Event # 48 Boy's 12 years 50m Breaststroke |
Final |
|
Time |
Name |
Club |
Age |
FINA PS |
Splits |
Ranking |
|
1. |
38.34 |
Cooper S |
Ballarat Swimming Club |
12 |
310 |
|
|
|
2. |
38.68 |
Ed M |
Ballarat GCO |
12 |
302 |
|
|
|
3. |
40.25 |
Giles P |
Ballarat Gold Swimming Club In |
12 |
268 |
|
|
|
4. |
40.49 |
Oscar K |
Albury Amateur Swim Club |
12 |
263 |
|
|
|
5. |
41.31 |
Harry R |
Nyah Two Bays/Swan Hill ASC In |
12 |
248 |
|
|
|
6. |
41.32 |
Julian D |
Wodonga Amateur |
12 |
248 |
|
|
|
7. |
41.62 |
Oliver H |
Traralgon |
12 |
242 |
|
|
|
8. |
41.72 |
Samuele V |
Albury Amateur Swim Club |
12 |
241 |
|
|
|
9. |
43.31 |
Charles C |
Ballarat Gold Swimming Club In |
12 |
215 |
|
|
|
10. |
44.07 |
Brandan B |
Echuca Amateur Swimming Club |
12 |
204 |
|
|
Heat |
|
Time |
Name |
Club |
Age |
FINA PS |
Splits |
Ranking |
|
1. |
39.41 |
Cooper S |
Ballarat Swimming Club |
12 |
285 |
|
|
|
2. |
39.70 |
Ed M |
Ballarat GCO |
12 |
279 |
|
|
|
3. |
40.74 |
Giles P |
Ballarat Gold Swimming Club In |
12 |
258 |
|
|
|
4. |
41.17 |
Oscar K |
Albury Amateur Swim Club |
12 |
250 |
|
|
|
5. |
41.24 |
Samuele V |
Albury Amateur Swim Club |
12 |
249 |
|
|
|
6. |
41.31 |
Julian D |
Wodonga Amateur |
12 |
248 |
|
|
|
7. |
41.58 |
Oliver H |
Traralgon |
12 |
243 |
|
|
|
8. |
42.01 |
Harry R |
Nyah Two Bays/Swan Hill ASC In |
12 |
236 |
|
|
|
9. |
42.26 |
Brandan B |
Echuca Amateur Swimming Club |
12 |
232 |
|
|
|
10. |
43.52 |
Charles C |
Ballarat Gold Swimming Club In |
12 |
212 |
|
|
|
11. |
44.67 |
Ryan R |
G T Aquatics |
12 |
196 |
|
|
|
12. |
44.83 |
Gus R |
East Gippsland Water Dragons |
12 |
194 |
|
|
|
12. |
44.83 |
Xander L |
Ballarat GCO |
12 |
194 |
|
|
|
14. |
45.20 |
Mason Y |
Ballarat Gold Swimming Club In |
12 |
189 |
|
|
|
15. |
45.39 |
Brodie P |
Albury North Lavington Swim Club |
12 |
187 |
|
|
|
16. |
45.55 |
Austin M |
Traralgon |
12 |
185 |
|
|
|
17. |
45.73 |
Thomas S |
South Gippsland Bass Swimming |
12 |
183 |
|
|
|
18. |
46.83 |
Eoghan P |
Ararat swimming club |
12 |
170 |
|
|
|
19. |
47.50 |
Thomas C |
South Gippsland Bass Swimming |
12 |
163 |
|
|
|
20. |
47.59 |
Lincoln M |
Bendigo East |
12 |
162 |
|
|
|
21. |
48.02 |
Robert T |
Shepparton |
12 |
158 |
|
|
|
22. |
48.04 |
Tenace V |
Geelong Sharks |
12 |
158 |
|
|
|
23. |
48.07 |
Jarred M |
Seymour & District Amateur Swi |
12 |
157 |
|
|
|
24. |
48.15 |
Aubery W |
Warrnambool |
12 |
157 |
|
|
|
25. |
48.24 |
Darby M |
Yarrawonga Mulwala |
12 |
156 |
|
|
|
26. |
50.58 |
Lochie P |
Gisborne Thunder |
12 |
135 |
|
|
|
27. |
51.05 |
Nathan M |
Bendigo East |
12 |
131 |
|
|
|
28. |
56.41 |
Hamish M |
Hamilton Sea Dragons |
12 |
97 |
|
|
|
29. |
56.76 |
Theo K |
Warrnambool |
12 |
96 |
|
|
Event # 48S Boy's 12 years 50m Breaststroke |
Swim-off |
|
Time |
Name |
Club |
Age |
FINA PS |
Splits |
Ranking |
|
1. |
43.81 |
Gus R |
East Gippsland Water Dragons |
12 |
208 |
|
|
|
2. |
44.06 |
Xander L |
Ballarat GCO |
12 |
204 |
|
|