Event # 3 Boy's 11 to 12 years 200m Medley |
Final |
|
Time |
Name |
Club |
Age |
FINA PS |
Splits |
Ranking |
|
1. |
2:41.14 |
Trent W |
South Lake Dolphins |
12 |
319 |
|
|
|
2. |
2:45.98 |
Ben R |
Arena |
12 |
292 |
|
|
|
3. |
2:49.87 |
Michael V |
Guildford & Kalamunda District |
12 |
272 |
|
|
|
4. |
2:52.58 |
Callum L |
City of Perth |
11 |
260 |
|
|
|
5. |
2:52.68 |
Lewis D |
Arena |
12 |
259 |
|
|
|
6. |
2:52.95 |
Benjamin V |
Arena |
11 |
258 |
|
|
|
7. |
2:55.48 |
Scott W |
Armadale Kelmscott |
12 |
247 |
|
|
|
8. |
2:58.04 |
Nicholas R |
Guildford & Kalamunda District |
12 |
236 |
|
|
|
9. |
3:00.99 |
Bailey I |
Albany |
12 |
225 |
|
|
|
10. |
3:02.23 |
Michael O |
South Lake Dolphins |
12 |
220 |
|
|
|
11. |
3:06.85 |
Jason D |
Canning Districts |
12 |
204 |
|
|
|
12. |
3:07.72 |
Callum S |
Peel Aquatic |
12 |
202 |
|
|
|
13. |
3:09.68 |
Alexander-Thomas N |
Kwinana |
12 |
195 |
|
|
|
14. |
3:12.27 |
Withheld W |
Arena |
11 |
188 |
|
|
|
15. |
3:16.42 |
Blake M |
Guildford & Kalamunda District |
11 |
176 |
|
|
|
16. |
3:16.66 |
Benjamin I |
Canning Lightning |
12 |
175 |
|
|
|
17. |
3:18.60 |
Alex J |
Guildford & Kalamunda District |
11 |
170 |
|
|
|
18. |
3:21.85 |
Oliver W |
Peel Aquatic |
12 |
162 |
|
|
|
19. |
3:21.89 |
Aodhan G |
City of Perth |
11 |
162 |
|
|
|
20. |
3:28.02 |
Thalys G |
City of Perth |
12 |
148 |
|
|
|
21. |
3:29.35 |
Callum S |
Rockingham |
12 |
145 |
|
|
|
22. |
3:33.79 |
Kieran H |
Rockingham |
11 |
137 |
|
|
|
23. |
3:34.65 |
Sydney S |
Guildford & Kalamunda District |
11 |
135 |
|
|
|
24. |
3:34.74 |
Luke H |
Armadale Kelmscott |
12 |
135 |
|
|
|
25. |
3:46.36 |
Shane H |
Kwinana |
12 |
115 |
|
|
Event # 63 Boy's 11 to 12 years 200m Medley |
Final |
|
Time |
Name |
Club |
Age |
FINA PS |
Splits |
Ranking |
|
1. |
2:43.39 |
Trent W |
South Lake Dolphins |
12 |
306 |
|
|
|
2. |
2:44.03 |
Ben R |
Arena |
12 |
302 |
|
|
|
3. |
2:53.98 |
Lewis D |
Arena |
12 |
253 |
|
|
|
4. |
2:56.64 |
Michael V |
Guildford & Kalamunda District |
12 |
242 |
|
|
|
5. |
3:01.29 |
Callum L |
City of Perth |
11 |
224 |
|
|
|
6. |
3:02.22 |
Nicholas R |
Guildford & Kalamunda District |
12 |
220 |
|
|
|
7. |
3:04.72 |
Bailey I |
Albany |
12 |
212 |
|
|
|
8. |
3:07.77 |
Michael O |
South Lake Dolphins |
12 |
201 |
|
|