1:33.57                                    
 80 Player, Fin                9 West Coast           1:44.28    1:34.63   154  
       19.38    42.10  1:12.90  1:34.63                                    
 81 Powell, Travis R          11 All Saints                NT    1:34.96   152  
       21.00    45.48  1:13.37  1:34.96                                    
 82 Baker, Declan J           11 Rockingham           1:47.21    1:35.20   151  
       19.14    44.03  1:11.59  1:35.20                                    
 83 Smith, Ben                11 Arena                     NT    1:35.24   151  
       17.61    41.90  1:12.68  1:35.24                                    
 84 Guy, Aodhan               11 City of Perth        1:41.01    1:38.88   135  
       21.22    47.27  1:16.64  1:38.88                                    
 85 Paul, Oakley               9 Lawley Aquatic            NT    1:38.91   135  
       21.44    47.12  1:16.59  1:38.91                                    
 86 Maxwell, Ben               9 Unattached           1:45.25    1:38.92   135  
       21.32    44.83  1:18.76  1:38.92                                    
 87 Moutia, Austin            12 Riverside                 NT    1:39.21   133  
       23.08  1:39.19  1:18.74  1:39.21                                    
 88 Burd, Matthew             10 Southlake            1:47.11    1:39.50   132  
       20.10    43.86  1:16.58  1:39.50                                    
 89 Lorimer, William          10 Rockingham           1:56.93    1:39.63   132  
       22.10    45.83  1:18.04  1:39.63                                    
 90 Antonio, Nicholas         10 Busselton            1:54.68    1:39.67   132  
       22.85    49.34  1:19.46  1:39.67                                    
 91 Jones, Eric                9 Victoria Park        1:46.18    1:41.53   124  
       25.14    51.95  1:20.96  1:41.53                                    
 92 Robinson, Thomas J        10 Victoria Park        1:43.66    1:41.95   123  
       21.55    45.23  1:18.04  1:41.95                                    
 93 Wright, Jackson           10 Southshore                NT    1:42.47   121  
       21.55    46.36  1:17.31  1:42.47                                    
 94 Hamilton, Flynn            8 West Coast                NT    1:44.72   113  
       21.77    49.08  1:20.36  1:44.72                                    
 95 Kempson, Daniel            8 Southlake                 NT    1:46.27   108  
       23.98    50.23  1:22.19  1:46.27                                    
 96 Martin, Jason             10 York                      NT    1:46.98   106  
       23.33    49.67  1:20.91  1:46.98                                    
 97 Hills, Christopher        10 Rockingham           1:59.34    1:48.52   102  
       22.90    51.68  1:25.60  1:48.52                                    
 98 Taverner, Harry           10 Lawley Aquatic            NT    1:48.63   102  
       22.21    49.99  1:22.45  1:48.63                                    
 99 O'Donnell, Ethan           8 Riverside            1:51.92    1:50.02    98  
       25.61    54.43  1:23.49  1:50.02                                    
100 Kimber, Byron              9 Arena                     NT    1:53.40    89  
       27.54    56.32  1:29.19  1:53.40                                    
101 Gregory, James             8 Guildford Blues           NT    1:57.65    80  
       25.28    53.86  1:32.89  1:57.65                                    
102 Randazzo, Bailey          10 Lawley Aquatic            NT    2:07.53    63  
       29.28    59.22  2:07.53                                             
 -- Gregory, Thomas           10 Guildford Blues           NT         DQ        
       26.59    55.16  1:26.42       DQ                                    
 -- Bolton, James              9 Kwinana              1:55.08         DQ        
 -- Fry, Jordan               13 Western Sprint            NT         DQ        
       17.61    40.32  1:06.40       DQ                                    
 -- Kyriakou, Christian       11 West Coast           1:39.88         DQ        
       19.65    43.94  1:13.72       DQ                                    
 -- Brbich, Luke              10 Southshore           1:50.61         DQ        
       25.76    51.07  1:23.80       DQ                                    
 -- Miligan, Alex             13 West Coast           1:11.26         DQ        
       13.77    31.80    50.86       DQ                                    
 -- Pearson, Adam             12 Rockingham           1:45.07         DQ        
       20.77    44.45  1:14.38       DQ                                    
 -- Skalecki-Froude, Zev       9 Lawley Aquatic            NT         DQ        
       26.11    57.91  1:36.91       DQ                                    
 
Event 6  Women 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Shepherd, Caitlin         15 Western Sprint       1:07.84    1:06.63   650  
       13.68    30.48    51.21  1:06.63                                    
  2 Etherington, Claudia      18 Westside             1:07.83    1:07.68   620  
       13.76    30.33    51.54  1:07.68                                    
  3 Unwin, Chelsea            14 Western Sprint       1:08.43    1:09.05   584  
       14.28    32.50    52.40  1:09.05                                    
  4 Du Randt, Chante          14 Arena                1:10.50    1:09.28   578  
       15.60    32.01    53.85  1:09.28                                    
  5 Hodgetts, Alisha          14 West Coast           1:12.54    1:09.86   564  
       14.06    31.91    53.12  1:09.86                                    
  6 Turnell, Rebecca          15 City of Perth        1:13.79    1:09.96   562  
       14.68    32.56    53.46  1:09.96                                    
  7 Hamilton, Sarah           16 Aqua Attack          1:09.29    1:10.16   557  
       13.89    31.40    53.45  1:10.16                                    
  8 Bird, Kate                18 Bunbury              1:09.12    1:10.34   553  
       14.77    32.56    53.53  1:10.34                                    
  9 Feast, Sarah              15 Aquajets             1:14.68    1:10.62   546  
       15.01    33.13    53.86  1:10.62                                    
 10 Langford, Katherine       15 Southshore           1:16.12    1:10.77   543  
       13.81    33.22    54.36  1:10.77                                    
 11 Bristow, Logan            13 Western Sprint       1:11.74    1:10.87   540  
       14.91    34.74    54.32  1:10.87                                    
 12 Wall, Candice             14 Arena                1:12.29    1:10.94   539  
       13.67    32.01    55.08  1:10.94                                    
 13 Murray, Anna              15 Southshore           1:17.49    1:11.04   536  
       15.00    33.89    54.96  1:11.04                                    
 14 Colreavy, Montana         16 City of Perth        1:09.43    1:11.29   531  
       14.36    32.82    53.75  1:11.29                                    
 15 Okulicz, Danae            15 Arena                1:16.08    1:11.78   520  
       14.12    32.61    55.74  1:11.78                                    
 16 Russell, Olivia           13 All Saints           1:10.41    1:11.85   518  
       15.23    32.25    54.85  1:11.85                                    
 17 Halden, Laura             18 City of Perth             NT    1:11.99   515  
       14.87    33.36    54.53  1:11.99                                    
 18 Carstens, Shelby          13 West Coast           1:12.91    1:12.02   515  
       15.33    33.72    54.93  1:12.02                                    
 19 Etherington, Alix         18 Westside             1:10.18    1:12.61   502  
       14.33    31.56    54.87  1:12.61                                    
 20 Chaisty, Kate             14 Southside            1:14.18    1:12.74   500  
       15.77    35.21    55.71  1:12.74                                    
 21 Tonner, Jordana           13 Southshore           1:14.85    1:12.90   496  
       14.51    32.36    55.55  1:12.90                                    
 22 Murray, Darian            13 Western Sprint            NT    1:13.20   490  
       14.51    33.12  1:13.20                                             
 23 Seah, Hui Jean            14 Southshore           1:16.18    1:13.24   489  
       15.20    33.50    56.74  1:13.24                                    
 24 Sokol, Tijana             17 Southlake                 NT    1:13.45   485  
       14.35    33.28    55.97  1:13.45                                    
 25 Russell, Helen            15 All Saints           1:16.73    1:13.78   479  
       14.80    33.81    56.15  1:13.78                                    
 26 MacDonald-Razvi, Jade     14 Arena                     NT    1:14.06   473  
       14.28    33.01    56.03  1:14.06                                    
 27 Grosse, Abbey             13 All Saints           1:16.66    1:14.09   473  
       15.61    34.68    56.79  1:14.09                                    
 28 Ashton, Emily             15 Southshore           1:17.13    1:14.14   472  
       15.16    33.42    56.45  1:14.14                                    
 29 Marshall, Georgia         13 Swan Hills           1:21.14    1:14.23   470  
       15.25    33.71    56.83  1:14.23                                    
 29 Peterson, Amy             15 Southlake            1:11.49    1:14.23   470  
       15.29    34.21    56.76  1:14.23                                    
 31 Jefferies, Kymberly       20 City of Perth             NT    1:14.26   470  
       15.26    34.17    57.48  1:14.26                                    
 32 Aitken-Fox, Samantha      15 All Saints           1:14.65    1:14.40   467  
       16.00    34.06    56.88  1:14.40                                    
 33 Carrick, Kirsten          15 Arena                     NT    1:14.47   466  
       14.97    34.30    57.58  1:14.47                                    
 34 Campbell, Tayla           14 Breakers             1:13.73    1:14.57   464  
       16.21    34.45    58.08  1:14.57                                    
 35 Lawrence, Tessa A         15 All Saints           1:12.73    1:14.66   462  
       15.64    33.93    58.03  1:14.66                                    
 36 Vince, Jessica            14 Southlake            1:16.69    1:14.72   461  
       15.24    33.82    57.08  1:14.72                                    
 37 Antill, Jessica           13 Swan Hills                NT    1:15.19   452  
       16.46    36.48    57.75  1:15.19                                    
 38 Bristow, Teisha           12 Western Sprint       1:21.61    1:15.80   442  
       16.18    35.74    57.46  1:15.80                                    
 39 Schofield, Shelby         14 Breakers             1:18.30    1:15.89   440  
       15.23    34.41    58.06  1:15.89                                    
 40 Hewitt, Louise            12 West Coast           1:19.49    1:16.39   431  
       16.04    35.03    58.47  1:16.39                                    
 41 Goy, Karla                12 City of Perth        1:18.96    1:16.54   429  
       15.04    34.41    58.57  1:16.54                                    
 42 Glossop, Sheridan         14 Southlake            1:22.90    1:16.61   428  
       16.08    36.86    58.63  1:16.61                                    
 43 Davis, Brooke             15 Riverside            1:22.26    1:16.66   427  
       15.62    34.26    57.64  1:16.66                                    
 44 Smith, Kate               14 Central Aquatic           NT    1:16.74   425  
       14.30    34.43    58.48  1:16.74                                    
 45 Macainsh, Emily           13 Southlake            1:18.70    1:16.91   423  
       15.65    35.01    59.47  1:16.91                                    
 46 Paini, Christina          13 Kalamunda            1:18.47    1:16.96   422  
       17.13    35.81    57.91  1:16.96                                    
 47 Jose, Fabienne            16 Westside                  NT    1:17.12   419  
       15.35    34.62    58.58  1:17.12                                    
 48 Gibbings-Druce, Brielen   16 Kalamunda                 NT    1:17.71   410  
       16.28    36.34    58.65  1:17.71                                    
 49 Pyke, Ashton              15 Westside                  NT    1:18.07   404  
       15.53    35.96  1:00.18  1:18.07                                    
 50 Burgos, Alyssa Anne       12 Western Sprint       1:25.35    1:18.43   399  
       17.00    35.26  1:00.88  1:18.43                                    
 50 Unwin, Emily              14 Western Sprint       1:25.61    1:18.43   399  
       16.11    35.87  1:00.18  1:18.43                                    
 52 Moore, Arianne R          13 Southside            1:26.14    1:18.66   395  
       15.30    34.51  1:00.26  1:18.66                                    
 53 Loo, Chien Yi             14 Western Sprint       1:16.17    1:18.87   392  
       16.11    36.66  1:01.07  1:18.87                                    
 54 Romano, Jessica           12 Southlake            1:19.47    1:18.89   392  
       16.17    35.33  1:00.50  1:18.89                                    
 55 Bowling, Olivia           14 Aquajets                  NT    1:19.11   388  
       16.38    36.36    59.83  1:19.11                                    
 56 Evans, Mia                13 Westside                  NT    1:19.20   387  
       15.69    35.21    59.77  1:19.20                                    
 57 Sinnott, Sian             17 Southshore                NT    1:19.30   386  
       15.99    35.36    59.00  1:19.30                                    
 58 Hill, Emma                13 West Coast           1:21.29    1:19.34   385  
       15.74    35.19  1:00.79  1:19.34                                    
 59 Holloway, Alexandra       15 Rockingham           1:20.77    1:19.73   379  
       16.50    36.02  1:01.81  1:19.73                                    
 60 Strange, Emilie           14 Riverton                  NT    1:19.79   378  
       15.32    35.72  1:01.67  1:19.79                                    
 61 Richards, Caitlin         15 Victoria Park        1:24.38    1:19.86   377  
       16.37    36.00  1:01.07  1:19.86                                    
 62 Irving, Kendal            13 Arena                1:23.02    1:20.01   375  
       15.91    35.82  1:01.06  1:20.01                                    
 63 Rasmusen, Kelly           14 Southshore           1:21.53    1:20.15   373  
       16.64    36.43  1:01.63  1:20.15                                    
 64 Britton, Alicia           14 West Coast                NT    1:20.36   370  
       16.77    36.06  1:02.43  1:20.36                                    
 65 Balodis, Zane             12 Arena                     NT    1:20.67   366  
       16.42    36.61  1:01.62  1:20.67                                    
 66 Love, Josie K             17 Westside                  NT    1:20.76   365  
       16.61    37.00  1:03.11  1:20.76                                    
 67 Kriening, Emma            12 West Coast           1:20.50    1:21.41   356  
       15.83    35.14  1:02.46  1:21.41                                    
 68 Coci, Louise              13 Riverside            1:22.97    1:21.50   355  
       15.77    36.97  1:02.33  1:21.50                                    
 69 Pearson, Amy J            15 Rockingham           1:21.85    1:21.52   355  
       16.73    37.13  1:02.02  1:21.52                                    
 70 Hanna, Ebonee             12 Western Sprint       1:25.79    1:21.65   353  
       16.22    36.58  1:01.37  1:21.65                                    
 71 Prescott, Jaime           10 Western Sprint       1:28.63    1:21.85   351  
       17.13    37.45  1:02.97  1:21.85                                    
 72 Guy, Niamh                15 City of Perth             NT    1:21.86   350  
       16.18    36.69  1:02.66  1:21.86                                    
 72 Zappacosta, Tiana         12 Victoria Park        1:22.40    1:21.86   350  
       16.24    37.73  1:01.99  1:21.86                                    
 74 Stagg, Corina             12 Lawley Aquatic            NT    1:21.88   350  
       15.84    35.13  1:03.86  1:21.88                                    
 75 Phillips, Loretta         12 Arena                     NT    1:22.07   348  
       16.78    37.95  1:03.97  1:22.07                                    
 76 Coten, Claire             10 Southshore           1:23.30    1:22.09   347  
       16.32    37.57  1:03.25  1:22.09                                    
 77 Kimber, Kayleigh          14 Arena                     NT    1:22.31   345  
       17.65    38.72  1:03.78  1:22.31                                    
 78 Timms, Tazmah-lee         13 Unattached           1:25.44    1:22.60   341  
       17.03    37.57  1:03.55  1:22.60                                    
 79 Colreavy, Teneale M       12 City of Perth             NT    1:22.79   339  
       16.09    37.41  1:22.79                                             
 80 Mumford, Amelia           12 Bunbury                   NT    1:22.85   338  
       16.49    37.95  1:02.33  1:22.85                                    
 81 Caffery, Jordan           15 Western Sprint            NT    1:22.89   338  
       17.07    38.32  1:03.23  1:22.89                                    
 82 Andrews, Kitty            11 Western Sprint       1:33.65    1:23.30   333  
       17.35    39.57  1:05.43  1:23.30                                    
 83 Artaud, Jorja             12 Breakers                  NT    1:23.47   331  
       17.19    37.94  1:04.99  1:23.47                                    
 84 Gower, Rachel             11 Westside             1:42.84    1:23.63   329  
       16.40    37.71  1:04.66  1:23.63                                    
 85 Stubberfield, Holly E     11 Western Sprint       1:25.24    1:24.03   324  
       17.11    39.43  1:04.43  1:24.03                                    
 86 Tipene-Grace, Taimania    11 City of Perth             NT    1:24.43   319  
       16.86    39.24  1:03.82  1:24.43                                    
 87 Woods, Kahlee             13 Waroona                   NT    1:24.71   316  
       16.65    37.77  1:06.21  1:24.71                                    
 88 Gwynne, Chloe             12 Rockingham           1:27.82    1:24.80   315  
       17.28    39.76  1:05.50  1:24.80                                    
 89 Breglia, Tayla            12 Southlake            1:29.58    1:24.87   314  
       17.96    39.71  1:04.96  1:24.87                                    
 89 Jones, Kelsey             16 Rockingham           1:22.58    1:24.87   314  
       18.60    39.84  1:05.05  1:24.87                                    
 91 Saetang, Lisa             13 All Saints           1:22.20    1:25.06   312  
       17.17    37.34  1:06.05  1:25.06                                    
 92 Fetherston, Emily         11 Western Sprint       1:26.75    1:25.33   309  
       16.89    38.12  1:05.22  1:25.33                                    
 93 Cook, Alison              12 Southlake            1:29.59    1:25.82   304  
       18.65    41.34  1:07.27  1:25.82                                    
 94 Dubois, Isabel            11 Bunbury              1:37.45    1:26.02   302  
                41.13  1:07.73  1:26.02                                    
 95 Gibb, Emily J             12 Central Aquatic           NT    1:26.40   298  
       17.89    40.31  1:06.01  1:26.40                                    
 96 Oku, Midori               10 Uwa Uniswim               NT    1:26.51   297  
       17.97    39.75  1:06.84  1:26.51                                    
 97 Benham, Abbey             12 Geraldton            1:28.52    1:26.53   297  
       19.56    40.17  1:07.61  1:26.53                                    
 98 Batt, Shannon             13 All Saints           1:37.22    1:26.84   293  
       19.02    41.58  1:06.65  1:26.84                                    
 99 Swalllow, Kate            12 Westside                  NT    1:27.07   291  
       17.56    39.73  1:06.99  1:27.07                                    
100 Reynolds, Constance K     12 Uwa Uniswim               NT    1:27.68   285  
       17.86    41.00  1:08.23  1:27.68                                    
101 Manning, Bridie           12 Arena                     NT    1:27.81   284  
       18.52    42.68  1:08.01  1:27.81                                    
102 Boucaut, Rebecca          13 Unattached           1:30.66    1:28.01   282  
       16.71    37.15  1:08.36  1:28.01                                    
103 Eastwood, Kelsey          10 Swan Hills           1:27.80    1:28.23   280  
       18.93    41.51  1:10.46  1:28.23                                    
104 Antill, Hayley            10 Swan Hills                NT    1:28.33   279  
       19.60    41.69  1:09.37  1:28.33                                    
105 Goward-Bell, Amber        12 York                 1:37.92    1:28.61   276  
       18.19    39.77  1:06.71  1:28.61                                    
106 Drake-Brockman, Sophie    11 Southside            1:44.65    1:28.74   275  
       18.22    40.01  1:07.41  1:28.74                                    
107 Roberts, Breanna          11 Arena                1:33.68    1:28.87   274  
       17.73    40.47  1:07.40  1:28.87                                    
108 Jones, Kailee             13 Victoria Park        1:31.91    1:29.11   272  
       18.45    41.74  1:07.76  1:29.11                                    
109 Bradley, Lily             11 Geraldton            1:29.11    1:29.60   267  
       18.39    39.23  1:08.41  1:29.60                                    
110 Bristow, Macey            10 Western Sprint       1:34.19    1:30.05   263  
       19.55    42.97  1:10.45  1:30.05                                    
111 Green, Amy                12 Arena                1:45.28    1:30.16   262  
       17.56    40.19  1:08.39  1:30.16                                    
112 Noble, Katie              10 Arena                1:43.72    1:30.23   262  
       19.02    43.66  1:09.87  1:30.23                                    
113 McAllan, Cassidy          12 Aqua Attack          1:30.57    1:30.37   260  
       19.21    42.69  1:09.96  1:30.37                                    
114 Julian, Abbey-Jae         13 Westside                  NT    1:30.65   258  
       18.16    41.51  1:09.41  1:30.65                                    
115 Wynen-Gaugg, Jasmine      15 Riverton                  NT    1:30.89   256  
       19.37    44.31  1:09.37  1:30.89                                    
116 Hanna, Lilli              10 Western Sprint       1:32.52    1:31.13   254  
       19.38    40.67  1:10.36  1:31.13                                    
117 Scherini, Isobel          13 Southshore           1:35.78    1:31.60   250  
     1:09.38    41.31  1:31.60                                             
118 Weekes, Kayla              9 All Saints           1:37.98    1:31.67   249  
       19.17    41.88  1:11.02  1:31.67                                    
119 Steven-Biggs, Claire      10 Arena                1:47.40    1:32.12   246  
       19.93    42.23  1:12.31  1:32.12                                    
120 McPherson, Serena          9 Western Sprint       1:38.69    1:32.55   242  
       19.18    43.06  1:11.95  1:32.55                                    
121 Brodalka, Whitney         11 Breakers             1:35.66    1:32.96   239  
       19.96    44.15  1:11.52  1:32.96                                    
122 Harding, Rachael          11 Southside            1:39.57    1:33.94   232  
       17.92    40.81  1:12.09  1:33.94                                    
123 Brandis, Crosby           10 Geraldton            1:44.67    1:34.00   231  
       19.43    44.28  1:11.46  1:34.00                                    
124 Baker, Hanna              12 Arena                     NT    1:34.18   230  
       20.58    46.62  1:11.18  1:34.18                                    
125 Rabl, Luci                12 York                      NT    1:34.39   228  
       19.17    43.32  1:11.09  1:34.39                                    
126 Thin, Kirsten             11 Lesmurdie            1:45.86    1:34.57   227  
       20.30    43.51  1:13.17  1:34.57                                    
127 Shepherd, Emma            11 Western Sprint       1:44.00    1:34.80   225  
       20.38    44.18  1:13.11  1:34.80                                    
128 McGloin, Megan            10 Arena                     NT    1:35.04   224  
       19.60    44.54  1:13.14  1:35.04                                    
129 Mumford, Sophie            9 Bunbury                   NT    1:35.44   221  
       20.03    43.71  1:12.98  1:35.44                                    
130 Tonner, Keeley            10 Southshore           1:40.85    1:35.91   218  
       19.54    42.55  1:13.37  1:35.91                                    
131 Walsh, Catherine          10 Southlake                 NT    1:36.67   213  
       19.08    44.65  1:36.67                                             
132 Hull, Abbey-Rose C         8 Breakers             1:43.30    1:36.90   211  
       21.01    45.05  1:14.75  1:36.90                                    
133 Harding, Annabelle        11 Southside            1:54.41    1:36.98   211  
       19.89    44.41  1:16.08  1:36.98                                    
134 Petroff, Sarah M          10 Tuart Hill           1:43.81    1:37.89   205  
       22.34    46.23  1:16.66  1:37.89                                    
135 O'Donnell, Brierley       10 Riverside            1:42.70    1:38.09   203  
       21.76    46.50  1:14.83  1:38.09                                    
136 Crute, Hannah             12 Lesmurdie                 NT    1:38.21   203  
       20.63    44.21  1:14.51  1:38.21                                    
137 Gasbarro, Sinead          10 Southlake            1:56.87    1:39.38   196  
       21.47    46.19  1:16.18  1:39.38                                    
138 Macdonald-Razvi, Asha      9 Arena                     NT    1:40.09   191  
       19.78    46.05  1:16.04  1:40.09                                    
139 Papantoniou, Jana         11 West Coast                NT    1:40.43   190  
       23.06    49.87  1:18.53  1:40.43                                    
140 Atkin, Isabella           12 Southside                 NT    1:41.00   186  
       19.97    45.93  1:17.09  1:41.00                                    
141 Saggers, Rebecca          10 Newman/Church        1:55.82    1:41.21   185  
       21.67    46.96  1:16.91  1:41.21                                    
142 Knight, Bethany           11 Southside                 NT    1:41.23   185  
       21.15    47.30  1:18.03  1:41.23                                    
143 Faamausili, Adalaide       8 Riverside                 NT    1:41.61   183  
       21.62    47.12  1:18.77  1:41.61                                    
144 Papantoniou, Talia         9 West Coast                NT    1:42.01   181  
       23.23    49.10  1:18.87  1:42.01                                    
145 Standing, Kimberley       10 Southside                 NT    1:42.62   178  
       21.19    46.61  1:19.36  1:42.62                                    
146 Fink, Georgie             10 Rockingham                NT    1:43.02   176  
       21.41    50.88  1:19.41  1:43.02                                    
147 McKenna, Marnie           10 Southlake                 NT    1:43.96   171  
       24.70    50.33  1:22.24  1:43.96                                    
148 Jones, Emma               10 Victoria Park        1:50.32    1:44.40   169  
       21.20    47.73  1:19.07  1:44.40                                    
149 Pedersen, Lauren          10 Riverside                 NT    1:45.01   166  
       20.96    46.52  1:21.16  1:45.01                                    
150 McGillivray, Phoebe       11 Western Sprint       2:08.89    1:45.18   165  
       21.36    48.11  1:21.82  1:45.18                                    
151 Rego, Brooke S             9 Guildford Blues           NT    1:45.56   163  
       22.03    49.72  1:23.50  1:45.56                                    
152 Thin, Sophie               9 Lesmurdie            2:11.51    1:47.04   156  
       25.15    50.88  1:21.44  1:47.04                                    
153 Higgins, Jessica J        10 Breakers             1:58.48    1:48.80   149  
       23.15    51.64  1:22.41  1:48.80                                    
154 Jackson, Ella              8 Southside                 NT    1:52.15   136  
       23.27    50.81  1:23.72  1:52.15                                    
155 Rideout, Kate A            8 Western Sprint            NT    1:54.00   129  
       25.95    55.03  1:28.96  1:54.00                                    
156 Atkin, Hannah             10 Southside                 NT    1:55.62   124  
       22.38    51.86  1:28.05  1:55.62                                    
157 Lotti, Emma                8 Arena                     NT    2:02.92   103  
       27.24    59.59  1:33.64  2:02.92                                    
 -- Antonio, Natasha           7 Busselton                 NT         DQ        
       27.59           1:39.22                                             
 -- Moutia, Indianna           9 Riverside            1:48.44         DQ        
       21.22    47.55  1:19.46       DQ                                    
 -- Morgan, Holly             10 All Saints                NT         DQ        
       19.79    42.98  1:12.52       DQ                                    
 -- Stjepanovic, Tatiana       8 Tuart Hill                NT         DQ        
       26.31    55.52  1:30.24       DQ                                    
 -- Prescott, Georgia          8 Western Sprint       2:00.36         DQ        
       21.16    45.38  1:17.23       DQ                                    
 
Event 7  Mixed 99 & Under 100 SC Meter Freestyle Multi-Disability
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McMahon, Sebastian   14   15 Superfins            1:12.53    1:11.90   244  
       53.31    34.54  1:11.90                                             
  2 Porter, Katrina 767       22 Southside            1:22.76    1:20.63   253  
                39.60  1:20.63                                             
  3 Donovon, Stephen 14       21 Southshore                NT    1:22.95   159  
       18.51    39.11  1:01.58  1:22.95                                    
  4 Rich, Anne-Marie   14     21 Superfins                 NT    1:26.28   206  
       19.06    40.92  1:03.84  1:26.28                                    
  5 Ricciardo, Patrick 14     22 Superfins            1:28.31    1:27.26   136  
       18.75    40.30  1:03.86  1:27.26                                    
  6 Black, Gregory 14         21 Superfins            1:27.48    1:27.46   135  
       19.78    42.53  1:04.90  1:27.46                                    
  7 Duggin, Rachel 14         30 Superfins            2:02.00    1:50.72    97  
       24.30    52.14  1:20.90  1:50.72                                    
  8 Saggers, Megan   666      16 Superfins            2:04.72    2:03.30    70  
       27.02    59.41  2:03.30                                             
  9 Munks, Carys  6           16 Superfins                 NT    2:14.75    54  
       30.37  1:03.84  1:39.19  2:14.75                                    
 10 Silvester, Brett 666      30 Superfins                 NT    2:18.23    34  
       28.36  1:03.10  1:41.24  2:18.23                                    
 
Event 8  Men 200 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jovanovich, Bobby         22 Arena                1:57.11    2:05.21   608  
       13.19    28.05    43.85    59.83  1:15.93  1:32.34  1:49.16  2:05.21
  2 Robb, Jacson              15 Southside            2:08.82    2:07.39   577  
       45.94    29.96  1:18.29  1:02.08  1:51.03  1:34.60  2:07.39         
  3 Dombrowsky, Christopher   17 City of Perth        2:09.52    2:11.25   528  
       14.46    30.26    46.52  1:03.54  1:20.37  1:37.69  1:54.82  2:11.25
  4 Meinema, Matthew          16 Arena                2:20.66    2:12.36   515  
       14.55    30.62    47.33  1:04.42  1:21.72  1:38.95  1:56.01  2:12.36
  5 Mayer, Nicholas           17 Southshore           2:10.68    2:14.33   492  
       15.32    31.66    48.27  1:05.55  1:22.76  1:40.13  1:57.45  2:14.33
  6 Osborne, Jack             14 Western Sprint       2:16.17    2:14.45   491  
       15.46    31.54    48.53  1:05.95  1:23.56  1:41.00  1:58.18  2:14.45
  7 Vuletic, Mason            15 Southside            2:12.07    2:15.01   485  
       14.91    31.00    48.08  1:05.29  1:23.01  1:41.00  1:58.83  2:15.01
  8 Day, Mitchell             18 Central Aquatic      2:11.72    2:16.59   468  
       14.70    30.80    47.50  1:04.64  1:22.36  1:40.53  1:58.87  2:16.59
  9 Brown, Nicholas           15 Western Sprint            NT    2:17.57   458  
       15.35    31.24    48.24  1:05.80  1:23.93  1:41.96  2:00.35  2:17.57
 10 Bodey, Dylan              16 Western Sprint       2:15.20    2:18.91   445  
       15.85    32.21    49.79  1:07.23  1:25.22  1:43.08  2:01.67  2:18.91
 11 De Villiers, Johan        15 Southshore                NT    2:22.92   409  
       16.13    33.03    50.77  1:08.76  1:27.47  1:45.87  2:04.91  2:22.92
 12 McGowan, Brody            13 Breakers             2:32.43    2:26.85   377  
       16.43    34.24    52.76  1:11.98  1:30.65  1:49.69  2:08.50  2:26.85
 13 Hoey, James               14 Uwa Uniswim               NT    2:27.16   374  
       17.49    35.87    55.45  1:14.20  1:33.42  1:52.15  2:10.40  2:27.16
 14 Weston, Ryan              12 Western Sprint            NT    2:30.25   352  
       17.18    35.34    54.43  1:13.95  1:33.45  1:52.93  2:11.83  2:30.25
 15 Dubois, Jacob             13 Bunbury              2:33.35    2:31.97   340  
       17.77    36.99    56.42  1:15.58  1:35.11  1:55.01  2:14.21  2:31.97
 16 Smith, Jake               13 Breakers             2:37.44    2:32.52   336  
       17.25    35.42    55.09  1:14.64  1:34.73  1:54.47  2:14.44  2:32.52
 17 Martin, Justin            13 Arena                2:44.50    2:35.50   317  
       17.50    35.72    55.13  1:15.12  1:35.72  1:56.31  2:16.94  2:35.50
 18 Smith, Misha              12 Western Sprint       2:53.37    2:38.99   297  
       17.96    37.24    57.28  1:17.27  1:37.62  1:58.00  2:18.53  2:38.99
 19 Bevan, Zachary            13 Rockingham           2:36.03    2:39.20   296  
       17.59    36.45    56.50  1:17.10  1:37.99  1:59.02  2:19.39  2:39.20
 20 Downie, Lewis W           13 Arena                2:55.04    2:42.38   279  
       18.84    38.24    59.03  1:20.68  1:42.16  2:02.96  2:23.25  2:42.38
 21 Hill, Jared               12 West Coast           2:51.09    2:42.99   275  
       18.02    37.37    57.86  1:19.23  1:40.56  2:02.15  2:23.18  2:42.99
 22 Weir, Trent               12 Southlake            3:01.76    2:44.44   268  
       18.69    38.49    59.26  1:20.23  1:41.14  2:02.31  2:23.48  2:44.44
 23 Hunter, Taite             12 Mandurah                  NT    2:44.63   267  
       17.79    37.02    57.54  1:19.23  1:40.82  2:03.34  2:24.38  2:44.63
 24 Roberts, Ben              17 Arena                     NT    2:46.64   258  
       18.78    39.66  1:01.27  1:23.05  1:44.90  2:06.92  2:27.67  2:46.64
 25 Robinson, William         12 Victoria Park        3:03.23    2:49.81   243  
       18.78    39.39  1:00.88  1:23.41  1:46.30  2:08.25  2:29.04  2:49.81
 26 Holloway, James W         12 Rockingham           3:11.44    2:50.83   239  
       19.32    40.40  1:01.48  1:23.73  1:46.16  2:08.41  2:50.83         
 27 Denehey, Sean             13 Bunbury              3:07.98    2:50.96   239  
       20.23    41.66  1:03.02  1:24.74  1:46.58  2:08.40  2:30.64  2:50.96
 28 Sandl, Nathan             15 Westside                  NT    2:53.52   228  
       19.12    39.99  1:01.91  2:09.95  1:46.84  2:58.71  2:32.63  2:53.52
 29 Smith, Callan             11 Breakers             2:59.88    2:53.87   227  
       19.15    40.38  1:01.89  1:24.72  1:47.14  2:09.99  2:32.60  2:53.87
 30 Kesners, Bruno            13 All Saints                NT    2:54.13   226  
       20.18    42.06  1:04.67  1:27.57  1:49.51  2:11.69  2:33.34  2:54.13
 31 Downes, Lewis             12 Arena                3:16.04    2:55.80   219  
       20.56    42.72  1:05.91  1:29.15  1:51.22  2:13.74  2:35.01  2:55.80
 32 Brandis, Tanna            12 Geraldton            2:50.94    2:56.34   217  
       20.01    41.21  1:03.71  1:26.29  1:49.48  2:12.07  2:34.64  2:56.34
 33 Brbich, Ben               12 Southshore                NT    2:58.84   208  
       20.25    42.03  1:04.61  1:27.79  1:52.21  2:16.52  2:38.39  2:58.84
 34 Wilson, Jack               9 Arena                     NT    3:00.92   201  
       20.97    43.57  1:06.74  1:29.16  1:52.07  2:15.35  2:38.74  3:00.92
 35 Osborne, Harley           10 Western Sprint       3:13.03    3:06.06   185  
       20.27    42.88  1:06.47  1:30.40  1:54.64  2:18.93  2:42.56  3:06.06
 36 Anglesey, Matthew         11 Western Sprint            NT    3:07.14   182  
       21.01    44.87  1:08.59  1:32.70  1:56.77  2:20.28  2:43.72  3:07.14
 37 Lotti, Dylan              11 Arena                     NT    3:08.56   178  
       19.84    42.77  1:07.46  1:32.31  1:57.14  2:21.41  2:46.10  3:08.56
 38 Heslop, Jamie             10 Western Sprint       3:18.98    3:09.90   174  
       21.63    45.56  1:09.71  1:34.24  1:59.25  2:23.94  2:46.73  3:09.90
 39 Rainford, Joshua          11 Victoria Park        3:10.82    3:10.34   173  
       22.67  1:33.77  1:10.27           2:48.18  3:10.34                  
 40 Guy, Aodhan               11 City of Perth        3:13.52    3:15.79   159  
       21.46    45.83  1:10.81  1:36.65  2:01.83  2:27.77  2:52.66  3:15.79
 41 Schaper, Finlay           11 Southshore                NT    3:30.47   128  
       23.70    48.85  3:04.38  3:30.45  3:30.47                           
 42 Griffiths, Jack           11 Bunbury              3:26.53    3:31.30   126  
       24.02    48.20  1:15.09  1:42.54  2:10.44  2:38.60  3:06.76  3:31.30
 -- Jones, Eric                9 Victoria Park             NT         DQ        
       24.53    51.03  1:18.11  1:44.51  2:10.12  2:36.16  3:02.39       DQ
 
Event 9  Women 200 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pengelly, Jessica         19 City of Perth        2:13.44    2:11.73   759  
       15.67    31.83    48.25  1:04.97  1:21.58  1:38.65  1:55.49  2:11.73
  2 Throssell, Brianna        15 City of Perth        2:28.54    2:20.50   625  
       15.49    31.62    49.23  1:07.04  1:25.62  1:43.87  2:02.83  2:20.50
  3 Wilkins, Siobahn          18 Western Sprint            NT    2:21.65   610  
       16.04    32.73    50.31  1:08.44  1:26.90  1:45.64  2:04.12  2:21.65
  4 Etherington, Alix         18 Westside             2:21.77    2:23.16   591  
       15.94    33.21    51.11  1:09.31  1:27.71  1:46.23  2:04.84  2:23.16
  5 Wilkins, Madeline         15 All Saints           2:36.17    2:24.34   577  
       16.43    33.67    51.61  1:10.33  1:28.85  1:47.77  2:06.66  2:24.34
  6 Du Randt, Chante          14 Arena                2:26.34    2:25.00   569  
       16.33    33.54    51.38  1:09.93  1:28.53  1:47.48  2:06.30  2:25.00
  7 Russell, Olivia           13 All Saints           2:22.75    2:26.97   546  
       16.28    33.81    52.36  1:11.35  1:30.22  1:49.08  2:08.36  2:26.97
  8 Lawrence, Tessa A         15 All Saints           2:28.06    2:27.73   538  
       17.46    35.30    53.49  1:12.41  1:31.43  1:50.55  2:09.43  2:27.73
  9 Aitken-Fox, Samantha      15 All Saints           2:28.47    2:28.94   525  
       17.24    35.03    53.75  1:12.48  1:31.85  1:50.92  2:10.56  2:28.94
 10 Pengelly, Donella         16 City of Perth        2:30.68    2:29.82   516  
       17.20    35.05    53.54  1:12.44  1:31.95  1:51.40  2:11.01  2:29.82
 11 Seah, Hui Jean            14 Southshore                NT    2:30.31   511  
       16.98    34.96    53.50  1:12.84  1:32.59  1:52.47  2:12.05  2:30.31
 12 Downie, Katherine R       15 Arena                2:35.79    2:30.74   506  
       17.22    35.34    54.16  1:13.34  1:32.57  1:52.24  2:11.57  2:30.74
 13 Murray, Darian            13 Western Sprint            NT    2:31.44   499  
       17.08    35.58    54.66  1:13.88  1:33.38  1:53.16  2:12.53  2:31.44
 14 Tonner, Jordana           13 Southshore           2:40.43    2:32.38   490  
       16.79    35.34    54.74  1:14.19  1:33.76  1:53.61  2:13.19  2:32.38
 15 Russell, Bianca           14 Rockingham           2:36.84    2:32.52   489  
       17.45    36.08    55.16  1:14.64  1:34.26  1:54.15  2:13.69  2:32.52
 16 Marshall, Georgia         13 Swan Hills           2:51.64    2:33.79   477  
       18.12    37.35    56.36  1:16.06  1:35.43  1:55.27  2:14.89  2:33.79
 17 Bird, Kate                18 Bunbury              2:27.23    2:33.80   477  
       17.17    35.51    54.68  1:14.25  1:34.13  1:54.25  2:14.53  2:33.80
 18 Nash, Tayla               14 Southshore           2:40.80    2:34.37   471  
       18.14    36.96    56.01  1:15.66  1:35.17  1:55.19  2:14.57  2:34.37
 19 Schofield, Shelby         14 Breakers             2:40.05    2:35.93   457  
       17.86    37.19    56.63  1:16.46  1:36.43           2:16.87  2:35.93
 20 Chin, Olivia              15 West Coast           2:46.00    2:40.94   416  
       18.05    37.18    57.06  1:17.55  1:38.54  1:59.68  2:20.68  2:40.94
 21 Holloway, Alexandra       15 Rockingham           2:51.56    2:43.74   395  
       18.16    38.12    58.58  1:19.67  1:41.19           2:23.67  2:43.74
 22 Bodey, Lara               12 Western Sprint       2:42.53    2:45.25   384  
       59.93    38.44           1:21.13           2:03.78  2:45.25         
 23 Moore, Arianne R          13 Southside                 NT    2:48.32   363  
       18.63    38.81    59.47  1:20.63  1:42.28  2:04.07  2:26.32  2:48.32
 24 Webster, Samantha         13 Aqua Attack          2:52.20    2:50.28   351  
       18.87    40.27  1:02.49  1:24.31  1:46.71  2:08.31  2:29.31  2:50.28
 25 Bidesi, Sophie            12 Rockingham           3:14.83    2:52.73   336  
       19.30    39.87  1:01.73  1:24.07  1:46.87  2:10.03  2:32.30  2:52.73
 26 Ransome, Emma             13 Aquajets             2:58.73    2:53.75   330  
       19.15    40.10  1:01.60  1:24.52  1:46.93  2:10.07  2:32.27  2:53.75
 27 Prescott, Jaime           10 Western Sprint       2:54.77    2:54.14   328  
       19.14    39.88  1:01.85  1:24.79  1:47.94  2:09.90  2:54.14         
 28 Britton, Alicia           14 West Coast                NT    2:55.62   320  
       19.76    40.43  1:01.93  2:10.61  1:47.38  2:55.50  2:33.56  2:55.62
 29 Munks, Sian               11 West Coast           3:08.42    2:57.27   311  
       19.89    41.31  1:03.65  1:26.37  1:49.42  2:12.35  2:35.72  2:57.27
 30 Jones, Kelsey             16 Rockingham                NT    2:57.33   311  
       21.12    42.99  1:05.53  1:27.81  1:50.98  2:13.43  2:35.99  2:57.33
 31 Tipene-Grace, Taimania    11 City of Perth        3:01.47    2:57.37   311  
       19.94    41.56  1:03.75  1:26.77  1:49.34  2:12.29  2:35.41  2:57.37
 32 Benham, Abbey             12 Geraldton            2:56.60    2:57.82   308  
       20.43    41.60  1:04.07  1:26.32  1:49.17  2:12.11  2:35.45  2:57.82
 33 MacRitchie, Caitlin B     11 Central Aquatic           NT    2:59.05   302  
       19.40    40.97  1:50.76  1:27.35  2:37.72  2:14.99  2:59.05         
 34 Andrews, Kitty            11 Western Sprint            NT    2:59.49   300  
       21.21    43.88  1:06.53  1:29.19  1:51.78  2:14.85  2:37.21  2:59.49
 35 Hills, Madeleine          13 Rockingham           3:07.13    3:00.46   295  
       19.77  1:27.70  1:04.09  2:15.81  1:51.66  3:00.48  2:39.00  3:00.46
 36 Antill, Hayley            10 Swan Hills                NT    3:00.99   292  
       21.56    43.38  1:06.51  1:29.87  1:53.35  2:16.19  2:39.35  3:00.99
 37 Eastwood, Kelsey          10 Swan Hills                NT    3:01.53   290  
       21.26    43.76  1:07.31  1:30.84  1:53.81  2:17.33  2:38.93  3:01.53
 38 Dubois, Isabel            11 Bunbury                   NT    3:01.61   289  
       21.32    44.28  1:07.16  1:30.77  1:54.05  2:17.48  2:39.94  3:01.61
 39 Fetherston, Emily         11 Western Sprint       3:01.16    3:03.20   282  
       20.45    42.80  1:05.83  1:29.75  1:53.47  2:17.22  2:40.59  3:03.20
 40 Morgan, Holly             10 All Saints                NT    3:03.23   282  
       21.27    43.70  1:07.04  1:30.67  1:54.17  2:18.13  2:41.42  3:03.23
 41 Sandl, Madeleine          12 Westside                  NT    3:08.30   259  
       21.64    45.32  1:09.23  1:34.49  1:58.06  2:22.80  2:46.66  3:08.30
 42 Barton, Georgia           11 Central Aquatic           NT    3:08.80   257  
       21.45    44.61  1:08.50  1:32.26  1:57.05  2:21.71  2:46.42  3:08.80
 43 O'Brien, Megan            12 West Coast                NT    3:33.07   179  
     1:15.88  3:33.07                                                      
 44 Prescott, Georgia          8 Western Sprint            NT    3:39.26   164  
       24.67    51.93  2:16.64  1:47.84  3:11.11  2:43.43  3:39.26         
 -- Lawrence, Sarah           13 All Saints           2:40.11         DQ        
       17.98    36.74    56.17  1:15.54  1:35.45  1:55.36  2:15.45       DQ
 
Event 10  Men 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lim, Leonard              21 Southside                 NT      25.50   624  
       11.76    25.50                                                      
  2 Rose, Hamish              20 City of Perth          25.45      26.30   569  
       12.22    26.30                                                      
  3 Schubach, Alex            17 City of Perth          26.79      26.61   549  
       12.26    26.61                                                      
  4 Towers, Stratton          21 Swan Hills                NT      26.85   535  
       12.17    26.85                                                      
  5 Walker, Andrew            14 Western Sprint         26.71      26.96   528  
       12.27    26.96                                                      
  6 Day, Mitchell             18 Central Aquatic        26.97      27.27   510  
       12.94    27.27                                                      
  7 Staffe, Luke              15 Unattached             27.81      27.41   503  
       12.77    27.41                                                      
  8 Glucina, Matthew          26 City of Perth          27.37      27.56   494  
       12.95    27.56                                                      
  9 Dombrowsky, Christopher   17 City of Perth          27.34      27.59   493  
       12.83    27.59                                                      
 10 Smith, Alexander          15 Arena                  27.91      27.93   475  
       13.01    27.93                                                      
 11 Chin, Alex                13 West Coast                NT      28.21   461  
       13.13    28.21                                                      
 12 Julian, James             17 Westside                  NT      28.26   459  
       13.69    28.26                                                      
 13 Fyfe, Damian              13 City of Perth          29.23      28.36   454  
       13.20    28.36                                                      
 14 Bowling, Luke             16 Aquajets                  NT      28.48   448  
       13.34    28.48                                                      
 15 Luff, Matthew             15 Southlake              28.42      28.53   446  
       13.27    28.53                                                      
 16 Moutia, Jesse             18 Western Sprint         27.94      28.58   443  
       13.24    28.58                                                      
 17 Baumann, Alex             14 Arena                  29.20      28.73   436  
       13.08    28.73                                                      
 18 D'Acunto, Stefan          14 Uwa Uniswim            30.40      28.74   436  
       13.62    28.74                                                      
 19 Scott, Steven             16 Kwinana                30.57      28.85   431  
       13.67    28.85                                                      
 20 Verhage, Braga            13 West Coast             31.72      28.96   426  
       13.46    28.96                                                      
 21 Atkin, Jack               14 Southside                 NT      29.25   413  
       13.73    29.25                                                      
 22 Bodey, Dylan              16 Western Sprint            NT      29.39   408  
       13.79    29.39                                                      
 23 Kapp, Marco               15 Arena                  29.69      29.42   406  
       13.78    29.42                                                      
 24 England, Michael          14 Westside               34.14      29.57   400  
       13.81    29.57                                                      
 25 Blake, Brandon            19 Western Sprint            NT      29.73   394  
       13.24    29.73                                                      
 26 Bell, Daniel              30 Southshore             30.44      29.85   389  
       13.69    29.85                                                      
 26 Zoiti, Michael            15 Southshore             31.09      29.85   389  
       13.75    29.85                                                      
 28 Basson, Oliver            19 Westside                  NT      30.30   372  
       14.16    30.30                                                      
 29 Tan, Hock K               14 All Saints             33.04      31.00   347  
       14.59    31.00                                                      
 30 Jackson, Jason            16 Riverside                 NT      31.06   345  
       14.34    31.06                                                      
 31 Standing, Gerard          12 Southside              33.38      31.25   339  
       14.26    31.25                                                      
 32 Paull, Jack               13 All Saints             33.23      31.51   331  
       14.74    31.51                                                      
 33 Wright, Mitchell          14 Riverside              38.38      31.88   319  
       14.35    31.88                                                      
 34 Pennell, Thomas           12 Westside                  NT      31.92   318  
       14.61    31.92                                                      
 35 Kierath, Andrew           15 Southlake              33.60      31.95   317  
       15.65    31.95                                                      
 36 Griffiths, Alexander      15 Bunbury                30.86      32.28   308  
       14.96    32.28                                                      
 37 Crisa, Nicholas           14 Western Sprint            NT      32.65   297  
       14.94    32.65                                                      
 38 Freeman, Alexander        12 Riverside              39.77      32.91   290  
       14.76    32.91                                                      
 39 Kalember, Kevin           13 Southlake              33.15      33.02   287  
       15.36    33.02                                                      
 39 Hooper, Jacob             13 Southside              37.49      33.02   287  
       15.22    33.02                                                      
 41 Dubois, Jacob             13 Bunbury                32.77      33.04   287  
       15.52    33.04                                                      
 42 Farquharson, Bradley      14 Newman/Church          38.47      33.33   279  
       15.36    33.33                                                      
 43 Carrillo, Juan            13 City of Perth             NT      33.47   276  
       15.57    33.47                                                      
 44 Harding, Matthew          13 Southside              36.70      33.49   275  
       15.57    33.49                                                      
 45 Sandl, Nathan             15 Westside                  NT      33.81   268  
       16.00    33.81                                                      
 46 Chu, Erskine              13 All Saints                NT      33.88   266  
       15.78    33.88                                                      
 46 Cumming, Tom              11 West Coast             34.74      33.88   266  
       15.33    33.88                                                      
 48 Pollard, Kieren J         12 Breakers               35.37      33.89   266  
       15.57    33.89                                                      
 48 Zaltsman, Brent           14 Newman/Church             NT      33.89   266  
       15.87    33.89                                                      
 50 Richards, Aidan           13 Victoria Park          34.84      34.02   263  
       15.50    34.02                                                      
 51 Gee, Cameron              13 Southside              33.02      34.15   260  
       15.12    34.15                                                      
 52 Short, Morgan             16 Geraldton              34.60      34.22   258  
       15.48    34.22                                                      
 53 Sadler, Oliver            13 Breakers               35.84      34.34   255  
       15.79    34.34                                                      
 54 White, Jackson            12 All Saints             35.00      34.78   246  
       16.27    34.78                                                      
 55 Tucker, Adam              14 All Saints             35.08      34.87   244  
       16.15    34.87                                                      
 56 Mahon, Daniel             13 Bunbury                37.69      34.90   243  
       15.37    34.90                                                      
 57 Bevan, Zachary            13 Rockingham             34.40      35.12   239  
       16.22    35.12                                                      
 58 Hill, Jared               12 West Coast             34.53      35.41   233  
       16.25    35.41                                                      
 59 Donovon, Stephen 14       21 Southshore             37.13      35.57   230  
       17.03    35.57                                                      
 60 Wong, Loron               12 Riverton               37.92      35.74   226  
       17.26    35.74                                                      
 61 Morgan, Nicolas           12 All Saints             36.00      35.98   222  
       16.37    35.98                                                      
 62 Caddy, Tom                13 Tuart Hill             36.06      36.46   213  
       15.98    36.46                                                      
 63 Orton, Michael            12 Southlake              41.76      37.72   193  
       16.98    37.72                                                      
 64 Holloway, James W         12 Rockingham             41.83      37.92   190  
       17.17    37.92                                                      
 65 Blockley, Jayden          11 Riverton               41.90      38.26   184  
       17.53    38.26                                                      
 66 Watling, Alastair         14 Western Sprint            NT      38.43   182  
       18.14    38.43                                                      
 67 Heslop, Jamie             10 Western Sprint         39.33      39.19   172  
       17.73    39.19                                                      
 68 Luff, Andrew              12 Southlake              43.51      39.38   169  
       17.45    39.38                                                      
 69 Baker, Cameron A          13 Rockingham             47.36      39.39   169  
       17.98    39.39                                                      
 70 Smith, Ben                11 Arena                     NT      39.62   166  
       18.24    39.62                                                      
 71 Spencer, Seth N            9 Rockingham             43.79      39.94   162  
       17.95    39.94                                                      
 72 Denehey, Sean             13 Bunbury                40.68      39.97   162  
       17.61    39.97                                                      
 73 Arnott, Lachlan           11 Aqua Attack            43.32      41.08   149  
       18.04    41.08                                                      
 74 Faamausili Fala, Malachi   9 Riverside              41.47      41.32   146  
       18.55    41.32                                                      
 75 Hill, Joel                 9 West Coast             41.19      41.97   140  
       18.82    41.97                                                      
 76 Foster, Luke              11 Western Sprint         41.06      41.99   139  
       18.67    41.99                                                      
 77 Player, Fin                9 West Coast             53.88      42.12   138  
       19.62    42.12                                                      
 78 Gomes, Thalys             11 City of Perth          43.46      42.22   137  
       18.61    42.22                                                      
 79 Dans, Cullen              12 Southshore                NT      42.93   130  
       19.31    42.93                                                      
 80 Martin-Rose, Dylan C      12 Rockingham             49.30      43.68   124  
       19.16    43.68                                                      
 81 Baker, Declan J           11 Rockingham             46.40      43.89   122  
       20.35    43.89                                                      
 82 Calleja, Zachariah         8 City of Perth          45.42      44.32   119  
       19.74    44.32                                                      
 83 Guy, Aodhan               11 City of Perth          45.29      44.57   117  
       20.29    44.57                                                      
 84 Tan, Yew K                11 All Saints             40.57      44.85   114  
       19.43    44.85                                                      
 85 Anglesey, Matthew         11 Western Sprint         46.90      45.30   111  
       20.45    45.30                                                      
 86 Mello, Lucas              11 City of Perth             NT      47.47    96  
       21.09    47.47                                                      
 87 Griffiths, Jack           11 Bunbury                47.54      48.38    91  
       21.64    48.38                                                      
 88 Wian, Ewald               10 Rockingham                NT      48.99    88  
       20.93    48.99                                                      
 89 Maxwell, Ben               9 Unattached             53.15      49.36    86  
       23.20    49.36                                                      
 90 Lorimer, William          10 Rockingham             58.92      49.50    85  
       22.10    49.50                                                      
 91 Slee, Fletcher            10 Kwinana                48.83      49.87    83  
       23.42    49.87                                                      
 92 Schaper, Finlay           11 Southshore                NT      50.16    82  
       22.41    50.16                                                      
 93 Bolton, James              9 Kwinana                55.50      50.53    80  
       21.19    50.53                                                      
 94 Kempson, Daniel            8 Southlake                 NT      51.48    75  
       23.00    51.48                                                      
 95 Antonio, Nicholas         10 Busselton              58.61      51.91    74  
       23.03    51.91                                                      
 96 Paul, Oakley               9 Lawley Aquatic            NT      52.27    72  
       22.95    52.27                                                      
 97 Wright, Jackson           10 Southshore                NT      52.82    70  
       22.51    52.82                                                      
 98 Jones, Eric                9 Victoria Park          59.20      54.64    63  
       25.92    54.64                                                      
 99 Hills, Christopher        10 Rockingham             55.05      54.68    63  
       23.50    54.68                                                      
100 Robinson, Thomas J        10 Victoria Park          51.33      54.75    63  
       22.75    54.75                                                      
101 Brbich, Luke              10 Southshore             58.59      58.04    52  
       25.53    58.04                                                      
102 O'Donnell, Ethan           8 Riverside              58.06    1:00.50    46  
       25.85  1:00.50                                                      
 -- Taverner, Harry           10 Lawley Aquatic            NT         DQ        
       23.60       DQ                                                      
 -- Fry, Jordan               13 Western Sprint            NT         DQ        
       17.26       DQ                                                      
 -- Gregory, James             8 Guildford Blues           NT         DQ        
       28.25       DQ                                                      
 -- Gregory, Thomas           10 Guildford Blues           NT         DQ        
       26.43       DQ                                                      
 
Event 11  Women 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Emmett, Maggie            14 Arena                  28.77      29.31   575  
       13.58    29.31                                                      
  2 Okulicz, Danae            15 Arena                  29.54      29.39   570  
       13.88    29.39                                                      
  3 Shepherd, Caitlin         15 Western Sprint         30.92      29.47   566  
       13.79    29.47                                                      
  4 Saxton, Jemma             15 Unattached             29.68      30.11   530  
       14.03    30.11                                                      
  5 Unwin, Chelsea            14 Western Sprint         29.85      30.23   524  
       14.28    30.23                                                      
  6 Wall, Candice             14 Arena                  29.66      30.28   521  
       13.81    30.28                                                      
  7 Hamilton, Sarah           16 Aqua Attack            30.86      30.34   518  
       13.73    30.34                                                      
  8 Hodgetts, Alisha          14 West Coast             30.44      30.49   511  
       14.16    30.49                                                      
  9 Langford, Katherine       15 Southshore             30.70      30.52   509  
       14.08    30.52                                                      
 10 MacDonald-Razvi, Jade     14 Arena                     NT      30.61   505  
       14.03    30.61                                                      
 11 Smith, Kate               14 Central Aquatic           NT      30.68   501  
       14.03    30.68                                                      
 12 Szokolai, Samantha        18 City of Perth          29.62      30.79   496  
       14.34    30.79                                                      
 13 Sokol, Tijana             17 Southlake              31.55      30.92   490  
       14.40    30.92                                                      
 14 Higgins, Bree             17 Western Sprint         30.88      31.44   466  
       14.55    31.44                                                      
 15 Carrick, Kirsten          15 Arena                     NT      31.50   463  
       14.64    31.50                                                      
 16 Etherington, Alix         18 Westside               30.71      31.88   447  
       15.03    31.88                                                      
 17 Bird, Kate                18 Bunbury                30.94      32.04   440  
       14.91    32.04                                                      
 18 Sagar, Elly               13 Arena                  33.91      32.09   438  
       14.89    32.09                                                      
 19 Goy, Karla                12 City of Perth          32.26      32.13   436  
       15.09    32.13                                                      
 20 Russell, Helen            15 All Saints             33.80      32.25   432  
       14.87    32.25                                                      
 21 Jose, Fabienne            16 Westside                  NT      32.29   430  
       15.01    32.29                                                      
 22 Maxwell, Poppy H          12 Unattached             34.10      32.36   427  
       15.10    32.36                                                      
 23 Itzstein, Chloe           20 Southside              35.18      32.44   424  
       16.12    32.44                                                      
 24 Vince, Jessica            14 Southlake              32.33      32.54   420  
       14.89    32.54                                                      
 25 Grotegoed, Coco           11 City of Perth          33.79      32.70   414  
       15.06    32.70                                                      
 26 Hull, Grace B             12 Breakers               32.51      32.84   409  
       15.99    32.84                                                      
 27 Pyke, Ashton              15 Westside                  NT      32.97   404  
       15.08    32.97                                                      
 28 Martin, Ashlee            15 Arena                  33.06      33.17   397  
       15.48    33.17                                                      
 29 Hollis, Madison           14 All Saints                NT      33.35   390  
       15.42    33.35                                                      
 30 Loo, Chien Yi             14 Western Sprint         34.34      33.54   384  
       15.77    33.54                                                      
 31 Davis, Brooke             15 Riverside              34.86      33.71   378  
       15.17    33.71                                                      
 32 Macainsh, Emily           13 Southlake              34.10      33.93   370  
       16.74    33.93                                                      
 33 Peterson, Amy             15 Southlake              34.26      34.15   363  
       15.40    34.15                                                      
 34 Campbell, Tayla           14 Breakers               32.71      34.20   362  
       16.51    34.20                                                      
 35 Coe, Roxanne              17 Mandurah                  NT      34.22   361  
       15.89    34.22                                                      
 36 Evans, Mia                13 Westside                  NT      34.25   360  
       15.68    34.25                                                      
 36 Strange, Emilie           14 Riverton                  NT      34.25   360  
       15.61    34.25                                                      
 38 Marshall, Georgia         13 Swan Hills             39.07      34.33   358  
       15.89    34.33                                                      
 39 Gower, Rachel             11 Westside               47.13      34.49   353  
       16.28    34.49                                                      
 40 Saetang, Lisa             13 All Saints             36.60      34.62   349  
       15.73    34.62                                                      
 41 Antill, Jessica           13 Swan Hills                NT      34.76   345  
       15.85    34.76                                                      
 42 Sinnott, Sian             17 Southshore                NT      34.79   344  
       16.10    34.79                                                      
 43 Coci, Louise              13 Riverside              35.84      34.84   342  
       15.94    34.84                                                      
 44 Moore, Georgina           13 Southside              36.47      35.21   331  
       16.99    35.21                                                      
 45 Guy, Niamh                15 City of Perth          34.15      35.36   327  
       16.07    35.36                                                      
 46 Love, Josie K             17 Westside                  NT      35.59   321  
       16.43    35.59                                                      
 47 Stagg, Corina             12 Lawley Aquatic         40.12      35.60   321  
       15.77    35.60                                                      
 48 Hill, Emma                13 West Coast             36.26      35.62   320  
       16.11    35.62                                                      
 48 Coten, Claire             10 Southshore             36.52      35.62   320  
       16.27    35.62                                                      
 50 Burnett, Danika           14 Riverton                  NT      35.72   317  
       15.89    35.72                                                      
 51 Holloway, Alexandra       15 Rockingham             35.25      35.78   316  
       16.43    35.78                                                      
 52 Irving, Kendal            13 Arena                  38.30      35.81   315  
       16.14    35.81                                                      
 53 Moore, Arianne R          13 Southside              36.47      35.90   313  
       15.87    35.90                                                      
 54 Reynolds, Constance K     12 Uwa Uniswim            36.04      36.02   310  
       16.93    36.02                                                      
 55 Balodis, Zane             12 Arena                  37.03      36.15   306  
       16.46    36.15                                                      
 56 Richards, Caitlin         15 Victoria Park          36.04      36.24   304  
       16.28    36.24                                                      
 57 Rasmusen, Kelly           14 Southshore             36.05      36.28   303  
       16.89    36.28                                                      
 58 Weston, Emma              13 Westside                  NT      36.38   300  
       16.36    36.38                                                      
 59 Unwin, Emily              14 Western Sprint         38.37      36.39   300  
       17.40    36.39                                                      
 60 Glossop, Sheridan         14 Southlake              37.92      36.42   299  
       16.92    36.42                                                      
 61 Woods, Kahlee             13 Waroona                47.96      36.61   295  
       16.63    36.61                                                      
 62 Barnes, Sarah             12 Southshore                NT      37.09   284  
       16.37    37.09                                                      
 63 Phillips, Loretta         12 Arena                     NT      37.19   281  
       16.81    37.19                                                      
 64 Artaud, Jorja             12 Breakers                  NT      37.43   276  
       16.56    37.43                                                      
 65 Fetherston, Emily         11 Western Sprint         38.32      37.58   273  
       16.86    37.58                                                      
 66 Mumford, Amelia           12 Bunbury                   NT      38.09   262  
       17.23    38.09                                                      
 67 Dubois, Isabel            11 Bunbury                39.64      38.24   259  
       17.66    38.24                                                      
 68 Boucaut, Rebecca          13 Unattached             40.12      38.32   257  
       17.22    38.32                                                      
 69 Swalllow, Kate            12 Westside                  NT      38.37   256  
       17.05    38.37                                                      
 70 Stowers, Tyra             11 West Coast             38.94      38.52   253  
       17.49    38.52                                                      
 71 Gibb, Emily J             12 Central Aquatic        43.49      38.93   245  
       17.89    38.93                                                      
 72 Gwynne, Chloe             12 Rockingham             39.16      39.14   241  
       17.63    39.14                                                      
 73 Oku, Midori               10 Uwa Uniswim               NT      39.39   237  
       18.43    39.39                                                      
 74 Breglia, Tayla            12 Southlake              43.15      39.65   232  
       18.22    39.65                                                      
 75 Manning, Bridie           12 Arena                     NT      40.13   224  
       18.24    40.13                                                      
 76 Barnes, Jessica J         11 Breakers                  NT      40.34   220  
       17.93    40.34                                                      
 77 Green, Amy                12 Arena                  45.96      40.39   219  
       19.17    40.39                                                      
 78 Julian, Abbey-Jae         13 Westside                  NT      40.73   214  
       18.65    40.73                                                      
 79 Harding, Rachael          11 Southside              45.50      41.69   199  
       18.44    41.69                                                      
 80 Goward-Bell, Amber        12 York                   47.79      41.88   197  
       18.52    41.88                                                      
 81 Benham, Abbey             12 Geraldton              39.65      41.92   196  
       19.15    41.92                                                      
 82 Eastwood, Kelsey          10 Swan Hills             41.64      41.94   196  
       18.32    41.94                                                      
 83 Hanna, Lilli              10 Western Sprint         45.12      42.01   195  
       18.81    42.01                                                      
 84 Drake-Brockman, Sophie    11 Southside              44.06      42.10   194  
       18.73    42.10                                                      
 85 Roberts, Breanna          11 Arena                  41.86      42.14   193  
       18.30    42.14                                                      
 86 Thin, Kirsten             11 Lesmurdie              54.63      42.61   187  
       19.84    42.61                                                      
 87 Turner, Monique           12 Armadale                  NT      42.85   184  
       20.24    42.85                                                      
 88 Cawood, Lily              10 Swan Hills             46.44      42.97   182  
       19.09    42.97                                                      
 88 Weekes, Kayla              9 All Saints             43.65      42.97   182  
       19.12    42.97                                                      
 90 McPherson, Serena          9 Western Sprint         49.06      42.98   182  
       19.05    42.98                                                      
 91 Rabl, Luci                12 York                      NT      43.45   176  
       18.95    43.45                                                      
 92 Bradley, Lily             11 Geraldton              39.46      43.57   175  
       18.75    43.57                                                      
 93 Hounslow, Grace           13 Westside                  NT      43.67   174  
       18.85    43.67                                                      
 94 Walsh, Catherine          10 Southlake                 NT      43.91   171  
       20.38    43.91                                                      
 95 Brandis, Crosby           10 Geraldton              49.77      44.12   168  
       19.72    44.12                                                      
 96 Jones, Kailee             13 Victoria Park          44.28      44.18   168  
       18.77    44.18                                                      
 97 Noble, Katie              10 Arena                     NT      44.19   167  
       20.00    44.19                                                      
 98 Bristow, Macey            10 Western Sprint         43.88      44.38   165  
       21.49    44.38                                                      
 99 Tonner, Keeley            10 Southshore             46.02      45.06   158  
       19.57    45.06                                                      
100 Antill, Hayley            10 Swan Hills                NT      45.53   153  
       20.28    45.53                                                      
101 Maloney, Claire           11 West Coast             52.10      46.07   148  
       20.69    46.07                                                      
102 Saggers, Rebecca          10 Newman/Church          56.47      46.22   146  
       20.95    46.22                                                      
103 Morgan, Holly             10 All Saints                NT      46.31   145  
       20.34    46.31                                                      
104 Rego, Brooke S             9 Guildford Blues           NT      46.63   142  
       21.45    46.63                                                      
105 Shepherd, Emma            11 Western Sprint         53.24      47.44   135  
       21.13    47.44                                                      
106 Mackenzie, Skye           12 York                   54.29      47.74   133  
       20.95    47.74                                                      
107 Harding, Annabelle        11 Southside            1:00.08      47.98   131  
       20.33    47.98                                                      
108 Carrara, Sophie           10 Southside                 NT      48.02   130  
       22.26    48.02                                                      
109 Moutia, Indianna           9 Riverside              49.70      48.06   130  
       21.07    48.06                                                      
110 Kerr, Genevieve I         11 Riverton                  NT      48.20   129  
       21.17    48.20                                                      
111 Mumford, Sophie            9 Bunbury                   NT      48.44   127  
       20.70    48.44                                                      
112 Macdonald-Razvi, Asha      9 Arena                     NT      50.16   114  
       23.92    50.16                                                      
113 Atkin, Isabella           12 Southside                 NT      50.32   113  
       20.80    50.32                                                      
114 O'Donnell, Brierley       10 Riverside              54.25      50.47   112  
115 Papantoniou, Jana         11 West Coast                NT      50.76   110  
       23.16    50.76                                                      
116 Gasbarro, Sinead          10 Southlake                 NT      50.96   109  
       21.07    50.96                                                      
117 Knight, Bethany           11 Southside                 NT      51.15   108  
       23.38    51.15                                                      
118 Jones, Emma               10 Victoria Park          57.77      51.74   104  
       21.97    51.74                                                      
119 McGillivray, Phoebe       11 Western Sprint       1:04.80      52.56    99  
       23.70    52.56                                                      
120 Fetherston, Ashleigh       7 Western Sprint            NT      52.98    97  
       22.76    52.98                                                      
121 Pedersen, Lauren          10 Riverside            1:00.39      53.16    96  
       22.93    53.16                                                      
122 O'Brien, Megan            12 West Coast                NT      53.30    95  
       23.81    53.30                                                      
123 Jackson, Ella              8 Southside                 NT      53.69    93  
       22.97    53.69                                                      
124 Higgins, Jessica J        10 Breakers                  NT      54.29    90  
       23.60    54.29                                                      
125 Prescott, Georgia          8 Western Sprint            NT      54.92    87  
       23.57    54.92                                                      
126 Marriott, Ashlyn           9 Swan Hills                NT      55.73    83  
       25.66    55.73                                                      
126 Faamausili, Adalaide       8 Riverside                 NT      55.73    83  
       23.67    55.73                                                      
128 Maloney, Mary-Grace        9 West Coast           1:00.36      55.86    83  
       25.04    55.86                                                      
129 Atkin, Hannah             10 Southside                 NT      58.35    72  
       26.32    58.35                                                      
130 Papantoniou, Talia         9 West Coast                NT      59.24    69  
       23.91    59.24                                                      
131 Thin, Sophie               9 Lesmurdie            1:09.89    1:00.45    65  
       27.05  1:00.45                                                      
132 Lotti, Emma                8 Arena                  57.44    1:02.80    58  
       27.23  1:02.80                                                      
133 Foster, Laura              8 Western Sprint       1:04.17    1:02.93    58  
       28.21  1:02.93                                                      
 -- McAllan, Cassidy          12 Aqua Attack            40.35         DQ        
       20.49       DQ                                                      
 -- Spencer, Felicity         10 Rockingham                NT         DQ        
       22.03       DQ                                                      
 -- McKenna, Marnie           10 Southlake                 NT         DQ        
       25.66       DQ                                                      
 -- Fink, Georgie             10 Rockingham                NT         DQ        
       23.06       DQ                                                      
 
Event 12  Men 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Evernden, Ryan            16 Bunbury              1:06.28    1:06.12   594  
       14.26    31.37    48.56  1:06.12                                    
  2 Sucipto, Tommy            16 Southlake            1:04.06    1:06.50   584  
       14.76    31.47    48.68  1:06.50                                    
  3 Blake, Brandon            19 Western Sprint       1:09.33    1:11.15   477  
       14.99    33.20    52.20  1:11.15                                    
  4 Marciano, Jayden          16 Southside            1:07.68    1:11.35   473  
       15.40    33.58    52.37  1:11.35                                    
  5 Miligan, Alex             13 West Coast           1:16.40    1:12.07   459  
       15.77    33.99    52.94  1:12.07                                    
  6 Luff, Matthew             15 Southlake            1:11.83    1:14.44   416  
       15.83    33.80    53.84  1:14.44                                    
  6 Williams, Bradley A       15 Aqua Attack          1:10.22    1:14.44   416  
       16.63    35.69    55.06  1:14.44                                    
  8 Basson, Luke              19 Westside                  NT    1:15.51   399  
       17.10    35.99    56.23  1:15.51                                    
  9 Ashworth, Liam            14 Kalamunda            1:20.57    1:15.74   395  
       16.61    35.59    55.40  1:15.74                                    
 10 Dombrowsky, Christopher   17 City of Perth             NT    1:16.05   390  
       16.52    36.05    55.77  1:16.05                                    
 11 McClelland, Josh          14 Unattached           1:21.66    1:16.29   387  
       16.02    35.31    55.59  1:16.29                                    
 12 Schubert, Aidan           14 Uwa Uniswim               NT    1:17.75   365  
       16.64    36.04    56.79  1:17.75                                    
 13 Kendall, Jordon           14 Bunbury              1:18.22    1:18.11   360  
       16.70    36.71    57.07  1:18.11                                    
 14 Ansell, Charlie           13 Southshore           1:22.82    1:18.64   353  
       17.34    37.10    57.99  1:18.64                                    
 15 Paull, Jack               13 All Saints                NT    1:20.10   334  
       17.29    37.50    58.59  1:20.10                                    
 16 Griffiths, Alexander      15 Bunbury              1:21.02    1:20.27   332  
       17.00             58.52  1:20.27                                    
 17 Warries, Calvin           15 Aquajets                  NT    1:21.89   313  
       17.76    38.56  1:00.20  1:21.89                                    
 18 Burgos, Francis Benedict  14 Western Sprint       1:23.68    1:22.25   309  
       17.71    38.30  1:00.31  1:22.25                                    
 19 Hooper, Jacob             13 Southside            1:27.23    1:23.03   300  
       19.32    39.47  1:02.07  1:23.03                                    
 20 Powell, Luke J            13 All Saints           1:36.75    1:24.03   289  
       18.30    39.38  1:01.39  1:24.03                                    
 21 Pollard, Kieren J         12 Breakers             1:29.90    1:24.77   282  
       18.68    40.60  1:02.97  1:24.77                                    
 22 Tucker, Adam              14 All Saints           1:29.10    1:24.91   280  
       18.59    40.11  1:02.47  1:24.91                                    
 23 Freeman, Alexander        12 Riverside            1:31.07    1:24.93   280  
       18.86    41.50  1:03.27  1:24.93                                    
 24 Martin, Justin            13 Arena                1:28.24    1:24.97   280  
       18.34    40.68  1:03.21  1:24.97                                    
 25 Lee, Damon                15 Breakers                  NT    1:25.22   277  
       18.01    39.76  1:01.91  1:25.22                                    
 26 Archer, Jack              14 Westside                  NT    1:26.56   265  
       18.10    40.70  1:03.19  1:26.56                                    
 27 Denehey, Sean             13 Bunbury              1:33.34    1:27.25   258  
       18.80    40.97  1:03.99  1:27.25                                    
 28 Weir, Trent               12 Southlake            1:40.54    1:27.37   257  
       19.33    41.43  1:04.58  1:27.37                                    
 28 Mahon, Daniel             13 Bunbury              1:32.08    1:27.37   257  
       19.09    41.44  1:04.57  1:27.37                                    
 30 Carrillo, Juan            13 City of Perth             NT    1:28.22   250  
       19.59    42.41  1:05.57  1:28.22                                    
 31 Short, Morgan             16 Geraldton            1:32.74    1:29.76   237  
       19.82    41.72  1:05.57  1:29.76                                    
 32 Kierath, Andrew           15 Southlake                 NT    1:30.03   235  
       18.63    41.45  1:04.73  1:30.03                                    
 33 Dubois, Jacob             13 Bunbury              1:40.89    1:30.24   234  
       19.26    42.40  1:06.20  1:30.24                                    
 34 Kesners, Bruno            13 All Saints                NT    1:30.29   233  
       20.67    42.55  1:07.53  1:30.29                                    
 35 Paini, Anthony            11 Kalamunda            1:28.69    1:30.53   231  
       19.20    42.33  1:06.14  1:30.53                                    
 36 Calleja, Ethan            11 City of Perth        1:32.41    1:32.20   219  
       19.39    43.00  1:07.06  1:32.20                                    
 37 Hovell, Devan R           12 All Saints           1:37.32    1:33.51   210  
       20.01    43.56  1:08.52  1:33.51                                    
 38 Kerr, Pandu               13 Riverton                  NT    1:33.66   209  
       20.17    44.19  1:09.30  1:33.66                                    
 39 Starkie, Lucas A          12 Unattached                NT    1:35.75   195  
       20.72    45.25  1:10.38  1:35.75                                    
 40 Downes, Lewis             12 Arena                1:42.89    1:36.28   192  
       22.16    45.76  1:11.67  1:36.28                                    
 41 Baker, Cameron A          13 Rockingham           1:43.20    1:36.90   189  
       22.06    46.69  1:12.22  1:36.90                                    
 42 Luff, Andrew              12 Southlake            1:40.86    1:37.17   187  
       20.96    45.52  1:11.68  1:37.17                                    
 43 Tindall, Benjamin S       10 Breakers             1:50.10    1:37.44   185  
       22.13    46.21  1:12.85  1:37.44                                    
 44 Bremer, Max                9 Arena                     NT    1:37.70   184  
       20.75    46.10  1:10.76  1:37.70                                    
 45 Joyce, Lachlan            10 York                 1:43.15    1:38.86   177  
       21.75    47.08  1:13.55  1:38.86                                    
 46 Gomes, Thalys             11 City of Perth             NT    1:40.14   171  
       22.23    48.22  1:14.34  1:40.14                                    
 47 Powell, Travis R          11 All Saints                NT    1:40.71   168  
       22.30    47.91  1:14.42  1:40.71                                    
 48 Joyce, Rielly             10 York                 1:44.82    1:42.04   161  
       22.09    48.64  1:16.83  1:42.04                                    
 49 Churchill, Dylan          12 Southshore                NT    1:42.20   161  
       21.64    47.54  1:15.43  1:42.20                                    
 50 Smith, Callan             11 Breakers             1:41.61    1:42.63   159  
       23.70    48.95  1:15.23  1:42.63                                    
 51 Rainford, Joshua          11 Victoria Park        1:47.99    1:42.67   158  
       22.91    49.44  1:15.90  1:42.67                                    
 52 Taylor, Luke              12 Southshore                NT    1:45.04   148  
       22.45    48.59  1:16.55  1:45.04                                    
 53 Moutia, Dane              14 Riverside            1:44.12    1:46.15   143  
       22.12    49.71  1:18.45  1:46.15                                    
 54 Spencer, Seth N            9 Rockingham           1:54.41    1:46.38   142  
       23.96    51.77  1:19.27  1:46.38                                    
 55 Martin-Rose, Dylan C      12 Rockingham           1:50.24    1:47.86   137  
       23.94    53.74  1:20.63  1:47.86                                    
 56 Antonio, Nicholas         10 Busselton                 NT    1:49.52   130  
       24.04    52.72  1:20.75  1:49.52                                    
 57 Griffiths, Jack           11 Bunbury              1:54.35    1:50.24   128  
       22.27    50.31  1:20.59  1:50.24                                    
 58 Lotti, Dylan              11 Arena                1:50.28    1:51.84   122  
       23.90    53.01  1:22.82  1:51.84                                    
 59 Jones, Eric                9 Victoria Park        1:56.93    1:52.73   120  
       25.14    55.54  1:24.70  1:52.73                                    
 60 Mello, Lucas              11 City of Perth        1:59.69    1:52.96   119  
       23.43    53.01  1:22.12  1:52.96                                    
 61 Gregory, Thomas           10 Guildford Blues           NT    1:55.97   110  
       25.27    54.45  1:25.29  1:55.97                                    
 62 Wright, Jackson           10 Southshore                NT    1:56.63   108  
       25.01  1:56.58  1:25.89  1:56.63                                    
 63 O'Donnell, Ethan           8 Riverside                 NT    1:57.12   107  
       25.95    55.22  1:26.25  1:57.12                                    
 64 Baker, Declan J           11 Rockingham           2:05.79    1:57.74   105  
       26.36    55.64  1:26.69  1:57.74                                    
 65 Lorimer, William          10 Rockingham                NT    1:59.00   102  
       25.12    55.42  1:27.17  1:59.00                                    
 66 Kimber, Byron              9 Arena                     NT    1:59.19   101  
       25.68    56.47  1:28.91  1:59.19                                    
 67 Kempson, Daniel            8 Southlake                 NT    1:59.44   100  
       26.50    56.82  1:28.56  1:59.44                                    
 68 Paul, Oakley               9 Lawley Aquatic            NT    1:59.83    99  
       26.48    57.16  1:28.94  1:59.83                                    
 69 White, Thomas              8 West Coast           2:07.57    2:03.25    91  
       25.94    57.57  1:30.14  2:03.25                                    
 70 Robinson, Thomas J        10 Victoria Park             NT    2:03.91    90  
       25.25    57.79  1:31.24  2:03.91                                    
 71 Hamilton, Flynn            8 West Coast           2:01.39    2:04.57    88  
       26.60    57.30  1:32.25  2:04.57                                    
 72 Caffery, Isaiah           12 Western Sprint            NT    2:04.72    88  
       25.62    57.03  1:30.35  2:04.72                                    
 73 MacKenzie, Liam           10 York                      NT    2:06.68    84  
       26.76    58.30  1:32.77  2:06.68                                    
 74 Bolton, James              9 Kwinana              2:16.38    2:10.01    78  
       27.36  1:00.61  1:35.43  2:10.01                                    
 75 Skalecki-Froude, Zev       9 Lawley Aquatic            NT    2:21.11    61  
       28.12  1:04.38  2:21.11                                             
 76 Randazzo, Bailey          10 Lawley Aquatic            NT    2:25.69    55  
              1:08.11  1:47.76  2:25.69                                    
 -- Dans, Cullen              12 Southshore                NT         DQ        
       22.23    48.14  1:14.72       DQ                                    
 -- Pearson, Adam             12 Rockingham           1:58.94         DQ        
       23.89    51.06       DQ                                             
 
Event 13  Women 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Unwin, Chelsea            14 Western Sprint       1:14.14    1:15.67   568  
       16.66    36.17    55.45  1:15.67                                    
  2 Saxton, Jemma             15 Unattached           1:14.18    1:16.20   557  
       16.82    36.43    56.46  1:16.20                                    
  3 Feast, Sarah              15 Aquajets             1:18.12    1:16.23   556  
       17.11    36.57    56.38  1:16.23                                    
  4 Chaisty, Kate             14 Southside            1:15.43    1:16.55   549  
       16.59    36.17    56.36  1:16.55                                    
  5 Bristow, Logan            13 Western Sprint       1:16.37    1:17.93   520  
       16.95    36.95    57.30  1:17.93                                    
  6 Langford, Katherine       15 Southshore           1:21.56    1:18.19   515  
       17.13    37.36    57.70  1:18.19                                    
  7 Murray, Anna              15 Southshore           1:24.83    1:18.25   514  
       17.23    37.07    57.54  1:18.25                                    
  8 Bird, Kate                18 Bunbury              1:16.64    1:18.88   502  
       16.74    36.91    57.77  1:18.88                                    
  9 Nash, Tayla               14 Southshore           1:19.77    1:20.20   477  
       17.90    37.84    58.98  1:20.20                                    
 10 Russell, Helen            15 All Saints                NT    1:21.35   457  
       18.38    38.50    59.96  1:21.35                                    
 11 Ho, Beatrice              14 Aqua Attack               NT    1:22.22   443  
       17.56    38.42    59.80  1:22.22                                    
 12 Hodgetts, Alisha          14 West Coast           1:20.54    1:23.02   430  
       17.16    38.67  1:00.32  1:23.02                                    
 13 Antill, Jessica           13 Swan Hills                NT    1:23.23   427  
       17.71    39.03  1:00.39  1:23.23                                    
 14 Gibbings-Druce, Brielen   16 Kalamunda            1:21.13    1:23.44   424  
       18.29    38.85  1:01.02  1:23.44                                    
 15 Lindsay, Hadley           12 West Coast           1:24.92    1:23.99   416  
       18.39    39.83  1:01.83  1:23.99                                    
 16 Bristow, Teisha           12 Western Sprint       1:26.37    1:24.29   411  
       17.92    39.06  1:01.69  1:24.29                                    
 17 Ashton, Emily             15 Southshore           1:24.82    1:24.34   410  
       17.81    39.19  1:01.82  1:24.34                                    
 18 Bowling, Olivia           14 Aquajets             1:23.21    1:24.85   403  
       18.55    40.23  1:02.85  1:24.85                                    
 19 Paini, Christina          13 Kalamunda            1:23.81    1:24.87   403  
       18.41    40.07  1:02.45  1:24.87                                    
 20 Stregas, Petrea           14 All Saints           1:23.51    1:25.19   398  
       18.81    39.91  1:02.75  1:25.19                                    
 21 Pengelly, Donella         16 City of Perth        1:21.65    1:25.38   396  
       18.58    40.27  1:02.57  1:25.38                                    
 22 Okulicz, Danae            15 Arena                     NT    1:25.75   390  
       18.39    39.88  1:02.92  1:25.75                                    
 23 Pyke, Ashton              15 Westside                  NT    1:26.04   386  
       18.79    40.20  1:03.02  1:26.04                                    
 24 Weekes, Bronte            14 All Saints           1:21.85    1:26.41   382  
       18.72    40.78  1:03.70  1:26.41                                    
 25 Reicheld, Natasja         13 Aqua Attack          1:30.58    1:26.73   377  
       18.75    41.01  1:03.40  1:26.73                                    
 26 Weekes, Lucy              12 All Saints           1:23.73    1:26.81   376  
       19.06    41.41  1:04.75  1:26.81                                    
 27 Smith, Kate               14 Central Aquatic           NT    1:28.48   355  
     1:05.54    41.90  1:28.48                                             
 28 Glossop, Sheridan         14 Southlake            1:29.47    1:28.56   354  
       19.49    41.80  1:05.36  1:28.56                                    
 29 Marshall, Georgia         13 Swan Hills           1:35.43    1:31.26   324  
       20.46    44.14  1:08.03  1:31.26                                    
 30 Richards, Caitlin         15 Victoria Park             NT    1:31.38   323  
       19.63    42.19  1:06.84  1:31.38                                    
 31 Kimber, Kayleigh          14 Arena                     NT    1:31.43   322  
     1:07.11    42.91  1:31.43                                             
 32 Burgos, Alyssa Anne       12 Western Sprint       1:30.27    1:31.69   319  
       20.29    43.36  1:07.88  1:31.69                                    
 33 Batt, Shannon             13 All Saints           1:39.51    1:31.72   319  
       20.02    43.43  1:08.46  1:31.72                                    
 34 Pearson, Amy J            15 Rockingham           1:31.62    1:31.73   319  
       20.66    42.61  1:07.67  1:31.73                                    
 35 Dowie, Jordan             12 Southshore                NT    1:31.99   316  
       19.65    42.80  1:06.98  1:31.99                                    
 36 Stubberfield, Holly E     11 Western Sprint       1:34.11    1:32.64   310  
       19.98    43.90  1:08.20  1:32.64                                    
 37 Hanna, Ebonee             12 Western Sprint            NT    1:32.75   308  
       19.16    41.92  1:07.35  1:32.75                                    
 38 Gower, Rachel             11 Westside                  NT    1:34.58   291  
     1:10.47    45.66  1:34.58                                             
 39 Mumford, Amelia           12 Bunbury                   NT    1:35.01   287  
       20.20    45.31  1:10.74  1:35.01                                    
 40 Tipene-Grace, Taimania    11 City of Perth        1:36.84    1:35.09   286  
       20.58    45.08  1:35.09                                             
 41 Zappacosta, Tiana         12 Victoria Park        1:40.13    1:35.31   284  
       20.53    44.94  1:10.36  1:35.31                                    
 42 Gibb, Emily J             12 Central Aquatic           NT    1:35.41   283  
       20.55    45.04  1:10.13  1:35.41                                    
 43 Gwynne, Chloe             12 Rockingham           1:39.88    1:35.62   281  
       21.24    45.64  1:10.82  1:35.62                                    
 44 Jones, Kelsey             16 Rockingham           1:34.17    1:35.79   280  
       21.80    46.14  1:11.11  1:35.79                                    
 45 Timms, Tazmah-lee         13 Unattached           1:37.05    1:37.22   268  
       21.25    45.10  1:11.39  1:37.22                                    
 46 Stowers, Tyra             11 West Coast           1:37.88    1:37.40   266  
       21.05    46.25  1:12.96  1:37.40                                    
 47 Saetang, Lisa             13 All Saints           1:43.42    1:37.62   264  
       20.81    45.22  1:10.78  1:37.62                                    
 48 Wynen-Gaugg, Jasmine      15 Riverton             1:37.83    1:37.77   263  
       20.93    45.70  1:11.57  1:37.77                                    
 49 Hills, Madeleine          13 Rockingham           1:41.84    1:37.83   263  
       22.19    46.33  1:12.92  1:37.83                                    
 50 Dubois, Isabel            11 Bunbury              1:48.84    1:39.18   252  
       22.07    46.57  1:13.55  1:39.18                                    
 51 Bradley, Lily             11 Geraldton            1:40.56    1:40.27   244  
       21.71    48.82  1:14.37  1:40.27                                    
 52 Baker, Hanna              12 Arena                     NT    1:40.34   243  
       21.47    46.55  1:13.07  1:40.34                                    
 53 Jones, Kailee             13 Victoria Park        1:41.29    1:40.36   243  
       22.41    47.51  1:14.68  1:40.36                                    
 54 Cook, Alison              12 Southlake            1:41.58    1:40.42   243  
       21.71    47.00  1:13.84  1:40.42                                    
 55 Brodalka, Whitney         11 Breakers             1:40.14    1:42.03   232  
       21.49    48.39  1:15.80  1:42.03                                    
 56 Manning, Bridie           12 Arena                     NT    1:42.49   228  
       23.36    48.18  1:15.62  1:42.49                                    
 57 Julian, Abbey-Jae         13 Westside                  NT    1:42.62   228  
       22.49    48.39  1:15.38  1:42.62                                    
 58 Goward-Bell, Amber        12 York                      NT    1:42.74   227  
       21.50    47.98  1:16.35  1:42.74                                    
 59 Crute, Hannah             12 Lesmurdie                 NT    1:42.83   226  
       22.22    49.02  1:16.66  1:42.83                                    
 60 Bristow, Macey            10 Western Sprint       1:45.22    1:43.38   223  
       22.00    48.84  1:16.24  1:43.38                                    
 61 Drake-Brockman, Sophie    11 Southside            1:46.97    1:43.54   222  
       22.84    48.85  1:16.14  1:43.54                                    
 62 Miller, Hannah            12 Kwinana              1:43.73    1:44.14   218  
       21.59    48.87  1:16.75  1:44.14                                    
 63 Sauzier, Chloe G          10 Lesmurdie            1:51.61    1:44.43   216  
       21.92    48.48  1:15.92  1:44.43                                    
 64 Noble, Katie              10 Arena                     NT    1:44.59   215  
       23.27    49.56  1:17.79  1:44.59                                    
 65 Turner, Monique           12 Armadale                  NT    1:45.36   210  
       22.93    48.79  1:16.88  1:45.36                                    
 66 Brandis, Crosby           10 Geraldton            1:52.21    1:45.37   210  
       22.49    49.69  1:17.29  1:45.37                                    
 67 Weekes, Kayla              9 All Saints           1:47.45    1:45.58   209  
       24.29    50.50  1:19.52  1:45.58                                    
 68 Papantoniou, Jana         11 West Coast                NT    1:45.70   208  
       22.38    50.51  1:16.96  1:45.70                                    
 69 Reynolds, Constance K     12 Uwa Uniswim          1:49.23    1:47.60   197  
       24.15    51.96  1:19.41  1:47.60                                    
 70 Hull, Abbey-Rose C         8 Breakers             1:50.19    1:48.29   194  
       24.90    51.56  1:20.43  1:48.29                                    
 71 Hills, Bronwen            12 Rockingham                NT    1:48.92   190  
       24.01    51.83  1:20.04  1:48.92                                    
 72 Yates, Cheyenne           10 Southside                 NT    1:48.99   190  
       23.62    51.46  1:20.06  1:48.99                                    
 73 McGloin, Megan            10 Arena                     NT    1:49.07   189  
       24.32    51.23  1:20.38  1:49.07                                    
 74 Nurkic, Layla              9 Southshore                NT    1:49.28   188  
       24.31    51.34  1:20.40  1:49.28                                    
 75 Petroff, Sarah M          10 Tuart Hill           1:58.54    1:49.55   187  
       22.96    51.18  1:20.70  1:49.55                                    
 76 Mumford, Sophie            9 Bunbury                   NT    1:49.78   186  
       23.95           1:21.36  1:49.78                                    
 77 O'Donnell, Brierley       10 Riverside            1:53.42    1:50.62   182  
       23.79  1:50.57  1:21.86  1:50.62                                    
 78 Thin, Kirsten             11 Lesmurdie                 NT    1:50.92   180  
       23.58    52.19  1:22.05  1:50.92                                    
 79 Saggers, Rebecca          10 Newman/Church        2:07.63    1:52.61   172  
       25.51    54.03  1:23.46  1:52.61                                    
 80 Papantoniou, Talia         9 West Coast                NT    1:53.29   169  
       24.74    54.04  1:23.91  1:53.29                                    
 81 Higgins, Jessica J        10 Breakers                  NT    1:53.95   166  
       24.79    53.58  1:25.09  1:53.95                                    
 82 Standing, Kimberley       10 Southside                 NT    1:54.00   166  
       23.77    52.86  1:23.61  1:54.00                                    
 83 Fink, Georgie             10 Rockingham                NT    1:54.14   165  
       25.46    53.65  1:24.86  1:54.14                                    
 84 MacRitchie, Caitlin B     11 Central Aquatic           NT    1:54.32   164  
       23.85    54.52  1:24.13  1:54.32                                    
 85 O'Brien, Megan            12 West Coast                NT    1:55.39   160  
       25.44    54.05  1:25.01  1:55.39                                    
 86 Kerr, Genevieve I         11 Riverton                  NT    1:56.29   156  
       24.15    53.37  1:24.91  1:56.29                                    
 87 Jones, Emma               10 Victoria Park        2:05.01    1:59.66   143  
       25.52    55.66  1:28.20  1:59.66                                    
 88 Atkin, Isabella           12 Southside                 NT    1:59.68   143  
       24.78    55.29  1:27.67  1:59.68                                    
 89 Spencer, Felicity         10 Rockingham                NT    1:59.96   142  
       26.21    55.49  1:27.94  1:59.96                                    
 90 Bidesi, Georgiana         10 Rockingham           2:12.96    2:00.65   140  
       24.68    56.31  1:28.03  2:00.65                                    
 91 Thin, Sophie               9 Lesmurdie                 NT    2:01.93   135  
       25.14    56.05  1:30.21  2:01.93                                    
 92 Rideout, Kate A            8 Western Sprint            NT    2:03.50   130  
       29.14    59.92  1:32.01  2:03.50                                    
 93 Atkin, Hannah             10 Southside                 NT    2:03.52   130  
       27.10    57.83  1:30.90  2:03.52                                    
 94 Maloney, Mary-Grace        9 West Coast                NT    2:03.79   129  
       26.08    57.62  1:30.54  2:03.79                                    
 95 Gasbarro, Sinead          10 Southlake            2:15.05    2:05.78   123  
       26.89    59.54  2:05.78                                             
 96 Stjepanovic, Tatiana       8 Tuart Hill                NT    2:14.36   101  
       29.85  1:03.74  1:39.22  2:14.36                                    
 97 Lotti, Emma                8 Arena                     NT    2:17.84    94  
       31.62  1:07.02  1:41.50  2:17.84                                    
 
Event 14  Men 200 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Robb, Jacson              15 Southside            1:58.42    1:58.01   597  
       12.90    27.11    42.17    57.44  1:12.51  1:27.90  1:43.23  1:58.01
  2 Walker, Andrew            14 Western Sprint       2:00.31    2:00.19   565  
       13.01    28.23    43.25    59.06  1:14.34  1:29.89  1:45.19  2:00.19
  3 Evernden, Ryan            16 Bunbury              1:58.01    2:00.20   565  
       12.84    27.67    42.81    58.21  1:13.54  1:29.50  1:45.08  2:00.20
  4 Osborne, Jack             14 Western Sprint       2:04.33    2:01.54   546  
       13.42    28.26    43.60    59.17  1:15.02  1:31.04  1:46.59  2:01.54
  5 Bowling, Luke             16 Aquajets                  NT    2:05.21   499  
       13.66    28.69    44.62  1:00.67  1:16.91  1:33.34  1:49.93  2:05.21
  6 Brown, Nicholas           15 Western Sprint       2:17.94    2:06.70   482  
       13.28    28.31    44.18  1:00.32  1:16.33  1:33.30  1:50.14  2:06.70
  7 Chin, Alex                13 West Coast                NT    2:07.62   472  
       13.84    30.20    47.23  1:03.91  1:20.68  1:37.41  1:53.05  2:07.62
  8 Meinema, Matthew          16 Arena                2:10.25    2:07.91   468  
       13.38    28.35    44.42  1:00.48  1:17.56  1:34.24  1:51.42  2:07.91
  9 Kendall, Jordon           14 Bunbury              2:05.66    2:08.65   460  
       14.11    29.87    46.39  1:02.83  1:19.87  1:36.33  1:53.00  2:08.65
 10 Platt, Jake               16 Western Sprint            NT    2:09.01   456  
       14.31    30.24    46.96  1:03.23  1:20.07  1:36.52  1:53.13  2:09.01
 11 Julian, James             17 Westside                  NT    2:11.80   428  
       14.33    30.43    47.04  1:04.14  1:21.18  1:38.54  1:55.14  2:11.80
 12 McGowan, Brody            13 Breakers             2:18.78    2:14.29   405  
       14.12    30.25    47.24  1:04.37  1:21.97  1:39.66  1:57.41  2:14.29
 13 England, Michael          14 Westside                  NT    2:17.95   373  
       15.38    32.47    49.99  1:08.10  1:25.95  1:44.34  2:02.18  2:17.95
 14 Weston, Ryan              12 Western Sprint            NT    2:18.15   372  
       15.23    32.39    50.36  1:08.14  1:25.84  1:43.72  2:01.35  2:18.15
 15 Bevan, Zachary            13 Rockingham           2:15.93    2:19.09   364  
       15.50    32.08    49.65  1:07.51  1:25.94  1:43.96  2:02.06  2:19.09
 16 Scott, Steven             16 Kwinana              2:22.53    2:19.64   360  
       14.78    31.53    49.41  1:07.94  1:26.37  1:45.06  2:02.93  2:19.64
 17 Hooper, Jacob             13 Southside            2:28.02    2:19.76   359  
       15.77    32.19    50.02  1:07.75  1:26.32  1:44.71  2:02.95  2:19.76
 18 Smith, Jake               13 Breakers             2:23.81    2:22.14   341  
       14.76    32.40    50.85  1:09.48  1:27.82  1:46.17  2:04.49  2:22.14
 19 Crisa, Nicholas           14 Western Sprint            NT    2:22.61   338  
       15.09    31.72    49.41  1:07.94  1:26.68  1:45.70  2:04.55  2:22.61
 20 Tassell, Lachlan          14 Western Sprint       2:32.41    2:23.03   335  
                33.38  1:28.66  1:10.18           1:47.51  2:05.75  2:23.03
 21 Harding, Matthew          13 Southside            2:38.25    2:23.35   333  
       15.03    32.16    50.91  1:09.61  1:28.12  1:47.10  2:05.87  2:23.35
 22 Freeman, Alexander        12 Riverside                 NT    2:24.05   328  
       15.44    33.38    52.13  1:10.84  1:30.40  1:49.58  2:07.20  2:24.05
 23 Pennell, Thomas           12 Westside                  NT    2:24.23   327  
       14.63    32.05    50.34  1:09.61  1:29.06  1:48.92  2:07.15  2:24.23
 24 Hill, Jared               12 West Coast           2:29.24    2:24.33   326  
       15.29    32.66    50.72  1:09.25  1:28.22  1:47.12  2:06.25  2:24.33
 25 Griffiths, Alexander      15 Bunbury              2:21.49    2:25.24   320  
       14.80    31.37    49.60  1:08.40  1:27.60  1:47.16  2:06.41  2:25.24
 26 Downie, Lewis W           13 Arena                2:37.30    2:25.41   319  
       16.04    33.65    51.64  1:09.89  1:28.73  1:47.82  2:07.02  2:25.41
 27 Chu, Erskine              13 All Saints                NT    2:25.81   316  
       16.31    33.78    51.84  1:10.25  1:29.35  1:48.34  2:07.95  2:25.81
 28 Farquharson, Bradley      14 Newman/Church             NT    2:26.50   312  
       14.76    31.93    50.12  1:09.43  1:29.15  1:49.27  2:08.52  2:26.50
 29 Roberts, Ben              17 Arena                     NT    2:27.45   306  
       15.60    33.94    53.07  1:12.75  1:32.10  1:51.61  2:10.21  2:27.45
 30 Denehey, Sean             13 Bunbury              2:37.84    2:27.68   304  
       16.05    33.75    52.35  1:11.25  1:30.64  1:49.87  2:09.38  2:27.68
 31 Standing, Gerard          12 Southside            2:37.17    2:28.92   297  
       15.60    33.75    52.75  1:11.90  1:31.18  1:50.77  2:10.30  2:28.92
 32 Dubois, Jacob             13 Bunbury              2:31.36    2:30.05   290  
       16.28    34.42    53.84  1:13.22  1:33.41  1:52.68  2:12.38  2:30.05
 33 Richards, Aidan           13 Victoria Park        2:38.72    2:30.28   289  
       15.99    33.26    52.81  1:11.44  1:32.07  1:51.95  2:11.74  2:30.28
 34 Hunter, Taite             12 Mandurah                  NT    2:30.91   285  
       16.02    34.22    53.43  1:12.70  1:32.80  1:52.91  2:12.82  2:30.91
 35 Brandis, Tanna            12 Geraldton            2:31.43    2:32.02   279  
       15.37    32.76    51.53  1:11.06  1:31.41  1:52.36  2:12.94  2:32.02
 36 Kesners, Bruno            13 All Saints           2:50.81    2:32.08   278  
       16.78    35.22    54.35  1:14.01  1:34.09  1:54.30  2:13.24  2:32.08
 37 Trice, Oliver             11 All Saints           2:41.59    2:33.31   272  
       16.01    34.62    54.24  1:14.46  1:34.85  1:55.15  2:14.52  2:33.31
 38 White, Jackson            12 All Saints                NT    2:33.72   270  
       16.35    34.93    54.38  1:55.10  1:34.63  2:33.72  2:14.82  2:33.72
 39 Gee, Cameron              13 Southside                 NT    2:34.06   268  
       15.45    34.43    54.14  1:14.46  1:34.80  1:55.39  2:15.52  2:34.06
 40 Watling, Alastair         14 Western Sprint            NT    2:34.21   267  
       16.69    35.44    55.13  1:15.13  1:35.62  1:55.88  2:15.80  2:34.21
 41 Lauriston, Callum         11 City of Perth        2:46.08    2:35.82   259  
       17.16    36.79    57.49  1:18.11  1:38.91  1:59.20  2:18.17  2:35.82
 42 Sandl, Nathan             15 Westside                  NT    2:36.02   258  
       16.17    34.17    54.30  1:14.58  1:35.81  1:55.85  2:17.45  2:36.02
 43 Osborne, Harley           10 Western Sprint       2:44.65    2:37.20   252  
                36.43  1:38.15  1:17.21           1:58.62  2:18.36  2:37.20
 44 Heslop, Jamie             10 Western Sprint       2:45.69    2:38.99   244  
       17.23    36.46    56.50  1:17.17  1:37.95  1:59.84  2:20.05  2:38.99
 45 Orton, Michael            12 Southlake            2:47.47    2:39.25   242  
       16.69    35.01    55.21  1:16.16  1:37.50  1:59.41  2:20.33  2:39.25
 46 Sparks, Nathan            13 Western Sprint            NT    2:39.47   241  
       14.80    32.08    51.60  1:12.12  1:33.81  1:55.85  2:18.65  2:39.47
 47 Anglesey, Matthew         11 Western Sprint       2:55.36    2:39.80   240  
       17.54    38.09    58.96  1:19.49  1:39.82  1:59.60  2:20.69  2:39.80
 48 Blockley, Jayden          11 Riverton                  NT    2:40.86   235  
       17.22    36.27    56.53  1:16.88  1:38.45  1:59.33  2:20.83  2:40.86
 49 Mahon, Daniel             13 Bunbury                   NT    2:41.32   233  
       15.84    34.33    54.60  1:15.18  1:37.05  1:58.26  2:20.30  2:41.32
 50 Holloway, James W         12 Rockingham                NT    2:41.50   232  
       16.70    35.67    57.00  1:18.90  1:39.90  2:00.59  2:22.79  2:41.50
 51 Wilson, Jack               9 Arena                     NT    2:42.94   226  
       18.09    38.62    59.53  1:20.80  1:41.70  2:02.86  2:23.45  2:42.94
 52 Kerr, Pandu               13 Riverton                  NT    2:43.49   224  
       17.58    37.49    58.26  1:19.12  1:40.23  2:02.26  2:23.66  2:43.49
 53 Smith, Callan             11 Breakers             2:50.01    2:44.50   220  
       17.62    37.68    59.22  1:20.36  1:41.28  2:03.20  2:24.86  2:44.50
 54 Fry, Jordan               13 Western Sprint            NT    2:46.44   212  
       17.30    37.13    58.48  1:20.43  1:42.91  2:04.64  2:26.66  2:46.44
 55 Brbich, Ben               12 Southshore                NT    2:46.99   210  
       17.15    36.91    58.43  1:20.64  1:42.95  2:05.01  2:26.28  2:46.99
 56 Hill, Joel                 9 West Coast           2:51.17    2:48.32   205  
       18.37    38.22  1:00.48  1:22.38  1:44.88  2:06.43  2:28.30  2:48.32
 57 Paini, Anthony            11 Kalamunda            3:05.34    2:51.57   194  
       17.58    36.70    57.65  1:19.61  1:42.06  2:05.02  2:28.50  2:51.57
 58 Tindall, Benjamin S       10 Breakers             3:11.55    2:53.22   188  
       18.38    39.98  1:02.97  1:25.44  1:48.12  2:09.95  2:31.62  2:53.22
 59 Faamausili Fala, Malachi   9 Riverside                 NT    2:53.26   188  
       17.58    38.14  1:01.03  1:24.10  1:47.99  2:10.56  2:33.26  2:53.26
 60 Rainford, Joshua          11 Victoria Park        2:59.75    2:54.55   184  
       19.22    40.52  1:02.39  1:25.58  1:47.92  2:54.55  2:33.11  2:54.55
 61 Calleja, Ethan            11 City of Perth             NT    2:54.92   183  
       17.22    37.60  1:00.28  1:24.32  1:48.41  2:11.96  2:33.83  2:54.92
 62 Guy, Aodhan               11 City of Perth        2:56.81    2:55.96   180  
       18.65    40.41  1:03.31  1:26.49  1:49.46  2:12.54  2:35.01  2:55.96
 63 Martin-Rose, Dylan C      12 Rockingham                NT    3:04.37   156  
       19.18    42.17  1:04.99  1:28.39  1:52.11  2:16.58  3:04.37         
 64 Player, Fin                9 West Coast                NT    3:04.75   155  
       19.06    41.33  1:05.27  1:29.81  1:54.62  2:19.08  2:42.46  3:04.75
 65 Moutia, Austin            12 Riverside                 NT    3:06.34   151  
       19.18    42.12  1:05.90  1:30.71  1:56.99  2:21.84  2:45.66  3:06.34
 66 Caffery, Morgan           12 Western Sprint            NT    3:08.38   146  
       17.48    39.06  1:02.25  1:27.21  1:53.52  2:19.59  2:45.08  3:08.38
 67 Moutia, Dane              14 Riverside                 NT    3:13.79   134  
       19.67           1:08.89           2:50.83  3:13.79                  
 68 Jones, Eric                9 Victoria Park             NT    3:13.99   134  
       20.50    44.20  1:09.86  1:35.13  2:50.89  2:25.29  3:13.99         
 69 Griffiths, Jack           11 Bunbury              3:18.54    3:15.82   130  
       19.54    43.27  1:08.97  1:35.32  2:02.94  2:30.08  2:55.49  3:15.82
 70 Hamilton, Flynn            8 West Coast           3:55.35    3:15.93   130  
       22.41    46.74  1:13.36  1:39.28  2:05.82  2:31.77  2:55.38  3:15.93
 71 Paul, Oakley               9 Lawley Aquatic            NT    3:17.56   127  
       21.47    45.24  1:10.87  2:27.80           3:17.56  3:17.56         
 72 Baker, Declan J           11 Rockingham                NT    3:24.18   115  
       20.18  1:37.81  1:11.17           2:05.69  2:32.91  2:59.38  3:24.18
 73 Hills, Christopher        10 Rockingham                NT    3:30.55   105  
       20.70    46.12  1:12.49  1:40.46  2:08.47  3:30.55                  
 74 Robinson, Thomas J        10 Victoria Park        3:25.04    3:38.67    93  
                48.15           1:46.86  2:16.45  2:45.97  3:15.23  3:38.67
 75 Caffery, Elijah s         10 Western Sprint            NT    4:00.51    70  
       21.81    50.65  1:22.92  1:55.10  2:27.67  2:56.44  3:29.50  4:00.51
 -- Franich, Nicholas         14 Arena                     NT         DQ        
       16.52    34.94    54.31  1:15.39  1:36.99  1:59.52  2:20.89       DQ
 
Event 15  Women 200 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wilkins, Siobahn          18 Western Sprint            NT    2:07.11   668  
       13.76    29.22    45.37  1:02.01  1:18.36  1:34.96  1:51.45  2:07.11
  2 Emmett, Maggie            14 Arena                2:08.80    2:08.53   647  
       13.81    29.25    45.05  1:01.10  1:17.59  1:34.73  1:51.76  2:08.53
  3 Shepherd, Caitlin         15 Western Sprint       2:11.56    2:08.90   641  
       14.21    29.52    45.60  1:01.99  1:18.67  1:35.28  1:52.68  2:08.90
  4 Turnell, Rebecca          15 City of Perth        2:08.33    2:10.93   612  
       14.62    30.66    47.38  1:04.22  1:20.80  1:37.57  1:54.57  2:10.93
  5 Wall, Candice             14 Arena                2:08.14    2:11.42   605  
       13.42    28.99    45.14  1:01.67  1:18.34  1:36.30  1:54.09  2:11.42
  6 Murray, Anna              15 Southshore                NT    2:13.47   577  
       14.44    30.72    47.78  1:05.32  1:22.46  1:39.75  1:56.74  2:13.47
  7 Szokolai, Samantha        18 City of Perth        2:10.32    2:13.95   571  
       14.81    30.64    47.11  1:04.35  1:21.60  1:38.85  1:56.49  2:13.95
  8 Hamilton, Sarah           16 Aqua Attack          2:15.60    2:15.31   554  
       14.52    30.29    47.04  1:03.90  1:21.60  1:39.48  1:57.76  2:15.31
  9 Hull, Grace B             12 Breakers             2:16.34    2:15.49   552  
       14.66    31.52    48.88  1:06.38  1:23.84  1:41.54  1:58.71  2:15.49
 10 Murray, Darian            13 Western Sprint       2:22.93    2:15.58   551  
       14.87    31.11    48.51  1:05.86  1:23.67  1:41.33  1:58.93  2:15.58
 11 Sagar, Elly               13 Arena                2:18.98    2:15.64   550  
       14.84    31.62    48.57  1:06.14  1:23.84  1:41.50  1:59.01  2:15.64
 12 Downie, Katherine R       15 Arena                2:19.93    2:18.17   520  
       15.36    32.46    49.93  1:07.50  1:25.31  1:43.01  2:00.72  2:18.17
 13 Bird, Kate                18 Bunbury              2:11.18    2:18.89   512  
       14.59    31.30    48.81  1:06.78  1:24.92  1:43.12  2:01.39  2:18.89
 14 Chaisty, Kate             14 Southside            2:18.80    2:19.00   511  
       15.13    32.20    49.54  1:07.16  1:25.25  1:43.10  2:01.41  2:19.00
 15 Carstens, Shelby          13 West Coast           2:19.12    2:19.96   501  
       15.16    32.64    50.47  1:08.51  1:26.73  1:45.26  2:03.05  2:19.96
 16 Russell, Olivia           13 All Saints           2:15.99    2:20.13   499  
       15.68    33.20  1:27.32  1:09.46           1:45.40  2:20.13         
 17 Seah, Hui Jean            14 Southshore                NT    2:20.18   498  
       15.21    32.41    50.18  1:08.21  1:26.77  1:44.97  2:03.21  2:20.18
 18 Carrara, Melissa          15 Southside            2:20.83    2:20.26   497  
       15.63    32.75    50.57  1:08.53  1:26.73  1:44.69  2:02.76  2:20.26
 19 Peterson, Amy             15 Southlake                 NT    2:21.15   488  
       15.34    32.66    51.22  1:09.50  1:28.16  1:46.39  2:04.67  2:21.15
 20 Goy, Karla                12 City of Perth        2:26.03    2:22.24   477  
       15.00    32.14    49.92  1:08.86  1:27.39  1:46.39  2:04.75  2:22.24
 21 Aitken-Fox, Samantha      15 All Saints                NT    2:22.65   473  
       15.77    33.39    51.36  1:09.60  1:27.87  1:46.40  2:05.20  2:22.65
 22 Hewitt, Louise            12 West Coast           2:24.90    2:22.79   471  
       15.33    32.58    51.03  1:09.63  1:28.45  1:46.96  2:05.44  2:22.79
 23 Love, Josie K             17 Westside                  NT    2:24.90   451  
       15.37    32.20    49.99  1:08.52  1:28.10  1:47.65  2:06.92  2:24.90
 24 Nash, Tayla               14 Southshore           2:27.10    2:25.56   445  
       16.01    33.71    52.38  1:11.38  1:30.73  1:49.21  2:08.08  2:25.56
 25 Rasmusen, Kelly           14 Southshore           2:26.67    2:25.90   442  
       16.31    34.32    52.74  1:11.77  1:30.66  1:49.38  2:07.83  2:25.90
 26 Kriening, Emma            12 West Coast           2:28.48    2:26.22   439  
       15.76    33.78    52.59  1:11.65  1:31.03  1:50.42  2:09.06  2:26.22
 27 Pyke, Ashton              15 Westside                  NT    2:26.23   439  
       15.72    33.49    51.58  1:10.73  1:29.55  1:48.70  2:07.74  2:26.23
 28 Marshall, Georgia         13 Swan Hills                NT    2:26.59   436  
       17.04    35.71    54.45  1:12.70  1:31.03  1:49.86  2:08.84  2:26.59
 29 Bristow, Teisha           12 Western Sprint       2:25.06    2:27.04   432  
       15.53    32.76    51.46  1:10.32  1:29.47  1:48.79  2:08.10  2:27.04
 30 Burnett, Danika           14 Riverton                  NT    2:27.17   431  
       15.32    32.79    51.16  1:10.73  1:29.86  1:49.48  2:08.57  2:27.17
 31 Antill, Jessica           13 Swan Hills                NT    2:28.32   421  
       16.80    17.64    54.55  1:13.31  1:32.68  1:52.15  2:10.91  2:28.32
 32 Robinson, Rebecca         13 Victoria Park        2:29.78    2:28.81   416  
       15.44    32.69    51.45  1:10.91  1:30.57  1:50.15  2:09.73  2:28.81
 33 Holloway, Alexandra       15 Rockingham           2:36.53    2:28.96   415  
       15.86    34.11    53.20  1:12.72  1:32.11  1:51.89  2:28.96         
 34 Jose, Fabienne            16 Westside                  NT    2:29.29   412  
       16.06    33.87    52.73  1:11.51  1:31.36  1:50.73  2:10.55  2:29.29
 35 Webster, Samantha         13 Aqua Attack          2:31.34    2:30.32   404  
       16.39    34.35    53.53  1:12.81  1:32.98  1:52.26  2:12.13  2:30.32
 36 Guy, Niamh                15 City of Perth             NT    2:30.97   399  
       16.18    34.46    53.48  1:12.89  1:32.45  1:52.41  2:11.98  2:30.97
 37 Pearson, Amy J            15 Rockingham           2:29.69    2:31.66   393  
       16.29    34.40    53.37  1:12.95  1:32.64  1:52.58  2:12.35  2:31.66
 38 Hollis, Madison           14 All Saints                NT    2:31.78   392  
       16.20    35.51    54.45  1:14.49  1:34.26  1:54.59  2:13.70  2:31.78
 38 Saetang, Lisa             13 All Saints           2:46.17    2:31.78   392  
       15.57    33.49    52.04  1:11.88  1:33.41  1:54.17  2:13.46  2:31.78
 40 Hill, Emma                13 West Coast           2:33.85    2:33.58   379  
       15.92    34.33    53.88  1:13.81  1:34.28  1:55.11  2:14.75  2:33.58
 41 Andrews, Kitty            11 Western Sprint       2:37.76    2:33.70   378  
       17.05    36.11    55.60  1:15.58  1:35.67  1:55.41  2:14.94  2:33.70
 42 Evans, Mia                13 Westside                  NT    2:34.09   375  
       16.53    35.46    54.72  1:14.78  1:34.65  1:55.16  2:15.31  2:34.09
 43 Moore, Arianne R          13 Southside                 NT    2:34.47   372  
       16.49    35.70    55.03  1:15.13  1:35.45  1:55.49  2:15.89  2:34.47
 44 Bidesi, Sophie            12 Rockingham           2:48.50    2:35.17   367  
       16.15    34.59    54.56  1:14.94  1:35.65  1:55.65  2:15.98  2:35.17
 45 Benham, Abbey             12 Geraldton            2:45.53    2:35.21   367  
       16.65    34.78    53.80  1:13.94  1:34.85  1:55.90  2:15.66  2:35.21
 46 Moore, Georgina           13 Southside                 NT    2:35.37   366  
       16.99    36.01    55.08  1:14.55  1:34.88  1:55.04  2:15.75  2:35.37
 47 Prescott, Jaime           10 Western Sprint       2:42.84    2:35.40   366  
       54.63    34.73  1:35.94  1:15.02  2:16.52  1:56.06  2:35.40         
 48 Coten, Claire             10 Southshore           2:39.09    2:36.27   360  
       17.06    35.68    55.17  1:15.40  1:36.03  1:56.44  2:17.01  2:36.27
 49 Bodey, Lara               12 Western Sprint       2:38.41    2:36.35   359  
       16.62    35.18    55.16  1:15.78  1:35.89  1:57.03  2:17.05  2:36.35
 50 Stagg, Corina             12 Lawley Aquatic            NT    2:37.40   352  
       16.06    33.92    52.80  1:13.32  1:34.81  1:56.54  2:37.40         
 51 Swalllow, Kate            12 Westside                  NT    2:38.20   347  
       17.16    35.68    55.15  1:15.32  1:36.30  1:57.37  2:18.61  2:38.20
 52 Paini, Christina          13 Kalamunda            2:37.58    2:38.55   344  
       16.79    35.82    55.67  1:16.83  1:37.52  1:58.27  2:18.51  2:38.55
 53 Woods, Kahlee             13 Waroona                   NT    2:38.67   343  
       16.54    36.03    56.02  1:17.19  1:38.25  1:59.10  2:19.10  2:38.67
 54 Halvorson, Jayde          12 Southshore                NT    2:39.25   340  
       16.84    35.94    56.39  1:17.12  1:38.73  1:59.27  2:20.58  2:39.25
 55 Zappacosta, Tiana         12 Victoria Park        2:48.23    2:40.03   335  
       16.62    36.67    57.09  1:17.40  1:38.06  1:59.26  2:20.32  2:40.03
 56 Reynolds, Constance K     12 Uwa Uniswim          2:45.60    2:40.08   334  
       17.87    37.51    57.80  1:18.71  1:40.12  2:01.59  2:21.75  2:40.08
 57 Gwynne, Chloe             12 Rockingham                NT    2:42.68   319  
       17.08    36.67    57.68  1:19.40  1:41.36  2:02.38  2:23.21  2:42.68
 58 Breglia, Tayla            12 Southlake            2:51.93    2:42.94   317  
       17.22    36.40    57.11  1:18.04  1:39.91  2:01.69  2:22.90  2:42.94
 59 Eastwood, Kelsey          10 Swan Hills                NT    2:43.20   316  
       17.84    38.98  1:00.50  1:22.16  1:42.97  2:04.18  2:24.54  2:43.20
 60 Barnes, Jessica J         11 Breakers                  NT    2:43.78   312  
       17.12    36.89    57.61  1:19.53  1:41.14  2:02.41  2:24.19  2:43.78
 61 Artaud, Jorja             12 Breakers                  NT    2:44.73   307  
       16.98    37.31    57.48  1:19.36  1:40.90  2:02.89  2:24.63  2:44.73
 62 Fetherston, Emily         11 Western Sprint       2:45.32    2:45.44   303  
       17.51    37.38    58.34  1:19.45  1:41.76  2:03.22  2:25.03  2:45.44
 63 Antill, Hayley            10 Swan Hills                NT    2:45.46   303  
       18.23    38.39    59.27  1:20.50  1:41.81  2:02.64  2:24.76  2:45.46
 64 Stubberfield, Holly E     11 Western Sprint       2:56.23    2:45.52   302  
       16.52    36.96    58.24  1:19.77  1:41.62  2:03.75  2:25.03  2:45.52
 65 Cawood, Lily              10 Swan Hills           2:56.01    2:46.93   295  
       18.71    39.39  1:01.30  1:22.45  1:43.69  2:05.35  2:26.66  2:46.93
 66 Dubois, Isabel            11 Bunbury                   NT    2:47.48   292  
       17.45    37.69    59.35  1:21.81  1:44.52  2:06.53  2:28.12  2:47.48
 67 Sandl, Madeleine          12 Westside                  NT    2:47.50   292  
       17.87    38.39  1:00.55  1:22.02  1:45.06  2:07.02  2:28.76  2:47.50
 68 Munks, Sian               11 West Coast                NT    2:48.44   287  
       16.74    36.62    57.55  1:19.83  1:42.10  2:04.86  2:26.92  2:48.44
 69 Steven-Biggs, Claire      10 Arena                     NT    2:49.13   283  
       17.82    38.43  1:00.44  1:23.23  1:45.18  2:07.53  2:28.74  2:49.13
 69 Boucaut, Rebecca          13 Unattached                NT    2:49.13   283  
       16.64    36.78    58.33  1:20.49  1:44.02  2:06.84  2:29.37  2:49.13
 71 Barton, Georgia           11 Central Aquatic           NT    2:49.77   280  
       17.97    39.22    59.84  2:06.23  1:43.69  2:49.71  2:28.62  2:49.77
 72 MacRitchie, Caitlin B     11 Central Aquatic           NT    2:51.00   274  
       17.87    39.19  1:02.10  1:24.74  1:46.64  2:08.95  2:30.99  2:51.00
 73 McPherson, Serena          9 Western Sprint            NT    2:52.36   268  
       19.45    41.39  1:03.49  1:26.31  1:48.79  2:11.75  2:33.18  2:52.36
 74 Wynen-Gaugg, Jasmine      15 Riverton                  NT    2:52.97   265  
       19.22    40.59  1:01.88  1:23.93  1:46.48  2:08.96  2:31.48  2:52.97
 75 McAllan, Cassidy          12 Aqua Attack          2:56.73    2:53.75   261  
       18.95    40.19  1:02.40  1:24.97  1:47.55  2:10.80  2:32.52  2:53.75
 76 Hanna, Lilli              10 Western Sprint       2:52.98    2:54.08   260  
       19.25    40.19  1:03.05  1:25.73  1:49.94  2:11.88  2:33.59  2:54.08
 77 Jones, Kailee             13 Victoria Park             NT    2:54.41   258  
       19.18    41.26  1:03.17  1:26.26  1:48.90  2:11.83  2:34.10  2:54.41
 78 Hounslow, Grace           13 Westside                  NT    2:54.67   257  
       18.21    37.62    59.74  1:21.72  1:45.72  2:08.91  2:33.34  2:54.67
 79 Sauzier, Chloe G          10 Lesmurdie                 NT    2:58.05   243  
       18.05    39.29  1:02.05  1:25.40  1:49.80  2:13.35  2:58.05         
 80 Gower, Rachel             11 Westside                  NT    2:58.33   242  
     1:51.61    40.13  2:37.85  1:27.88           2:15.77  2:58.33         
 81 Mackenzie, Skye           12 York                      NT    2:59.09   239  
     1:03.40           2:38.28  2:59.09                                    
 82 Bristow, Macey            10 Western Sprint       2:59.33    2:59.13   239  
       18.34    40.26  1:03.36  1:26.50  1:50.30  2:13.99  2:36.86  2:59.13
 83 Shepherd, Emma            11 Western Sprint            NT    3:05.58   214  
       18.92    40.13  1:04.75  1:29.12  1:54.60  2:18.85  2:42.28  3:05.58
 84 Turner, Monique           12 Armadale                  NT    3:05.60   214  
       18.68    39.91  1:03.33  1:27.79  1:52.99  2:17.63  2:41.77  3:05.60
 85 Hull, Abbey-Rose C         8 Breakers                  NT    3:07.35   208  
       19.62    43.28  1:07.84  1:32.68  1:57.10  2:22.17  2:46.54  3:07.35
 86 O'Brien, Megan            12 West Coast                NT    3:09.88   200  
       18.84    41.87  1:06.74  1:32.01  1:57.98  2:23.09  2:48.18  3:09.88
 87 Fink, Georgie             10 Rockingham                NT    3:12.85   191  
       19.51    42.30  1:06.52  1:31.44  1:57.32  2:23.40  2:48.26  3:12.85
 88 Baker, Hanna              12 Arena                     NT    3:15.27   184  
       19.77    41.85  1:06.32  1:31.04  1:57.35           2:50.22  3:15.27
 89 McGillivray, Phoebe       11 Western Sprint       4:05.42    3:20.00   171  
       20.04    43.86  1:10.23  1:35.64  2:01.90  2:27.75  2:54.90  3:20.00
 90 Moutia, Indianna           9 Riverside                 NT    3:22.75   164  
       20.12    44.97  1:11.34  1:37.90  2:05.24  2:31.80  2:57.03  3:22.75
 91 Fetherston, Ashleigh       7 Western Sprint            NT    3:24.85   159  
       22.81    48.08  1:15.45  1:42.14  2:09.70  2:36.18  3:02.54  3:24.85
 92 Standing, Kimberley       10 Southside                 NT    3:25.44   158  
       19.87    44.05  1:09.88  1:36.94  2:04.26  2:31.27  2:59.44  3:25.44
 93 Gasbarro, Sinead          10 Southlake                 NT    3:25.57   158  
     1:14.48    47.50  2:08.86  1:41.28           2:36.03  3:03.06  3:25.57
 94 Higgins, Jessica J        10 Breakers                  NT    3:30.37   147  
       20.85    45.62  1:12.74  1:41.04  2:09.66  2:36.58  3:04.48  3:30.37
 95 Prescott, Georgia          8 Western Sprint            NT    3:35.50   137  
       21.12    47.67  1:15.30  1:43.05  2:11.60  2:40.44  3:08.65  3:35.50
 
Event 16  Mixed 99 & Under 100 SC Meter Breaststroke Multi-Disability
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Black, Gregory 14         21 Superfins            1:39.98    1:43.79   153  
       22.89    49.45  1:17.13  1:43.79                                    
  2 Porter, Katrina 767       22 Southside            1:56.23    1:52.72   172  
       25.00    54.05  1:23.14  1:52.72                                    
  3 Robertson, Stephanie 14   22 Superfins              56.23    1:53.82   167  
       25.70    54.19  1:23.76  1:53.82                                    
  4 Saggers, Megan   666      16 Superfins            2:37.19    2:33.07    68  
       34.31  1:13.94  1:52.73  2:33.07                                    
  5 Munks, Carys  6           16 Superfins                 NT    2:43.78    56  
       38.37  1:17.50  2:02.16  2:43.78                                    
 
Event 17  Men 11 & Over 400 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kayser, Ryan              20 All Saints                NT    4:34.25   647  
       14.34    29.78    46.15  1:03.05  1:21.56  1:39.04  1:57.14  2:14.77
     2:34.95  2:54.48  3:14.50  3:33.30  3:49.58  4:04.79  4:20.07  4:34.25
  2 Evernden, Ryan            16 Bunbury              4:36.57    4:36.35   632  
       12.75    28.55    45.49  1:03.89  1:22.55  1:40.35  1:58.11  2:16.07
     2:34.30  2:53.48  3:12.36  3:31.96  3:48.92  4:05.16  4:20.96  4:36.35
  3 Fyfe, Damian              13 City of Perth        4:59.69    5:04.30   474  
       14.95    31.18    49.75  1:07.92  1:28.32  1:47.54  2:48.85  2:26.07
     3:33.35  3:10.14  4:12.45  3:54.48           4:29.92  4:47.58  5:04.30
  4 Kendall, Jordon           14 Bunbury              5:05.12    5:10.05   448  
       14.76    32.68    51.89  1:11.53  1:32.27  1:51.96  2:11.36  2:30.63
     2:52.65  3:15.86  3:38.26  4:01.26  4:18.98  4:35.97  4:53.37  5:10.05
  5 Ashworth, Liam            14 Kalamunda                 NT    5:21.84   400  
       15.45    33.67    53.44  1:14.24  1:35.77  1:56.69  2:17.37  2:37.87
     3:00.27  3:22.99  3:46.09  4:08.77  4:28.12  4:46.70  5:05.26  5:21.84
  6 McGowan, Brody            13 Breakers                  NT    5:22.15   399  
       15.23    34.19    54.48  1:15.66  1:36.31  1:56.60  2:16.62  2:36.19
     2:59.68  3:23.33  3:47.43  4:11.49  4:29.28  4:46.33  5:03.86  5:22.15
  7 Lee, Damon                15 Breakers                  NT    5:28.93   375  
       15.65    34.72    55.32  1:16.46  1:39.35  2:00.55  2:21.35  2:42.48
     3:04.65  3:29.28  3:51.18  4:15.34  4:34.24  5:28.84  5:10.99  5:28.93
  8 Pollard, Kieren J         12 Breakers                  NT    5:30.22   370  
       16.34    35.88    57.35  1:19.04  1:41.43  2:02.44  2:24.31  2:44.95
     3:08.36  3:31.20  3:54.00  4:17.57  4:36.64  4:54.80  5:13.09  5:30.22
  9 Kalember, Kevin           13 Southlake                 NT    5:31.93   365  
       15.86    34.38    54.54  1:15.09  1:35.96  1:55.66  2:16.10  2:35.88
     3:00.27  3:24.55  3:49.86  4:14.83  4:35.02  4:54.26  5:13.67  5:31.93
 10 Bevan, Zachary            13 Rockingham           5:29.34    5:32.30   364  
       16.61    36.60    57.79  1:20.57  1:42.69  2:03.96  2:25.09  2:45.55
     3:09.62  3:33.56  3:57.52  4:21.80  4:40.48  4:58.63  5:16.11  5:32.30
 11 Weston, Ryan              12 Western Sprint            NT    5:33.44   360  
       16.00    35.43    56.18  1:17.81  1:39.69  1:59.75  2:20.36  2:40.43
     3:06.70  3:31.50  3:56.81  4:22.04  4:40.21  4:57.94  5:15.90  5:33.44
 12 McAleese, Ethan           11 Rockingham                NT    5:49.98   311  
       17.32    38.43  1:01.43  1:25.33  1:49.00  2:11.28  2:33.50  2:54.94
     3:21.41  3:45.56  4:10.53  4:35.89  4:56.08  5:14.91  5:33.26  5:49.98
 13 Hooper, Jacob             13 Southside                 NT    5:50.28   310  
       18.38    38.19  1:01.47  1:24.03  1:48.37  2:11.54  2:35.03  2:57.99
     3:22.56  3:44.91  4:08.98  4:33.43  4:53.16  5:13.09  5:32.11  5:50.28
 14 Standing, Gerard          12 Southside                 NT    6:03.84   277  
       17.73    38.24  1:02.07  1:25.14  1:49.92  2:13.16  2:36.39  2:59.61
     3:24.30  3:50.27  4:16.74  4:42.59  5:03.02  5:23.98  5:44.56  6:03.84
 
Event 18  Women 11 & Over 400 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pengelly, Jessica         19 City of Perth        4:34.19    4:39.77   812  
       14.12    31.20    48.05  1:06.19  1:23.97  1:41.30  1:58.36  2:15.54
     2:35.42  2:55.45  3:14.70  3:34.91  3:51.87  4:08.27  4:24.42  4:39.77
  2 Wilson, Brooke            17 City of Perth        4:51.23    5:02.94   639  
       15.18    31.90    50.81  1:08.55  1:28.49  1:47.87  2:06.69  2:25.88
     2:49.28  3:10.47  3:33.70  3:55.19  4:12.45  4:29.48  4:46.65  5:02.94
  3 Saxton, Jemma             15 Unattached           5:22.47    5:07.59   611  
       14.62    32.51    50.86  1:10.28  1:30.88  1:50.78  2:11.00  2:30.67
     2:53.04  3:15.46  3:37.09  3:59.07  4:16.71  4:34.08  4:51.27  5:07.59
  4 Emmett, Maggie            14 Arena                5:30.51    5:12.83   581  
       14.62    31.97    50.90  1:11.82  1:31.97  1:51.80  2:11.84  2:31.09
     2:53.91  3:16.61  3:39.37  4:02.92  4:20.42  4:38.05  4:55.96  5:12.83
  5 Murray, Darian            13 Western Sprint            NT    5:16.55   560  
       15.10    33.50    52.20  1:10.97  1:32.33  1:52.79  2:13.11  2:33.49
     2:56.49  3:20.00  3:42.51  4:06.19  4:24.32  4:42.25  4:59.76  5:16.55
  6 Russell, Bianca           14 Rockingham           5:32.59    5:26.08   513  
       15.77    35.10    55.12  1:15.18  1:35.52  1:55.13  2:14.84  2:34.67
     2:59.71  3:24.23  3:49.45  4:14.14  4:33.19  4:51.04  5:08.92  5:26.08
  7 Maxwell, Poppy H          12 Unattached           5:29.52    5:30.00   494  
       15.22    33.39    52.81  1:13.27  1:33.81  1:54.56  2:15.09  2:35.84
     2:59.98  3:24.84  3:48.39  4:13.16  4:32.75  4:52.37  5:11.94  5:30.00
  8 Sagar, Elly               13 Arena                5:36.10    5:30.26   493  
       15.17    33.73    53.12  1:13.22  1:33.88  1:54.26  2:14.56  2:35.54
     3:01.91  3:27.37  3:52.97  4:18.44  4:36.43  4:54.27  5:12.53  5:30.26
  9 Ho, Beatrice              14 Aqua Attack               NT    5:35.65   470  
       15.11    32.61    52.47  1:13.14  1:36.11  1:57.32  2:18.82  2:39.65
     3:03.50  3:27.14  3:52.02  4:16.97  4:36.83  4:56.41  5:16.12  5:35.65
 10 Ho, Andrea                12 Aqua Attack               NT    5:35.73   470  
       16.07    35.53    55.58  1:16.56  1:38.42  1:59.24  2:20.28  2:40.86
     3:04.88  3:29.21  3:54.10  4:18.82  4:38.99  4:58.56  5:18.10  5:35.73
 11 Downie, Katherine R       15 Arena                     NT    5:41.50   446  
       16.94    35.70    56.44  1:18.76  1:40.23  2:00.73  2:21.11  2:41.94
     3:08.19  3:34.47  4:00.52  4:26.59  4:45.92  5:04.57  5:23.14  5:41.50
 12 Stregas, Petrea           14 All Saints           5:39.34    5:53.37   403  
       16.44    35.58    58.08  1:23.49  1:46.96  2:09.43  2:32.20  2:54.34
     3:19.03  3:43.95  4:08.88  4:33.81  4:54.94  5:14.63  5:34.56  5:53.37
 13 Hargrave, Emma            11 Victoria Park             NT    5:59.86   381  
       15.79    35.89    57.76  1:23.20  1:47.73  2:10.81  2:33.50  2:55.60
     3:20.67  3:47.72  4:14.68  4:41.92  5:02.12  5:22.13  5:41.67  5:59.86
 14 Burgos, Alyssa Anne       12 Western Sprint            NT    6:02.85   372  
       16.68    38.57  1:02.96  1:27.95  1:50.93  2:12.56  2:34.91  2:56.40
     3:23.16  3:50.26  4:17.15  4:43.16  5:03.45  5:23.68  5:44.06  6:02.85
 15 Andrews, Kitty            11 Western Sprint            NT    6:12.90   343  
       18.21    40.23  1:03.77  1:27.86  1:52.34  2:16.05  2:39.35  3:02.17
     3:28.99  3:56.82  4:23.23  4:51.62  5:11.98  5:32.27  5:52.96  6:12.90
 16 Ransome, Emma             13 Aquajets                  NT    6:24.18   313  
       17.37    38.52  1:02.11  1:27.65  1:52.15  2:15.86  2:39.40  3:02.65
     3:30.98  3:59.06  4:27.40  4:55.69  5:18.73  5:41.01  6:03.33  6:24.18
 
Event 19  Men 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Neuwert, Steve            26 Western Sprint         22.45      23.16   673  
       11.28    23.16                                                      
  2 Schubach, Alex            17 City of Perth          24.01      24.05   601  
       11.82    24.05                                                      
  3 Spicer, Matt              28 Victoria Park             NT      24.13   595  
       11.79    24.13                                                      
  4 Walker, Andrew            14 Western Sprint         25.00      24.77   550  
       12.08    24.77                                                      
  5 Moutia, Jesse             18 Western Sprint         25.42      25.09   529  
       12.23    25.09                                                      
  6 Robb, Jacson              15 Southside              25.68      25.13   527  
       12.42    25.13                                                      
  7 Crisp, Daniel             17 West Coast                NT      25.55   501  
       12.57    25.55                                                      
  8 Bailey, Paul              21 Southshore                NT      25.65   495  
       12.42    25.65                                                      
  9 Meinema, Matthew          16 Arena                  26.70      25.67   494  
       12.54    25.67                                                      
 10 Chin, Alex                13 West Coast                NT      25.68   493  
       12.53    25.68                                                      
 11 England, Tom              16 Westside                  NT      25.70   492  
       12.59    25.70                                                      
 12 Osborne, Jack             14 Western Sprint            NT      25.87   483  
       12.67    25.87                                                      
 13 Staffe, Luke              15 Unattached             26.25      25.90   481  
       12.94    25.90                                                      
 14 Evernden, Ryan            16 Bunbury                26.61      25.95   478  
       12.59    25.95                                                      
 15 McClelland, Josh          14 Unattached             26.85      26.21   464  
       12.63    26.21                                                      
 16 Scott, Steven             16 Kwinana                26.75      26.31   459  
       12.95    26.31                                                      
 17 Williams, Bradley A       15 Aqua Attack            26.42      26.32   458  
       13.03    26.32                                                      
 18 Zoiti, Michael            15 Southshore             27.51      26.68   440  
       12.88    26.68                                                      
 19 Basson, Luke              19 Westside                  NT      26.69   439  
       13.42    26.69                                                      
 20 Julian, James             17 Westside                  NT      26.72   438  
       13.23    26.72                                                      
 21 Kendall, Jordon           14 Bunbury                27.45      26.77   436  
       13.24    26.77                                                      
 22 De Villiers, Johan        15 Southshore                NT      26.89   430  
       13.10    26.89                                                      
 23 Brown, Nicholas           15 Western Sprint         28.76      26.90   429  
       13.28    26.90                                                      
 24 Warries, Calvin           15 Aquajets               28.31      27.13   418  
       13.53    27.13                                                      
 25 D'Acunto, Stefan          14 Uwa Uniswim            26.99      27.19   416  
       13.27    27.19                                                      
 26 Griffiths, Alexander      15 Bunbury                27.37      27.27   412  
       13.21    27.27                                                      
 27 Bell, Daniel              30 Southshore                NT      27.33   409  
       13.38    27.33                                                      
 28 Kapp, Marco               15 Arena                  28.99      27.62   397  
       13.63    27.62                                                      
 29 Basson, Oliver            19 Westside                  NT      27.73   392  
       13.83    27.73                                                      
 30 Hewitt, Thurston          15 West Coast             28.34      27.78   390  
       13.45    27.78                                                      
 31 Wright, Mitchell          14 Riverside              30.42      27.86   386  
       13.76    27.86                                                      
 32 England, Michael          14 Westside               31.81      27.98   381  
       13.67    27.98                                                      
 33 Jackson, Jason            16 Riverside                 NT      27.99   381  
       13.65    27.99                                                      
 34 Schubert, Aidan           14 Uwa Uniswim               NT      28.17   374  
       13.72    28.17                                                      
 35 Burgos, Francis Benedict  14 Western Sprint         29.27      28.45   363  
       13.77    28.45                                                      
 36 Tan, Hock K               14 All Saints             30.97      28.62   356  
       14.24    28.62                                                      
 37 Farquharson, Bradley      14 Newman/Church          32.35      28.83   349  
       13.99    28.83                                                      
 38 Sparks, Nathan            13 Western Sprint            NT      28.85   348  
       14.15    28.85                                                      
 39 Harding, Matthew          13 Southside              32.07      29.01   342  
       14.02    29.01                                                      
 40 Freeman, Alexander        12 Riverside              32.13      29.21   335  
       14.41    29.21                                                      
 41 Pennell, Thomas           12 Westside                  NT      29.53   324  
       14.29    29.53                                                      
 42 Crisa, Nicholas           14 Western Sprint            NT      29.85   314  
       14.89    29.85                                                      
 43 Caddy, Tom                13 Tuart Hill             29.89      29.96   311  
       14.58    29.96                                                      
 43 Hooper, Jacob             13 Southside              30.44      29.96   311  
       14.96    29.96                                                      
 45 Powell, Luke J            13 All Saints             33.84      30.01   309  
       14.79    30.01                                                      
 46 Archer, Jack              14 Westside                  NT      30.05   308  
 46 Zaltsman, Brent           14 Newman/Church             NT      30.05   308  
 48 Carrillo, Juan            13 City of Perth             NT      30.07   307  
       14.60    30.07                                                      
 49 Standing, Gerard          12 Southside              30.65      30.11   306  
       14.63    30.11                                                      
 50 Dubois, Jacob             13 Bunbury                30.09      30.28   301  
       14.86    30.28                                                      
 51 Kierath, Andrew           15 Southlake              32.31      30.35   299  
       14.99    30.35                                                      
 52 Trice, Oliver             11 All Saints             32.32      30.43   296  
       14.85    30.43                                                      
 53 Hill, Jared               12 West Coast             31.27      30.67   289  
       14.61    30.67                                                      
 54 Short, Morgan             16 Geraldton              31.34      31.18   275  
       15.38    31.18                                                      
 55 Tucker, Adam              14 All Saints             32.18      31.22   274  
       15.23    31.22                                                      
 56 Pollard, Kieren J         12 Breakers               32.30      31.24   274  
       15.14    31.24                                                      
 57 Mahon, Daniel             13 Bunbury                32.40      31.25   274  
       15.01    31.25                                                      
 58 Denehey, Sean             13 Bunbury                31.92      31.29   273  
       15.25    31.29                                                      
 59 Downie, Lewis W           13 Arena                  34.98      31.40   270  
       15.44    31.40                                                      
 60 Franich, Nicholas         14 Arena                     NT      31.60   265  
       15.51    31.60                                                      
 61 Brandis, Tanna            12 Geraldton              31.90      31.76   261  
       15.31    31.76                                                      
 62 Richards, Aidan           13 Victoria Park          33.58      31.94   256  
       15.96    31.94                                                      
 63 Wong, Loron               12 Riverton                  NT      32.25   249  
       15.06    32.25                                                      
 64 Hunter, Taite             12 Mandurah               32.45      32.35   247  
       15.89    32.35                                                      
 65 Arnott, Lachlan           11 Aqua Attack            37.77      32.36   246  
       15.67    32.36                                                      
 66 Fry, Jordan               13 Western Sprint            NT      32.60   241  
 67 Paini, Anthony            11 Kalamunda              34.22      33.03   232  
       16.10    33.03                                                      
 68 McIntosh, Christopher     13 All Saints                NT      33.12   230  
       15.89    33.12                                                      
 69 Orton, Michael            12 Southlake              35.03      33.32   226  
       16.02    33.32                                                      
 70 Watling, Alastair         14 Western Sprint            NT      33.59   220  
       16.41    33.59                                                      
 71 Osborne, Harley           10 Western Sprint         34.67      33.66   219  
       16.26    33.66                                                      
 72 Spencer, Seth N            9 Rockingham             34.55      33.78   217  
       16.30    33.78                                                      
 73 Downes, Lewis             12 Arena                  36.44      33.89   214  
       16.88    33.89                                                      
 74 Heslop, Jamie             10 Western Sprint         34.80      33.90   214  
       16.60    33.90                                                      
 74 Holloway, James W         12 Rockingham             36.58      33.90   214  
       16.16    33.90                                                      
 76 Brbich, Ben               12 Southshore             35.26      34.52   203  
       16.94    34.52                                                      
 77 Blockley, Jayden          11 Riverton               36.75      34.55   202  
       16.92    34.55                                                      
 78 Baker, Cameron A          13 Rockingham             37.56      34.67   200  
       17.48    34.67                                                      
 79 Smith, Callan             11 Breakers               32.69      34.85   197  
       17.39    34.85                                                      
 80 Gomes, Thalys             11 City of Perth          35.93      35.04   194  
       16.64    35.04                                                      
 80 Foster, Luke              11 Western Sprint         37.11      35.04   194  
       17.18    35.04                                                      
 82 Anglesey, Matthew         11 Western Sprint         35.05      35.06   194  
       16.68    35.06                                                      
 83 Lotti, Dylan              11 Arena                  38.67      35.20   191  
       16.70    35.20                                                      
 84 Faamausili Fala, Malachi   9 Riverside              34.69      35.39   188  
       17.49    35.39                                                      
 84 Burd, Matthew             10 Southlake              38.14      35.39   188  
       16.76    35.39                                                      
 86 Tan, Yew K                11 All Saints             34.60      35.52   186  
       17.23    35.52                                                      
 87 Hill, Joel                 9 West Coast             34.96      35.59   185  
       17.26    35.59                                                      
 88 Kerr, Pandu               13 Riverton               39.12      35.60   185  
       17.36    35.60                                                      
 89 Jackson, Cooper           10 Southside                 NT      35.71   183  
       16.99    35.71                                                      
 90 Joyce, Rielly             10 York                   41.41      36.13   177  
       17.43    36.13                                                      
 91 Dans, Cullen              12 Southshore                NT      36.30   174  
 92 Pearson, Adam             12 Rockingham             37.79      36.47   172  
       17.33    36.47                                                      
 93 Joyce, Lachlan            10 York                   41.60      36.76   168  
       18.23    36.76                                                      
 94 Griffiths, Jack           11 Bunbury                36.28      36.85   167  
       17.90    36.85                                                      
 95 Martin-Rose, Dylan C      12 Rockingham             37.89      36.88   166  
       17.29    36.88                                                      
 96 Powell, Travis R          11 All Saints                NT      37.40   159  
       18.16    37.40                                                      
 97 Caffery, Morgan           12 Western Sprint            NT      37.48   158  
       17.62    37.48                                                      
 98 Antonio, Nicholas         10 Busselton              42.47      37.89   153  
       17.91    37.89                                                      
 99 Smith, Ben                11 Arena                     NT      38.04   151  
       17.84    38.04                                                      
100 Guy, Aodhan               11 City of Perth          37.76      38.28   149  
       18.95    38.28                                                      
101 Mello, Lucas              11 City of Perth          40.93      38.95   141  
       18.60    38.95                                                      
102 Moutia, Austin            12 Riverside              39.40      39.76   133  
       19.42    39.76                                                      
103 Moutia, Dane              14 Riverside              35.72      39.84   132  
       19.21    39.84                                                      
104 Calleja, Zachariah         8 City of Perth          42.67      39.87   131  
       19.08    39.87                                                      
105 Paul, Oakley               9 Lawley Aquatic            NT      39.88   131  
       19.27    39.88                                                      
106 Lorimer, William          10 Rockingham             46.55      40.00   130  
       19.59    40.00                                                      
107 Read, Matthew             10 Southshore             41.05      40.22   128  
       19.16    40.22                                                      
108 Bolton, James              9 Kwinana                49.55      40.25   128  
       19.62    40.25                                                      
109 Wian, Ewald               10 Rockingham                NT      40.44   126  
       19.47    40.44                                                      
110 Baker, Declan J           11 Rockingham             41.49      40.47   126  
       19.53    40.47                                                      
111 Wright, Jackson           10 Southshore                NT      40.55   125  
112 MacKenzie, Liam           10 York                   40.08      41.02   121  
       19.56    41.02                                                      
113 Hamilton, Flynn            8 West Coast             36.97      41.08   120  
       19.39    41.08                                                      
114 Hills, Christopher        10 Rockingham             43.98      41.23   119  
       19.75    41.23                                                      
115 Kempson, Daniel            8 Southlake                 NT      41.55   116  
       20.17    41.55                                                      
116 White, Thomas              8 West Coast             40.09      41.63   115  
       20.38    41.63                                                      
117 Robinson, Thomas J        10 Victoria Park          39.69      41.72   115  
       20.17    41.72                                                      
118 Jones, Eric                9 Victoria Park          41.19      41.80   114  
       20.66    41.80                                                      
119 Brbich, Luke              10 Southshore             39.76      42.06   112  
       21.06    42.06                                                      
120 Gregory, James             8 Guildford Blues           NT      44.25    96  
       21.21    44.25                                                      
121 Martin, Jason             10 York                      NT      45.04    91  
       21.31    45.04                                                      
122 Taverner, Harry           10 Lawley Aquatic            NT      45.34    89  
       21.22    45.34                                                      
123 Kimber, Byron              9 Arena                     NT      45.41    89  
       20.82    45.41                                                      
124 Gregory, Thomas           10 Guildford Blues        55.84      47.59    77  
       21.88    47.59                                                      
125 Randazzo, Bailey          10 Lawley Aquatic            NT      47.97    75  
       21.76    47.97                                                      
126 Skalecki-Froude, Zev       9 Lawley Aquatic            NT      48.30    74  
       22.62    48.30                                                      
127 More, Kane                 9 Swan Hills             54.83      49.57    68  
       22.17    49.57                                                      
128 O'Donnell, Ethan           8 Riverside              48.09      49.67    68  
       22.21    49.67                                                      
129 Bird, Jackson              9 Busselton                 NT      49.84    67  
       22.78    49.84                                                      
130 Caffery, Isaiah           12 Western Sprint            NT      50.81    63  
       22.60    50.81                                                      
131 Caffery, Elijah s         10 Western Sprint            NT      51.78    60  
       22.86    51.78                                                      
132 Joyce, Cooper              7 York                      NT      52.92    56  
133 Downes, Jayden             9 Arena                  57.45      58.43    41  
       25.54    58.43                                                      
 
Event 20  Women 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Loughnan, Katherine       17 Southside              27.73      26.82   651  
       13.18    26.82                                                      
  2 Wilkins, Siobahn          18 Western Sprint            NT      27.37   612  
       13.38    27.37                                                      
  3 Wall, Candice             14 Arena                  27.19      27.40   610  
       13.22    27.40                                                      
  4 Parker, Charmaine         17 Western Sprint         27.31      28.17   562  
       13.73    28.17                                                      
  5 Ashton, Emily             15 Southshore             28.86      28.41   548  
       13.76    28.41                                                      
  6 Hodgetts, Alisha          14 West Coast             28.24      28.46   545  
       13.89    28.46                                                      
  7 Campbell, Tayla           14 Breakers               29.52      28.70   531  
       14.07    28.70                                                      
  8 Chin, Olivia              15 West Coast             30.17      28.82   525  
       13.97    28.82                                                      
  9 Tonner, Jordana           13 Southshore             30.05      28.93   519  
       13.89    28.93                                                      
 10 Higgins, Bree             17 Western Sprint         28.29      29.03   513  
       14.27    29.03                                                      
 11 Itzstein, Chloe           20 Southside              31.08      29.05   512  
       14.25    29.05                                                      
 12 Murray, Anna              15 Southshore             30.48      29.06   512  
       14.16    29.06                                                      
 13 Bird, Kate                18 Bunbury                28.17      29.21   504  
       14.18    29.21                                                      
 14 Hewitt, Louise            12 West Coast             29.98      29.22   503  
       14.19    29.22                                                      
 15 Turnell, Rebecca          15 City of Perth          29.21      29.44   492  
       14.41    29.44                                                      
 16 Vince, Jessica            14 Southlake              28.81      29.45   492  
       14.47    29.45                                                      
 16 Langford, Katherine       15 Southshore             30.19      29.45   492  
       14.21    29.45                                                      
 18 Russell, Helen            15 All Saints             30.45      29.67   481  
       14.55    29.67                                                      
 19 Unwin, Chelsea            14 Western Sprint         29.51      29.75   477  
       14.57    29.75                                                      
 20 Hull, Grace B             12 Breakers               29.46      29.79   475  
       14.34    29.79                                                      
 21 Antill, Jessica           13 Swan Hills                NT      29.95   467  
       14.79    29.95                                                      
 22 Carrick, Kirsten          15 Arena                     NT      29.96   467  
       14.70    29.96                                                      
 23 Lindsay, Hadley           12 West Coast             29.80      29.97   466  
       14.49    29.97                                                      
 24 Strange, Emilie           14 Riverton                  NT      30.02   464  
       14.61    30.02                                                      
 25 Downie, Katherine R       15 Arena                  30.47      30.04   463  
       14.47    30.04                                                      
 26 Bristow, Logan            13 Western Sprint         30.27      30.34   450  
       14.79    30.34                                                      
 27 Grotegoed, Coco           11 City of Perth          30.98      30.38   448  
       14.62    30.38                                                      
 28 Kriening, Emma            12 West Coast             30.24      30.40   447  
       14.86    30.40                                                      
 29 Seah, Hui Jean            14 Southshore             31.00      30.47   444  
       15.12    30.47                                                      
 30 Burnett, Danika           14 Riverton                  NT      30.49   443  
 30 Marshall, Georgia         13 Swan Hills             32.31      30.49   443  
       14.94    30.49                                                      
 32 Chaisty, Kate             14 Southside              30.47      30.61   438  
       14.83    30.61                                                      
 33 Unwin, Emily              14 Western Sprint         30.45      30.81   429  
       14.95    30.81                                                      
 33 Murray, Darian            13 Western Sprint         30.08      30.81   429  
       14.79    30.81                                                      
 35 Davis, Brooke             15 Riverside              32.82      30.95   423  
       14.89    30.95                                                      
 36 Carrara, Melissa          15 Southside              31.54      30.97   423  
       15.34    30.97                                                      
 37 Hollis, Madison           14 All Saints                NT      30.98   422  
       14.85    30.98                                                      
 38 Love, Josie K             17 Westside                  NT      30.99   422  
       15.17    30.99                                                      
 39 Jose, Fabienne            16 Westside                  NT      31.04   420  
       15.12    31.04                                                      
 40 Sadek, Salwa              13 West Coast             31.43      31.09   418  
       15.04    31.09                                                      
 41 Saetang, Lisa             13 All Saints             32.13      31.41   405  
       15.44    31.41                                                      
 42 Stagg, Corina             12 Lawley Aquatic         34.15      31.53   400  
       15.38    31.53                                                      
 43 Irving, Kendal            13 Arena                  32.48      31.58   399  
       15.31    31.58                                                      
 44 Pearson, Amy J            15 Rockingham             30.11      31.61   397  
       15.37    31.61                                                      
 45 Coci, Louise              13 Riverside              31.89      31.64   396  
       15.15    31.64                                                      
 46 Richards, Caitlin         15 Victoria Park             NT      31.68   395  
       15.33    31.68                                                      
 47 Jakubans, Talia E         13 All Saints             33.31      31.74   393  
       15.64    31.74                                                      
 48 Woods, Kahlee             13 Waroona                35.45      31.78   391  
       15.58    31.78                                                      
 49 Prescott, Jaime           10 Western Sprint         34.70      31.80   390  
       15.48    31.80                                                      
 50 Oudejans-Piper, Grace     14 Aquajets               31.58      31.88   387  
       15.60    31.88                                                      
 51 Hill, Emma                13 West Coast             32.17      31.94   385  
       15.52    31.94                                                      
 52 Bristow, Teisha           12 Western Sprint         31.49      31.97   384  
       15.42    31.97                                                      
 53 Walsh, Emer               14 All Saints             31.48      32.04   382  
       15.66    32.04                                                      
 54 Coe, Roxanne              17 Mandurah                  NT      32.11   379  
       15.60    32.11                                                      
 55 Timms, Tazmah-lee         13 Unattached             32.78      32.23   375  
       15.77    32.23                                                      
 56 Holloway, Alexandra       15 Rockingham             32.23      32.30   372  
       15.79    32.30                                                      
 57 Nash, Tayla               14 Southshore             31.22      32.32   372  
       15.59    32.32                                                      
 58 Moore, Arianne R          13 Southside                 NT      32.36   370  
       15.42    32.36                                                      
 59 Rasmusen, Kelly           14 Southshore             32.76      32.50   366  
       15.97    32.50                                                      
 60 Weston, Emma              13 Westside                  NT      32.57   363  
       15.69    32.57                                                      
 60 Phillips, Loretta         12 Arena                     NT      32.57   363  
       15.67    32.57                                                      
 62 Evans, Mia                13 Westside                  NT      32.62   362  
       16.04    32.62                                                      
 63 Kimber, Kayleigh          14 Arena                     NT      32.66   360  
       15.98    32.66                                                      
 64 Bidesi, Sophie            12 Rockingham             35.06      32.78   356  
       16.09    32.78                                                      
 65 Paini, Christina          13 Kalamunda              32.53      32.90   352  
       16.08    32.90                                                      
 66 Gower, Rachel             11 Westside               37.01      32.97   350  
       15.83    32.97                                                      
 67 Artaud, Jorja             12 Breakers                  NT      33.02   349  
       16.18    33.02                                                      
 68 Moore, Georgina           13 Southside              33.64      33.13   345  
       15.84    33.13                                                      
 69 Mumford, Amelia           12 Bunbury                   NT      33.20   343  
       16.05    33.20                                                      
 70 Cook, Alison              12 Southlake              35.17      33.23   342  
       16.24    33.23                                                      
 71 Hanna, Ebonee             12 Western Sprint         32.58      33.25   341  
       16.00    33.25                                                      
 71 Sadek, Farah              11 West Coast             33.10      33.25   341  
       16.14    33.25                                                      
 73 Hills, Madeleine          13 Rockingham             33.54      33.34   339  
       16.13    33.34                                                      
 74 Barnes, Sarah             12 Southshore             33.54      33.35   338  
       15.68    33.35                                                      
 75 Halvorson, Jayde          12 Southshore                NT      33.54   333  
       16.16    33.54                                                      
 76 Swalllow, Kate            12 Westside                  NT      33.67   329  
       16.29    33.67                                                      
 77 Eastwood, Kelsey          10 Swan Hills             33.51      33.71   328  
       16.31    33.71                                                      
 77 Reynolds, Constance K     12 Uwa Uniswim            34.15      33.71   328  
       16.64    33.71                                                      
 79 Barnes, Jessica J         11 Breakers                  NT      33.75   326  
       16.47    33.75                                                      
 80 Dubois, Isabel            11 Bunbury                33.00      33.87   323  
       16.65    33.87                                                      
 81 Gwynne, Chloe             12 Rockingham             34.59      33.94   321  
       16.44    33.94                                                      
 82 Gibb, Emily J             12 Central Aquatic        37.87      34.10   316  
       16.35    34.10                                                      
 83 Miller, Hannah            12 Kwinana                   NT      34.14   315  
       16.02    34.14                                                      
 83 Bradley, Lily             11 Geraldton              33.44      34.14   315  
       16.29    34.14                                                      
 85 Barton, Georgia           11 Central Aquatic           NT      34.29   311  
       16.65    34.29                                                      
 86 Manning, Bridie           12 Arena                     NT      34.42   308  
       16.96    34.42                                                      
 87 Crute, Hannah             12 Lesmurdie                 NT      34.50   306  
       17.16    34.50                                                      
 88 Antill, Hayley            10 Swan Hills                NT      34.54   305  
       16.84    34.54                                                      
 89 Benham, Abbey             12 Geraldton              35.11      34.60   303  
       16.71    34.60                                                      
 90 Oku, Midori               10 Uwa Uniswim               NT      34.66   301  
       16.68    34.66                                                      
 91 Bird, Clara M             14 Busselton              39.02      34.68   301  
       16.50    34.68                                                      
 92 Drake-Brockman, Sophie    11 Southside              34.91      35.00   293  
       16.80    35.00                                                      
 93 Batt, Shannon             13 All Saints             35.87      35.03   292  
       16.77    35.03                                                      
 94 McPherson, Serena          9 Western Sprint         36.81      35.07   291  
       17.07    35.07                                                      
 95 Petroff, Sarah M          10 Tuart Hill             40.04      35.65   277  
       17.18    35.65                                                      
 96 Goward-Bell, Amber        12 York                   39.07      36.05   268  
       17.26    36.05                                                      
 97 Roberts, Breanna          11 Arena                  38.19      36.31   262  
       17.27    36.31                                                      
 98 Noble, Katie              10 Arena                     NT      36.42   260  
       17.42    36.42                                                      
 99 Wynen-Gaugg, Jasmine      15 Riverton                  NT      36.53   257  
       17.64    36.53                                                      
100 Tonner, Keeley            10 Southshore             38.83      36.73   253  
       17.42    36.73                                                      
101 More, Gemma F             10 Swan Hills             36.99      36.96   248  
       18.19    36.96                                                      
102 Thin, Kirsten             11 Lesmurdie              40.28      36.99   248  
       17.92    36.99                                                      
103 Green, Amy                12 Arena                  41.38      37.01   247  
       17.98    37.01                                                      
104 Mackenzie, Skye           12 York                   41.76      37.03   247  
105 Rabl, Luci                12 York                      NT      37.08   246  
       17.75    37.08                                                      
106 George, Alyssa            10 Southshore                NT      37.10   246  
       17.55    37.10                                                      
107 Hanna, Lilli              10 Western Sprint         35.94      37.12   245  
       17.95    37.12                                                      
108 Turner, Monique           12 Armadale                  NT      37.16   244  
       18.37    37.16                                                      
109 Harding, Annabelle        11 Southside              41.56      37.18   244  
       17.74    37.18                                                      
110 Rego, Brooke S             9 Guildford Blues           NT      37.29   242  
       17.99    37.29                                                      
111 Harding, Rachael          11 Southside              40.92      37.39   240  
       17.64    37.39                                                      
112 Brandis, Crosby           10 Geraldton              39.61      37.40   240  
113 Jones, Kailee             13 Victoria Park          37.43      37.51   238  
       18.52    37.51                                                      
114 Hills, Bronwen            12 Rockingham             39.86      37.86   231  
       18.37    37.86                                                      
115 Bristow, Macey            10 Western Sprint         37.04      38.13   226  
       18.42    38.13                                                      
116 Gurr, Isabella            10 Tuart Hill             39.82      38.43   221  
       18.19    38.43                                                      
117 Walsh, Catherine          10 Southlake                 NT      38.46   220  
       18.55    38.46                                                      
118 Kerr, Genevieve I         11 Riverton               42.40      38.69   217  
       18.76    38.69                                                      
119 Cawood, Lily              10 Swan Hills             38.92      38.97   212  
       19.29    38.97                                                      
120 Yates, Cheyenne           10 Southside                 NT      39.11   210  
       19.13    39.11                                                      
121 Knight, Bethany           11 Southside                 NT      39.27   207  
       19.01    39.27                                                      
122 Mumford, Sophie            9 Bunbury                   NT      39.35   206  
       18.48    39.35                                                      
123 Nurkic, Layla              9 Southshore                NT      39.42   205  
       18.54    39.42                                                      
124 Standing, Kimberley       10 Southside                 NT      39.79   199  
       18.75    39.79                                                      
125 Faamausili, Adalaide       8 Riverside                 NT      39.90   197  
       18.79    39.90                                                      
126 Carrara, Sophie           10 Southside                 NT      39.98   196  
       19.66    39.98                                                      
127 Fink, Georgie             10 Rockingham                NT      39.99   196  
       18.93    39.99                                                      
128 Maloney, Claire           11 West Coast             43.71      40.15   194  
       18.85    40.15                                                      
129 McGillivray, Phoebe       11 Western Sprint         51.34      41.22   179  
130 Prescott, Georgia          8 Western Sprint         43.54      41.32   178  
       18.95    41.32                                                      
131 Maloney, Mary-Grace        9 West Coast             45.16      41.42   176  
       20.04    41.42                                                      
132 Moutia, Indianna           9 Riverside              39.94      41.53   175  
       19.45    41.53                                                      
133 Hull, Abbey-Rose C         8 Breakers               41.77      41.61   174  
       19.85    41.61                                                      
134 Atkin, Isabella           12 Southside                 NT      41.74   172  
       19.39    41.74                                                      
135 McKenna, Marnie           10 Southlake                 NT      41.79   172  
       20.49    41.79                                                      
136 Papantoniou, Talia         9 West Coast                NT      41.93   170  
       20.07    41.93                                                      
137 Higgins, Jessica J        10 Breakers               47.39      42.05   169  
       19.82    42.05                                                      
138 Saggers, Rebecca          10 Newman/Church          48.39      42.10   168  
       20.24    42.10                                                      
139 Bird, Hannah              10 Busselton              47.70      42.15   167  
       19.66    42.15                                                      
140 Papantoniou, Jana         11 West Coast                NT      42.25   166  
       19.84    42.25                                                      
141 Spencer, Felicity         10 Rockingham                NT      42.60   162  
       20.05    42.60                                                      
142 Pedersen, Lauren          10 Riverside              44.61      42.63   162  
       18.95    42.63                                                      
142 O'Donnell, Brierley       10 Riverside              44.37      42.63   162  
       20.42    42.63                                                      
144 Jones, Emma               10 Victoria Park          43.82      42.81   160  
       20.21    42.81                                                      
145 Atkin, Hannah             10 Southside                 NT      43.03   157  
       20.64    43.03                                                      
146 Murray, Alex               9 Western Sprint            NT      43.75   150  
       21.22    43.75                                                      
147 Thin, Sophie               9 Lesmurdie              54.15      44.20   145  
       20.39    44.20                                                      
148 Gasbarro, Sinead          10 Southlake              43.75      44.25   145  
       21.53    44.25                                                      
149 Marriott, Ashlyn           9 Swan Hills                NT      44.81   139  
       21.48    44.81                                                      
150 Jackson, Ella              8 Southside                 NT      45.10   137  
       19.78    45.10                                                      
151 Bidesi, Georgiana         10 Rockingham             52.30      46.29   126  
       21.19    46.29                                                      
152 Foster, Laura              8 Western Sprint         54.34      47.44   117  
       21.70    47.44                                                      
153 Antonio, Natasha           7 Busselton                 NT      48.69   108  
       22.84    48.69                                                      
154 Weston, Isabella           7 Western Sprint       1:07.79      49.12   106  
       21.45    49.12                                                      
155 Stjepanovic, Tatiana       8 Tuart Hill             50.24      49.56   103  
       23.39    49.56                                                      
156 Pedersen, Chloe            9 Riverside                 NT      49.64   102  
       22.35    49.64                                                      
157 Lotti, Emma                8 Arena                  53.48      50.12    99  
       23.97    50.12                                                      
158 Coci, Stephanie            9 Riverside                 NT      50.46    97  
       23.83    50.46                                                      
159 White, Charlotte           7 West Coast             53.36      51.08    94  
       24.28    51.08                                                      
160 Weston, Autumn             7 Western Sprint       1:01.02      52.39    87  
161 More, Talitha              8 Swan Hills             56.89      55.20    74  
       23.87    55.20                                                      
 -- Julian, Abbey-Jae         13 Westside                  NT         DQ        
 
Event 21  Men 400 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Evernden, Ryan            16 Bunbury              4:07.80    4:12.48   598  
       13.02    28.22    43.68    59.66  1:15.72  1:32.07  1:47.97  4:12.48
  2 Robb, Jacson              15 Southside            4:14.92    4:15.26   579  
       13.39    28.62    44.48  1:00.56  1:16.75  1:32.66  1:48.71  4:15.26
  3 Regnaud, Alex             14 City of Perth        4:13.01    4:19.20   553  
       13.75    29.77    45.85  1:02.26  1:18.42  1:35.18  1:51.47  4:19.20
  4 Osborne, Jack             14 Western Sprint       4:19.21    4:20.19   546  
       13.82    29.33    45.61  1:02.30  1:18.67  1:35.46  1:51.97  4:20.19
  5 Bodey, Dylan              16 Western Sprint       4:26.03    4:24.31   521  
       14.38    30.02           1:03.59           1:37.20  4:24.31         
  6 Fyfe, Damian              13 City of Perth        4:25.10    4:24.61   519  
       14.13    29.95    46.58  1:03.40  1:20.33  1:37.18  1:54.36  4:24.61
  7 Platt, Jake               16 Western Sprint            NT    4:25.33   515  
       14.56    30.25    46.87  1:03.22  1:20.11  1:36.59  1:53.22  2:09.66
     2:26.94  2:43.97  3:00.97  3:17.91  3:34.80  3:51.95  4:09.17  4:25.33
  8 Kendall, Jordon           14 Bunbury              4:20.35    4:27.74   501  
       13.97    29.93    46.64  1:03.33  1:20.24  1:37.04  1:54.15  4:27.74
  9 Meinema, Matthew          16 Arena                     NT    4:31.55   481  
       13.56    29.16    45.58  1:02.70  1:20.06  1:37.45  1:54.90  2:12.35
     2:30.11  2:47.79  3:05.38  3:22.86  3:40.38  3:57.83  4:15.03  4:31.55
 10 Luff, Matthew             15 Southlake            4:37.94    4:32.29   477  
       13.87    29.79    46.29  1:03.15  1:20.43  1:38.17  1:55.53  4:32.29
 11 Chin, Alex                13 West Coast                NT    4:33.75   469  
       13.85    29.68    47.16  1:04.70  1:22.52  1:40.01  1:57.92  2:15.55
     2:33.66  2:51.16  3:09.26  3:26.64  3:43.88  4:01.08  4:18.14  4:33.75
 12 Hewitt, Thurston          15 West Coast           4:31.86    4:37.56   450  
       14.30    30.33    47.16  1:04.14  1:21.50  1:38.89  1:56.70  4:37.56
 13 Bevan, Zachary            13 Rockingham           4:44.35    4:44.23   419  
       15.33    31.87    49.38  1:07.15  1:24.91  1:43.23  2:01.23  4:44.23
 14 England, Tom              16 Westside                  NT    4:46.42   409  
       14.53    31.68    48.83  1:06.62  1:24.72  1:43.37  2:39.58  2:20.89
     3:16.37  2:58.09           3:34.77  3:52.55  4:10.86  4:28.86  4:46.42
 15 Smith, Jake               13 Breakers             5:09.60    4:50.94   391  
       14.79    32.02    50.01  1:08.24  1:27.07  1:45.50  2:03.87  4:50.94
 16 Weston, Ryan              12 Western Sprint            NT    4:51.93   387  
       15.62    33.46    51.79  1:10.57  1:29.00  1:47.98  2:06.67  2:25.44
     2:43.80  3:02.26  3:20.28  3:39.10  3:57.32  4:15.97  4:34.43  4:51.93
 17 Griffiths, Alexander      15 Bunbury              5:05.64    4:53.75   380  
       14.67    31.67    49.40  1:07.58  1:26.12  1:45.16  2:03.64  4:53.75
 18 Freeman, Alexander        12 Riverside                 NT    4:53.93   379  
       15.69    33.94    53.27  1:12.26  1:31.27  1:49.98  2:08.88  2:27.99
     2:46.95  3:05.86  3:24.72  3:43.17  4:01.75  4:20.48  4:38.09  4:53.93
 19 Weir, Trent               12 Southlake            5:13.10    4:56.78   368  
       15.26    32.13    49.91  1:08.16  1:26.92  1:45.81  2:05.03  4:56.78
 20 Tassell, Lachlan          14 Western Sprint       6:22.60    4:59.11   359  
       15.82    33.49    51.79  1:10.36  1:29.15  1:48.27  2:07.42  2:26.41
     2:45.97  3:05.47  3:24.87  3:44.46  4:03.63  4:22.66  4:41.27  4:59.11
 21 Harding, Matthew          13 Southside            5:28.00    5:02.84   346  
       14.62    33.06    52.50  1:12.88  1:32.54  1:51.28  2:10.48  2:29.55
     2:49.14  3:09.54  3:28.68  3:48.02  4:07.29  4:26.45  4:44.46  5:02.84
 22 Ansell, Charlie           13 Southshore                NT    5:06.12   335  
       15.08    32.96    51.96           1:31.26           2:11.37         
     2:51.78           3:31.92           4:11.35           4:49.34  5:06.12
 23 Kesners, Bruno            13 All Saints                NT    5:07.08   332  
       16.43    34.04    53.17  1:12.06  1:31.67  1:50.99  2:10.46  2:29.87
     2:50.07  3:09.50  3:29.56  3:48.88  4:09.21  4:29.01  4:48.67  5:07.08
 24 Chu, Erskine              13 All Saints                NT    5:07.52   331  
       15.98    34.01    52.48  1:11.41  1:30.57  1:49.73  2:09.44  2:29.07
     2:48.92  3:08.88  3:29.23  3:49.07  4:09.26  4:28.76  4:48.57  5:07.52
 25 Dubois, Jacob             13 Bunbury              5:07.15    5:09.29   325  
       15.83    33.33    51.97  1:11.51  1:31.32  1:51.34  2:11.24  5:09.29
 26 Roberts, Ben              17 Arena                     NT    5:10.36   322  
       16.62    35.60    55.81  1:15.55  1:35.72  1:55.52  2:15.49  2:35.32
     2:55.69  3:15.84  3:35.76  3:55.08  4:14.22  4:33.99  4:53.33  5:10.36
 27 Denehey, Sean             13 Bunbury                   NT    5:14.50   309  
       16.19    34.66    53.81  1:13.36  1:33.35  1:53.40  2:13.85  2:33.99
     2:54.63  3:14.87  3:35.15  3:55.86  4:15.96  4:36.18  4:56.26  5:14.50
 28 Downes, Lewis             12 Arena                5:15.14    5:16.99   302  
       17.69    36.77           1:17.36           1:58.22  5:16.99         
 29 Brandis, Tanna            12 Geraldton            5:27.41    5:20.01   293  
       15.92    34.45    53.96  1:14.18  1:33.84  1:53.95  2:14.52  2:34.59
     2:55.19  3:16.29  3:37.38  3:58.83  4:18.45  4:40.24  5:00.85  5:20.01
 30 Watling, Alastair         14 Western Sprint            NT    5:21.16   290  
       16.50    35.26    54.84  1:15.00  2:15.84  1:55.90  2:56.67  2:36.24
     3:38.64  3:17.74  4:19.54  3:59.05  5:01.55  4:40.91  5:21.16         
 31 Lauriston, Callum         11 City of Perth        5:41.40    5:25.08   280  
       16.65    35.73    55.89  1:16.54  1:37.51  1:58.97  2:19.81  2:40.97
     3:02.23  3:22.70  3:42.60  4:01.96  4:23.14  4:44.82  5:06.19  5:25.08
 32 White, Jackson            12 All Saints                NT    5:28.37   272  
       16.61    35.31    55.28  1:15.70  1:36.23  1:57.05  2:17.89  2:39.04
     3:00.62           3:43.79           4:27.40  4:48.74  5:08.76  5:28.37
 33 Kennedy, Reilly           11 Aquajets                  NT    5:29.27   269  
       17.62    37.11    57.86  1:18.72  1:40.34  2:00.96  2:22.45  2:43.67
     3:05.06  3:25.76  3:47.14  4:08.14  4:29.32  4:49.47  5:09.94  5:29.27
 34 Anglesey, Matthew         11 Western Sprint            NT    5:32.67   261  
       17.96    38.31  1:00.56  1:22.12  1:43.87  2:04.43  2:26.34  2:47.51
     3:08.84  4:13.60  3:52.69  4:55.34  4:34.22           5:14.74  5:32.67
 35 Wilson, Jack               9 Arena                     NT    5:32.94   260  
       17.96    38.37    59.33  1:20.87  1:42.00  2:03.44  2:24.45  2:45.82
     3:07.32  3:28.57  3:50.05  4:11.42  4:32.23  4:53.77  5:14.43  5:32.94
 36 Osborne, Harley           10 Western Sprint            NT    5:33.17   260  
       16.83    36.11    56.59  1:17.58  1:38.73  2:00.33  2:21.36  2:42.69
     3:04.27  3:25.64  3:46.95  4:08.32  4:29.95  4:51.70  5:12.42  5:33.17
 37 Blockley, Jayden          11 Riverton                  NT    5:34.79   256  
       17.13    36.05    56.28  1:17.38  1:38.73  2:00.04  2:21.54  2:43.11
     3:05.02  3:26.35  3:47.99  4:09.61  4:31.54  4:53.43  5:14.41  5:34.79
 38 Holloway, James W         12 Rockingham                NT    5:41.62   241  
       16.56    35.85    56.76  1:18.36  1:40.17  2:01.48  2:23.36  2:44.70
     3:06.81  3:29.25  3:51.64  4:13.26  4:36.39  4:58.05  5:21.33  5:41.62
 39 Brbich, Ben               12 Southshore                NT    5:45.80   232  
       17.70    37.21    58.24  1:19.94  1:41.93  2:04.23  2:26.81  2:48.89
     3:11.32  3:33.80  3:56.72  4:19.17  4:42.10  5:04.38  5:26.03  5:45.80
 40 Foster, Luke              11 Western Sprint            NT    5:52.54   219  
       17.34    38.62  1:00.74  1:23.48  1:47.32  2:09.98  2:33.61  2:56.48
     4:05.38  3:42.00  4:48.72  4:27.60  5:32.34  5:11.26  5:52.54         
 41 Guy, Aodhan               11 City of Perth        6:17.46    6:13.21   185  
       18.88    39.87  1:02.84  1:26.15  1:50.05  2:14.21  2:38.54  3:02.63
     3:26.72  3:51.12  4:15.50  4:39.99  5:04.16  5:28.64  5:51.69  6:13.21
 42 Watson, Tom               12 Victoria Park             NT    6:24.76   169  
       19.57    41.27  1:04.71  1:28.39  1:53.16  2:17.16  2:42.04  3:06.64
     3:31.80  3:57.10  4:22.37  4:47.10  6:01.69  5:36.78  6:24.76         
 43 Calleja, Ethan            11 City of Perth             NT    6:27.00   166  
       18.86    40.82  1:05.20  1:30.26  1:55.74  2:21.66  2:47.44  3:13.80
     3:36.27  4:01.82  4:27.80  4:53.27  5:18.50  5:42.79  6:07.59  6:27.00
 44 Griffiths, Jack           11 Bunbury              6:50.30    6:45.59   144  
       18.33    40.05  1:05.14  1:31.46  1:57.77  2:24.18  2:50.86  3:17.09
     3:43.70  4:10.33  4:37.80  5:04.40  5:30.62           6:22.80  6:45.59
 45 Robinson, Thomas J        10 Victoria Park             NT    7:29.53   106  
       20.40    47.00  1:18.04  1:46.26  2:16.17  2:45.09  3:16.43  3:45.58
     4:15.36  4:43.76  5:11.69  5:40.78  6:08.54  6:27.97  7:02.48  7:29.53
 
Event 22  Women 400 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Turnell, Rebecca          15 City of Perth        4:26.71    4:29.29   663  
       14.51    30.72    47.46  1:04.24  1:21.05  1:38.14  1:55.22  2:12.54
     2:29.45  2:46.46  3:03.72  3:21.29  3:38.72  3:56.07  4:13.07  4:29.29
  2 Shepherd, Caitlin         15 Western Sprint       4:45.93    4:29.80   660  
       14.36    30.33    47.43  1:04.41  1:21.21  1:38.33  1:55.35  2:12.69
     2:29.86  2:46.79  3:03.93  3:21.35  3:38.80  3:56.13  4:13.22  4:29.80
  3 Yaksich, Sophie           15 Southside                 NT    4:37.16   608  
       14.97    31.66    48.44  1:05.77  1:23.33  1:41.05  2:34.22  4:37.16
  4 Emmett, Maggie            14 Arena                4:31.27    4:40.30   588  
       14.83    31.48    48.42  1:05.85  1:23.10  1:40.84  1:58.70  2:16.96
     2:34.84  2:52.76  3:10.41  3:28.43  3:46.79  4:04.85  4:23.09  4:40.30
  5 Campbell, Tayla           14 Breakers             4:55.38    4:42.27   576  
       14.72    31.39    49.10  1:06.72  1:24.67  1:42.68  2:36.65  2:18.71
     3:12.63  2:54.30  3:48.55  3:30.31  4:24.87  4:06.31  4:42.27         
  6 Murray, Darian            13 Western Sprint            NT    4:43.66   568  
       14.64    31.25    48.72  1:06.84  1:24.45  1:42.58  2:00.64  4:43.66
  7 Moore, Jessica            15 Westside                  NT    4:44.19   564  
       14.78    31.33    49.20  1:06.88  1:25.25  1:43.51  2:02.41  2:20.51
     2:38.79  2:56.86  3:15.45  3:33.46  3:51.48  4:09.09  4:26.90  4:44.19
  8 Sagar, Elly               13 Arena                4:47.90    4:44.24   564  
       15.07    31.92    49.48  1:07.51  1:25.69  1:43.73  2:01.96  2:20.04
     2:38.05  2:56.44  3:14.37  3:32.52  3:50.93  4:09.70  4:27.26  4:44.24
  9 Bird, Kate                18 Bunbury              4:33.46    4:45.74   555  
       14.88    31.56    48.74  1:06.56  1:24.73  1:43.23  2:01.69  2:20.40
     2:39.03  2:57.43  3:15.61  3:34.04  3:52.50  4:10.64  4:28.39  4:45.74
 10 Russell, Bianca           14 Rockingham           4:53.58    4:50.56   528  
       15.16    32.35    50.45  1:08.53  1:27.14  1:45.56  2:04.03  2:22.73
     2:41.25  2:59.84  3:18.50  3:37.17  3:55.77  4:14.19  4:32.89  4:50.56
 11 Tonner, Jordana           13 Southshore                NT    4:53.30   513  
       14.65    31.72    49.57  1:08.04  1:26.80  1:45.70  2:04.54  4:53.30
 12 Aitken-Fox, Samantha      15 All Saints                NT    4:53.57   512  
       16.27    34.35    52.66  1:11.13  1:29.84  1:48.76  2:07.32  4:53.57
 13 Ho, Beatrice              14 Aqua Attack          4:55.07    4:54.64   506  
       15.23    31.95    49.80  1:07.71  1:26.24  1:44.41  2:03.28  2:21.74
     2:40.81  2:59.70  3:19.06  3:38.28  3:57.80  4:16.83  4:36.23  4:54.64
 14 Grosse, Abbey             13 All Saints                NT    4:57.32   493  
       15.35    32.99    51.56  1:10.56  1:29.71  1:48.68  2:08.00  4:57.32
 15 Seah, Hui Jean            14 Southshore                NT    4:58.15   489  
       15.27    32.62    50.70  1:09.05  1:27.91  1:46.78  2:05.66  4:58.15
 16 Weekes, Bronte            14 All Saints           5:02.28    4:58.67   486  
       15.69    33.36    51.21  1:09.68  1:28.23  1:47.02  2:06.00  2:25.42
     2:44.55  3:04.42  3:23.65  3:43.11  4:02.38  4:21.90  4:41.00  4:58.67
 17 Hewitt, Louise            12 West Coast           5:03.79    5:01.85   471  
       15.46    32.73    51.36  1:10.54  1:29.79  1:49.44  2:09.06  2:28.76
     2:48.49  3:08.04  3:27.39  3:46.92  4:05.65  4:24.76  4:43.37  5:01.85
 18 Nash, Tayla               14 Southshore           5:10.80    5:02.47   468  
       16.00    33.86    52.49  1:11.58  1:30.66  1:49.58  2:08.56  2:27.73
     2:46.67  3:06.41  3:25.85  3:45.64  4:05.33  4:25.18  4:44.32  5:02.47
 19 Rasmusen, Kelly           14 Southshore           5:07.87    5:03.46   463  
       16.30    33.98    52.80  1:11.70  1:31.14  1:50.60  2:10.20  2:29.71
     2:49.10  3:08.58  3:28.21  3:47.84  4:07.05  4:26.78  4:45.61  5:03.46
 20 Goy, Karla                12 City of Perth        5:10.40    5:03.56   463  
       15.21    32.73    51.76  1:10.82  1:30.67  1:49.80  2:09.27  2:28.81
     2:48.80  3:08.46  3:28.69  3:48.36  4:07.75  4:27.39  4:46.81  5:03.56
 21 Robinson, Rebecca         13 Victoria Park        5:21.76    5:04.67   458  
       15.86    33.54    51.91  1:10.98  1:29.98  1:49.40  2:09.39  2:29.08
     2:48.82  3:08.99  3:28.16  3:48.08  4:08.36  4:28.40  4:47.26  5:04.67
 22 Guy, Niamh                15 City of Perth        5:19.98    5:04.85   457  
       15.99    34.01    52.39  1:11.42  1:30.31  1:49.46  2:08.57  2:28.00
     2:47.40  3:06.95  3:26.56  3:46.67  4:06.38  4:26.42  4:46.08  5:04.85
 23 Grotegoed, Coco           11 City of Perth             NT    5:04.89   457  
       15.66    33.55    52.83  1:11.84  1:31.47  1:51.03  2:10.94  2:30.52
     2:50.18  3:09.32  3:28.80  3:48.66  4:08.56  4:28.02  4:47.34  5:04.89
 24 Antill, Jessica           13 Swan Hills                NT    5:08.32   442  
       16.24    33.72    52.29  1:11.35  1:31.10  1:51.13  2:11.26  5:08.32
 25 Ferraz, Sarah             17 Westside             5:01.04    5:08.73   440  
       15.48    32.77    51.04  1:10.51  1:30.13  1:49.75  2:09.75  2:29.79
     2:49.67  3:09.81  3:29.87  3:49.81  4:09.61  4:30.16  4:49.93  5:08.73
 26 Bristow, Teisha           12 Western Sprint       5:06.26    5:08.98   439  
       15.70    33.30    52.22  1:11.37  1:31.06  1:50.73  2:10.56  2:30.15
     2:50.19  3:10.63  3:30.73  3:50.83  4:10.74  4:30.61  4:50.24  5:08.98
 27 Sloan, Anja               16 Breakers             5:01.13    5:09.46   437  
       15.56    33.39    52.06  1:11.24  1:30.60  1:50.22  2:09.86  2:29.74
     2:49.61  3:09.61  3:29.57  3:49.91  4:09.77  4:29.95  4:49.79  5:09.46
 28 Campbell, Taylor          13 Swan Hills           5:29.35    5:10.05   434  
       15.51    32.65    51.26  1:09.84  1:29.37  1:48.72  2:09.06  2:28.89
     2:48.88  3:08.33  4:09.57  3:48.97  4:50.17  4:29.96  5:10.05         
 29 Lindsay, Hadley           12 West Coast                NT    5:11.49   428  
       16.01    34.31    53.99  1:13.73  1:33.49  1:53.68  2:14.11  5:11.49
 30 Hargrave, Emma            11 Victoria Park        5:35.05    5:13.20   421  
       52.45    33.81  1:31.60  1:11.92  2:11.70  1:51.80  2:51.66  2:31.79
     3:32.48  3:12.11  4:13.36  3:53.39  4:53.78  4:33.81  5:13.20         
 31 Webster, Samantha         13 Aqua Attack          5:20.14    5:14.85   415  
       16.60    34.95    54.10  1:14.06  1:34.04  1:54.22  2:14.61  2:35.45
     2:56.12  3:16.51  3:36.72  3:56.82  4:17.15  4:37.57  4:56.44  5:14.85
 32 Cheng, Esther             12 Victoria Park        5:31.68    5:15.30   413  
       16.79    35.35    54.57  1:14.54  1:34.37  1:54.81  2:15.08  2:35.60
     2:56.08  3:16.69  3:37.16  3:57.29  4:17.11  4:37.00  4:56.72  5:15.30
 33 Pearson, Amy J            15 Rockingham           5:10.83    5:16.49   408  
       16.48    34.81    53.87  1:13.46  1:33.13  1:53.46  2:13.47  2:33.80
     2:54.44  3:15.26  3:35.35  3:56.10  4:16.31  4:37.16  4:57.03  5:16.49
 34 Holloway, Alexandra       15 Rockingham                NT    5:17.16   406  
       16.32    34.90    54.21  1:14.32  1:34.03  1:54.79  2:15.10  2:35.73
     2:55.61  3:16.36  3:36.68  3:57.58  4:17.30           4:58.17  5:17.16
 35 Jose, Fabienne            16 Westside                  NT    5:17.52   404  
       16.73    35.31    54.87  1:14.62  1:34.69  1:55.01  2:15.48  2:35.72
     2:56.39  3:16.74  3:37.30  3:57.21  4:17.54  4:37.68  4:58.08  5:17.52
 36 Andrews, Kitty            11 Western Sprint       5:39.60    5:20.85   392  
       16.76    35.96    55.79  1:15.78  1:35.92  1:55.91  2:16.27  2:37.28
     2:57.31  3:18.07  3:38.34  3:59.32  4:19.80  4:40.45  5:01.16  5:20.85
 37 Hollis, Madison           14 All Saints                NT    5:21.56   389  
       16.71    35.85    55.72  1:15.80  1:36.36  1:56.99  2:17.56  2:37.93
     2:58.79  3:19.81  3:40.98  4:01.63  4:22.16  4:42.38  5:02.42  5:21.56
 38 Bodey, Lara               12 Western Sprint            NT    5:21.97   388  
       16.57    35.95    56.34  1:16.83  1:37.67  1:58.90  2:19.44  2:40.07
     3:00.70  3:20.96  3:41.09  4:01.52  4:21.89  4:42.61  5:02.66  5:21.97
 39 Burgos, Alyssa Anne       12 Western Sprint            NT    5:22.15   387  
       15.88    34.72    54.27  1:14.63  1:35.62  1:56.99  2:18.19  5:22.15
 40 Jones, Kelsey             16 Rockingham           5:10.22    5:23.16   384  
       18.43    38.04    58.06  1:18.27  1:38.70  1:59.06  2:19.57  2:40.07
     3:00.67  3:21.21  3:41.68  4:01.97  4:22.51  4:42.79  5:03.45  5:23.16
 41 Prescott, Jaime           10 Western Sprint            NT    5:24.29   380  
       16.59    35.14    55.33  1:15.45  1:36.76  1:57.85  2:18.94  5:24.29
 42 Jakubans, Talia E         13 All Saints                NT    5:24.33   380  
       15.99    34.99    54.85  1:15.59  1:36.24  1:57.60  2:18.43  2:39.61
     3:00.12  3:21.28  3:42.15  4:03.01  4:23.57  4:44.59  5:04.87  5:24.33
 43 Coten, Claire             10 Southshore           5:40.22    5:24.42   379  
       16.98    35.68    54.84  1:15.05  1:35.32  1:55.89  2:16.64  2:37.78
     2:58.86  3:19.86  3:41.18  4:02.46  4:23.36  4:44.27  5:04.62  5:24.42
 44 Whyte, Fabiola            12 Victoria Park             NT    5:24.93   377  
       16.52    35.29    55.63  1:16.43  1:37.22  1:57.88  2:19.37  2:40.05
     3:01.61  3:22.05  3:43.15  4:04.19  4:24.75  4:45.20  5:05.93  5:24.93
 45 Timms, Tazmah-lee         13 Unattached           5:29.24    5:27.65   368  
       16.68    35.31    55.35  1:15.67  1:36.38  1:57.13  2:18.07  2:39.33
     3:00.58  3:21.46  3:42.73           4:24.89  4:46.94  5:08.02  5:27.65
 46 Gwynne, Chloe             12 Rockingham           6:03.22    5:30.19   360  
       17.06    35.77    55.85  1:16.63  1:37.63  1:58.74  2:20.20  2:40.90
     3:02.02  3:23.19  3:44.22  4:05.40  4:26.67  4:48.03  5:09.32  5:30.19
 47 Benham, Abbey             12 Geraldton            5:28.56    5:33.95   348  
       17.00    35.75    55.87  1:16.41  1:37.01  1:57.92  2:19.35  2:40.47
     3:02.06  3:23.50  3:45.93  4:07.34  4:29.59  4:51.03  5:13.50  5:33.95
 48 Caffery, Jordan           15 Western Sprint            NT    5:34.48   346  
       17.39    37.04    57.46  1:18.64  1:39.32  2:00.00  2:20.83  2:42.36
     3:03.63  3:25.53  3:47.47  4:08.92  4:30.62  4:52.20  5:13.85  5:34.48
 49 Breglia, Tayla            12 Southlake                 NT    5:35.90   342  
       16.61    35.29    55.53  1:16.61  1:38.06  1:59.56  2:21.54  5:35.90
 50 Moore, Olivia             13 Westside                  NT    5:36.75   339  
       16.23    35.59    56.25  1:17.73  1:39.02  2:01.35  2:22.63  2:44.42
     3:06.43  3:28.53  3:49.49  4:11.50  4:32.84  4:54.88  5:16.54  5:36.75
 51 Tarbotton, Alyse          11 Southlake                 NT    5:40.34   328  
       18.01    38.13    58.74  1:20.13  1:41.19  2:02.56  2:23.86  2:45.68
     3:07.09  3:29.23  3:51.41  4:13.44  4:35.74  4:57.64  5:19.28  5:40.34
 52 Stubberfield, Holly E     11 Western Sprint            NT    5:42.30   323  
       16.56    36.24    57.38  1:18.66  1:40.53  2:03.09  2:24.85  5:42.30
 53 Stagg, Corina             12 Lawley Aquatic            NT    5:42.79   321  
       16.00    34.06    53.78  1:14.00           2:43.22  5:42.79         
 54 Moore, Laura D            10 Westside                  NT    6:18.21   239  
       19.28    40.34  1:03.39  1:27.02  1:51.03  2:15.64  2:39.24  6:18.21
 55 Muru, Carolin              9 Western Sprint            NT    6:24.71   227  
       19.80    42.22  1:05.85  1:30.44  1:54.96  2:20.00  2:44.50  3:09.34
     3:33.95  3:58.68  4:23.78  4:47.66  5:11.33  5:34.80  6:02.79  6:24.71
 56 Hills, Bronwen            12 Rockingham                NT    6:26.14   225  
       19.27    41.18  1:04.14  1:28.73  1:53.04  2:17.84  2:42.86  3:08.05
     3:33.68  3:58.59  4:24.02  4:49.24  5:14.05  5:39.24  6:03.27  6:26.14
 57 Mackenzie, Skye           12 York                      NT    6:28.47   221  
       18.85    40.08  6:28.47                                             
 58 Muru, Kristina            11 Western Sprint            NT    6:33.99   211  
       21.15    44.58  1:09.52  1:35.03  2:00.82  2:25.84  2:51.90  3:17.06
     3:43.29  4:08.36  4:34.26  4:59.58  5:24.63  5:49.07  6:13.03  6:33.99
 59 Collard, Peta C            9 Rockingham                NT    6:36.61   207  
       20.60    44.25  1:08.47           1:59.54           2:50.96         
     4:34.24           5:25.40  5:50.82  6:15.08  6:36.61  6:36.61         
 60 Joy, Madeline             10 Albany               7:16.50    6:49.95   188  
     1:08.25    43.55  2:00.31  1:33.93  2:52.76  2:25.90  3:46.32  3:19.29
              4:12.73  4:40.08  5:06.93  5:33.73  5:59.98  6:26.04  6:49.95
 61 Strachan, Trystan          9 Katanning                 NT    7:16.02   156  
       20.11    42.49           1:34.21  7:16.02                           
 62 Sorensen, Kimberley       10 Guildford Blues           NT    7:43.93   129  
       20.46    45.08  1:11.91  1:39.72  2:10.28                    3:40.73
     4:11.86  4:42.81           5:44.89  7:43.93                           
 -- Zappacosta, Tiana         12 Victoria Park        5:46.19         DQ        
       16.21    35.67    56.25  1:17.13  1:38.64  2:00.14  2:21.22  2:42.87
     3:04.40  3:26.14  3:47.23  4:09.02  4:30.35  4:51.88  5:13.71       DQ
 
Event 23  Mixed 99 & Under 50 SC Meter Backstroke Multi-Disability
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McMahon, Sebastian   14   15 Superfins              38.95      38.64   200  
       18.67    38.64                                                      
  2 Porter, Katrina 767       22 Southside              42.21      41.05   245  
       20.65    41.05                                                      
  3 Britton, Charlotte    14  20 Superfins              56.86      58.07    86  
       28.09    58.07                                                      
  4 Saggers, Megan   666      16 Superfins              56.84    1:00.19    77  
       29.40  1:00.19                                                      
  5 Beckett, Mischa 888       28 Superfins            1:10.87    1:05.09    61  
       29.52  1:05.09                                                      
  6 Duggin, Rachel 14         30 Superfins            1:10.00    1:12.11    45  
       34.55  1:12.11                                                      
  7 Munks, Carys  6           16 Superfins                 NT    1:13.53    42  
       35.14  1:13.53                                                      
  8 Silvester, Brett 666      30 Superfins            1:12.93    1:19.81    22  
       37.52  1:19.81                                                      
 
Event 24  Men 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Taylor, Alexander         19 Southside              29.43      29.51   626  
       13.52    29.51                                                      
  2 Hill, Bradley             18 Arena                  31.75      31.54   513  
       14.56    31.54                                                      
  3 Blake, Brandon            19 Western Sprint         31.47      31.83   499  
       14.55    31.83                                                      
  4 Block, Sandon             18 Southside              31.14      32.15   484  
       14.49    32.15                                                      
  5 Marciano, Jayden          16 Southside              32.14      32.50   468  
       15.06    32.50                                                      
  6 Evernden, Ryan            16 Bunbury                31.21      32.53   467  
       14.71    32.53                                                      
  7 Schubach, Alex            17 City of Perth          34.66      32.95   450  
       15.02    32.95                                                      
  8 McClelland, Josh          14 Unattached             35.97      33.03   446  
       15.47    33.03                                                      
  9 Luff, Matthew             15 Southlake              32.85      33.25   437  
       14.99    33.25                                                      
 10 Stockwell, Dean           45 Westside               32.40      33.33   434  
       15.56    33.33                                                      
 11 Bowling, Luke             16 Aquajets               34.28      33.36   433  
       15.50    33.36                                                      
 12 McAleese, Austin          13 Rockingham             35.34      33.62   423  
       15.69    33.62                                                      
 13 Basson, Luke              19 Westside                  NT      33.79   417  
       15.82    33.79                                                      
 14 Crisp, Daniel             17 West Coast                NT      34.09   406  
       15.66    34.09                                                      
 15 Jackson, Jason            16 Riverside              34.81      34.20   402  
       16.02    34.20                                                      
 16 Wright, Liam              14 Busselton              36.94      34.59   388  
       16.06    34.59                                                      
 17 Kapp, Marco               15 Arena                  36.28      34.79   382  
       15.66    34.79                                                      
 18 Bell, Daniel              30 Southshore                NT      34.80   381  
       15.79    34.80                                                      
 19 Pardini, Liam             15 Western Sprint            NT      34.83   380  
       16.46    34.83                                                      
 20 Dombrowsky, Christopher   17 City of Perth          34.75      34.97   376  
       16.26    34.97                                                      
 21 Ashworth, Liam            14 Kalamunda              36.61      34.99   375  
       16.64    34.99                                                      
 22 Chow, Baoyuan             12 Victoria Park          38.79      35.08   372  
       16.60    35.08                                                      
 23 Griffiths, Alexander      15 Bunbury                37.86      35.48   360  
       16.29    35.48                                                      
 24 Basson, Oliver            19 Westside                  NT      35.71   353  
       16.82    35.71                                                      
 25 Kendall, Jordon           14 Bunbury                35.49      35.79   351  
       16.74    35.79                                                      
 26 Schubert, Aidan           14 Uwa Uniswim               NT      35.81   350  
       16.22    35.81                                                      
 27 Paull, Jack               13 All Saints             41.74      36.60   328  
       16.95    36.60                                                      
 28 Burgos, Francis Benedict  14 Western Sprint         38.58      37.31   309  
       17.39    37.31                                                      
 29 Stockwell, Oliver         13 Westside                  NT      37.73   299  
       17.20    37.73                                                      
 30 Freeman, Alexander        12 Riverside              41.42      38.48   282  
       17.85    38.48                                                      
 31 Farquharson, Bradley      14 Newman/Church          42.89      38.99   271  
       18.22    38.99                                                      
 31 Mahon, Daniel             13 Bunbury                42.16      38.99   271  
       17.72    38.99                                                      
 33 Dubois, Jacob             13 Bunbury                45.77      39.05   270  
       18.28    39.05                                                      
 34 Tucker, Adam              14 All Saints             40.83      39.06   270  
       18.22    39.06                                                      
 35 Archer, Jack              14 Westside                  NT      39.14   268  
       18.26    39.14                                                      
 36 Powell, Luke J            13 All Saints             41.02      39.30   265  
       18.30    39.30                                                      
 37 Denehey, Sean             13 Bunbury                43.39      39.60   259  
       18.27    39.60                                                      
 38 Kierath, Andrew           15 Southlake                 NT      40.06   250  
       18.45    40.06                                                      
 39 Wong, Loron               12 Riverton               40.40      40.12   249  
       18.31    40.12                                                      
 40 Paini, Anthony            11 Kalamunda              38.78      40.36   244  
       18.63    40.36                                                      
 41 Short, Morgan             16 Geraldton              43.79      41.33   228  
       18.98    41.33                                                      
 41 Richards, Aidan           13 Victoria Park          48.58      41.33   228  
       19.22    41.33                                                      
 43 Sadler, Oliver            13 Breakers               42.51      41.43   226  
       19.14    41.43                                                      
 44 Pennell, Thomas           12 Westside                  NT      41.50   225  
       18.90    41.50                                                      
 45 Kagan, Roi                13 City of Perth          43.32      41.84   219  
       19.06    41.84                                                      
 46 Harding, Matthew          13 Southside              46.70      42.17   214  
       18.94    42.17                                                      
 47 Jackson, Elliott H        12 Rockingham             46.45      42.28   212  
       20.19    42.28                                                      
 48 Hovell, Devan R           12 All Saints             43.33      42.84   204  
       19.58    42.84                                                      
 49 Luff, Andrew              12 Southlake              46.39      43.89   190  
       20.16    43.89                                                      
 50 Starkie, Lucas A          12 Unattached                NT      43.98   189  
       20.48    43.98                                                      
 51 Baker, Cameron A          13 Rockingham             48.06      44.03   188  
       20.98    44.03                                                      
 52 Gomes, Thalys             11 City of Perth          45.37      44.11   187  
       20.52    44.11                                                      
 53 Van der Vyver, Ewoudt     12 Arena                     NT      44.18   186  
       20.15    44.18                                                      
 54 Churchill, Dylan          12 Southshore                NT      44.71   180  
       20.32    44.71                                                      
 55 Orton, Michael            12 Southlake              49.06      44.98   176  
       20.96    44.98                                                      
 56 Zaltsman, Brent           14 Newman/Church             NT      46.11   164  
       21.14    46.11                                                      
 57 Joyce, Rielly             10 York                   48.19      46.35   161  
       21.47    46.35                                                      
 58 Joyce, Lachlan            10 York                   47.92      46.39   161  
       21.82    46.39                                                      
 59 Arnott, Lachlan           11 Aqua Attack            49.72      46.72   157  
       21.16    46.72                                                      
 60 Rainford, Joshua          11 Victoria Park          46.90      46.74   157  
       23.35    46.74                                                      
 61 Holloway, James W         12 Rockingham             54.89      47.19   153  
       22.73    47.19                                                      
 62 Powell, Travis R          11 All Saints                NT      47.27   152  
       23.15    47.27                                                      
 63 Martin-Rose, Dylan C      12 Rockingham             51.83      47.44   150  
       22.51    47.44                                                      
 64 Spencer, Seth N            9 Rockingham             52.34      47.49   150  
       23.30    47.49                                                      
 65 Mardon, Jesse             11 Geraldton              49.12      48.55   140  
       22.69    48.55                                                      
 66 Griffiths, Jack           11 Bunbury                53.83      48.82   138  
       22.07    48.82                                                      
 67 Antonio, Nicholas         10 Busselton              59.21      49.33   134  
       22.98    49.33                                                      
 68 Mello, Lucas              11 City of Perth          53.49      49.40   133  
       22.66    49.40                                                      
 69 Jackson, Cooper           10 Southside                 NT      49.66   131  
       23.60    49.66                                                      
 70 Jones, Eric                9 Victoria Park          51.19      49.81   130  
       24.08    49.81                                                      
 71 Lotti, Dylan              11 Arena                  51.21      50.16   127  
       22.90    50.16                                                      
 72 Hall, Calum               12 Tuart Hill             53.53      50.78   122  
       23.61    50.78                                                      
 73 Burd, Matthew             10 Southlake              53.77      51.36   118  
       24.36    51.36                                                      
 74 Pearson, Adam             12 Rockingham             54.70      51.46   118  
       24.03    51.46                                                      
 75 Guy, Aodhan               11 City of Perth          53.51      51.82   115  
       25.12    51.82                                                      
 76 Luff, Jamie               10 Southlake              54.93      52.01   114  
       24.80    52.01                                                      
 77 Baker, Declan J           11 Rockingham             56.80      52.39   111  
       24.04    52.39                                                      
 78 O'Donnell, Ethan           8 Riverside              57.86      53.85   103  
       25.38    53.85                                                      
 79 Paul, Oakley               9 Lawley Aquatic            NT      54.01   102  
       25.67    54.01                                                      
 80 Gregory, Thomas           10 Guildford Blues      1:02.26      54.23   100  
       25.04    54.23                                                      
 81 Martin, Jason             10 York                      NT      54.92    97  
       24.90    54.92                                                      
 82 Kimber, Byron              9 Arena                     NT      55.42    94  
       25.13    55.42                                                      
 83 Robinson, Thomas J        10 Victoria Park          53.31      55.65    93  
       25.80    55.65                                                      
 84 White, Thomas              8 West Coast             55.49      55.87    92  
       26.78    55.87                                                      
 85 Caffery, Isaiah           12 Western Sprint            NT      56.23    90  
       24.65    56.23                                                      
 86 Watson, Tom               12 Victoria Park             NT      56.44    89  
       26.60    56.44                                                      
 87 Read, Matthew             10 Southshore             56.89      56.57    88  
       26.23    56.57                                                      
 88 Bolton, James              9 Kwinana              1:06.22      56.80    87  
       26.21    56.80                                                      
 89 MacKenzie, Liam           10 York                 1:01.32      56.83    87  
       25.65    56.83                                                      
 90 Hamilton, Flynn            8 West Coast             57.35      57.01    86  
       25.88    57.01                                                      
 91 Mardon, Marley             9 Geraldton              53.55      57.20    86  
       24.98    57.20                                                      
 92 Wilson, Jack               9 Arena                1:00.99      57.30    85  
       26.30    57.30                                                      
 93 More, Kane                 9 Swan Hills             58.90      59.03    78  
       27.99    59.03                                                      
 94 Hills, Christopher        10 Rockingham           1:02.68      59.22    77  
       28.11    59.22                                                      
 95 Dale, James                9 Lawley Aquatic       1:03.42      59.45    76  
       28.13    59.45                                                      
 96 Bird, Jackson              9 Busselton                 NT    1:03.63    62  
       29.41  1:03.63                                                      
 97 Joyce, Cooper              7 York                      NT    1:06.29    55  
       28.86  1:06.29                                                      
 98 Cawood, William            7 Swan Hills                NT    1:08.05    51  
       32.89  1:08.05                                                      
 99 Schnell, Cameron           7 Swan Hills                NT    1:09.69    47  
       32.62  1:09.69                                                      
100 Randazzo, Bailey          10 Lawley Aquatic            NT    1:10.43    46  
       31.98  1:10.43                                                      
 -- Dans, Cullen              12 Southshore                NT         DQ        
       20.30       DQ                                                      
 -- Gregory, James             8 Guildford Blues           NT         DQ        
       29.01       DQ                                                      
 -- Downes, Jayden             9 Arena                1:03.37         DQ        
       30.08       DQ                                                      
 -- Caffery, Elijah s         10 Western Sprint            NT         DQ        
       26.38       DQ                                                      
 -- Hanson, Thomas            11 Southlake              51.25         DQ        
       22.01       DQ                                                      
 
Event 25  Women 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Unwin, Chelsea            14 Western Sprint         35.00      34.51   581  
       17.15    34.51                                                      
  2 Halden, Laura             18 City of Perth          35.41      34.77   568  
       16.10    34.77                                                      
  3 Chaisty, Kate             14 Southside              35.49      34.84   564  
       16.32    34.84                                                      
  4 Bristow, Logan            13 Western Sprint         35.12      35.19   548  
       16.52    35.19                                                      
  5 Langford, Katherine       15 Southshore             37.76      35.36   540  
       16.22    35.36                                                      
  6 Du Randt, Chante          14 Arena                  37.55      35.46   535  
       16.52    35.46                                                      
  6 Bird, Kate                18 Bunbury                35.75      35.46   535  
       16.44    35.46                                                      
  8 Murray, Anna              15 Southshore             39.81      35.94   514  
       16.81    35.94                                                      
  9 Feast, Sarah              15 Aquajets               39.30      36.57   488  
       17.06    36.57                                                      
 10 Sadek, Salwa              13 West Coast             37.88      36.68   484  
       17.08    36.68                                                      
 11 Masterton, Danieka        15 Breakers               39.75      36.72   482  
       17.24    36.72                                                      
 12 Hodgetts, Alisha          14 West Coast             36.65      36.91   475  
       17.06    36.91                                                      
 13 Moore, Jessica            15 Westside               38.20      37.15   465  
       17.69    37.15                                                      
 14 Antill, Jessica           13 Swan Hills                NT      37.35   458  
       17.43    37.35                                                      
 15 Ashton, Emily             15 Southshore             37.19      37.45   454  
       16.99    37.45                                                      
 16 Nash, Tayla               14 Southshore             37.10      37.71   445  
       17.65    37.71                                                      
 17 Russell, Helen            15 All Saints             38.61      37.91   438  
       17.47    37.91                                                      
 18 Okulicz, Danae            15 Arena                  39.80      38.42   421  
       17.58    38.42                                                      
 18 Paini, Christina          13 Kalamunda              38.16      38.42   421  
       17.81    38.42                                                      
 20 Ho, Beatrice              14 Aqua Attack            40.82      38.62   414  
       17.79    38.62                                                      
 21 Gibbings-Druce, Brielen   16 Kalamunda              38.12      38.76   410  
       18.06    38.76                                                      
 22 Pyke, Ashton              15 Westside                  NT      39.31   393  
       18.14    39.31                                                      
 23 Lindsay, Hadley           12 West Coast             39.61      39.39   390  
       18.52    39.39                                                      
 24 Hollis, Madison           14 All Saints                NT      39.56   385  
       18.57    39.56                                                      
 25 Weekes, Lucy              12 All Saints             39.29      39.61   384  
       18.52    39.61                                                      
 26 Sinnott, Sian             17 Southshore                NT      39.71   381  
       18.26    39.71                                                      
 27 Walmsley, Hannah          13 Waroona                42.91      39.78   379  
       18.56    39.78                                                      
 28 Bowling, Olivia           14 Aquajets               37.99      39.98   373  
       18.77    39.98                                                      
 29 Bristow, Teisha           12 Western Sprint         40.39      40.09   370  
       18.07    40.09                                                      
 30 Maxwell, Poppy H          12 Unattached             42.96      40.60   356  
       19.15    40.60                                                      
 31 Farrell, Amy J            12 West Coast             41.84      40.63   356  
       18.87    40.63                                                      
 32 Davis, Brooke             15 Riverside              42.23      40.74   353  
       18.15    40.74                                                      
 33 Griffin, Rebecca          13 Bunbury                42.08      40.77   352  
       19.04    40.77                                                      
 34 Marshall, Georgia         13 Swan Hills             42.70      40.98   347  
       19.00    40.98                                                      
 35 Gower, Rachel             11 Westside               49.23      40.99   346  
       19.26    40.99                                                      
 36 Romano, Jessica           12 Southlake              42.44      41.35   337  
       19.22    41.35                                                      
 37 Kimber, Kayleigh          14 Arena                     NT      41.55   333  
       18.94    41.55                                                      
 38 Vince, Jessica            14 Southlake              41.09      41.71   329  
       19.37    41.71                                                      
 39 Coe, Roxanne              17 Mandurah                  NT      41.89   324  
       19.74    41.89                                                      
 39 Weekes, Bronte            14 All Saints             39.03      41.89   324  
       18.99    41.89                                                      
 41 Hanna, Ebonee             12 Western Sprint         43.64      41.92   324  
       18.92    41.92                                                      
 42 Dowie, Jordan             12 Southshore                NT      42.02   321  
       19.38    42.02                                                      
 43 Jensen, Tahlia            11 Bunbury                41.25      42.11   319  
       19.77    42.11                                                      
 44 Sloan, Anja               16 Breakers               40.83      42.14   319  
       19.53    42.14                                                      
 45 Pearson, Amy J            15 Rockingham             43.11      42.20   317  
       19.48    42.20                                                      
 46 Lee, Robyn                12 Breakers                  NT      42.26   316  
       19.54    42.26                                                      
 47 Batt, Shannon             13 All Saints             47.88      42.61   308  
       20.12    42.61                                                      
 48 Holloway, Alexandra       15 Rockingham             46.08      42.87   303  
       20.42    42.87                                                      
 48 Etschmann, Natasha        13 Arena                  42.85      42.87   303  
       19.63    42.87                                                      
 50 Tipene-Grace, Taimania    11 City of Perth          44.10      43.00   300  
       20.17    43.00                                                      
 51 Whyte, Fabiola            12 Victoria Park          47.06      43.09   298  
       19.90    43.09                                                      
 52 Coci, Louise              13 Riverside              42.73      43.46   291  
       20.01    43.46                                                      
 53 Sherrington, Hayley L     10 Lesmurdie              43.99      43.66   287  
       20.07    43.66                                                      
 54 Wynen-Gaugg, Jasmine      15 Riverton               45.34      43.98   280  
       20.35    43.98                                                      
 55 Phillips, Loretta         12 Arena                     NT      44.18   277  
       21.19    44.18                                                      
 56 Timms, Tazmah-lee         13 Unattached             43.34      44.21   276  
       20.53    44.21                                                      
 57 Moore, Olivia             13 Westside                  NT      44.30   274  
       19.47    44.30                                                      
 58 Saetang, Lisa             13 All Saints             44.12      44.35   273  
       21.07    44.35                                                      
 59 Balodis, Zane             12 Arena                  47.49      44.53   270  
       20.71    44.53                                                      
 60 Hills, Madeleine          13 Rockingham             45.62      44.58   269  
       20.67    44.58                                                      
 61 Bradley, Lily             11 Geraldton              45.27      44.62   268  
       20.25    44.62                                                      
 62 Stowers, Tyra             11 West Coast             45.81      44.66   268  
       20.92    44.66                                                      
 63 Miller, Hannah            12 Kwinana                46.29      44.85   264  
       20.21    44.85                                                      
 64 Dubois, Isabel            11 Bunbury                48.35      45.01   261  
       20.91    45.01                                                      
 65 Goward-Bell, Amber        12 York                   48.75      45.04   261  
       20.40    45.04                                                      
 66 Artaud, Jorja             12 Breakers                  NT      45.17   259  
       21.07    45.17                                                      
 67 Papantoniou, Jana         11 West Coast                NT      45.52   253  
       21.37    45.52                                                      
 68 Cook, Alison              12 Southlake              45.73      45.54   252  
       20.99    45.54                                                      
 69 Jones, Kailee             13 Victoria Park          45.47      45.87   247  
       21.28    45.87                                                      
 70 Noble, Katie              10 Arena                     NT      46.45   238  
       21.55    46.45                                                      
 71 Crute, Hannah             12 Lesmurdie                 NT      46.51   237  
       21.44    46.51                                                      
 72 Drake-Brockman, Sophie    11 Southside              47.57      46.53   237  
       21.14    46.53                                                      
 73 Bristow, Macey            10 Western Sprint         48.09      46.54   236  
       22.20    46.54                                                      
 73 Boucaut, Rebecca          13 Unattached             49.08      46.54   236  
       21.67    46.54                                                      
 73 Woods, Kahlee             13 Waroona                51.45      46.54   236  
       22.23    46.54                                                      
 76 Oku, Midori               10 Uwa Uniswim               NT      47.01   229  
       22.01    47.01                                                      
 76 Webster, Samantha         13 Aqua Attack            44.70      47.01   229  
       21.77    47.01                                                      
 78 Palelei, Hannah           10 Southlake              54.42      47.03   229  
       21.28    47.03                                                      
 79 Roberts, Breanna          11 Arena                  50.25      47.09   228  
       21.67    47.09                                                      
 80 Benham, Abbey             12 Geraldton              47.81      47.42   224  
       22.33    47.42                                                      
 81 Weekes, Kayla              9 All Saints             50.56      47.45   223  
       23.38    47.45                                                      
 82 Chodorowski, Nicole       11 Lesmurdie              49.26      47.79   218  
       22.85    47.79                                                      
 83 Hanna, Lilli              10 Western Sprint         48.39      48.05   215  
       22.11    48.05                                                      
 84 Kyriakou, Aria             9 West Coast             48.66      48.19   213  
       22.20    48.19                                                      
 85 O'Donnell, Brierley       10 Riverside              53.64      48.20   213  
       23.15    48.20                                                      
 86 Brandis, Crosby           10 Geraldton              49.97      48.38   210  
       22.61    48.38                                                      
 86 Petroff, Sarah M          10 Tuart Hill             52.03      48.38   210  
       21.95    48.38                                                      
 88 Papantoniou, Talia         9 West Coast             53.57      48.92   204  
       22.62    48.92                                                      
 89 Reynolds, Constance K     12 Uwa Uniswim            50.01      49.34   198  
       23.39    49.34                                                      
 90 McAllan, Cassidy          12 Aqua Attack            49.65      49.36   198  
       23.15    49.36                                                      
 91 Thin, Kirsten             11 Lesmurdie              53.22      49.40   198  
       22.58    49.40                                                      
 92 George, Alyssa            10 Southshore                NT      49.59   195  
       23.46    49.59                                                      
 93 Barnes, Jessica J         11 Breakers                  NT      49.72   194  
       22.42    49.72                                                      
 94 Morgan, Holly             10 All Saints             49.37      50.49   185  
       23.75    50.49                                                      
 95 Nurkic, Layla              9 Southshore                NT      50.50   185  
       24.33    50.50                                                      
 96 Ho, Alexandra             10 Aqua Attack            51.73      50.69   183  
       23.49    50.69                                                      
 97 Higgins, Jessica J        10 Breakers               58.19      50.86   181  
       24.64    50.86                                                      
 98 Faamausili, Adalaide       8 Riverside                 NT      50.88   181  
       23.54    50.88                                                      
 99 Bird, Clara M             14 Busselton              53.47      50.97   180  
100 Saggers, Rebecca          10 Newman/Church          56.46      51.06   179  
       23.84    51.06                                                      
101 More, Gemma F             10 Swan Hills             50.28      51.14   178  
       23.75    51.14                                                      
102 Prescott, Georgia          8 Western Sprint       1:00.56      51.16   178  
       24.30    51.16                                                      
103 Walsh, Catherine          10 Southlake                 NT      51.22   177  
       23.51    51.22                                                      
104 Hull, Abbey-Rose C         8 Breakers               51.39      51.35   176  
       23.51    51.35                                                      
105 Maloney, Claire           11 West Coast                NT      51.41   175  
       24.08    51.41                                                      
106 Harding, Rachael          11 Southside              55.17      51.50   174  
       23.68    51.50                                                      
107 Robinson, Lauren           9 Southlake              52.30      51.54   174  
       23.97    51.54                                                      
108 Yates, Cheyenne           10 Southside                 NT      51.76   172  
       23.37    51.76                                                      
109 Fink, Georgie             10 Rockingham                NT      51.80   171  
       24.08    51.80                                                      
110 McPherson, Serena          9 Western Sprint            NT      51.89   170  
       24.60    51.89                                                      
111 Tonner, Keeley            10 Southshore             53.48      51.99   169  
       24.35    51.99                                                      
112 Shepherd, Emma            11 Western Sprint         51.24      52.09   169  
       24.92    52.09                                                      
113 Knight, Bethany           11 Southside                 NT      52.17   168  
       24.21    52.17                                                      
114 Moore, Laura D            10 Westside             1:00.21      52.28   167  
       24.14    52.28                                                      
115 Jones, Emma               10 Victoria Park          56.25      52.57   164  
       23.74    52.57                                                      
116 Joy, Madeline             10 Albany                 58.00      53.37   157  
       24.34    53.37                                                      
117 Sorensen, Kimberley       10 Guildford Blues           NT      54.13   150  
       25.87    54.13                                                      
118 Bidesi, Georgiana         10 Rockingham             59.47      54.22   149  
       24.68    54.22                                                      
119 Maynard, Michaela          9 Swan Hills             55.65      54.25   149  
       25.66    54.25                                                      
120 Strachan, Trystan          9 Katanning              57.88      55.03   143  
       27.12    55.03                                                      
121 Carrara, Sophie           10 Southside              59.06      55.08   142  
       26.16    55.08                                                      
122 Bird, Hannah              10 Busselton            1:01.12      55.90   136  
       25.66    55.90                                                      
123 Thin, Sophie               9 Lesmurdie            1:08.28      55.92   136  
       25.20    55.92                                                      
124 Jackson, Ella              8 Southside                 NT      56.07   135  
       25.89    56.07                                                      
125 McKenna, Marnie           10 Southlake                 NT      56.09   135  
       26.04    56.09                                                      
126 Maloney, Mary-Grace        9 West Coast                NT      56.53   132  
       25.71    56.53                                                      
127 Pedersen, Lauren          10 Riverside                 NT      56.91   129  
       25.56    56.91                                                      
128 Atkin, Hannah             10 Southside                 NT      57.91   123  
       26.74    57.91                                                      
129 Fetherston, Ashleigh       7 Western Sprint            NT      57.99   122  
       27.70    57.99                                                      
130 Mardon, Lali J             8 Geraldton            1:01.28      58.83   117  
       26.54    58.83                                                      
131 Hargrave, Megan            8 Victoria Park             NT      59.29   114  
       26.50    59.29                                                      
132 Rideout, Kate A            8 Western Sprint            NT      59.77   111  
       28.41    59.77                                                      
133 Marriott, Ashlyn           9 Swan Hills                NT    1:00.02   110  
       26.87  1:00.02                                                      
134 Antonio, Natasha           7 Busselton                 NT    1:00.28   109  
135 Coci, Stephanie            9 Riverside                 NT    1:00.50   107  
       27.77  1:00.50                                                      
136 Lotti, Emma                8 Arena                1:01.93    1:00.72   106  
       29.13  1:00.72                                                      
137 Stjepanovic, Tatiana       8 Tuart Hill                NT    1:02.32    98  
       28.97  1:02.32                                                      
138 Murray, Alex               9 Western Sprint            NT    1:04.85    87  
       30.13  1:04.85                                                      
139 More, Talitha              8 Swan Hills           1:01.00    1:05.34    85  
       31.71  1:05.34                                                      
140 Muru, Annika               7 Western Sprint            NT    1:08.57    74  
       34.17  1:08.57                                                      
141 Edwards, Shannen          10 Southlake                 NT    1:11.59    65  
142 White, Charlotte           7 West Coast           1:19.45    1:15.88    54  
       35.44  1:15.88                                                      
 -- Atkin, Isabella           12 Southside                 NT         DQ        
       23.61       DQ                                                      
 -- Pedersen, Chloe            9 Riverside                 NT         DQ        
 -- Richards, Caitlin         15 Victoria Park          43.80         DQ        
       19.06       DQ                                                      
 -- Rego, Brooke S             9 Guildford Blues           NT         DQ        
 -- Harding, Annabelle        11 Southside            1:00.69         DQ        
       25.03       DQ                                                      
 -- Schnell, Hannah           10 Swan Hills                NT         DQ        
       26.38       DQ                                                      
 
Event 26  Men 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Taylor, Kristopher        23 Southside              48.62      50.51   704  
       11.49    24.35    37.30    50.51                                    
  2 Neuwert, Steve            26 Western Sprint         49.47      50.74   694  
       11.47    24.01    37.28    50.74                                    
  3 Rose, Hamish              20 City of Perth          50.93      52.40   630  
       12.03    25.35    39.15    52.40                                    
  4 Walker, Andrew            14 Western Sprint         56.38      53.60   589  
       12.42    25.71    39.78    53.60                                    
  5 Blaxill, John             18 Western Sprint         54.62      54.07   574  
       12.55    26.19    40.45    54.07                                    
  6 Hill, Bradley             18 Arena                  54.62      54.74   553  
       12.45    26.11    40.49    54.74                                    
  7 Osborne, Jack             14 Western Sprint         57.36      55.84   521  
       12.87    26.94    41.60    55.84                                    
  8 Baumann, Alex             14 Arena                  58.72      56.03   515  
       12.81    26.78    41.54    56.03                                    
  9 Meinema, Matthew          16 Arena                  59.05      56.23   510  
       12.73    27.12    41.85    56.23                                    
 10 Chin, Alex                13 West Coast                NT      56.31   508  
       13.04    27.26    42.03    56.31                                    
 11 Dombrowsky, Christopher   17 City of Perth          55.31      56.62   500  
       12.78    26.68    41.61    56.62                                    
 12 Kendall, Jordon           14 Bunbury                59.15      57.01   489  
       13.42    28.00    42.90    57.01                                    
 13 Regnaud, Alex             14 City of Perth          55.43      57.20   484  
       13.02    27.21    42.41    57.20                                    
 14 Brown, Nicholas           15 Western Sprint            NT      57.26   483  
       13.00    26.87    41.87    57.26                                    
 15 Verhage, Braga            13 West Coast           1:03.44      57.76   470  
       12.61    26.78    42.03    57.76                                    
 16 Pardini, Luke             18 Western Sprint         57.39      57.87   468  
       13.18    27.57    43.06    57.87                                    
 17 Crisp, Daniel             17 West Coast                NT      58.03   464  
       12.95    27.36    42.52    58.03                                    
 18 De Villiers, Johan        15 Southshore                NT      58.06   463  
       13.18    27.79    43.03    58.06                                    
 19 Warries, Calvin           15 Aquajets             1:01.66      58.23   459  
       13.57    28.00    43.37    58.23                                    
 20 Blake, Brandon            19 Western Sprint         58.40      58.29   458  
       13.12    27.80    43.22    58.29                                    
 21 Julian, James             17 Westside                  NT      58.42   455  
       13.69    28.44    44.13    58.42                                    
 22 Evernden, Ryan            16 Bunbury                55.69      58.55   452  
       12.72    27.48    43.03    58.55                                    
 23 Williams, Bradley A       15 Aqua Attack            57.75      58.69   448  
       12.99    27.33    42.79    58.69                                    
 24 Bodey, Dylan              16 Western Sprint         53.80      58.70   448  
       13.38    28.18    43.80    58.70                                    
 25 Kapp, Marco               15 Arena                1:00.75      59.42   432  
       13.42    28.32    44.06    59.42                                    
 26 Zoiti, Michael            15 Southshore           1:00.90      59.58   429  
       13.42    28.54    44.31    59.58                                    
 27 Hewitt, Thurston          15 West Coast           1:02.68    1:00.15   417  
       13.27    28.24    43.91  1:00.15                                    
 28 Wright, Mitchell          14 Riverside            1:09.39    1:00.61   407  
       13.84    28.98    44.97  1:00.61                                    
 29 Basson, Oliver            19 Westside                  NT    1:01.00   399  
       14.04    29.28    45.71  1:01.00                                    
 30 England, Michael          14 Westside                  NT    1:01.07   398  
       14.25    29.99    45.96  1:01.07                                    
 31 Jackson, Jason            16 Riverside            1:04.31    1:01.32   393  
       13.52    28.65    45.05  1:01.32                                    
 32 Schubert, Aidan           14 Uwa Uniswim               NT    1:01.68   386  
       13.80    28.89    45.22  1:01.68                                    
 33 Pardini, Liam             15 Western Sprint            NT    1:02.08   379  
       13.69    29.81    45.78  1:02.08                                    
 34 Bell, Daniel              30 Southshore           1:04.63    1:02.12   378  
       13.91    29.27    45.80  1:02.12                                    
 35 Griffiths, Alexander      15 Bunbury              1:01.73    1:02.94   364  
       14.04    29.43    46.40  1:02.94                                    
 36 Wright, Liam              14 Busselton            1:07.25    1:03.22   359  
       15.10    31.10    47.81  1:03.22                                    
 37 Freeman, Alexander        12 Riverside            1:09.45    1:03.34   357  
       14.51    30.68    47.01  1:03.34                                    
 38 Martin, Justin            13 Arena                1:06.58    1:03.40   356  
       14.15    29.71    46.86  1:03.40                                    
 39 Tan, Hock K               14 All Saints           1:10.66    1:03.43   355  
       14.34    30.07    47.32  1:03.43                                    
 40 Farquharson, Bradley      14 Newman/Church             NT    1:03.88   348  
       14.29    30.54    47.30  1:03.88                                    
 41 Atkin, Jack               14 Southside                 NT    1:03.97   346  
       14.12    30.73    47.46  1:03.97                                    
 42 Weston, Ryan              12 Western Sprint            NT    1:04.13   344  
       14.31    30.36    47.25  1:04.13                                    
 43 Mitchell, Lawrence        13 Aqua Attack          1:02.37    1:04.21   342  
       14.20    30.19    47.75  1:04.21                                    
 44 Paull, Jack               13 All Saints           1:06.24    1:04.25   342  
       14.80    31.44    48.05  1:04.25                                    
 45 Harding, Matthew          13 Southside            1:12.21    1:04.57   337  
       14.19    30.62    47.95  1:04.57                                    
 46 Bevan, Zachary            13 Rockingham           1:03.80    1:04.59   336  
       14.79    30.95    47.71  1:04.59                                    
 47 Ansell, Charlie           13 Southshore           1:08.51    1:04.76   334  
       14.62    31.38    48.27  1:04.76                                    
 48 Crisa, Nicholas           14 Western Sprint            NT    1:04.84   332  
       14.95    30.68  1:04.84                                             
 49 Chow, Baoyuan             12 Victoria Park        1:09.48    1:04.97   330  
       14.86    31.55    48.55  1:04.97                                    
 50 Dubois, Jacob             13 Bunbury              1:04.85    1:05.44   323  
       14.83    31.36    49.12  1:05.44                                    
 51 Tucker, Adam              14 All Saints           1:09.14    1:06.00   315  
       14.98    31.52    49.02  1:06.00                                    
 52 Pennell, Thomas           12 Westside                  NT    1:06.05   314  
       15.07    31.64    49.50  1:06.05                                    
 53 Stockwell, Oliver         13 Westside                  NT    1:06.07   314  
       13.99    30.14    48.34  1:06.07                                    
 54 Kierath, Andrew           15 Southlake                 NT    1:06.30   311  
       14.96    31.29    48.83  1:06.30                                    
 55 Powell, Luke J            13 All Saints           1:19.54    1:06.64   306  
       15.07    31.56    49.50  1:06.64                                    
 56 Chu, Erskine              13 All Saints                NT    1:06.93   302  
       15.35    31.77    49.61  1:06.93                                    
 57 Fleming, Harry            14 Southside                 NT    1:07.55   294  
       14.50    31.39    49.32  1:07.55                                    
 58 Cumming, Tom              11 West Coast           1:09.35    1:08.01   288  
       15.52    32.22    49.90  1:08.01                                    
 58 McAleese, Ethan           11 Rockingham           1:09.91    1:08.01   288  
       15.55    32.36    50.45  1:08.01                                    
 60 Brandis, Tanna            12 Geraldton            1:08.97    1:08.53   282  
       15.00    32.29    50.17  1:08.53                                    
 61 Zaltsman, Brent           14 Newman/Church             NT    1:08.70   279  
       15.88    33.01    50.99  1:08.70                                    
 62 Short, Morgan             16 Geraldton            1:09.93    1:08.75   279  
       15.55    32.69    50.93  1:08.75                                    
 63 Denehey, Sean             13 Bunbury              1:08.61    1:08.79   278  
       15.71    32.94    50.86  1:08.79                                    
 64 Trice, Oliver             11 All Saints           1:12.95    1:08.82   278  
       15.24    32.69    51.59  1:08.82                                    
 65 Sadler, Oliver            13 Breakers             1:09.32    1:08.96   276  
       15.48    33.05    51.61  1:08.96                                    
 66 Kagan, Roi                13 City of Perth        1:11.01    1:09.12   274  
       15.17    32.96    51.16  1:09.12                                    
 66 Sandl, Nathan             15 Westside                  NT    1:09.12   274  
       16.01    33.00    51.55  1:09.12                                    
 68 White, Jackson            12 All Saints                NT    1:09.19   274  
       15.76    33.36    51.37  1:09.19                                    
 69 Franich, Nicholas         14 Arena                     NT    1:09.23   273  
       15.70    32.88    51.13  1:09.23                                    
 70 Mahon, Daniel             13 Bunbury              1:12.02    1:09.63   268  
       15.05    32.56    51.29  1:09.63                                    
 71 Richards, Aidan           13 Victoria Park        1:09.14    1:11.54   247  
       15.72    33.24  1:11.54                                             
 72 Osborne, Harley           10 Western Sprint       1:14.94    1:11.78   245  
       53.49    34.39  1:11.78                                             
 73 Fry, Jordan               13 Western Sprint            NT    1:12.34   239  
       16.22    34.28    53.50  1:12.34                                    
 74 Orton, Michael            12 Southlake            1:17.10    1:12.69   236  
       16.07    34.21    53.61  1:12.69                                    
 75 McIntosh, Christopher     13 All Saints                NT    1:13.19   231  
       16.05    35.07    54.89  1:13.19                                    
 76 Holloway, James W         12 Rockingham           1:25.99    1:13.20   231  
       15.93    34.06    54.41  1:13.20                                    
 77 Heslop, Jamie             10 Western Sprint       1:15.20    1:13.28   230  
       16.27    34.69    54.13  1:13.28                                    
 78 Luff, Andrew              12 Southlake            1:22.74    1:14.33   221  
       16.11    34.71    55.13  1:14.33                                    
 79 Baker, Cameron A          13 Rockingham           1:21.22    1:14.96   215  
       17.52    36.58    56.26  1:14.96                                    
 80 Downes, Lewis             12 Arena                1:13.85    1:14.97   215  
       16.62    33.79    56.31  1:14.97                                    
 81 Paini, Anthony            11 Kalamunda            1:15.16    1:15.02   214  
       17.00    35.17    55.21  1:15.02                                    
 82 Blockley, Jayden          11 Riverton                  NT    1:15.31   212  
       16.88    35.46    55.65  1:15.31                                    
 83 Brbich, Ben               12 Southshore           1:24.19    1:15.60   210  
       16.92    35.82    55.60  1:15.60                                    
 84 Wilson, Jack               9 Arena                1:25.35    1:16.08   206  
       17.31    36.92    56.72  1:16.08                                    
 85 Spencer, Seth N            9 Rockingham           1:22.18    1:16.13   205  
       17.10    37.04    57.95  1:16.13                                    
 86 Hanson, Thomas            11 Southlake            1:31.26    1:16.49   202  
       16.89    36.13    56.40  1:16.49                                    
 87 Foster, Luke              11 Western Sprint       1:21.90    1:16.62   201  
       57.90    36.48  1:16.62                                             
 88 Tan, Yew K                11 All Saints           1:25.51    1:16.63   201  
       17.53    37.38    57.69  1:16.63                                    
 89 Faamausili Fala, Malachi   9 Riverside            1:19.88    1:16.82   200  
       16.67    35.98    56.87  1:16.82                                    
 90 Anglesey, Matthew         11 Western Sprint       1:20.60    1:17.04   198  
       16.83    36.47    57.19  1:17.04                                    
 91 Arnott, Lachlan           11 Aqua Attack               NT    1:19.24   182  
       17.28    37.20    58.34  1:19.24                                    
 92 Jackson, Elliott H        12 Rockingham           1:14.86    1:19.38   181  
       17.44    37.08    58.35  1:19.38                                    
 93 Taylor, Luke              12 Southshore                NT    1:19.48   180  
       16.30    35.39    56.92  1:19.48                                    
 94 Mardon, Jesse             11 Geraldton            1:20.25    1:20.14   176  
       17.64    37.70    58.66  1:20.14                                    
 95 Luff, Jamie               10 Southlake            1:26.39    1:20.45   174  
       18.04    38.09  1:00.25  1:20.45                                    
 96 Martin-Rose, Dylan C      12 Rockingham           1:24.65    1:20.71   172  
       17.85    38.82  1:01.53  1:20.71                                    
 97 Powell, Travis R          11 All Saints                NT    1:20.78   172  
     1:00.28    38.74  1:20.78                                             
 98 Bremer, Max                9 Arena                     NT    1:20.84   171  
       16.68    36.44    59.28  1:20.84                                    
 99 Hall, Calum               12 Tuart Hill           1:24.40    1:21.31   168  
       17.67    37.87  1:00.40  1:21.31                                    
100 Lotti, Dylan              11 Arena                1:26.16    1:21.99   164  
       17.22    37.73  1:00.40  1:21.99                                    
101 Smith, Ben                11 Arena                     NT    1:22.64   160  
       17.56    38.52  1:01.15  1:22.64                                    
102 Burd, Matthew             10 Southlake            1:33.35    1:23.21   157  
       17.71    38.64  1:01.41  1:23.21                                    
103 Guy, Aodhan               11 City of Perth        1:23.55    1:23.34   156  
       19.01    39.99  1:02.63  1:23.34                                    
104 Pearson, Adam             12 Rockingham           1:28.21    1:23.53   155  
       18.00    39.43  1:01.18  1:23.53                                    
105 Antonio, Nicholas         10 Busselton                 NT    1:23.99   153  
       18.27    40.23  1:02.39  1:23.99                                    
106 Griffiths, Jack           11 Bunbury              1:22.82    1:25.33   146  
       17.57    38.59  1:02.43  1:25.33                                    
107 Paul, Oakley               9 Lawley Aquatic            NT    1:26.06   142  
       18.94    40.37  1:03.17  1:26.06                                    
108 Joyce, Rielly             10 York                 1:34.13    1:26.13   142  
                40.36  1:03.15  1:26.13                                    
109 Watson, Tom               12 Victoria Park             NT    1:26.68   139  
       19.10    41.23  1:04.25  1:26.68                                    
110 Bolton, James              9 Kwinana              1:43.81    1:27.77   134  
       18.96    41.94  1:05.60  1:27.77                                    
111 Hamilton, Flynn            8 West Coast           1:29.88    1:29.27   127  
       19.26    42.13  1:07.22  1:29.27                                    
112 Jones, Eric                9 Victoria Park        1:35.08    1:29.66   125  
       19.65    43.44  1:07.95  1:29.66                                    
113 Calleja, Zachariah         8 City of Perth             NT    1:30.45   122  
       19.80    42.60  1:06.35  1:30.45                                    
114 Caffery, Morgan           12 Western Sprint            NT    1:30.46   122  
       18.57    41.42  1:05.75  1:30.46                                    
115 Baker, Declan J           11 Rockingham           1:35.83    1:31.44   118  
       20.45    43.39  1:09.15  1:31.44                                    
116 White, Thomas              8 West Coast           1:32.00    1:32.02   116  
       19.91    42.21  1:06.89  1:32.02                                    
117 Wian, Ewald               10 Rockingham                NT    1:32.58   114  
       18.96    42.14  1:07.41  1:32.58                                    
118 Hills, Christopher        10 Rockingham           1:39.91    1:33.73   110  
       20.07    43.64  1:09.17  1:33.73                                    
119 Read, Matthew             10 Southshore           1:36.08    1:34.33   108  
       20.67    44.88  1:11.91  1:34.33                                    
120 Gregory, James             8 Guildford Blues           NT    1:37.27    98  
       20.95    46.06  1:11.85  1:37.27                                    
121 Robinson, Thomas J        10 Victoria Park        1:30.42    1:38.18    95  
       20.59    46.52  1:14.65  1:38.18                                    
122 Mello, Lucas              11 City of Perth        1:38.19    1:38.39    95  
       20.10    43.86  1:11.63  1:38.39                                    
123 Mardon, Marley             9 Geraldton            1:39.58    1:39.81    91  
       20.05           1:11.64  1:39.81                                    
124 O'Donnell, Ethan           8 Riverside                 NT    1:44.54    79  
       22.22    49.42  1:18.51  1:44.54                                    
125 Dale, James                9 Lawley Aquatic            NT    1:45.52    77  
       22.05    48.73  1:18.57  1:45.52                                    
126 Caffery, Elijah s         10 Western Sprint            NT    1:48.42    71  
       22.35    49.92  1:18.88  1:48.42                                    
127 Randazzo, Bailey          10 Lawley Aquatic            NT    1:52.51    63  
       22.46    49.56  1:20.78  1:52.51                                    
128 More, Kane                 9 Swan Hills           1:52.88    1:53.05    62  
       24.75    52.90  1:22.75  1:53.05                                    
 
Event 27  Women 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Loughnan, Katherine       17 Southside              58.58      57.52   697  
       13.33    27.66    42.47    57.52                                    
  2 Wall, Candice             14 Arena                  58.34      57.97   681  
       12.84    27.34    42.74    57.97                                    
  3 Szokolai, Samantha        18 City of Perth          58.27      58.23   672  
       13.69    28.37    43.47    58.23                                    
  4 Wilkins, Siobahn          18 Western Sprint            NT      59.11   642  
       13.64    28.47    43.90    59.11                                    
  5 Emmett, Maggie            14 Arena                1:01.64      59.53   629  
       13.97    28.72    44.37    59.53                                    
  6 Okulicz, Danae            15 Arena                1:04.53      59.63   625  
       13.52    28.67    44.00    59.63                                    
  7 Yaksich, Sophie           15 Southside            1:04.05    1:00.13   610  
                29.38  1:00.13                                             
  8 Du Randt, Chante          14 Arena                1:04.27    1:00.30   605  
       13.85    29.07    44.74  1:00.30                                    
  9 Hall, Carly               14 Waroona              1:03.24    1:00.62   595  
       13.97    29.39    45.35  1:00.62                                    
 10 Murray, Anna              15 Southshore           1:06.32    1:01.13   581  
       14.16    29.70    45.62  1:01.13                                    
 11 Moore, Jessica            15 Westside             1:02.04    1:01.32   575  
       13.86    29.06    44.98  1:01.32                                    
 12 Campbell, Tayla           14 Breakers             1:04.39    1:02.08   554  
       14.09    29.67    45.95  1:02.08                                    
 13 Hodgetts, Alisha          14 West Coast           1:01.82    1:02.16   552  
       14.01    29.65    45.72  1:02.16                                    
 14 Tonner, Jordana           13 Southshore           1:05.14    1:02.48   544  
       13.95    29.53    46.26  1:02.48                                    
 15 Bird, Kate                18 Bunbury              1:00.47    1:02.88   533  
       14.27    30.04    46.67  1:02.88                                    
 16 Itzstein, Chloe           20 Southside                 NT    1:02.89   533  
       14.72    30.22    46.69  1:02.89                                    
 17 Masterton, Danieka        15 Breakers             1:05.40    1:03.07   529  
       14.36    30.18    46.93  1:03.07                                    
 18 Hull, Grace B             12 Breakers             1:04.00    1:03.21   525  
       14.22    29.96    46.82  1:03.21                                    
 19 Wilkins, Madeline         15 All Saints           1:06.06    1:03.54   517  
       14.09    29.82    46.49  1:03.54                                    
 20 Ashton, Emily             15 Southshore           1:04.89    1:03.94   507  
       13.97    29.65    46.96  1:03.94                                    
 21 Russell, Olivia           13 All Saints           1:04.15    1:04.00   506  
       14.87    30.64  1:04.00                                             
 22 Higgins, Bree             17 Western Sprint       1:02.84    1:04.12   503  
       14.57    30.46    47.39  1:04.12                                    
 23 Russell, Helen            15 All Saints                NT    1:04.27   499  
       14.62    30.42    47.46  1:04.27                                    
 24 Chaisty, Kate             14 Southside            1:05.34    1:04.35   498  
       14.93    31.27    48.22  1:04.35                                    
 25 Carrick, Kirsten          15 Arena                     NT    1:04.39   497  
       14.63    30.66    47.53  1:04.39                                    
 26 Sagar, Elly               13 Arena                1:06.89    1:04.69   490  
       14.90    30.99    48.62  1:04.69                                    
 27 Antill, Jessica           13 Swan Hills                NT    1:04.75   488  
       15.34    31.58    48.65  1:04.75                                    
 28 Grosse, Abbey             13 All Saints           1:11.90    1:04.77   488  
       14.78    31.08    48.23  1:04.77                                    
 29 Murray, Darian            13 Western Sprint       1:06.78    1:04.92   485  
       14.72    31.05    48.31  1:04.92                                    
 30 Chin, Olivia              15 West Coast           1:04.75    1:04.97   483  
       14.44    30.59    48.06  1:04.97                                    
 30 Goy, Karla                12 City of Perth        1:06.82    1:04.97   483  
       14.86    31.37    48.35  1:04.97                                    
 32 Hewitt, Louise            12 West Coast           1:06.35    1:05.18   479  
       14.52    30.86    48.05  1:05.18                                    
 33 Carrara, Melissa          15 Southside                 NT    1:05.39   474  
       15.02    31.53    48.66  1:05.39                                    
 34 Martin, Ashlee            15 Arena                1:03.04    1:05.45   473  
       14.40    30.40    47.78  1:05.45                                    
 35 Burnett, Danika           14 Riverton                  NT    1:05.96   462  
       14.88    31.36    48.74  1:05.96                                    
 36 Marshall, Georgia         13 Swan Hills                NT    1:06.05   460  
       15.30    32.05    49.21  1:06.05                                    
 37 Aitken-Fox, Samantha      15 All Saints           1:08.73    1:06.09   459  
       15.51    32.16    49.38  1:06.09                                    
 38 Chodorowski, Danielle     14 Lesmurdie            1:08.96    1:06.17   458  
       14.71    30.95    48.43  1:06.17                                    
 39 Pyke, Ashton              15 Westside                  NT    1:06.28   455  
       15.05    31.69    48.90  1:06.28                                    
 40 Love, Josie K             17 Westside                  NT    1:06.31   455  
       15.40    31.77    49.21  1:06.31                                    
 41 Weekes, Bronte            14 All Saints           1:07.56    1:06.41   453  
       15.54    32.53    49.95  1:06.41                                    
 42 Unwin, Emily              14 Western Sprint       1:09.44    1:06.48   451  
       15.26    32.07    49.15  1:06.48                                    
 43 Walmsley, Hannah          13 Waroona              1:11.72    1:06.59   449  
       14.75    31.66    49.06  1:06.59                                    
 44 Campbell, Taylor          13 Swan Hills           1:08.79    1:06.66   448  
       15.04    32.37    50.17  1:06.66                                    
 45 Ferraz, Sarah             17 Westside             1:06.09    1:06.70   447  
       15.24    31.60    49.23  1:06.70                                    
 46 Oudejans-Piper, Grace     14 Aquajets             1:07.04    1:06.79   445  
       14.95    31.78    49.18  1:06.79                                    
 47 Hollis, Madison           14 All Saints                NT    1:06.95   442  
       15.00    31.89    49.57  1:06.95                                    
 48 Kriening, Emma            12 West Coast           1:07.57    1:07.18   437  
       15.03    32.25    50.13  1:07.18                                    
 49 Guy, Niamh                15 City of Perth        1:07.69    1:07.20   437  
       15.44    32.52    50.06  1:07.20                                    
 50 Strange, Emilie           14 Riverton                  NT    1:07.52   431  
       14.41    30.66    48.48  1:07.52                                    
 51 Irving, Kendal            13 Arena                1:11.43    1:08.03   421  
       14.77    31.72    49.65  1:08.03                                    
 52 Hargrave, Emma            11 Victoria Park        1:12.65    1:08.37   415  
       15.49    32.35    50.78  1:08.37                                    
 53 Burgos, Alyssa Anne       12 Western Sprint       1:14.10    1:08.59   411  
       15.60    32.60    50.70  1:08.59                                    
 53 Moore, Arianne R          13 Southside            1:11.51    1:08.59   411  
       14.82    32.02    50.48  1:08.59                                    
 55 Holloway, Alexandra       15 Rockingham           1:09.82    1:08.67   409  
       15.63    32.89    51.14  1:08.67                                    
 56 Tarbottom, Jaimi          14 Southlake                 NT    1:08.74   408  
       15.16    32.11    50.61  1:08.74                                    
 57 Jose, Fabienne            16 Westside                  NT    1:08.78   407  
       15.45    32.65    51.12  1:08.78                                    
 58 Saetang, Lisa             13 All Saints                NT    1:08.98   404  
       15.43    32.44    51.05  1:08.98                                    
 59 Bristow, Teisha           12 Western Sprint       1:11.25    1:08.99   404  
       15.55    32.79    51.67  1:08.99                                    
 60 Yaksich, Georgia          15 Southside            1:08.77    1:09.14   401  
       15.98    32.97    51.43  1:09.14                                    
 61 Woods, Kahlee             13 Waroona              1:21.28    1:09.15   401  
       15.52    32.19    51.08  1:09.15                                    
 62 Jakubans, Talia E         13 All Saints                NT    1:09.27   399  
       15.44    32.85    51.57  1:09.27                                    
 63 Loo, Chien Yi             14 Western Sprint       1:11.92    1:09.29   398  
       15.68    32.94    50.99  1:09.29                                    
 64 Moore, Georgina           13 Southside            1:11.07    1:09.38   397  
       15.62    32.71    51.24  1:09.38                                    
 65 Coten, Claire             10 Southshore           1:13.28    1:09.42   396  
       15.91    33.15    51.10  1:09.42                                    
 66 Palelei, Iesha            12 Southlake            1:15.30    1:09.80   390  
       15.77    32.76    51.18  1:09.80                                    
 66 Stagg, Corina             12 Lawley Aquatic       1:16.22    1:09.80   390  
       15.42    32.92    51.52  1:09.80                                    
 68 Evans, Mia                13 Westside                  NT    1:09.96   387  
       15.83    33.63    51.99  1:09.96                                    
 69 Hill, Emma                13 West Coast           1:10.60    1:10.03   386  
       15.70    33.25    52.03  1:10.03                                    
 70 Robinson, Rebecca         13 Victoria Park        1:09.43    1:10.47   379  
       15.63    33.57    52.52  1:10.47                                    
 71 Jensen, Tahlia            11 Bunbury              1:09.20    1:10.89   372  
       16.48    34.21    52.18  1:10.89                                    
 72 Moore, Olivia             13 Westside             1:17.13    1:10.94   371  
       15.82    33.80    53.16  1:10.94                                    
 72 Prescott, Jaime           10 Western Sprint       1:14.59    1:10.94   371  
       16.19    33.98    52.45  1:10.94                                    
 74 Zappacosta, Tiana         12 Victoria Park        1:16.37    1:11.10   369  
       15.95    34.36    53.48  1:11.10                                    
 75 Bodey, Lara               12 Western Sprint       1:15.00    1:11.18   368  
       15.95    33.90    52.88  1:11.18                                    
 76 Stubberfield, Holly E     11 Western Sprint       1:13.69    1:11.43   364  
       15.74    33.81    53.03  1:11.43                                    
 77 Richards, Caitlin         15 Victoria Park        1:14.99    1:11.51   362  
       15.47    32.59    51.82  1:11.51                                    
 78 Whyte, Fabiola            12 Victoria Park        1:16.53    1:11.78   358  
       15.85    33.81    53.25  1:11.78                                    
 79 Paini, Christina          13 Kalamunda            1:11.08    1:11.87   357  
       16.41    34.64    53.37  1:11.87                                    
 80 Gwynne, Chloe             12 Rockingham           1:20.49    1:11.88   357  
       16.10    34.50    53.57  1:11.88                                    
 81 Britton, Alicia           14 West Coast           1:13.65    1:11.97   356  
       16.04    34.16    53.35  1:11.97                                    
 82 Etschmann, Natasha        13 Arena                1:13.95    1:12.24   352  
       15.93    34.31    53.78  1:12.24                                    
 83 Weston, Emma              13 Westside                  NT    1:12.34   350  
       16.13    33.95    53.41  1:12.34                                    
 84 Bidesi, Sophie            12 Rockingham           1:16.73    1:12.54   347  
       15.97    34.41    53.66  1:12.54                                    
 85 Sadek, Farah              11 West Coast           1:15.38    1:12.59   347  
       16.31    34.28    54.01  1:12.59                                    
 86 Maynard, Joanna           12 Swan Hills           1:14.92    1:12.65   346  
       16.28    34.22    53.45  1:12.65                                    
 87 Phillips, Loretta         12 Arena                     NT    1:12.66   346  
       16.45    34.28    54.01  1:12.66                                    
 88 Dubois, Isabel            11 Bunbury              1:13.27    1:12.81   343  
       16.34    33.98    53.49  1:12.81                                    
 89 Vuletic, Georgia          13 Southside            1:13.74    1:12.83   343  
       16.61    34.84    53.69  1:12.83                                    
 90 Antill, Hayley            10 Swan Hills                NT    1:12.95   341  
       17.12    35.83    54.57  1:12.95                                    
 91 Artaud, Jorja             12 Breakers                  NT    1:13.32   336  
       15.63    33.69    53.68  1:13.32                                    
 92 Halvorson, Jayde          12 Southshore                NT    1:13.35   336  
       16.81    34.99    54.89  1:13.35                                    
 93 Cook, Alison              12 Southlake            1:25.61    1:13.67   331  
       16.39    34.80    54.94  1:13.67                                    
 94 Barnes, Jessica J         11 Breakers                  NT    1:13.75   330  
       16.38    34.76    54.49  1:13.75                                    
 95 Tipene-Grace, Taimania    11 City of Perth        1:15.69    1:13.78   330  
       16.01    34.06    54.01  1:13.78                                    
 96 Benham, Abbey             12 Geraldton            1:14.04    1:13.79   330  
       16.76    35.15    54.47  1:13.79                                    
 97 Reynolds, Constance K     12 Uwa Uniswim          1:14.01    1:13.80   330  
       17.42    36.01    55.37  1:13.80                                    
 98 Hull, Lizzy               15 Breakers             1:17.17    1:13.93   328  
       16.43    34.81    54.42  1:13.93                                    
 99 Hills, Madeleine          13 Rockingham           1:13.43    1:13.97   327  
       16.29    34.58    54.27  1:13.97                                    
100 Hanna, Ebonee             12 Western Sprint       1:14.02    1:14.32   323  
       16.71    34.78    54.96  1:14.32                                    
101 Sherrington, Hayley L     10 Lesmurdie            1:15.61    1:14.57   320  
       16.38    35.17    54.84  1:14.57                                    
102 Munks, Sian               11 West Coast           1:17.34    1:14.78   317  
       16.53    35.46    55.59  1:14.78                                    
103 Barton, Georgia           11 Central Aquatic           NT    1:14.90   315  
       16.83    35.63    55.03  1:14.90                                    
104 Barnes, Sarah             12 Southshore                NT    1:14.96   315  
       15.77    34.61    54.46  1:14.96                                    
105 Sandl, Madeleine          12 Westside                  NT    1:15.03   314  
       16.98    36.34    56.55  1:15.03                                    
106 Breglia, Tayla            12 Southlake            1:20.38    1:15.08   313  
       16.75    35.54    55.60  1:15.08                                    
107 Gibb, Emily J             12 Central Aquatic           NT    1:15.42   309  
       16.24    35.32    55.84  1:15.42                                    
108 Miller, Hannah            12 Kwinana              1:16.24    1:15.79   304  
       16.11    35.61    56.30  1:15.79                                    
109 Ford, Caitlin             11 Aquajets             1:17.89    1:15.98   302  
       16.82    36.50    57.09  1:15.98                                    
110 Boucaut, Rebecca          13 Unattached           1:18.31    1:16.07   301  
       16.45    35.61    56.29  1:16.07                                    
111 Tarbotton, Alyse          11 Southlake                 NT    1:16.62   295  
       17.25    36.86    56.98  1:16.62                                    
112 Bradley, Lily             11 Geraldton            1:16.64    1:16.71   294  
                35.29    56.48  1:16.71                                    
113 Gower, Rachel             11 Westside                  NT    1:17.57   284  
       16.26    35.73    56.78  1:17.57                                    
114 Cawood, Lily              10 Swan Hills           1:19.75    1:17.77   282  
       18.40    37.94    58.11  1:17.77                                    
115 Scherini, Isobel          13 Southshore                NT    1:17.95   280  
       16.92    36.03    56.95  1:17.95                                    
116 Crute, Hannah             12 Lesmurdie                 NT    1:18.06   279  
       57.58    36.59  1:18.06                                             
117 McPherson, Serena          9 Western Sprint       1:21.76    1:18.77   271  
       17.94    38.01    59.74  1:18.77                                    
118 Morgan, Holly             10 All Saints                NT    1:19.07   268  
       17.94    37.30    58.48  1:19.07                                    
119 Jones, Kailee             13 Victoria Park        1:20.95    1:19.08   268  
       17.86    37.94    59.38  1:19.08                                    
120 Robinson, Lauren           9 Southlake            1:21.71    1:19.10   268  
       17.82    37.90  1:19.10                                             
121 McAllan, Cassidy          12 Aqua Attack          1:17.17    1:19.22   266  
       17.89    37.56    58.65  1:19.22                                    
122 Drake-Brockman, Sophie    11 Southside            1:22.99    1:19.35   265  
       18.13    38.21    59.61  1:19.35                                    
123 Weekes, Kayla              9 All Saints           1:20.53    1:19.38   265  
       17.26    37.42    58.66  1:19.38                                    
124 Bird, Clara M             14 Busselton            1:28.76    1:19.46   264  
       17.24    37.08    58.52  1:19.46                                    
125 Steven-Biggs, Claire      10 Arena                     NT    1:19.64   262  
       17.61    38.07  1:19.64                                             
126 Hanna, Lilli              10 Western Sprint       1:19.78    1:20.12   258  
       17.69    38.51    59.82  1:20.12                                    
127 Palelei, Hannah           10 Southlake                 NT    1:20.70   252  
       17.17  1:20.69    59.31  1:20.70                                    
128 Tonner, Keeley            10 Southshore           1:29.12    1:20.88   250  
       59.49    37.21  1:20.88                                             
129 Chodorowski, Nicole       11 Lesmurdie            1:22.59    1:21.00   249  
       18.12    38.40    59.64  1:21.00                                    
130 Bristow, Macey            10 Western Sprint       1:23.60    1:21.51   245  
       17.83    38.78  1:00.45  1:21.51                                    
131 Moore, Laura D            10 Westside                  NT    1:21.56   244  
       18.22    38.95  1:00.62  1:21.56                                    
132 Harding, Rachael          11 Southside            1:33.75    1:21.76   242  
       17.84    38.75  1:01.12  1:21.76                                    
133 Noble, Katie              10 Arena                     NT    1:22.38   237  
       17.69    38.43  1:01.26  1:22.38                                    
134 Mackenzie, Skye           12 York                      NT    1:22.44   236  
       18.40    38.73  1:22.44                                             
135 Thin, Kirsten             11 Lesmurdie                 NT    1:23.06   231  
       17.66    37.64  1:00.76  1:23.06                                    
136 Harding, Annabelle        11 Southside            1:38.34    1:23.33   229  
       17.92    38.51  1:01.63  1:23.33                                    
137 Shepherd, Emma            11 Western Sprint       1:36.66    1:23.72   226  
       18.40    39.45  1:01.83  1:23.72                                    
138 Muru, Carolin              9 Western Sprint       1:24.06    1:24.10   223  
       18.97    40.53  1:03.02  1:24.10                                    
139 More, Gemma F             10 Swan Hills           1:31.92    1:24.14   222  
       18.94    40.00  1:02.30  1:24.14                                    
140 Rego, Brooke S             9 Guildford Blues           NT    1:25.27   214  
       18.72    39.21  1:02.75  1:25.27                                    
141 Maloney, Claire           11 West Coast                NT    1:25.87   209  
       18.49    40.28  1:25.87                                             
142 Hull, Abbey-Rose C         8 Breakers             1:29.34    1:26.16   207  
       19.31    41.39  1:04.24  1:26.16                                    
143 O'Brien, Megan            12 West Coast                NT    1:26.20   207  
       18.89    40.15  1:04.13  1:26.20                                    
144 Maynard, Michaela          9 Swan Hills           1:28.57    1:26.61   204  
       18.06    39.33  1:03.06  1:26.61                                    
145 Collard, Peta C            9 Rockingham           1:33.00    1:26.75   203  
       19.69    41.36  1:04.33  1:26.75                                    
146 Nurkic, Layla              9 Southshore                NT    1:28.07   194  
       18.95    40.83  1:04.21  1:28.07                                    
147 Joy, Madeline             10 Albany               1:38.96    1:28.54   191  
       18.86    40.73  1:04.53  1:28.54                                    
148 Faamausili, Adalaide       8 Riverside                 NT    1:28.94   188  
       19.10    41.50  1:05.47  1:28.94                                    
149 Gurr, Isabella            10 Tuart Hill                NT    1:28.98   188  
       18.24    39.49  1:04.27  1:28.98                                    
150 Prescott, Georgia          8 Western Sprint       1:41.03    1:29.05   187  
       18.96    42.29  1:07.38  1:29.05                                    
151 Muru, Kristina            11 Western Sprint       1:35.03    1:29.55   184  
       20.31    42.99  1:07.33  1:29.55                                    
152 Fink, Georgie             10 Rockingham                NT    1:29.82   183  
       18.66    41.49  1:05.43  1:29.82                                    
153 Yates, Cheyenne           10 Southside                 NT    1:29.95   182  
       19.14    42.21  1:06.24  1:29.95                                    
154 Pedersen, Lauren          10 Riverside            1:48.00    1:34.15   159  
       20.83    42.46  1:09.36  1:34.15                                    
155 Papantoniou, Jana         11 West Coast                NT    1:34.35   158  
       19.80    43.70  1:11.20  1:34.35                                    
156 Strachan, Trystan          9 Katanning            1:43.88    1:34.83   155  
       20.54    43.42  1:09.76  1:34.83                                    
157 Carrara, Sophie           10 Southside                 NT    1:35.05   154  
       20.31    44.27  1:11.48  1:35.05                                    
158 Jones, Emma               10 Victoria Park        1:41.49    1:35.79   151  
       19.93    44.65  1:11.38  1:35.79                                    
159 Atkin, Isabella           12 Southside                 NT    1:35.95   150  
       20.31    44.07  1:11.51  1:35.95                                    
160 Fetherston, Ashleigh       7 Western Sprint            NT    1:35.99   150  
       21.93    46.37  1:12.83  1:35.99                                    
161 Higgins, Jessica J        10 Breakers                  NT    1:36.02   149  
       19.73    43.77  1:10.74  1:36.02                                    
162 O'Donnell, Brierley       10 Riverside            1:43.44    1:36.45   147  
       20.31    43.90  1:11.20  1:36.45                                    
163 Saggers, Rebecca          10 Newman/Church             NT    1:37.10   144  
       21.06           1:11.10  1:37.10                                    
164 Edwards, Shannen          10 Southlake                 NT    1:39.14   136  
       21.42    47.05  1:14.15  1:39.14                                    
165 Muru, Annika               7 Western Sprint       1:38.82    1:41.56   126  
       22.35    47.33  1:41.56                                             
166 Thin, Sophie               9 Lesmurdie                 NT    1:42.08   124  
       22.28    48.58  1:15.44  1:42.08                                    
167 Rideout, Kate A            8 Western Sprint            NT    1:42.22   124  
       21.86    47.78  1:16.28  1:42.22                                    
168 Murray, Alex               9 Western Sprint            NT    1:45.32   113  
       23.45    49.05  1:17.63  1:45.32                                    
169 Foster, Laura              8 Western Sprint       2:01.35    1:47.12   107  
       23.00    49.25  1:19.29  1:47.12                                    
170 Lotti, Emma                8 Arena                     NT    1:52.23    93  
       22.99    51.22  1:22.25  1:52.23                                    
171 Atkin, Hannah             10 Southside                 NT    1:52.32    93  
       20.75    47.38  1:20.03  1:52.32                                    
 
Event 28  Mixed 99 & Under 50 SC Meter Butterfly Multi-Disability
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ricciardo, Patrick 14     22 Superfins            1:46.13      40.03   161  
       18.19    40.03                                                      
 
Event 29  Men 200 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Evernden, Ryan            16 Bunbury              2:19.69    2:29.82   522  
       15.01    33.49    52.13  1:11.45  1:30.76  1:50.38  2:10.31  2:29.82
  2 Bowling, Luke             16 Aquajets             2:34.83    2:30.65   513  
       15.48    34.15    53.10  1:12.18  1:31.60  1:51.44  2:11.32  2:30.65
  3 Dombrowsky, Christopher   17 City of Perth             NT    2:43.52   401  
       17.16    36.99    57.57  1:18.46  1:39.83  2:00.95  2:22.55  2:43.52
  4 Kendall, Jordon           14 Bunbury              3:05.88    2:46.21   382  
       17.00    37.27    58.26  1:19.77  1:41.09  2:02.90  2:24.39  2:46.21
  5 Schubert, Aidan           14 Uwa Uniswim               NT    2:46.68   379  
       17.65    37.44    58.69  1:21.09  1:42.94  2:04.39  2:25.53  2:46.68
  6 Ashworth, Liam            14 Kalamunda            2:52.43    2:47.07   376  
       16.74    36.76    58.06  1:19.50  1:41.86  2:03.37  2:25.97  2:47.07
  7 Wright, Liam              14 Busselton                 NT    2:47.22   375  
       17.19    37.32    58.81  1:20.60  1:43.45  2:05.21  2:26.69  2:47.22
  8 McClelland, Josh          14 Unattached           3:14.62    2:48.25   368  
       16.44    36.86    58.64  1:20.83  1:42.54  2:04.88  2:26.87  2:48.25
  9 Basson, Luke              19 Westside                  NT    2:48.35   368  
       17.08    37.11    58.53  1:20.37  1:42.72  2:05.73  2:27.56  2:48.35
 10 Griffiths, Alexander      15 Bunbury              2:51.50    2:51.76   346  
       17.03    37.30    59.13  1:21.09  1:43.85  2:06.61  2:29.72  2:51.76
 11 Ansell, Charlie           13 Southshore           2:52.32    2:53.58   335  
       17.70    38.93  1:01.13  1:23.34  1:45.82  2:08.83  2:31.72  2:53.58
 12 Pardini, Liam             15 Western Sprint            NT    2:54.51   330  
       17.44    38.51  1:00.46  1:22.63  1:45.52  2:08.69  2:31.38  2:54.51
 13 Robinson, William         12 Victoria Park        3:02.04    2:57.30   315  
       18.45    39.31  1:02.19  1:24.77  1:48.63  2:11.92  2:34.87  2:57.30
 14 Tucker, Adam              14 All Saints                NT    2:58.97   306  
       18.72    41.04  1:03.87  1:26.66  1:50.86  2:12.87  2:35.97  2:58.97
 15 Burgos, Francis Benedict  14 Western Sprint       3:07.39    2:59.98   301  
       17.58    38.94  1:01.21  1:24.92  1:48.79  2:13.19  2:36.70  2:59.98
 16 Lee, Damon                15 Breakers                  NT    3:00.96   296  
       18.76    41.19  1:04.05  1:27.34  1:50.12  2:13.62  2:37.09  3:00.96
 17 Bevan, Zachary            13 Rockingham           3:11.32    3:01.33   294  
       18.76    40.61  1:03.71  1:26.93  1:50.52  2:14.55  2:38.49  3:01.33
 18 Weir, Trent               12 Southlake            3:28.58    3:03.11   286  
       19.10    41.21  1:04.30  1:27.67  1:52.20  2:15.64  2:39.03  3:03.11
 19 Freeman, Alexander        12 Riverside                 NT    3:03.25   285  
       19.06    41.56  1:05.98  1:28.99  1:53.75  2:16.89  2:41.03  3:03.25
 20 Mahon, Daniel             13 Bunbury                   NT    3:05.60   274  
       18.74    41.60  1:04.60  1:28.87  1:53.25  2:17.56  2:41.47  3:05.60
 21 Denehey, Sean             13 Bunbury              3:23.95    3:06.27   271  
       19.07    41.48  1:05.45  1:29.50  1:54.60  2:19.33  2:43.70  3:06.27
 22 Kesners, Bruno            13 All Saints                NT    3:10.13   255  
       19.48    42.75  1:06.53  1:31.79  1:56.15  2:21.40  2:46.12  3:10.13
 23 Dubois, Jacob             13 Bunbury                   NT    3:13.55   242  
       19.91    43.21  1:07.76  1:32.23  1:57.77  2:23.21  2:49.82  3:13.55
 24 Calleja, Ethan            11 City of Perth        3:14.70    3:14.20   239  
       19.58    43.65  1:08.39  1:33.94  1:59.97  2:26.33  2:51.04  3:14.20
 25 Paini, Anthony            11 Kalamunda            3:17.25    3:17.39   228  
       19.89    42.82  1:07.52  1:33.40  1:59.46  2:25.66  2:51.88  3:17.39
 26 Gomes, Thalys             11 City of Perth        3:28.32    3:26.03   200  
       21.77    47.02  1:13.28  1:39.41  2:06.04  2:32.61  2:59.80  3:26.03
 27 Jackson, Elliott H        12 Rockingham                NT    3:26.35   199  
       19.84    45.03  1:11.32  1:38.90  2:07.10  2:35.80  3:02.19  3:26.35
 28 Joyce, Lachlan            10 York                      NT    3:26.93   198  
       21.13    47.09  1:13.88  1:41.49  2:08.82  2:34.81  3:02.07  3:26.93
 29 Starkie, Lucas A          12 Unattached                NT    3:27.83   195  
       22.04    47.36  1:13.98  1:40.85  2:08.45  2:34.67  3:01.60  3:27.83
 30 Joyce, Rielly             10 York                 3:56.69    3:28.56   193  
       21.40    46.82  1:14.52  1:41.20  2:08.95  2:36.15  3:03.19  3:28.56
 31 Rainford, Joshua          11 Victoria Park        3:30.67    3:33.07   181  
       24.14    51.22  1:17.73  1:45.55  2:13.07  2:40.50  3:07.22  3:33.07
 32 Churchill, Dylan          12 Southshore                NT    3:40.38   164  
       21.52    48.24  1:15.51  1:43.67  2:12.61  2:41.07  3:10.51  3:40.38
 33 Lindsay, Cooper           10 West Coast           3:56.55    3:48.27   147  
       22.92    51.21  1:20.76  1:50.88  2:20.37           3:19.60  3:48.27
 34 Jones, Eric                9 Victoria Park             NT    3:49.24   145  
       24.66    55.01  1:25.18  1:55.30  2:24.93  2:54.25  3:21.81  3:49.24
 35 Caffery, Isaiah           12 Western Sprint            NT    3:57.73   130  
       24.48    54.97  1:26.93  1:58.03  2:28.02  2:58.50  3:28.84  3:57.73
 36 Griffiths, Jack           11 Bunbury              3:49.17    3:58.19   130  
       23.18    52.78  1:22.86  1:54.08  2:25.58  2:57.52  3:28.46  3:58.19
 37 O'Donnell, Ethan           8 Riverside                 NT    4:00.62   126  
       24.81    54.37  1:24.71  1:55.81  2:26.71  2:57.93  3:28.99  4:00.62
 38 Paul, Oakley               9 Lawley Aquatic            NT    4:04.87   119  
       25.89    56.92  1:28.13  2:00.32  2:31.84  3:03.83  3:33.75  4:04.87
 39 Kimber, Byron              9 Arena                     NT    4:11.09   110  
       26.73    57.59  1:30.43  2:01.61  2:35.89  3:07.32  3:40.18  4:11.09
 40 Robinson, Thomas J        10 Victoria Park             NT    4:31.17    88  
       26.78  1:00.04  1:34.89  2:09.60  2:45.46  3:20.65  3:56.75  4:31.17
 -- Chow, Baoyuan             12 Victoria Park             NT         DQ        
       17.92    39.12  1:01.04  1:23.52  1:46.11  2:08.98  2:31.57       DQ
 
Event 30  Women 200 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pengelly, Jessica         19 City of Perth        2:31.17    2:32.11   692  
       16.13    34.96    53.92  1:13.43  1:32.78  1:52.61  2:12.07  2:32.11
  2 Saxton, Jemma             15 Unattached           2:40.55    2:38.06   617  
       16.53    35.91    55.49  1:15.94  1:36.25  1:57.21  2:17.72  2:38.06
  3 Halden, Laura             18 City of Perth        2:37.16    2:39.76   597  
       16.60    36.21    56.99  1:16.45  1:36.84  1:57.96  2:18.72  2:39.76
  4 Langford, Katherine       15 Southshore           2:52.88    2:41.34   580  
       16.61    36.71    57.37  1:18.37  1:39.04  1:59.81  2:20.69  2:41.34
  5 Feast, Sarah              15 Aquajets             2:42.73    2:42.24   570  
       17.29    36.75    57.00  1:17.80  1:38.87  1:59.96  2:21.24  2:42.24
  6 Bristow, Logan            13 Western Sprint       2:44.86    2:42.67   566  
       17.51    37.16    57.76  1:18.64  1:40.09  2:01.27  2:22.34  2:42.67
  7 Chaisty, Kate             14 Southside            2:42.29    2:45.06   541  
       17.43    37.79    58.79  1:20.17  1:41.33  2:02.71  2:23.91  2:45.06
  8 Murray, Anna              15 Southshore           2:59.19    2:47.03   522  
       17.50    37.31    58.80  1:19.99  1:41.74  2:03.35  2:25.76  2:47.03
  9 Nash, Tayla               14 Southshore           2:50.73    2:49.99   496  
       17.88    38.21    59.77  1:21.67  1:43.82  2:05.94  2:28.41  2:49.99
 10 Bird, Kate                18 Bunbury              2:47.14    2:51.92   479  
       17.08    37.56    59.35  1:21.50  1:44.19  2:06.79  2:29.64  2:51.92
 11 Moore, Jessica            15 Westside                  NT    2:56.09   446  
       18.82    39.77  1:02.23  1:25.12  1:48.53  2:11.38  2:33.71  2:56.09
 12 Sadek, Salwa              13 West Coast           2:55.95    2:56.71   441  
       18.14    38.66  1:00.11  1:22.78  1:45.80  2:10.01  2:33.01  2:56.71
 13 Gibbings-Druce, Brielen   16 Kalamunda            2:57.57    2:58.81   426  
       18.33    39.87  1:02.50  1:25.57  1:49.11  2:12.57  2:35.92  2:58.81
 14 Weekes, Lucy              12 All Saints           3:00.34    2:59.01   424  
       20.55    42.85  1:05.84  1:28.73  1:51.33  2:14.15  2:36.77  2:59.01
 15 Robinson, Rebecca         13 Victoria Park        2:58.14    3:00.21   416  
       18.52    39.89  1:02.56  1:25.68  1:49.60  2:13.02  2:36.82  3:00.21
 16 Lindsay, Hadley           12 West Coast           3:00.63    3:00.32   415  
       18.97    42.02  1:05.86  1:28.54  1:51.79  2:15.15  2:37.82  3:00.32
 17 Stregas, Petrea           14 All Saints           2:59.98    3:01.28   409  
       19.01    41.43  1:03.83  1:27.26  1:50.30  2:14.20  2:37.36  3:01.28
 18 Bristow, Teisha           12 Western Sprint       3:03.32    3:04.33   389  
       19.04    41.92  1:05.25  1:29.05  1:53.15  2:17.38  2:41.54  3:04.33
 19 Maxwell, Poppy H          12 Unattached           3:15.14    3:04.75   386  
       18.93    41.48  1:04.38  1:28.42  1:52.42  2:17.17  2:40.70  3:04.75
 20 Antill, Jessica           13 Swan Hills                NT    3:06.25   377  
       18.78    41.34  1:05.31  1:29.42  1:53.62  2:17.82  2:42.85  3:06.25
 21 Paini, Christina          13 Kalamunda            3:05.38    3:08.42   364  
       19.08    41.88  1:05.65  1:29.96  1:54.71  2:19.51  2:44.12  3:08.42
 22 Russell, Bianca           14 Rockingham                NT    3:09.47   358  
       19.37    43.04  1:07.12  1:31.97  1:56.69  2:21.31  2:45.85  3:09.47
 23 Cheng, Esther             12 Victoria Park        3:14.02    3:10.82   350  
       19.98    43.78  1:07.68  1:32.12  1:56.28  2:20.79  2:46.21  3:10.82
 24 Kimber, Kayleigh          14 Arena                     NT    3:11.33   347  
       20.04    43.44  1:07.88  1:32.69  1:57.24  2:22.33  2:47.21  3:11.33
 25 Griffin, Rebecca          13 Bunbury                   NT    3:11.50   347  
       19.20    42.32  1:06.53  1:31.62  1:57.77  2:22.19  2:46.73  3:11.50
 26 Romano, Jessica           12 Southlake            3:10.93    3:13.39   336  
       19.80    42.76  1:07.58  1:32.41  1:57.84  2:22.77  2:48.89  3:13.39
 27 Ashton, Emily             15 Southshore           3:11.78    3:14.11   333  
       19.21    41.91  1:06.52  1:31.37  1:57.29  2:22.95  2:49.98  3:14.11
 28 Farrell, Amy J            12 West Coast           3:17.19    3:14.23   332  
       19.21    43.00  1:06.25  2:24.71  1:57.35  3:14.22  2:50.30  3:14.23
 29 Dowie, Jordan             12 Southshore                NT    3:15.27   327  
       20.31    43.69  1:08.24  1:33.74  1:59.46  2:25.72  2:50.56  3:15.27
 30 Gibb, Emily J             12 Central Aquatic           NT    3:15.54   325  
       20.22    44.03  1:08.96  1:33.67  1:59.40  2:25.12  2:50.79  3:15.54
 31 Stubberfield, Holly E     11 Western Sprint       3:23.38    3:16.95   318  
       20.09    43.99  1:09.43  1:34.73  2:00.35  2:26.09  2:51.89  3:16.95
 32 Etschmann, Natasha        13 Arena                3:23.63    3:18.51   311  
       20.72    45.40  1:10.44  1:35.68  2:01.08  2:26.89  2:52.71  3:18.51
 33 Gower, Rachel             11 Westside                  NT    3:19.67   306  
       20.44    45.46  1:11.22  1:38.10  2:03.94  2:30.61  2:55.12  3:19.67
 34 Jensen, Tahlia            11 Bunbury              3:20.37    3:20.21   303  
       20.44    44.87  1:10.07  1:36.64  2:02.32  2:28.34  2:54.19  3:20.21
 35 Batt, Shannon             13 All Saints                NT    3:20.30   303  
       20.62    44.39  1:09.60  1:35.48  2:01.39  2:27.84  2:54.35  3:20.30
 36 Jones, Kelsey             16 Rockingham                NT    3:21.41   298  
       21.67    46.55  1:11.76  1:37.98  2:03.61  2:29.51  2:55.17  3:21.41
 37 Gwynne, Chloe             12 Rockingham           3:42.10    3:21.81   296  
       20.82    46.00  1:11.44  3:21.81                                    
 38 Moore, Olivia             13 Westside                  NT    3:22.57   293  
       20.48    45.06  1:10.98  1:36.53  2:03.71  2:29.95  2:56.86  3:22.57
 39 Colreavy, Teneale M       12 City of Perth             NT    3:23.52   289  
       20.86    43.94  1:08.71  1:34.96  2:02.19  2:29.30  2:56.24  3:23.52
 40 Stowers, Tyra             11 West Coast           3:24.74    3:24.04   286  
       21.07    46.23  1:12.61  1:38.84  2:05.05  2:31.44  2:58.08  3:24.04
 41 Sherrington, Hayley L     10 Lesmurdie                 NT    3:25.43   281  
       20.90    45.48  1:12.02  1:38.52  2:05.70  2:32.68  2:59.71  3:25.43
 42 Prescott, Jaime           10 Western Sprint            NT    3:27.28   273  
       21.69    46.56  1:13.30  3:27.28                                    
 43 Jones, Kailee             13 Victoria Park        3:29.05    3:27.66   272  
       21.89    46.74  1:13.90  1:40.23  2:07.71  2:34.55  3:01.66  3:27.66
 44 Wynen-Gaugg, Jasmine      15 Riverton                  NT    3:28.96   267  
       21.17    46.10  1:12.47  1:39.63  2:07.00  2:34.92  3:02.29  3:28.96
 45 Ford, Erin                10 Aquajets                  NT    3:33.72   249  
       23.00    49.88  1:17.40  1:44.68  2:11.84  2:39.57  3:06.39  3:33.72
 46 Bristow, Macey            10 Western Sprint       3:57.95    3:36.39   240  
       23.00    50.31  1:19.01  3:36.39                                    
 47 Papantoniou, Jana         11 West Coast                NT    3:37.86   235  
       22.80    48.55  1:16.93  1:45.02  2:13.94  2:43.81  3:11.39  3:37.86
 48 Chodorowski, Nicole       11 Lesmurdie            3:40.90    3:38.23   234  
       23.86    49.88  1:18.09  1:46.20  2:14.64  2:42.50  3:11.12  3:38.23
 49 Papantoniou, Talia         9 West Coast                NT    3:46.59   209  
       24.62    52.48  1:22.39  3:46.59                                    
 50 O'Donnell, Brierley       10 Riverside                 NT    3:49.52   201  
       22.89    50.68  1:19.89  1:49.70  2:20.50  2:50.32  3:20.88  3:49.52
 51 Brandis, Crosby           10 Geraldton                 NT    3:49.62   201  
       24.07    51.76  1:22.07  1:52.19  2:22.30  2:52.31  3:22.54  3:49.62
 52 Muru, Kristina            11 Western Sprint       4:02.58    3:59.40   177  
       26.26    56.22  1:27.53  3:59.40                                    
 53 Muru, Carolin              9 Western Sprint            NT    4:02.55   170  
       27.03    57.79  1:27.84  4:02.55                                    
 54 Jones, Emma               10 Victoria Park             NT    4:05.34   165  
       25.29    56.18  1:27.83  1:59.95  2:31.22  3:03.53  3:35.76  4:05.34
 55 Higgins, Jessica J        10 Breakers                  NT    4:05.87   163  
       25.10    54.73  1:26.57  1:59.26  2:31.84  3:03.32  3:35.34  4:05.87
 56 Joy, Madeline             10 Albany                    NT    4:07.28   161  
       26.25    56.92  1:28.41  2:00.37  2:32.87  3:06.11  3:36.69  4:07.28
 57 Collard, Peta C            9 Rockingham           4:32.54    4:08.09   159  
       25.75    56.41  1:29.72  4:08.09                                    
 58 Sorensen, Kimberley       10 Guildford Blues           NT    4:11.31   153  
       24.89    54.69  1:26.90  1:58.49  2:33.18  3:05.20  3:39.14  4:11.31
 59 Strachan, Trystan          9 Katanning                 NT    4:15.34   146  
       27.83           1:31.55  4:15.34                                    
 
Event 31  Men 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Staffe, Luke              15 Unattached             27.78      27.62   548  
       13.73    27.62                                                      
  2 Schubach, Alex            17 City of Perth          27.76      27.70   543  
       13.74    27.70                                                      
  3 Robb, Jacson              15 Southside              28.53      28.02   525  
       14.03    28.02                                                      
  4 Towers, Stratton          21 Swan Hills                NT      28.41   504  
       14.06    28.41                                                      
  5 Meinema, Matthew          16 Arena                  29.60      28.42   503  
       14.35    28.42                                                      
  6 Block, Sandon             18 Southside                 NT      28.49   499  
       13.88    28.49                                                      
  7 Walker, Andrew            14 Western Sprint         28.24      28.61   493  
       14.31    28.61                                                      
  8 Blaxill, John             18 Western Sprint         29.09      28.75   486  
       14.28    28.75                                                      
  9 Verhage, Braga            13 West Coast             32.50      29.42   453  
       14.66    29.42                                                      
 10 Osborne, Jack             14 Western Sprint         31.79      29.88   433  
       15.00    29.88                                                      
 11 D'Acunto, Stefan          14 Uwa Uniswim            30.24      30.17   420  
       15.00    30.17                                                      
 12 Crisp, Daniel             17 West Coast                NT      30.23   418  
       14.93    30.23                                                      
 13 Chin, Alex                13 West Coast                NT      30.34   413  
       15.20    30.34                                                      
 14 De Villiers, Johan        15 Southshore                NT      30.37   412  
       15.10    30.37                                                      
 15 Evernden, Ryan            16 Bunbury                32.26      30.59   403  
       15.59    30.59                                                      
 16 Williams, Bradley A       15 Aqua Attack            33.18      31.92   355  
       15.72    31.92                                                      
 17 Wright, Mitchell          14 Riverside              34.57      32.19   346  
       16.51    32.19                                                      
 18 Atkin, Jack               14 Southside                 NT      33.09   319  
       16.54    33.09                                                      
 19 Dubois, Jacob             13 Bunbury                34.53      33.22   315  
       16.93    33.22                                                      
 20 Burgos, Francis Benedict  14 Western Sprint         34.64      33.25   314  
       16.83    33.25                                                      
 21 Martin, Justin            13 Arena                  34.56      33.36   311  
       16.59    33.36                                                      
 22 Mitchell, Lawrence        13 Aqua Attack            33.29      33.39   310  
       16.67    33.39                                                      
 23 Jackson, Jason            16 Riverside                 NT      33.57   305  
       16.48    33.57                                                      
 24 Stockwell, Oliver         13 Westside                  NT      33.62   304  
       16.65    33.62                                                      
 25 Kierath, Andrew           15 Southlake              36.80      34.16   289  
       16.70    34.16                                                      
 26 Freeman, Alexander        12 Riverside              39.17      34.35   285  
       17.20    34.35                                                      
 27 Farquharson, Bradley      14 Newman/Church             NT      34.50   281  
       16.95    34.50                                                      
 28 Tan, Hock K               14 All Saints             36.40      34.53   280  
       16.76    34.53                                                      
 29 Powell, Luke J            13 All Saints             43.31      34.78   274  
 30 Pennell, Thomas           12 Westside                  NT      34.79   274  
       17.46    34.79                                                      
 31 Chow, Baoyuan             12 Victoria Park          35.54      35.03   268  
       17.66    35.03                                                      
 32 Trice, Oliver             11 All Saints             36.60      35.16   265  
       17.37    35.16                                                      
 33 Cumming, Tom              11 West Coast             37.22      35.40   260  
       17.47    35.40                                                      
 34 Crisa, Nicholas           14 Western Sprint            NT      35.57   256  
       17.81    35.57                                                      
 35 Morgan, Nicolas           12 All Saints             35.72      35.76   252  
       17.86    35.76                                                      
 36 Franich, Nicholas         14 Arena                     NT      36.42   239  
       18.53    36.42                                                      
 37 Tucker, Adam              14 All Saints             37.49      36.88   230  
       18.26    36.88                                                      
 38 Harding, Matthew          13 Southside              42.35      37.17   225  
       18.51    37.17                                                      
 39 Holloway, James W         12 Rockingham             39.94      37.28   223  
       18.76    37.28                                                      
 40 Brbich, Ben               12 Southshore             39.72      37.63   216  
       18.98    37.63                                                      
 41 Denehey, Sean             13 Bunbury                38.77      37.82   213  
       18.85    37.82                                                      
 42 Richards, Aidan           13 Victoria Park          39.26      38.16   208  
       19.03    38.16                                                      
 43 Chu, Erskine              13 All Saints                NT      38.35   204  
       19.15    38.35                                                      
 44 Short, Morgan             16 Geraldton              40.98      38.38   204  
       18.95    38.38                                                      
 45 Zaltsman, Brent           14 Newman/Church             NT      38.39   204  
       20.04    38.39                                                      
 46 Lauriston, Callum         11 City of Perth          41.32      38.87   196  
       19.39    38.87                                                      
 47 Van der Vyver, Ewoudt     12 Arena                     NT      38.93   195  
       19.00    38.93                                                      
 48 Baker, Cameron A          13 Rockingham             41.91      39.30   190  
       19.48    39.30                                                      
 49 Hovell, Devan R           12 All Saints             40.97      39.44   188  
       19.46    39.44                                                      
 50 Mahon, Daniel             13 Bunbury                40.43      39.50   187  
       18.85    39.50                                                      
 51 Kagan, Roi                13 City of Perth          38.24      39.87   182  
       20.08    39.87                                                      
 52 Sadler, Oliver            13 Breakers               40.26      40.09   179  
       19.87    40.09                                                      
 53 Fry, Jordan               13 Western Sprint            NT      40.11   179  
       20.34    40.11                                                      
 54 Spencer, Seth N            9 Rockingham             43.68      40.43   174  
       20.22    40.43                                                      
 55 Downes, Lewis             12 Arena                  43.73      40.55   173  
       20.21    40.55                                                      
 56 Anglesey, Matthew         11 Western Sprint         46.40      40.72   171  
       19.85    40.72                                                      
 57 Arnott, Lachlan           11 Aqua Attack               NT      40.94   168  
       20.59    40.94                                                      
 58 Mardon, Jesse             11 Geraldton              41.91      41.16   165  
       20.14    41.16                                                      
 59 Dans, Cullen              12 Southshore                NT      41.63   160  
       19.90    41.63                                                      
 60 Heslop, Jamie             10 Western Sprint         42.32      41.71   159  
       20.54    41.71                                                      
 61 Osborne, Harley           10 Western Sprint         42.10      41.77   158  
       20.24    41.77                                                      
 62 Burd, Matthew             10 Southlake              42.46      42.13   154  
       20.47    42.13                                                      
 63 Hanson, Thomas            11 Southlake              47.16      42.19   153  
       20.56    42.19                                                      
 64 Guy, Aodhan               11 City of Perth          42.87      42.90   146  
       21.07    42.90                                                      
 65 Jackson, Cooper           10 Southside                 NT      42.94   145  
       20.74    42.94                                                      
 66 Gomes, Thalys             11 City of Perth          49.13      43.25   142  
       21.19    43.25                                                      
 67 Martin-Rose, Dylan C      12 Rockingham             44.43      43.36   141  
       22.25    43.36                                                      
 68 Pearson, Adam             12 Rockingham             45.49      44.53   130  
       21.51    44.53                                                      
 69 Smith, Ben                11 Arena                     NT      44.89   127  
       21.88    44.89                                                      
 70 Griffiths, Jack           11 Bunbury                49.90      45.13   125  
       22.75    45.13                                                      
 71 White, Thomas              8 West Coast             45.92      46.04   118  
       22.52    46.04                                                      
 72 Paul, Oakley               9 Lawley Aquatic            NT      46.06   118  
       23.04    46.06                                                      
 73 Jones, Eric                9 Victoria Park          48.04      47.16   110  
       23.76    47.16                                                      
 74 Baker, Declan J           11 Rockingham             49.60      47.22   109  
       23.91    47.22                                                      
 75 Antonio, Nicholas         10 Busselton              59.03      47.72   106  
       23.56    47.72                                                      
 76 Watson, Tom               12 Victoria Park             NT      47.97   104  
       24.23    47.97                                                      
 77 Caffery, Morgan           12 Western Sprint            NT      48.25   102  
       22.81    48.25                                                      
 78 Mello, Lucas              11 City of Perth          57.30      48.86    99  
       23.55    48.86                                                      
 79 Wian, Ewald               10 Rockingham                NT      49.18    97  
       23.30    49.18                                                      
 80 Hamilton, Flynn            8 West Coast             50.77      49.60    94  
       24.36    49.60                                                      
 81 Martin, Jason             10 York                      NT      50.54    89  
       24.54    50.54                                                      
 82 Mardon, Marley             9 Geraldton              52.84      50.95    87  
       25.35    50.95                                                      
 83 Read, Matthew             10 Southshore             53.11      51.08    86  
       24.81    51.08                                                      
 84 O'Donnell, Ethan           8 Riverside              56.16      51.16    86  
       24.65    51.16                                                      
 85 Calleja, Zachariah         8 City of Perth          56.72      51.35    85  
       24.19    51.35                                                      
 85 Hills, Christopher        10 Rockingham             52.63      51.35    85  
       25.07    51.35                                                      
 87 Dale, James                9 Lawley Aquatic         54.31      51.46    84  
 88 Kimber, Byron              9 Arena                     NT      52.21    81  
       25.33    52.21                                                      
 89 Randazzo, Bailey          10 Lawley Aquatic            NT      52.82    78  
       24.04    52.82                                                      
 90 Caffery, Elijah s         10 Western Sprint            NT      53.82    74  
       26.36    53.82                                                      
 91 Bird, Jackson              9 Busselton                 NT      56.25    64  
       27.23    56.25                                                      
 92 Gregory, James             8 Guildford Blues           NT    1:01.00    50  
       29.60  1:01.00                                                      
 93 More, Kane                 9 Swan Hills                NT    1:01.45    49  
       29.76  1:01.45                                                      
 94 Gregory, Thomas           10 Guildford Blues      1:05.61    1:01.46    49  
 95 Schnell, Cameron           7 Swan Hills             59.38    1:06.00    40  
       31.18  1:06.00                                                      
 -- McIntosh, Christopher     13 All Saints                NT         DQ        
       18.45       DQ                                                      
 -- Bolton, James              9 Kwinana                52.57         DQ        
       23.43       DQ                                                      
 -- Caffery, Isaiah           12 Western Sprint            NT         DQ        
 
Event 32  Women 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Shepherd, Caitlin         15 Western Sprint         30.97      30.33   608  
       15.19    30.33                                                      
  2 Etherington, Claudia      18 Westside                  NT      30.82   579  
       15.36    30.82                                                      
  3 Russell, Olivia           13 All Saints             30.86      30.89   575  
       15.42    30.89                                                      
  4 Etherington, Alix         18 Westside               30.15      31.39   548  
       15.74    31.39                                                      
  5 Du Randt, Chante          14 Arena                  32.52      31.50   543  
       16.01    31.50                                                      
  6 Wilkins, Madeline         15 All Saints             33.61      31.53   541  
       15.87    31.53                                                      
  7 Wilkins, Siobahn          18 Western Sprint            NT      32.04   516  
       16.21    32.04                                                      
  7 Hodgetts, Alisha          14 West Coast             31.88      32.04   516  
       16.06    32.04                                                      
  9 Szokolai, Samantha        18 City of Perth          32.44      32.40   499  
       16.16    32.40                                                      
 10 Seah, Hui Jean            14 Southshore             35.81      32.69   485  
       16.38    32.69                                                      
 11 Okulicz, Danae            15 Arena                  35.02      32.81   480  
       16.22    32.81                                                      
 12 Hull, Grace B             12 Breakers               32.85      33.12   467  
       16.69    33.12                                                      
 13 Hall, Carly               14 Waroona                33.38      33.22   463  
       16.65    33.22