Search Name:

My Swim Results

[ Log In ]

2012 SWA Metropolitan Championships

Challenge Stadium - 15 - 17 December 2012

Results

 
Event 1  Men 11-12 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sillence, Raife           12 Unattached           5:29.93    5:19.00  
       32.46  1:11.14  1:52.16           3:19.26  4:07.33  4:43.97  5:19.00
  2 Masolin, Shane            12 Arena, WA            5:54.74    5:52.60  
       34.16  1:17.13  2:03.81  2:49.40  3:39.83  4:30.64  5:11.88  5:52.60
  3 Pollard, Isaac            12 Fremantle            6:16.82    6:01.34  
       37.39  1:23.31  2:10.15  2:55.18  3:47.84  4:41.85  5:22.86  6:01.34
  4 Shepherd, Jett            12 Rockingham,          6:18.40    6:14.10  
       40.73  1:30.47  2:18.51           3:58.10  4:52.46  5:34.83  6:14.10
  5 Sudlow, Adam              12 Uwa Uniswim          6:38.62    6:26.41  
       44.77  1:41.10  2:26.21  3:12.18  4:09.35  5:06.19  5:45.87  6:26.41
  6 Lorimer, William          12 Rockingham,          6:18.25    6:28.41  
       41.53  1:32.76  2:23.04  5:01.90  4:06.33           5:47.93  6:28.41
  7 Player, Finlay            11 West Coast           6:41.03    6:32.70  
       41.48  1:32.33  2:17.92  3:05.10  4:05.68  5:03.39  5:49.47  6:32.70
 -- Corrie, Tom               12 Fremantle            6:17.34         DQ  
       38.00  1:21.94  2:10.70  2:57.80  3:53.32  4:48.53  5:27.37       DQ
 
Event 1  Men 13 Year Olds 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Robinson, William         13 Unattached           5:25.43    5:12.61  
       34.17  1:15.10  1:55.75  2:33.48  3:17.36  4:00.75  4:37.07  5:12.61
  2 Vafeas, Benjamin          13 Arena, WA            5:32.03    5:29.13  
       33.64  1:14.42  1:55.60  2:36.55  3:23.97  4:11.73  4:51.65  5:29.13
  3 Rollo, Nicholas           13 Perth City           5:53.43    5:41.88  
       35.12  1:16.07  2:01.49  2:44.41  3:34.93  4:25.55  5:04.26  5:41.88
  4 Lotti, Dylan              13 Arena, WA            5:57.15    5:58.65  
       35.68  1:21.04  2:05.69  2:49.21  3:41.51  4:35.28  5:18.03  5:58.65
  5 Shepherd, Callum          13 Rockingham,          6:17.03    6:20.40  
       39.04  1:33.37  2:25.12  3:12.16  4:04.23  4:59.21  5:40.28  6:20.40
 
Event 1  Men 14 Year Olds 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Milligan, Alex            14 West Coast           4:59.81    4:52.70  
       32.27  1:08.61  1:48.19  2:26.17  3:05.58  3:44.37  4:19.47  4:52.70
  2 McGowan, Brody            14 Breakers, WA         5:00.23    5:03.16  
       30.38  1:07.38  1:46.90  2:25.55  3:08.91  3:54.01  4:29.18  5:03.16
  3 Bevan, Zachary            14 Rockingham,          5:08.63    5:06.08  
       30.54  1:06.61  1:46.52  2:25.75  3:10.92  3:55.86  4:31.53  5:06.08
  4 Muller, Kyle              14 Breakers, WA         5:27.17    5:18.74  
       32.01  1:13.74  1:54.38  2:33.64  3:18.49  4:03.57  4:41.47  5:18.74
  5 Kalember, Kevin           14 South Lake           5:21.43    5:21.22  
       31.69  1:09.53  1:50.49  2:30.15  3:17.42  4:06.22  4:44.83  5:21.22
  6 Roberts, Ben              14 Arena, WA            5:26.69    5:24.15  
       34.44  1:15.81  1:58.44  2:39.39  3:25.73  4:11.84  4:49.72  5:24.15
 
Event 1  Men 15 Year Olds 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 (V) Kendall, Jordon       15 Bunbury, WA          4:44.66    4:46.06  
       29.57  1:03.92  1:42.04  2:19.11  2:59.85  3:42.14  4:15.00  4:46.06
  1 Fielding, Brett           15 Perth City           4:54.82    4:57.69  
       30.36  1:05.31  1:44.39  2:22.81  3:06.58  3:51.05  4:25.51  4:57.69
  2 Smith, Jake               15 Breakers, WA         4:57.59    4:59.18  
       30.41  1:06.50  1:46.67  2:24.96  3:06.78  3:49.41  4:25.25  4:59.18
  3 Armstrong, Jake           15 Uwa Uniswim          5:24.30    5:27.19  
       34.99  1:16.71  1:57.59  2:36.88  3:24.38  4:12.54  4:49.96  5:27.19
 
Event 1  Men 16 Year Olds 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Van Nieuwburg, Justin     16 Aquajets, WA         4:49.93    4:46.27  
       29.00  1:01.17  1:38.75  2:15.50  2:58.81  3:41.74  4:14.92  4:46.27
 
Event 1  Men 17-18 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bowling, Luke             17 Aquajets, WA         4:45.28    4:57.76  
       29.10  1:02.60  1:41.89  2:20.83  3:03.14  3:46.69  4:23.13  4:57.76
 
Event 2  Girls 11-12 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Coten, Claire             12 South Shore,         5:44.32    5:43.55  
       35.27  1:19.93  2:03.21  2:47.27  3:37.09  4:29.30  5:05.86  5:43.55
  2 Cawood, Lily              12 Swan Hills           6:08.61    6:03.13  
       38.20  1:26.45  2:09.90  2:52.53  3:48.51  4:43.03  5:23.57  6:03.13
  3 Van De Velde, Hannah      12 Kalamunda,           6:15.70    6:13.13  
       40.00  1:33.64  2:23.05  3:07.83  3:59.63  4:49.67  5:32.91  6:13.13
  4 Fink, Georgie             12 Rockingham,          6:32.17    6:32.04  
       41.90  1:33.17  2:22.72  3:10.45  4:08.76  5:07.23  5:51.31  6:32.04
  5 Rosich, Lillyan           11 Arena, WA            6:19.27    6:36.17  
       44.66  1:40.18  2:28.71  3:16.92  4:12.41  5:09.11  5:52.52  6:36.17
  6 Canavate-Blankendaal, Te  11 Rockingham,          6:26.00    6:39.93  
       37.40  1:27.99  2:21.66  3:14.93  4:14.94  5:16.69  5:58.81  6:39.93
 -- Vafeas, Annika            11 Arena, WA            6:19.88         DQ  
       39.79  1:26.65  2:13.87  3:00.77  3:55.50  4:49.09  5:29.73       DQ
 
Event 2  Girls 13 Year Olds 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cook, Tamsin              13 Perth City           5:05.64    5:08.68  
       32.75  1:10.29  1:49.83  2:28.90  3:14.95  4:01.30  4:35.65  5:08.68
  2 Hargrave, Emma            13 Victoria Park        5:36.77    5:31.22  
       33.51  1:13.09  1:56.16  2:38.40  3:25.48  4:14.98  4:54.40  5:31.22
  3 Stowers, Tyra             13 West Coast           6:03.40    5:51.56  
       34.81  1:17.92  2:04.67  2:49.94  3:39.96  4:31.93  5:12.37  5:51.56
 
Event 2  Girls 14 Year Olds 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Carstens, Shelby          14 West Coast           5:17.27    5:21.00  
       33.69  1:14.67  1:58.21  2:40.89  3:24.63  4:09.88  4:45.96  5:21.00
  2 Gwynne, Chloe             14 Rockingham,          5:54.36    5:53.88  
       37.97  1:23.37  2:08.20  2:52.29  3:44.12  4:35.66  5:15.04  5:53.88
 
Event 2  Women 15 Year Olds 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Russell, Bianca           15 Rockingham,          5:17.14    5:19.06  
       33.92  1:12.90  1:53.62  2:33.72  3:21.55  4:09.18  4:45.07  5:19.06
  2 Nash, Tayla               15 South Shore,         5:33.32    5:35.39  
       35.96  1:21.86  2:06.19  2:48.98  3:33.24  4:19.00  4:57.66  5:35.39
  3 McDowell, Alandra         15 Uwa Uniswim          5:38.25    5:41.63  
       37.48  1:24.46  2:06.98  2:48.31  3:38.39  4:27.93  5:05.50  5:41.63
  4 Robinson, Rebecca         15 Unattached           5:33.50    5:44.62  
       37.58  1:23.73  2:08.84  2:52.87  3:40.00  4:27.75  5:07.00  5:44.62
 
Event 2  Women 16 Year Olds 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Murray, Anna              16 West Coast           5:14.51    5:12.18  
       34.76  1:15.42  1:56.46  2:35.33  3:18.86  4:02.43  4:38.09  5:12.18
  1 (V) Hall, Carly           16 Mandurah, WA         5:23.84    5:19.94  
       32.57  1:10.93  1:51.05  2:29.93  3:18.32  4:07.04  4:44.57  5:19.94
 
Event 2  Women 19 & Over 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bird, Kate                19 Perth City           5:06.85    5:03.86  
       33.16  1:10.82  1:49.64  2:28.17  3:11.72  3:54.54  4:30.51  5:03.86
  2 Joerlund, Hanna           21 Perth City           5:21.28    5:14.26  
       33.35  1:10.51  1:51.05  2:30.09  3:15.56  4:01.59  4:38.33  5:14.26
 
Event 3  Men 99 & Under 100 LC Meter Freestyle Multi-Class
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Liam 989           18 Swan Hills           1:07.57    1:08.00  
       32.83  1:08.00                                                      
  2 Hofer, Joshua 14          39 Perth City                NT    1:13.49  
       34.78  1:13.49                                                      
  3 Popham, Ben 878           12 Superfins            1:28.10    1:27.32  
       41.76  1:27.32                                                      
  4 Broadway, Dylan 14        16 West Coast           1:33.45    1:29.77  
       41.22  1:29.77                                                      
  5 Jackson, Colin 14         16 West Coast                NT    1:53.21  
       51.91  1:53.21                                                      
  6 Kimberley, Samuel 666     14 Rockingham,               NT    2:07.91  
       59.95  2:07.91                                                      
 
Event 4  Women 99 & Under 100 LC Meter Freestyle Multi-Class
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Duggin, Rachel 14         32 Superfins            1:53.87    2:01.13  
       56.74  2:01.13                                                      
  2 Saggers, Megan 666        17 Superfins            2:07.96    2:14.85  
     1:01.45  2:14.85                                                      
 
Event 5  Girls 12 Year Olds 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Drake-Brockman, Sophie    12 Southside              34.69      34.94  
  2 Chung, Natasha            12 Riverton               34.98      35.86  
  3 McDowell, Blaire          12 Uwa Uniswim            35.91      35.97  
  4 Durrant, Sophie           12 Bay View               35.40      36.41  
  5 Smit, Emilia              12 Perth City             36.62      36.52  
  6 Byrne, Demi Lee           12 Breakers, WA           40.38      36.93  
  7 Baker, Taylor             12 South Shore,           38.70      38.50  
  8 Moore, Laura              12 Westside               38.14      38.68  
  9 Fenna, Sophie             12 Fremantle              37.03      38.87  
 10 Pedersen, Lauren          12 West Coast             37.02      38.96  
 11 Brandis, Crosby           12 Leisurepark            37.79      39.39  
 12 McKenna, Marnie           12 South Lake             39.60      39.67  
 13 Devery, Ataria            12 Rockingham,            39.56      39.73  
 14 Chodorowski, Nicole       12 Lesmurdie              38.30      39.94  
 -- Evans, Keira              12 West Coast             36.46         DQ  
 
Event 5  Girls 13 Year Olds 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Welsh, Georgia            13 Southside              31.18      31.37  
  2 Hargrave, Emma            13 Victoria Park          31.27      32.14  
  3 Swallow, Kate             13 Bay View               33.11      32.67  
  4 Parks, Teagan             13 Breakers, WA           33.23      32.86  
  5 Stowers, Tyra             13 West Coast             35.16      33.25  
  6 Pensini, Brooke           13 South Shore,           35.03      33.93  
  7 Kestel, Elizabeth         13 Fremantle              34.59      34.15  
  8 Barnes, Jessica           13 Breakers, WA           34.84      34.88  
  9 Ford, Caitlin             13 Southside              35.43      35.39  
 10 Mitchell, Fallyn          13 West Coast             35.67      35.55  
 11 Graca, Nadia              13 Central Aqu            35.47      36.45  
 12 Miller, Hannah            13 Kwinana                35.74      37.38  
 
Event 5  Girls 14 Year Olds 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tonner, Jordana           14 Perth City             28.20      28.31  
  2 Cossill, Ella             14 Uwa Uniswim            30.84      29.62  
  3 Moore, Georgina           14 Southside              32.12      31.70  
  4 Balodis, Zane             14 Arena, WA              32.91      32.93  
  5 Moore, Arianne            14 Southside              33.57      33.50  
  6 Reynolds, Constance       14 Uwa Uniswim            33.01      33.65  
  7 Zappacosta, Tiana         14 Victoria Park          33.24      33.93  
  8 Moore, Olivia             14 Westside               35.15      36.02  
 
Event 5  Women 15 Year Olds 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Schultz, Sarah            15 Kalamunda,             31.35      31.17  
  2 Ho, Beatrice              15 Bay View               31.77      31.22  
  3 Reicheld, Natasja         15 Aqua Attack, WA        30.37      31.38  
  4 Grosse, Abbey             15 All Saints, WA         33.54      31.53  
  5 Browne, Avalon            15 Rockingham,            32.07      32.19  
  6 Seah, Hui Jean            15 South Shore,           32.29      32.37  
  7 Saetang, Lisa             15 All Saints, WA         33.32      32.95  
  8 Macainsh, Emily           15 South Lake             33.58      33.16  
  9 Pyke, Chandler            15 Westside               33.18      34.32  
 
Event 5  Women 16 Year Olds 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Kate               16 Central Aqu            29.49      29.86  
  2 Hodgetts, Alisha          16 Bay View               29.73      30.15  
  3 Yaksich, Sophie           16 Southside              31.53      30.85  
  4 Ashton, Emily             16 Westside               30.76      31.30  
  5 Moore, Jessica            16 Westside               34.25      33.11  
  6 Masterton, Danieka        16 Breakers, WA           32.73      34.29  
 
Event 5  Women 17-18 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Okulicz, Danae            17 Arena, WA              28.33      28.59  
 
Event 5  Women 19 & Over 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Barratt, Holly            24 Swan Hills             27.54      28.03  
  2 Sokol, Tijana             19 South Lake             31.33      31.25  
 
Event 6  Girls 8 & Under 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Barbour, Grace             8 Westside               46.36      45.24  
  2 Watene, Shinae             8 Swan Hills             44.39      46.41  
  3 Rowse, Maya                8 Leisurepark            46.70      47.33  
  4 Ranaweera, Aakashi         8 South Lake             51.08      48.38  
  5 Thomson, Aurelia           8 Uwa Uniswim            49.33      50.41  
  6 Price, Seren               8 Westside               55.07      51.92  
 
Event 6  Girls 9 Year Olds 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Silas, Caitlin             9 Kwinana                39.18      38.84  
  2 Thornton, Tahlia           9 Breakers, WA           40.31      39.38  
  3 Ince, Makayla              9 Arena, WA              42.61      42.99  
  4 Packer, Ella               9 Arena, WA              43.20      45.01  
  5 Thompson, Charlotte        9 Westside               44.15      45.44  
  6 Faamausili Fala, Adalaid   9 West Coast             46.04      45.62  
  7 Agron, Monique             9 Victoria Park          46.16      45.99  
  8 Riederer, Muirenn          9 Westside               51.75      48.96  
  9 Njirich, Mia               9 Perth City             50.05      50.52  
 10 Slatter, Tiala             9 Westside               46.04      50.83  
 11 Hull, Nathalie             9 Unattached             52.78      51.13  
 12 Mansfield, Ashleigh        9 Kalamunda,             51.33      52.11  
 13 Townsend, Abbey            9 Central Aqu            52.44      53.48  
 14 Fricke, Olivia             9 Westside               49.80      53.86  
 -- Bond, Sarah                9 Barracudas, WA         52.78         DQ  
 
Event 6  Girls 10 Year Olds 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Broadbridge, Kara         10 Fremantle              34.85      35.64  
  2 Pratt, Chalise            10 Arena, WA              37.27      35.93  
  3 Bond, Emma                10 Barracudas, WA         37.31      36.87  
  4 Foster, Louise            10 West Coast             38.20      39.22  
  5 Van De Velde, Eliza       10 Kalamunda,             41.90      39.52  
  6 Green, Chloe              10 West Coast             40.30      40.02  
  7 Hull, Abbey-Rose          10 Breakers, WA           39.99      40.17  
  8 Cipriano, Chimene         10 Fremantle              44.92      40.45  
  9 Overheu, Sarah            10 Bay View               39.94      41.43  
 10 Papantoniou, Talia        10 West Coast             42.44      42.22  
 11 Cannon, Jamie             10 West Coast             42.64      42.63  
 12 Smit, Rhiannon            10 Perth City             43.15      42.74  
 13 Petite, Bianca            10 All Saints, WA         43.79      42.97  
 14 Lawlor, Romi              10 West Coast             44.56      43.61  
 15 McGillivray, Genavieve    10 Fremantle              42.82      43.72  
 16 Mepham, Kiana             10 Western Sprint,        42.87      44.10  
 17 Bolster, Rebecca          10 Perth City             44.55      44.38  
 18 Horsfall, Maddison        10 Arena, WA              43.56      45.14  
 19 Sillence, Scarlett        10 Unattached             43.55      46.34  
 20 Gleeson, Olivia           10 Westside               48.41      48.06  
 21 Jackson, Ella             10 Southside              43.76      49.65  
 22 Fernando, Breanna         10 Lesmurdie              48.21      51.24  
 
Event 6  Girls 11 Year Olds 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ho, Alexandra             11 Bay View               35.36      33.47  
  2 Patterson, Joely          11 Southside              34.04      34.21  
  3 Canavate-Blankendaal, Te  11 Rockingham,            35.07      34.35  
  4 Freeman, Amara            11 Southside              34.62      35.25  
  5 Weekes, Kayla             11 All Saints, WA         35.69      35.95  
  6 McGloin, Megan            11 Arena, WA              36.27      36.25  
  7 Ford, Erin                11 Southside              36.93      36.38  
  8 Vafeas, Annika            11 Arena, WA              36.77      36.40  
  9 Gastevich, Lauren         11 Arena, WA              37.32      37.46  
 10 Rego, Brooke              11 Perth City             36.68      37.66  
 11 McGillivray, Adelaide     11 Fremantle              40.82      37.87  
 12 Tully, Tylah              11 Southside              37.46      38.71  
 13 Campbell, Hayley          11 Kalamunda,             38.39      38.93  
 14 Papadopoulos, Sofia       11 Uwa Uniswim            40.20      39.74  
 15 Valentim, Tatiana         11 Arena, WA              40.02      39.90  
 16 Contessi, Mia             11 Aqua Attack, WA        41.44      41.28  
 17 England, Xanthe           11 West Coast             45.57      41.29  
 18 Chapman, Tessa            11 Fremantle              40.89      42.15  
 19 Algar, Jessica            11 West Coast             40.94      42.86  
 20 Maloney, Mary-Grace       11 West Coast             45.15      43.32  
 21 Matthews, Ella            11 Barracudas, WA         41.85      43.40  
 22 Riederer, Aisling         11 Westside               43.29      43.68  
 23 Corbett, Karly-Emma       11 Arena, WA              45.71      44.95  
 -- Dans, Bella               11 South Shore,           43.43         DQ  
 
Event 7  Men 12 Year Olds 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sillence, Raife           12 Unattached           2:52.85    2:41.88  
       34.01  1:14.13  1:58.49  2:41.88                                    
  2 Kennedy, Reilly           12 Aquajets, WA         3:10.50    2:57.98  
       37.89  1:23.50  2:12.61  2:57.98                                    
 
Event 7  Men 13 Year Olds 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Downes, Lewis             13 Arena, WA            2:36.76    2:40.10  
       34.99  1:15.28  1:57.26  2:40.10                                    
  2 Rollo, Nicholas           13 Perth City           2:47.75    2:53.65  
       37.05  1:22.06  2:07.14  2:53.65                                    
 
Event 7  Men 14 Year Olds 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Purcell, Christopher      14 Southside            2:17.26    2:20.08  
       29.80  1:06.11  1:43.34  2:20.08                                    
  2 Bevan, Zachary            14 Rockingham,          2:37.74    2:24.93  
       31.05  1:07.27  1:45.06  2:24.93                                    
  3 Freeman, Alexander        14 West Coast           2:32.86    2:25.71  
       30.68  1:07.87  1:46.11  2:25.71                                    
  4 Jacobs, Daniel            14 Kalamunda,           2:32.66    2:28.52  
       32.24  1:07.12  1:46.80  2:28.52                                    
  5 McGowan, Brody            14 Breakers, WA         2:24.72    2:31.42  
       31.96  1:10.20  1:51.25  2:31.42                                    
  6 White, Jackson            14 All Saints, WA       2:36.49    2:32.63  
       33.18  1:10.79  1:51.02  2:32.63                                    
  7 Pennell, Thomas           14 Westside             2:45.08    2:37.54  
       33.74  1:15.14  1:57.34  2:37.54                                    
 
Event 7  Men 15 Year Olds 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Fyfe, Damian              15 Perth City           2:05.36    2:06.64  
       28.38  1:00.46  1:33.34  2:06.64                                    
  2 Govers, Jackson           15 Perth City           2:22.68    2:15.59  
       29.90  1:05.17  1:40.43  2:15.59                                    
  3 Paull, Jack               15 All Saints, WA       2:18.71    2:16.64  
       30.78  1:06.39  1:41.41  2:16.64                                    
  4 Harding, Matthew          15 Southside            2:22.68    2:19.99  
       31.19  1:05.96  1:44.28  2:19.99                                    
  5 Wagstaff, Thomas          15 Uwa Uniswim          2:35.24    2:33.46  
       32.55  1:10.59  1:51.57  2:33.46                                    
 
Event 7  Men 16 Year Olds 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Shaw, Matthew             16 Breakers, WA         2:27.35    2:18.49  
       28.51  1:02.68  1:39.16  2:18.49                                    
  2 Rollo, William            16 Perth City           2:25.74    2:19.52  
       31.07  1:06.27  1:42.48  2:19.52                                    
 
Event 7  Men 17-18 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bisignano, Aaron          17 West Coast           2:25.89    2:25.57  
       31.33  1:07.55  1:45.66  2:25.57                                    
  2 Bennier, Brandon          18 Kalamunda,           2:16.82    2:26.94  
       31.33  1:07.26  1:45.70  2:26.94                                    
  3 De Villiers, Johan        17 South Shore,         2:25.49    2:28.74  
       32.35  1:09.17  1:48.75  2:28.74                                    
 
Event 7  Men 19 & Over 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pardini, Luke             19 Western Sprint,      2:06.47    2:08.61  
       27.94    59.77  1:33.25  2:08.61                                    
  2 Williams, Gene            19 Arena, WA            2:27.10    2:16.55  
       29.73  1:03.19  1:39.80  2:16.55                                    
 
Event 8  Boys 11 & Under 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Vandenberg, Mathew        11 All Saints, WA       2:52.39    2:39.68  
       35.15  1:15.33  1:56.56  2:39.68                                    
  2 Loller, Brodie            11 Arena, WA            2:56.43    2:52.70  
       36.00  1:19.68  2:06.08  2:52.70                                    
 
Event 9  Girls 12 Year Olds 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yates, Cheyenne           12 Southside            2:44.37    2:43.88  
       37.27  1:18.67  2:01.81  2:43.88                                    
  2 Cawood, Lily              12 Swan Hills           2:48.73    2:47.53  
       40.66  1:23.72  2:06.51  2:47.53                                    
  3 Drake-Brockman, Sophie    12 Southside            2:46.95    2:48.02  
       39.84  1:23.32  2:06.21  2:48.02                                    
  4 Antill, Hayley            12 Swan Hills           2:44.16    2:49.69  
       41.57  1:25.97  2:49.69                                             
  5 Hull, Ruby                12 Unattached           2:56.94    2:53.67  
              1:24.30  2:53.67                                             
  6 Sorensen, Kimberley       12 Perth City           2:56.93    2:56.22  
       41.20  1:26.13  2:12.35  2:56.22                                    
  7 Van De Velde, Hannah      12 Kalamunda,           2:54.76    2:56.74  
       41.67  1:27.69  2:14.24  2:56.74                                    
  8 Mawhirt, Nikita           12 Perth City           3:01.26    2:57.01  
       41.00  1:26.30  2:13.68  2:57.01                                    
  9 Fink, Georgie             12 Rockingham,          2:55.57    3:06.98  
       44.89  1:32.18  2:21.04  3:06.98                                    
 10 Devery, Ataria            12 Rockingham,          3:08.57    3:14.05  
       42.35  1:31.83  2:25.49  3:14.05                                    
 
Event 9  Girls 13 Year Olds 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ho, Andrea                13 Bay View             2:27.87    2:28.64  
       33.15  1:10.56  1:49.76  2:28.64                                    
  2 Gower, Rachel             13 Bay View             2:43.88    2:40.86  
       37.03  1:18.97  2:00.09  2:40.86                                    
  3 Truscott, Chloe           13 Perth City           2:34.99    2:41.96  
       38.70  1:18.72  2:00.53  2:41.96                                    
  4 Reidy-Crofts, Eleni       13 Southside            2:39.76    2:44.23  
       38.44  1:20.42  2:02.25  2:44.23                                    
  5 Palelei, Iesha            13 South Lake           2:52.05    2:44.41  
       37.42  1:18.90  2:02.12  2:44.41                                    
  6 Cheng, Zheng Xin          13 Victoria Park        2:43.59    2:46.73  
       39.40  1:22.11  2:05.08  2:46.73                                    
  7 Claxton, Jessica          13 Arena, WA            2:52.26    2:50.57  
       40.19  1:23.50  2:07.01  2:50.57                                    
  8 Warburton, Emma           13 Uwa Uniswim          2:51.80    2:52.67  
       40.17  1:24.93  2:09.40  2:52.67                                    
  9 Honey, Stella             13 Fremantle            2:55.91    2:54.83  
       40.84  1:25.50  2:10.84  2:54.83                                    
 10 Colligan, Jessica         13 Swan Hills           2:54.59    2:55.17  
       42.73  1:26.40  2:11.83  2:55.17                                    
 
Event 9  Girls 14 Year Olds 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hull, Grace               14 Breakers, WA         2:26.74    2:29.60  
       34.23  1:11.97  2:29.60                                             
  2 Hewitt, Louise            14 Uwa Uniswim          2:32.24    2:30.34  
       35.35  1:13.19  1:52.13  2:30.34                                    
  3 Cossill, Ella             14 Uwa Uniswim          2:29.58    2:32.21  
       33.93  1:11.65  1:52.12  2:32.21                                    
  4 Campbell, Taylor          14 Swan Hills           2:26.89    2:35.24  
       36.22  1:15.33  1:56.15  2:35.24                                    
  5 Moore, Arianne            14 Southside            2:46.10    2:39.33  
       37.09  1:17.07  1:58.90  2:39.33                                    
  6 Studniczky, Lauren        14 Fremantle            2:48.77    2:46.75  
       38.45  1:20.57  2:04.08  2:46.75                                    
  7 Webster, Samantha         14 Aqua Attack, WA      2:44.29    2:48.35  
       39.07  1:21.16  2:05.04  2:48.35                                    
  8 Juffermans, Kirstie       14 Kalamunda,           2:49.49    2:48.74  
       39.41  1:22.22  2:05.73  2:48.74                                    
  9 Gwynne, Chloe             14 Rockingham,          2:51.43    2:51.63  
       39.23  1:23.36  2:08.29  2:51.63                                    
 10 Balodis, Zane             14 Arena, WA            2:48.57    2:52.19  
       38.36  1:21.95  2:07.03  2:52.19                                    
 
Event 9  Women 15 Year Olds 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Du Randt, Chante          15 Breakers, WA         2:27.33    2:26.47  
       34.22  1:11.29  1:49.74  2:26.47                                    
  2 Russell, Bianca           15 Rockingham,          2:27.22    2:27.01  
       35.49  1:12.61  1:50.60  2:27.01                                    
  3 Palmer, Renee             15 All Saints, WA       2:32.13    2:29.50  
       35.17  1:12.94  1:51.37  2:29.50                                    
  4 Kennedy, Melanie          15 Aquajets, WA         2:26.84    2:29.72  
       33.54           1:51.29  2:29.72                                    
  5 Lawrence, Sarah           15 All Saints, WA       2:29.67    2:30.12  
       35.82  1:13.85  1:52.48  2:30.12                                    
  6 Regolini, Emma            15 Perth City           2:29.06    2:30.55  
       34.84  1:13.28  1:52.07  2:30.55                                    
  7 Marshall, Georgia         15 Swan Hills           2:25.98    2:30.99  
       35.78  1:14.17  1:53.44  2:30.99                                    
  8 Truscott, Georgia         15 Perth City           2:25.73    2:33.71  
       35.40  1:14.09  1:54.31  2:33.71                                    
  9 Ho, Beatrice              15 Bay View             2:36.09    2:38.99  
       35.94  1:16.02  1:57.71  2:38.99                                    
 10 Nash, Tayla               15 South Shore,         2:38.80    2:41.96  
       38.02  1:19.43  2:01.05  2:41.96                                    
 11 Macainsh, Emily           15 South Lake           2:42.16    2:42.36  
       38.75  1:20.08  2:02.20  2:42.36                                    
 12 Streeter, Kateleen        15 Central Aqu          2:43.40    2:46.60  
       36.48  1:19.06  2:03.93  2:46.60                                    
 
Event 9  Women 16 Year Olds 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wilkins, Madeline         16 All Saints, WA       2:24.49    2:25.29  
       34.15  1:10.87  1:48.46  2:25.29                                    
  2 Shepherd, Caitlin         16 Westside             2:21.53    2:25.37  
       33.69  1:10.78  1:48.76  2:25.37                                    
  3 Lawrence, Tessa           16 All Saints, WA       2:27.08    2:26.50  
       35.70  1:12.38  1:50.08  2:26.50                                    
  4 Burnett, Danica           16 West Coast           2:29.50    2:31.44  
       37.30  1:15.40  1:53.94  2:31.44                                    
  5 Yaksich, Sophie           16 Southside            2:30.48    2:33.34  
       36.81  1:15.44  1:54.45  2:33.34                                    
  6 Rasmusen, Kelly           16 South Shore,         2:36.40    2:37.85  
       38.30  1:18.20  1:58.27  2:37.85                                    
 
Event 9  Women 19 & Over 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Etherington, Claudia      20 Westside             2:17.49    2:26.57  
       33.91  1:09.97  1:48.00  2:26.57                                    
 
Event 10  Girls 10 & Under 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Robinson, Lauren          10 Kalamunda,           2:55.41    2:51.13  
       39.97  1:23.68  2:07.80  2:51.13                                    
  2 Foster, Louise            10 West Coast           3:12.87    3:05.00  
       44.69  1:32.07  2:20.19  3:05.00                                    
  3 Hull, Abbey-Rose          10 Breakers, WA         3:01.96    3:05.91  
       44.24  1:31.72  2:18.99  3:05.91                                    
  4 Thornton, Tahlia           9 Breakers, WA         3:06.42    3:06.27  
       44.48  1:32.76  2:21.29  3:06.27                                    
  5 Smit, Rhiannon            10 Perth City           3:17.67    3:14.57  
       48.48  1:37.21  2:27.00  3:14.57                                    
  6 Van De Velde, Eliza       10 Kalamunda,           3:20.31    3:15.32  
       47.07  1:36.94  2:27.17  3:15.32                                    
  7 McGillivray, Genavieve    10 Fremantle            3:26.20    3:19.89  
       45.72  1:36.95  2:29.46  3:19.89                                    
  8 Horsfall, Maddison        10 Arena, WA            3:26.20    3:25.94  
       48.71  1:41.62  2:33.85  3:25.94                                    
  9 Salmon, Katie              9 Swan Hills           3:37.55    3:31.29  
       51.06  1:45.44  2:40.70  3:31.29                                    
 10 Agron, Monique             9 Victoria Park        3:42.75    3:33.08  
       51.09  1:45.38  2:40.67  3:33.08                                    
 11 Njirich, Mia               9 Perth City           3:43.24    3:36.45  
       51.97  1:47.46  2:44.22  3:36.45                                    
 
Event 10  Girls 11 Year Olds 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Claxton, Helen            11 Arena, WA            2:49.38    2:46.12  
       38.40  1:20.31  2:03.89  2:46.12                                    
  2 Morgan, Holly             11 All Saints, WA       2:50.70    2:48.08  
       39.52  1:22.41  2:06.40  2:48.08                                    
  3 Ho, Alexandra             11 Bay View             2:57.03    2:57.64  
       40.70  1:25.02  2:12.29  2:57.64                                    
  4 Vafeas, Annika            11 Arena, WA            2:54.62    3:00.30  
       43.24  1:29.53  2:15.02  3:00.30                                    
  5 Rego, Brooke              11 Perth City           3:06.26    3:02.06  
       41.83           2:17.60  3:02.06                                    
  6 Rosich, Lillyan           11 Arena, WA            3:01.65    3:03.14  
       44.03  1:31.23  2:17.78  3:03.14                                    
  7 Maloney, Mary-Grace       11 West Coast           3:07.13    3:03.90  
       43.31  1:30.66  2:19.16  3:03.90                                    
  8 Campbell, Hayley          11 Kalamunda,           3:03.22    3:06.56  
       44.19  1:32.05  2:20.18  3:06.56                                    
  9 Algar, Jessica            11 West Coast           3:08.21    3:09.97  
       45.78  1:34.53  2:23.07  3:09.97                                    
 10 Valentim, Tatiana         11 Arena, WA            3:16.14    3:10.17  
       45.88  1:34.94  2:23.91  3:10.17                                    
 
Event 11  Men 12 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Martin, Liam              12 Central Aqu            38.20      38.14  
  2 Masolin, Shane            12 Arena, WA              39.95      39.02  
  3 Walker, Riley             12 West Coast             40.32      39.92  
  4 Arnott, Lachlan           12 Aqua Attack, WA        42.81      41.52  
  5 Galbraith, James          12 Breakers, WA           40.19      41.94  
  6 Porter-Wilkinson, Alexan  12 West Coast             41.46      42.13  
  7 Prentice, Stefan          12 Aqua Attack, WA        42.67      42.78  
  7 Smith, Callan             12 Breakers, WA           41.93      42.78  
  9 Pollard, Isaac            12 Fremantle              43.23      43.14  
 10 Shepherd, Jett            12 Rockingham,            43.75      43.40  
 11 Smith, Jacob              12 Arena, WA              44.27      43.75  
 12 Cipriano, Michael         12 Fremantle              42.95      43.84  
 13 Smith, Ben                12 Arena, WA              45.78      44.06  
 14 Kang, Jarrett             12 Southside              44.68      44.61  
 15 Watkins, Lochie           12 Southside              48.43      44.73  
 16 Overheu, Tim              12 Bay View               45.78      44.79  
 17 Jackson, Cooper           12 Southside              42.71      44.87  
 18 Koczwara, Lucas           12 Tuart Hill             44.47      44.96  
 19 Rogers, Adrian            12 Central Aqu            48.18      45.21  
 20 Brown, Angus              12 Westside               44.97      45.86  
 21 Smith, Brayden            12 Arena, WA              47.48      46.15  
 22 Lorimer, William          12 Rockingham,            49.12      47.25  
 23 Bradley, Ethan            12 Southside              47.96      48.19  
 24 Pearson, Alexander        12 Southside              49.26      48.22  
 25 Verley, Jordan            12 West Coast             49.75      48.38  
 26 Rowse, Avon               12 Leisurepark            49.55      50.48  
 
Event 11  Men 13 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gomes, Thalys             13 Breakers, WA           35.60      35.98  
  2 Robinson, William         13 Unattached             36.71      36.08  
  3 Vafeas, Benjamin          13 Arena, WA              37.38      36.76  
  4 Djaffarsah, Jason         13 Thornlie               37.66      38.80  
  5 Armstrong, Matthew        13 Uwa Uniswim            40.24      39.40  
  6 Shepherd, Callum          13 Rockingham,            39.55      39.86  
  7 Jackson, Elliott          13 Rockingham,            41.32      39.95  
  8 Bull, James               13 Central Aqu            41.20      41.86  
 
Event 11  Men 14 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Milligan, Alex            14 West Coast             31.63      32.64  
  2 Weir, Trent               14 All Saints, WA         35.53      35.03  
  3 Hooper, Jacob             14 Southside              35.76      36.27  
  4 Roberts, Ben              14 Arena, WA              37.60      36.84  
  5 Morgan, Nicholas          14 Armadale K/Scott       38.12      37.58  
  6 Hull, James               14 Central Aqu            38.51      38.68  
  7 Peters, Kieran            14 Fremantle              39.32      38.74  
 
Event 11  Men 15 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wright, Solomon           15 Bay View               32.78      32.45  
  2 Ashworth, Liam            15 Kalamunda,             33.34      33.39  
  3 Uglow, Harrison           15 Bay View               35.65      34.50  
  4 Smith, Jake               15 Breakers, WA           33.72      34.96  
  5 Sadler, Oliver            15 Breakers, WA           37.33      37.04  
  6 Armstrong, Jake           15 Uwa Uniswim            37.38      37.78  
 
Event 11  Men 16 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kint, Harrison            16 Westside               34.35      34.85  
  2 Pardini, Liam             16 Western Sprint,        36.04      36.46  
 
Event 11  Men 17-18 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sucipto, Tommy            17 Leisurepark            28.99      31.59  
  2 Jackson, Jason            17 West Coast             33.63      34.33  
 
Event 11  Men 19 & Over 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Basson, Luke              20 Westside               32.21      33.68  
  2 Basson, Oliver            20 Westside               33.94      34.72  
 
Event 12  Boys 8 & Under 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Loller, Riley              8 Arena, WA              49.72      49.76  
  2 Joyce, Cooper              8 Swan Hills             56.83      55.73  
  3 Kinchin, Zachary           8 West Coast             54.51      56.47  
  4 Puccini, Tommaso           8 Perth City             58.22      57.48  
  5 Watson, James              8 Newman C/Lands         57.81      59.08  
  6 Petite, Luke               8 All Saints, WA         59.90    1:00.60  
 
Event 12  Boys 9 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Todoro, Adriano            9 Arena, WA              46.90      45.17  
  2 Dearle, Jacob              9 Central Aqu            49.28      48.98  
  3 Blaine, Declan             9 Arena, WA              51.84      50.33  
  4 Wiggett, Will              9 Tuart Hill             56.37      51.71  
  5 Anderson, Max              9 West Coast             51.81      53.19  
  6 Foster, Murray             9 West Coast             54.77      54.98  
  7 Verley, Ryan               9 West Coast             59.07      55.16  
  8 Fry, Harrison              9 West Coast             55.93      55.31  
  9 Emanuel, Charlie           9 Westside               56.56      55.66  
 10 Blatchford, Jack           9 West Coast             57.95      56.40  
 11 Hunter, Christopher        9 Southside              58.55      57.08  
 -- Edwards-Smith, Joshua      9 West Coast             59.91         DQ  
 
Event 12  Boys 10 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Page, Sandon              10 Bay View               43.81      42.10  
  2 Smith, Logan              10 Aquajets, WA           45.20      44.55  
  3 Long, Angus               10 Westside               46.26      45.87  
  4 Bonsall, Robert           10 Arena, WA              47.17      46.47  
  5 Waterman, Ben             10 Newman C/Lands         46.35      48.67  
  6 Warpenius, Damian         10 Uwa Uniswim            53.64      49.26  
  7 White, Thomas             10 West Coast             51.97      50.27  
  8 Johnson, Ben              10 Newman C/Lands         52.87      50.84  
  9 Uglow, Luke               10 Bay View               54.63      51.22  
 10 Devapriya, Radhishana     10 All Saints, WA         51.15      51.61  
 11 Corbett, Kieran           10 Arena, WA              53.55      52.38  
 12 Wain, Keldon              10 South Shore,           52.55      52.84  
 
Event 12  Boys 11 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Joyce, Rielly             11 Swan Hills             41.81      40.35  
  2 Lindsay, Cooper           11 West Coast             39.79      40.36  
  3 Joyce, Lachlan            11 Swan Hills             42.12      40.48  
  4 Dearle, Benjamin          11 Central Aqu            41.44      41.25  
  5 Martin, Jason             11 Swan Hills             43.36      43.68  
  6 Faamausili Fala, Malachi  11 West Coast             44.05      44.37  
  7 Loller, Brodie            11 Arena, WA              45.63      45.31  
  8 Sriprai, Tan              11 West Coast             45.41      45.79  
  9 Huynh, Jayden             11 Aquajets, WA           46.10      45.87  
 10 Todoro, Luciano           11 Arena, WA              48.02      45.92  
 11 Baron, James              11 Southside              48.42      46.70  
 12 Bird, Jack                11 Southside              48.02      46.90  
 13 Nel, Matthew              11 All Saints, WA         48.40      47.11  
 14 Gee, Matheson             11 Southside              47.52      47.36  
 15 Richards, Luke            11 Arena, WA              48.25      47.52  
 16 Lim, Caleb                11 All Saints, WA         48.16      47.59  
 17 Mansfield, Chase          11 Kalamunda,             47.46      47.60  
 18 Player, Finlay            11 West Coast             49.30      47.65  
 19 Welsh, Marcus             11 Southside              49.77      49.27  
 20 Ranaweera, Haritha        11 South Lake             52.81      51.61  
 21 Doody, Ryan               11 South Shore,           47.93      51.70  
 22 Downes, Jayden            11 Arena, WA              51.58      54.26  
 23 Paterson, Jasper          11 Newman C/Lands         52.10      57.83  
 
Event 13  Men 99 & Under 200 LC Meter IM Multi-Class
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Liam 989           18 Swan Hills           3:06.46    3:09.61  
       44.62  1:27.49  2:31.96  3:09.61                                    
  2 Kimberley, Samuel 666     14 Rockingham,               NT    5:20.98  
     1:16.55  2:31.68  4:10.74  5:20.98                                    
 
Event 15  Girls 12 Year Olds 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Coten, Claire             12 South Shore,         1:04.49    1:03.07  
       30.51  1:03.07                                                      
  2 Njirich, Lexi             12 Perth City           1:07.92    1:06.03  
       31.84  1:06.03                                                      
  3 McDowell, Blaire          12 Uwa Uniswim          1:12.87    1:08.09  
       32.53  1:08.09                                                      
  4 Antill, Hayley            12 Swan Hills           1:10.55    1:09.40  
       34.73  1:09.40                                                      
  5 Mawhirt, Nikita           12 Perth City           1:12.75    1:09.45  
       33.42  1:09.45                                                      
  6 Yates, Cheyenne           12 Southside            1:12.91    1:09.59  
       33.55  1:09.59                                                      
  7 Byrne, Demi Lee           12 Breakers, WA         1:13.45    1:09.90  
       33.18  1:09.90                                                      
  8 Morrow, Sachi             12 Leisurepark          1:10.43    1:10.15  
       33.10  1:10.15                                                      
  9 Sorensen, Kimberley       12 Perth City           1:15.42    1:10.57  
       33.31  1:10.57                                                      
 10 Drake-Brockman, Sophie    12 Southside            1:10.23    1:10.99  
       33.60  1:10.99                                                      
 11 Durrant, Sophie           12 Bay View             1:13.29    1:11.22  
       33.65  1:11.22                                                      
 12 Smit, Emilia              12 Perth City           1:13.93    1:12.22  
 13 Cawood, Lily              12 Swan Hills           1:12.74    1:13.84  
       35.69  1:13.84                                                      
 14 Papantoniou, Jana         12 West Coast           1:14.73    1:13.88  
       35.04  1:13.88                                                      
 14 Kennedy, Gloria           12 Riverton             1:14.12    1:13.88  
       34.95  1:13.88                                                      
 16 Fenna, Sophie             12 Fremantle            1:14.76    1:14.56  
       35.00  1:14.56                                                      
 17 Potts, Hannah             12 Uwa Uniswim          1:18.48    1:15.15  
       35.63  1:15.15                                                      
 18 Moore, Laura              12 Westside             1:11.81    1:15.27  
       36.60  1:15.27                                                      
 19 McKenna, Marnie           12 South Lake           1:16.69    1:15.69  
       36.40  1:15.69                                                      
 20 Fink, Georgie             12 Rockingham,          1:14.17    1:16.18  
       36.53  1:16.18                                                      
 21 Pedersen, Lauren          12 West Coast           1:14.20    1:16.82  
       37.07  1:16.82                                                      
 22 Baker, Taylor             12 South Shore,         1:19.00    1:16.95  
       36.11  1:16.95                                                      
 -- George, Alyssa            12 Bay View             1:13.93         DQ  
 -- Evans, Keira              12 West Coast           1:14.07         DQ  
 
Event 15  Girls 13 Year Olds 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cook, Tamsin              13 Perth City             59.43    1:00.04  
       29.34  1:00.04                                                      
  2 Beesley, Brittany         13 Arena, WA            1:03.35    1:02.12  
       29.67  1:02.12                                                      
  3 Swallow, Kate             13 Bay View             1:04.40    1:04.53  
       30.90  1:04.53                                                      
  3 Welsh, Georgia            13 Southside            1:04.67    1:04.53  
       30.32  1:04.53                                                      
  5 Ho, Andrea                13 Bay View             1:05.16    1:04.57  
       30.27  1:04.57                                                      
  6 Hargrave, Emma            13 Victoria Park        1:02.74    1:04.61  
       30.80  1:04.61                                                      
  7 Page, Josie               13 Bay View             1:06.70    1:04.78  
       31.18  1:04.78                                                      
  8 Kestel, Elizabeth         13 Fremantle            1:08.01    1:06.01  
       31.21  1:06.01                                                      
  9 Gower, Rachel             13 Bay View             1:06.58    1:06.02  
       31.76  1:06.02                                                      
 10 Parks, Teagan             13 Breakers, WA         1:05.75    1:06.16  
       31.67  1:06.16                                                      
 11 Barnes, Jessica           13 Breakers, WA         1:07.79    1:06.76  
       32.20  1:06.76                                                      
 12 Cheng, Zheng Xin          13 Victoria Park        1:05.78    1:07.38  
       32.51  1:07.38                                                      
 13 Pensini, Brooke           13 South Shore,         1:09.03    1:07.48  
       32.17  1:07.48                                                      
 14 Palelei, Iesha            13 South Lake           1:10.10    1:07.97  
       32.51  1:07.97                                                      
 15 Miller, Hannah            13 Kwinana              1:08.82    1:08.77  
       33.19  1:08.77                                                      
 16 Benham, Abbey             13 Leisurepark          1:11.19    1:09.28  
       32.89  1:09.28                                                      
 17 Sadek, Farah              13 West Coast           1:08.27    1:09.80  
       33.26  1:09.80                                                      
 18 Honey, Stella             13 Fremantle            1:10.29    1:09.89  
       33.02  1:09.89                                                      
 19 Manning, Bridie           13 Arena, WA            1:09.38    1:10.12  
       34.08  1:10.12                                                      
 20 Colligan, Jessica         13 Swan Hills           1:10.67    1:11.71  
       34.60  1:11.71                                                      
 21 Reidy-Crofts, Eleni       13 Southside            1:07.86    1:11.73  
       33.65  1:11.73                                                      
 
Event 15  Girls 14 Year Olds 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lindsay, Hadley           14 West Coast           1:00.53      59.62  
       28.75    59.62                                                      
  2 Cossill, Ella             14 Uwa Uniswim          1:00.28    1:00.62  
       29.74  1:00.62                                                      
  3 Tonner, Jordana           14 Perth City           1:01.41    1:00.66  
       29.55  1:00.66                                                      
  4 Hull, Grace               14 Breakers, WA         1:01.18    1:01.27  
       29.42  1:01.27                                                      
  5 Hewitt, Louise            14 Uwa Uniswim          1:01.03    1:03.02  
       29.90  1:03.02                                                      
  6 Bunning, Tayla            14 Unattached           1:05.39    1:04.17  
       30.56  1:04.17                                                      
  7 Kriening, Emma            14 West Coast           1:04.63    1:04.96  
       30.62  1:04.96                                                      
  8 Moore, Georgina           14 Southside            1:07.70    1:05.61  
       31.21  1:05.61                                                      
  9 Moore, Arianne            14 Southside            1:06.62    1:05.86  
       31.42  1:05.86                                                      
 10 Balodis, Zane             14 Arena, WA            1:07.81    1:06.40  
       30.95  1:06.40                                                      
 11 Martin, Kate              14 Riverside            1:08.29    1:06.94  
       32.35  1:06.94                                                      
 12 Loreggian, Savannah       14 Arena, WA            1:08.83    1:07.08  
       32.30  1:07.08                                                      
 13 Studniczky, Lauren        14 Fremantle            1:05.18    1:07.32  
       31.79  1:07.32                                                      
 14 Zappacosta, Tiana         14 Victoria Park        1:05.92    1:07.37  
       32.50  1:07.37                                                      
 15 Hall, Lauren              14 Southside            1:08.14    1:08.27  
       33.16  1:08.27                                                      
 16 Webster, Samantha         14 Aqua Attack, WA      1:08.96    1:08.53  
       33.13  1:08.53                                                      
 
Event 15  Women 15 Year Olds 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Browne, Avalon            15 Rockingham,          1:01.60    1:01.59  
       29.49  1:01.59                                                      
  2 Grosse, Abbey             15 All Saints, WA       1:01.71    1:02.04  
       30.36  1:02.04                                                      
  3 Antill, Jessica           15 Swan Hills           1:01.49    1:02.66  
       30.99  1:02.66                                                      
  4 Truscott, Georgia         15 Perth City           1:01.17    1:04.05  
       30.98  1:04.05                                                      
  5 Marshall, Georgia         15 Swan Hills           1:02.95    1:04.32  
       31.42  1:04.32                                                      
  6 Kennedy, Melanie          15 Aquajets, WA         1:05.89    1:05.09  
       31.35  1:05.09                                                      
  7 Hooper, Taylor            15 West Coast           1:06.49    1:05.32  
       31.77  1:05.32                                                      
  8 Macainsh, Emily           15 South Lake           1:05.15    1:05.67  
       31.72  1:05.67                                                      
  9 Saetang, Lisa             15 All Saints, WA       1:06.51    1:05.69  
       31.44  1:05.69                                                      
 10 Etschmann, Natasha        15 Arena, WA            1:06.96    1:05.74  
       30.83  1:05.74                                                      
 11 Seah, Hui Jean            15 South Shore,         1:05.56    1:06.29  
       31.79  1:06.29                                                      
 12 Nash, Tayla               15 South Shore,         1:08.74    1:06.45  
       31.86  1:06.45                                                      
 13 Schultz, Sarah            15 Kalamunda,           1:08.89    1:06.58  
       31.92  1:06.58                                                      
 14 Wells, Hayley             15 West Coast           1:07.55    1:07.55  
       31.62  1:07.55                                                      
 
Event 15  Women 16 Year Olds 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Burnett, Danica           16 West Coast           1:01.83      59.94  
       28.93    59.94                                                      
  2 Yaksich, Sophie           16 Southside              59.63    1:00.23  
       29.40  1:00.23                                                      
  3 (V) Hall, Carly           16 Mandurah, WA         1:00.73    1:00.33  
       29.00  1:00.33                                                      
  3 Shepherd, Caitlin         16 Westside               59.85    1:00.45  
       29.27  1:00.45                                                      
  5 Moore, Jessica            16 Westside               59.30    1:01.32  
       29.60  1:01.32                                                      
  6 Ashton, Emily             16 Westside             1:00.37    1:01.68  
       28.48  1:01.68                                                      
  7 Masterton, Danieka        16 Breakers, WA         1:00.98    1:02.15  
       29.30  1:02.15                                                      
  8 Hodgetts, Alisha          16 Bay View             1:01.31    1:03.18  
       30.35  1:03.18                                                      
  9 Chaisty, Kate             16 Southside            1:04.52    1:04.43  
       31.09  1:04.43                                                      
 10 Smith, Kate               16 Central Aqu          1:06.58    1:06.06  
       31.51  1:06.06                                                      
 11 Rasmusen, Kelly           16 South Shore,         1:05.26    1:06.54  
       32.16  1:06.54                                                      
 
Event 15  Women 17-18 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Okulicz, Danae            17 Arena, WA            1:00.42    1:00.74  
       29.15  1:00.74                                                      
  2 Hopkins, Madeline         17 West Coast           1:01.58    1:01.98  
       29.51  1:01.98                                                      
  3 Barnett, Hannah           18 Southside            1:01.13    1:04.32  
       31.19  1:04.32                                                      
 
Event 15  Women 19 & Over 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Barratt, Holly            24 Swan Hills             57.17      58.96  
       29.25    58.96                                                      
  2 Leone, Gianna             21 Arena, WA              58.10      59.74  
       28.84    59.74                                                      
  3 de Vries, Sigrid          20 Westside             1:00.33    1:00.39  
       29.07  1:00.39                                                      
 
Event 16  Girls 8 & Under 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Price, Seren               8 Westside             1:32.79    1:37.05  
       44.95  1:37.05                                                      
  2 Ranaweera, Aakashi         8 South Lake           1:45.38    1:37.57  
       44.56  1:37.57                                                      
  3 Mack, Georgia              8 All Saints, WA       1:41.88    1:38.16  
       47.39  1:38.16                                                      
  4 Jose, Paris                8 Kalamunda,           1:45.99    1:40.71  
       46.24  1:40.71                                                      
  5 Holland, Emily             8 Southside            1:41.68    1:43.79  
       47.77  1:43.79                                                      
  6 Wilson, Rosie              8 Arena, WA            1:45.41    1:47.56  
       50.35  1:47.56                                                      
 
Event 16  Girls 9 Year Olds 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Thornton, Tahlia           9 Breakers, WA         1:18.36    1:15.80  
       36.59  1:15.80                                                      
  2 Silas, Caitlin             9 Kwinana              1:24.75    1:17.87  
  3 Faamausili Fala, Adalaid   9 West Coast           1:26.25    1:20.80  
       39.74  1:20.80                                                      
  4 Cronje, Tori               9 Perth City           1:24.28    1:22.54  
       38.74  1:22.54                                                      
  5 Packer, Ella               9 Arena, WA            1:25.68    1:24.38  
       39.99  1:24.38                                                      
  6 Ince, Makayla              9 Arena, WA            1:27.53    1:25.89  
       40.97  1:25.89                                                      
  7 Agron, Monique             9 Victoria Park        1:28.48    1:27.73  
       40.87  1:27.73                                                      
  8 Salmon, Katie              9 Swan Hills           1:37.61    1:32.18  
       42.05  1:32.18                                                      
  9 Njirich, Mia               9 Perth City           1:32.61    1:32.88  
       44.91  1:32.88                                                      
 10 White, Charlotte           9 West Coast           1:35.82    1:33.77  
 11 Slatter, Tiala             9 Westside             1:28.57    1:35.23  
       44.41  1:35.23                                                      
 12 Townsend, Abbey            9 Central Aqu          1:36.07    1:37.79  
       46.17  1:37.79                                                      
 13 Pollard, Imogen            9 Fremantle            1:48.93    1:37.95  
       44.91  1:37.95                                                      
 14 Hargrave, Megan            9 Victoria Park        1:34.61    1:38.15  
 15 Fricke, Olivia             9 Westside             1:42.28    1:38.82  
       46.73  1:38.82                                                      
 16 Hull, Nathalie             9 Unattached           1:39.78    1:40.09  
       46.33  1:40.09                                                      
 17 McLaren, Olivia            9 West Coast           1:45.39    1:40.54  
       46.90  1:40.54                                                      
 18 Mansfield, Ashleigh        9 Kalamunda,           1:35.51    1:44.59  
       49.57  1:44.59                                                      
 19 Traeger, Ashlin            9 Rockingham,          1:42.36    1:44.74  
       49.79  1:44.74                                                      
 
Event 16  Girls 10 Year Olds 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Robinson, Lauren          10 Kalamunda,           1:13.96    1:11.05  
       34.20  1:11.05                                                      
  2 Pratt, Chalise            10 Arena, WA            1:13.94    1:12.74  
       34.70  1:12.74                                                      
  3 Broadbridge, Kara         10 Fremantle            1:12.94    1:12.99  
       35.03  1:12.99                                                      
  4 Green, Chloe              10 West Coast           1:17.68    1:13.71  
       35.14  1:13.71                                                      
  5 Bond, Emma                10 Barracudas, WA       1:16.19    1:14.87  
       35.54  1:14.87                                                      
  6 Foster, Louise            10 West Coast           1:18.76    1:17.34  
       36.68  1:17.34                                                      
  7 Hull, Abbey-Rose          10 Breakers, WA         1:18.37    1:17.68  
       37.46  1:17.68                                                      
  8 Cannon, Jamie             10 West Coast           1:18.82    1:18.28  
       37.39  1:18.28                                                      
  9 Overheu, Sarah            10 Bay View             1:21.87    1:18.78  
       37.56  1:18.78                                                      
 10 Smit, Rhiannon            10 Perth City           1:21.69    1:18.85  
       36.89  1:18.85                                                      
 11 Sillence, Scarlett        10 Unattached           1:20.57    1:19.30  
       37.64  1:19.30                                                      
 12 Van De Velde, Eliza       10 Kalamunda,           1:25.80    1:20.60  
       39.14  1:20.60                                                      
 13 Petite, Bianca            10 All Saints, WA       1:26.06    1:25.12  
       39.52  1:25.12                                                      
 14 Critchison, Gemma         10 Southside            1:26.11    1:27.67  
       41.64  1:27.67                                                      
 
Event 16  Girls 11 Year Olds 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rego, Brooke              11 Perth City           1:07.51    1:06.09  
       31.73  1:06.09                                                      
  2 Parks, Kiah               11 Breakers, WA         1:08.57    1:07.04  
       32.51  1:07.04                                                      
  3 Patterson, Joely          11 Southside            1:06.75    1:07.25  
       32.02  1:07.25                                                      
  4 Claxton, Helen            11 Arena, WA            1:12.09    1:10.96  
       33.04  1:10.96                                                      
  5 Canavate-Blankendaal, Te  11 Rockingham,          1:10.25    1:11.05  
       34.01  1:11.05                                                      
  6 Chapman, Tessa            11 Fremantle            1:14.89    1:11.39  
       34.84  1:11.39                                                      
  7 Hogan, Chloe              11 West Coast           1:11.71    1:11.74  
       34.08  1:11.74                                                      
  8 McGloin, Megan            11 Arena, WA            1:14.10    1:12.54  
       35.18  1:12.54                                                      
  9 Ho, Alexandra             11 Bay View             1:13.10    1:12.92  
       33.88  1:12.92                                                      
 10 Weekes, Kayla             11 All Saints, WA       1:17.47    1:13.46  
       33.88  1:13.46                                                      
 11 Papadopoulos, Sofia       11 Uwa Uniswim          1:15.03    1:13.80  
       34.74  1:13.80                                                      
 12 Gastevich, Lauren         11 Arena, WA            1:23.77    1:14.11  
       35.36  1:14.11                                                      
 13 Freeman, Amara            11 Southside            1:17.49    1:15.13  
       35.67  1:15.13                                                      
 14 Morgan, Holly             11 All Saints, WA       1:14.06    1:15.17  
       36.06  1:15.17                                                      
 15 Tully, Tylah              11 Southside            1:20.35    1:17.34  
       36.32  1:17.34                                                      
 16 Valentim, Tatiana         11 Arena, WA            1:19.03    1:17.84  
       37.29  1:17.84                                                      
 17 Shaw, Mia                 11 Southside            1:23.46    1:19.13  
       37.99  1:19.13                                                      
 18 Contessi, Mia             11 Aqua Attack, WA      1:21.00    1:19.29  
       37.33  1:19.29                                                      
 19 McGillivray, Adelaide     11 Fremantle            1:20.62    1:19.39  
       36.86  1:19.39                                                      
 20 Matthews, Ella            11 Barracudas, WA       1:23.17    1:19.65  
       37.53  1:19.65                                                      
 21 Maloney, Mary-Grace       11 West Coast           1:19.89    1:21.37  
       39.08  1:21.37                                                      
 22 Edwards, Rachael          11 West Coast           1:24.01    1:22.14  
       37.99  1:22.14                                                      
 23 Corbett, Karly-Emma       11 Arena, WA            1:24.06    1:22.42  
       39.55  1:22.42                                                      
 24 Algar, Jessica            11 West Coast           1:23.03    1:26.09  
       40.48  1:26.09                                                      
 
Event 17  Men 12 Year Olds 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sillence, Raife           12 Unattached           1:03.80    1:02.74  
       30.33  1:02.74                                                      
  2 Cumming, Tom              12 West Coast           1:06.78    1:03.60  
       30.50  1:03.60                                                      
  3 Bulich, Julian            12 Bay View             1:04.59    1:03.99  
       30.61  1:03.99                                                      
  4 Brinkworth, Ashton        12 Bay View             1:05.19    1:05.61  
       30.67  1:05.61                                                      
  5 Martin, Liam              12 Central Aqu          1:06.47    1:06.12  
       30.92  1:06.12                                                      
  6 Arnott, Lachlan           12 Aqua Attack, WA      1:07.77    1:06.34  
       32.21  1:06.34                                                      
  7 Galbraith, James          12 Breakers, WA         1:07.05    1:06.38  
       32.19  1:06.38                                                      
  8 Smith, Callan             12 Breakers, WA         1:05.76    1:07.14  
       31.66  1:07.14                                                      
  9 Kennedy, Reilly           12 Aquajets, WA         1:11.09    1:07.26  
       32.72  1:07.26                                                      
 10 Prentice, Stefan          12 Aqua Attack, WA      1:07.48    1:07.66  
       32.14  1:07.66                                                      
 11 Booth, Lennard            12 Fremantle            1:10.77    1:07.70  
       32.80  1:07.70                                                      
 12 Rogers, Adrian            12 Central Aqu          1:12.85    1:08.44  
       32.69  1:08.44                                                      
 13 Porter-Wilkinson, Alexan  12 West Coast           1:10.62    1:08.69  
       32.89  1:08.69                                                      
 14 Masolin, Shane            12 Arena, WA            1:10.09    1:09.76  
       32.72  1:09.76                                                      
 15 Cipriano, Michael         12 Fremantle            1:12.19    1:11.00  
       33.78  1:11.00                                                      
 16 Smith, Ben                12 Arena, WA            1:12.15    1:11.04  
       34.23  1:11.04                                                      
 17 Kyriakou, Christian       12 West Coast           1:12.42    1:11.26  
       33.56  1:11.26                                                      
 18 Schaper, Finlay           12 South Shore,         1:10.06    1:11.78  
       34.53  1:11.78                                                      
 19 Overheu, Tim              12 Bay View             1:14.46    1:12.83  
       34.06  1:12.83                                                      
 20 Bradley, Ethan            12 Southside            1:17.16    1:13.04  
       35.12  1:13.04                                                      
 21 Wilson, D'Arcy            12 Southside            1:14.96    1:13.38  
 22 Jackson, Cooper           12 Southside            1:12.96    1:14.03  
 23 Shepherd, Jett            12 Rockingham,          1:14.89    1:14.11  
       35.84  1:14.11                                                      
 24 Koczwara, Lucas           12 Tuart Hill           1:18.76    1:14.15  
       35.79  1:14.15                                                      
 25 Kang, Jarrett             12 Southside            1:16.40    1:14.23  
       35.90  1:14.23                                                      
 26 Watkins, Lochie           12 Southside            1:12.69    1:14.52  
       35.31  1:14.52                                                      
 27 Lorimer, William          12 Rockingham,          1:18.05    1:16.15  
       37.07  1:16.15                                                      
 28 Smith, Brayden            12 Arena, WA            1:17.98    1:16.25  
       35.64  1:16.25                                                      
 
Event 17  Men 13 Year Olds 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Verran, Michael           13 Kalamunda,           1:00.39      59.84  
       28.79    59.84                                                      
  2 Harlick, Samuel           13 Fremantle            1:02.62    1:01.48  
       29.08  1:01.48                                                      
  3 Wimbridge Glassford, Had  13 West Coast           1:02.35    1:01.67  
       29.71  1:01.67                                                      
  4 Robinson, William         13 Unattached           1:05.27    1:04.06  
       30.80  1:04.06                                                      
  5 Pollard, Kieren           13 Breakers, WA         1:04.15    1:05.01  
       31.24  1:05.01                                                      
  6 Hanson, Thomas            13 South Lake           1:06.37    1:05.05  
       30.89  1:05.05                                                      
  7 Downes, Lewis             13 Arena, WA            1:06.56    1:05.96  
       31.97  1:05.96                                                      
  8 Biesheuvel, Kenny         13 Southside            1:06.52    1:05.98  
       31.07  1:05.98                                                      
 
Event 17  Men 14 Year Olds 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Milligan, Alex            14 West Coast             59.91      58.02  
       27.90    58.02                                                      
  2 Bevan, Zachary            14 Rockingham,          1:00.66      59.04  
       28.54    59.04                                                      
  3 De Villiers, Tristan      14 Arena, WA            1:00.31      59.74  
       28.55    59.74                                                      
  4 Kalember, Kevin           14 South Lake           1:03.47      59.76  
       28.63    59.76                                                      
  5 Freeman, Alexander        14 West Coast             59.80    1:00.09  
       28.50  1:00.09                                                      
  6 Cipriano, Rafael          14 Fremantle            1:01.98    1:00.37  
       28.37  1:00.37                                                      
  7 Weir, Trent               14 All Saints, WA       1:03.70    1:01.91  
       29.78  1:01.91                                                      
  8 Elphick, Nicholas         14 Southside            1:04.70    1:03.31  
       30.08  1:03.31                                                      
  9 Bull, John                14 Central Aqu          1:04.55    1:03.75  
       30.15  1:03.75                                                      
 10 Standing, Gerard          14 Southside            1:03.83    1:03.96  
       30.04  1:03.96                                                      
 11 Peters, Kieran            14 Fremantle            1:05.49    1:04.07  
       30.61  1:04.07                                                      
 12 Muller, Kyle              14 Breakers, WA         1:05.40    1:04.15  
       30.19  1:04.15                                                      
 13 Hooper, Jacob             14 Southside            1:00.88    1:04.26  
       30.13  1:04.26                                                      
 14 Pennell, Thomas           14 Westside             1:02.25    1:04.83  
       29.93  1:04.83                                                      
 
Event 17  Men 15 Year Olds 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chin, Alex                15 West Coast             54.33      53.43  
       25.61    53.43                                                      
  2 Fyfe, Damian              15 Perth City             53.40      53.60  
       25.95    53.60                                                      
  3 Verhage, Braga            15 West Coast             54.57      54.32  
       26.32    54.32                                                      
  4 (V) Kendall, Jordon       15 Bunbury, WA            55.53      54.57  
       26.77    54.57                                                      
  5 Wright, Mitchell          15 West Coast             56.61      56.03  
       26.63    56.03                                                      
  6 Govers, Jackson           15 Perth City             57.06      56.51  
       27.64    56.51                                                      
  7 Gee, Cameron              15 Southside              59.38      56.71  
       26.48    56.71                                                      
  8 Swainson, Jack            15 Fremantle              57.30      56.98  
       28.12    56.98                                                      
  9 Fielding, Brett           15 Perth City             56.06      57.40  
       27.63    57.40                                                      
 10 Smith, Jake               15 Breakers, WA         1:00.78      57.76  
       27.93    57.76                                                      
 11 Mitchell, Lawrence        15 West Coast             57.96      57.99  
       27.82    57.99                                                      
 12 Wright, Solomon           15 Bay View             1:00.55      58.17  
       27.67    58.17                                                      
 13 Vandenberg, Samuel        15 All Saints, WA         58.41      58.28  
       28.17    58.28                                                      
 14 Fleming, Harry            15 Southside            1:00.21      58.37  
       28.29    58.37                                                      
 15 Harding, Matthew          15 Southside              58.96      58.53  
       27.93    58.53                                                      
 16 Wagstaff, Thomas          15 Uwa Uniswim          1:00.13      58.62  
       28.23    58.62                                                      
 17 Hoey, James               15 Bay View               57.41      58.80  
       27.76    58.80                                                      
 18 Atkin, Jack               15 Southside            1:00.28      58.87  
       27.58    58.87                                                      
 19 (V) Dubois, Jacob         15 Bunbury, WA          1:00.33      59.19  
       28.33    59.19                                                      
 20 Sadler, Oliver            15 Breakers, WA         1:01.48    1:00.09  
       29.02  1:00.09                                                      
 21 Uglow, Harrison           15 Bay View             1:00.39    1:00.28  
       28.58  1:00.28                                                      
 22 Martin, Justin            15 Arena, WA            1:03.03    1:00.72  
       28.38  1:00.72                                                      
 23 Hall, Byron               15 Uwa Uniswim          1:02.52    1:01.44  
       28.69  1:01.44                                                      
 24 Armstrong, Jake           15 Uwa Uniswim          1:02.82    1:02.58  
       29.03  1:02.58                                                      
 
Event 17  Men 16 Year Olds 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Warries, Calvin           16 Aquajets, WA           56.69      55.63  
       27.18    55.63                                                      
  2 Shaw, Matthew             16 Breakers, WA           57.46      56.44  
       26.95    56.44                                                      
  3 Baumann, Alex             16 Breakers, WA           58.10      56.60  
       27.64    56.60                                                      
  4 Staffe, Luke              16 Arena, WA              58.64      57.74  
       27.47    57.74                                                      
  5 Morisey, Justin           16 Fremantle              57.19      58.11  
       27.72    58.11                                                      
  6 Trump, Kieran             16 Perth City             56.94      58.87  
       28.17    58.87                                                      
  7 Rollo, William            16 Perth City             58.02      59.01  
       28.93    59.01                                                      
  8 Schubert, Aidan           16 Uwa Uniswim            59.61      59.40  
       28.55    59.40                                                      
  9 Anderson, Elijah          16 Westside             1:00.67      59.64  
       28.17    59.64                                                      
 10 Pardini, Liam             16 Western Sprint,      1:00.81    1:00.47  
       29.22  1:00.47                                                      
 11 Hewitt, Thurston          16 Uwa Uniswim          1:01.33    1:01.08  
       28.63  1:01.08                                                      
 
Event 17  Men 17-18 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sucipto, Tommy            17 Leisurepark            52.78      53.50  
       26.02    53.50                                                      
  1 (V) Goldsmith, Lyndon     17 Bunbury, WA            53.78      54.40  
       26.24    54.40                                                      
  2 Meinema, Matthew          17 Arena, WA              54.56      54.98  
       26.37    54.98                                                      
  3 Claxton, Robbie           17 Arena, WA              56.71      56.34  
       26.68    56.34                                                      
  5 Gangemi, Jack             17 West Coast             54.34      56.73  
       27.47    56.73                                                      
  6 De Villiers, Johan        17 South Shore,           57.56      57.85  
       28.26    57.85                                                      
  7 Bisignano, Aaron          17 West Coast           1:00.14      58.71  
       28.41    58.71                                                      
  8 Tizzone, Marco            17 Leisurepark          1:01.53    1:00.64  
       29.13  1:00.64                                                      
  8 Jackson, Jason            17 West Coast           1:01.11    1:00.64  
       29.40  1:00.64                                                      
 
Event 17  Men 19 & Over 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hoey, Patrick             20 Arena, WA              50.90      51.69  
       25.26    51.69                                                      
  2 Lindsay, Ben              19 West Coast             50.94      51.72  
       24.41    51.72                                                      
  3 Rose, Hamish              22 Perth City             50.91      52.15  
       24.90    52.15                                                      
  4 Niemann, Andries          19 Victoria Park          55.76      55.32  
       26.26    55.32                                                      
  5 Williams, Gene            19 Arena, WA              56.65      55.55  
       26.91    55.55                                                      
  6 Bailey, Paul              22 Unattached             57.33      55.76  
       26.38    55.76                                                      
  7 Moutia, Jesse             19 Western Sprint,        56.07      55.94  
       26.43    55.94                                                      
 
Event 18  Boys 8 & Under 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Loller, Riley              8 Arena, WA            1:22.61    1:24.03  
  2 Joyce, Cooper              8 Swan Hills           1:31.58    1:28.98  
       42.86  1:28.98                                                      
  3 Puccini, Tommaso           8 Perth City           1:38.41    1:40.06  
       47.03  1:40.06                                                      
  4 Kinchin, Zachary           8 West Coast           1:41.16    1:43.81  
       49.66  1:43.81                                                      
  5 Italiano, Ethan            8 Leisurepark          1:45.64    1:45.24  
       50.26  1:45.24                                                      
 
Event 18  Boys 9 Year Olds 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dearle, Jacob              9 Central Aqu          1:19.80    1:18.35  
       37.31  1:18.35                                                      
  2 Todoro, Adriano            9 Arena, WA            1:20.28    1:19.12  
       37.68  1:19.12                                                      
  3 Anderson, Max              9 West Coast           1:20.77    1:22.57  
       39.13  1:22.57                                                      
  4 Doherty, Liam              9 All Saints, WA       1:24.05    1:24.21  
       39.21  1:24.21                                                      
  5 Chong Sue, TJ              9 Uwa Uniswim          1:32.70    1:25.74  
       41.17  1:25.74                                                      
  6 Foster, Murray             9 West Coast           1:24.78    1:26.37  
       40.81  1:26.37                                                      
  7 Edwards-Smith, Joshua      9 West Coast           1:29.82    1:27.11  
       42.49  1:27.11                                                      
  8 Blatchford, Jack           9 West Coast           1:32.59    1:30.31  
       42.83  1:30.31                                                      
  9 Verran, Christopher        9 Kalamunda,           1:36.35    1:31.36  
       43.96  1:31.36                                                      
 10 Blaine, Declan             9 Arena, WA            1:39.02    1:34.29  
       44.29  1:34.29                                                      
 11 Moran, Oliver              9 Uwa Uniswim          1:34.01    1:34.89  
       42.79  1:34.89                                                      
 12 Emanuel, Charlie           9 Westside             1:43.26    1:36.09  
       44.87  1:36.09                                                      
 13 Potts, Liam                9 Uwa Uniswim          1:45.33    1:42.02  
       48.39  1:42.02                                                      
 
Event 18  Boys 10 Year Olds 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bonsall, Robert           10 Arena, WA            1:12.96    1:11.66  
       34.28  1:11.66                                                      
  2 Corbett, Kieran           10 Arena, WA            1:17.50    1:14.80  
       35.92  1:14.80                                                      
  3 Uglow, Luke               10 Bay View             1:18.66    1:18.67  
       36.90  1:18.67                                                      
  4 Wain, Keldon              10 South Shore,         1:21.92    1:19.61  
       36.40  1:19.61                                                      
  5 Page, Sandon              10 Bay View             1:18.09    1:19.82  
       37.47  1:19.82                                                      
  6 Moran, Hugh               10 Uwa Uniswim          1:22.82    1:23.06  
       37.67  1:23.06                                                      
  7 Ryan, Hamish              10 Perth City           1:24.21    1:23.15  
       38.54  1:23.15                                                      
  8 White, Thomas             10 West Coast           1:23.71    1:23.29  
       39.18  1:23.29                                                      
  9 Caddy, Ben                10 Tuart Hill           1:21.68    1:24.46  
       39.95  1:24.46                                                      
 
Event 18  Boys 11 Year Olds 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Thornton, Jay             11 Breakers, WA         1:07.63    1:06.83  
       32.69  1:06.83                                                      
  2 Dearle, Benjamin          11 Central Aqu          1:10.16    1:07.98  
       32.70  1:07.98                                                      
  3 Wilson, Jack              11 Arena, WA            1:08.71    1:08.96  
       33.42  1:08.96                                                      
  4 Faamausili Fala, Malachi  11 West Coast           1:11.01    1:09.04  
       33.60  1:09.04                                                      
  5 Todoro, Luciano           11 Arena, WA            1:12.38    1:10.85  
       33.99  1:10.85                                                      
  6 Loller, Brodie            11 Arena, WA            1:13.34    1:10.90  
       34.61  1:10.90                                                      
  7 Martin, Jason             11 Swan Hills           1:13.25    1:11.04  
       33.51  1:11.04                                                      
  8 Sriprai, Tan              11 West Coast           1:13.46    1:11.60  
       34.54  1:11.60                                                      
  9 Joyce, Lachlan            11 Swan Hills           1:15.91    1:12.25  
 10 Joyce, Rielly             11 Swan Hills           1:14.76    1:12.51  
       35.63  1:12.51                                                      
 11 Lindsay, Cooper           11 West Coast           1:13.72    1:12.83  
       34.13  1:12.83                                                      
 12 Player, Finlay            11 West Coast           1:15.03    1:13.64  
       34.71  1:13.64                                                      
 13 Burd, Matthew             11 South Lake           1:21.48    1:14.15  
       33.68  1:14.15                                                      
 14 Coyne, Kieran             11 Arena, WA            1:14.70    1:15.01  
       34.80  1:15.01                                                      
 15 Gee, Matheson             11 Southside            1:20.14    1:15.97  
       36.12  1:15.97                                                      
 16 Lim, Caleb                11 All Saints, WA       1:16.72    1:16.18  
       34.78  1:16.18                                                      
 17 Brinkworth, Cooper        11 Bay View             1:16.60    1:16.54  
       34.50  1:16.54                                                      
 18 Bird, Jack                11 Southside            1:18.78    1:17.13  
       37.45  1:17.13                                                      
 19 Nel, Matthew              11 All Saints, WA       1:15.20    1:17.68  
       36.59  1:17.68                                                      
 20 Emanuel, Lachlan          11 Westside             1:18.52    1:18.34  
       37.46  1:18.34                                                      
 21 Wright, Cameron           11 Southside            1:17.04    1:20.41  
       36.63  1:20.41                                                      
 22 Baron, James              11 Southside            1:19.32    1:20.69  
       38.41  1:20.69                                                      
 
Event 19  Girls 12 Year Olds 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McDowell, Blaire          12 Uwa Uniswim          1:27.07    1:24.47  
       40.67  1:24.47                                                      
  2 Njirich, Lexi             12 Perth City           1:28.90    1:25.35  
       40.64  1:25.35                                                      
  3 Chung, Natasha            12 Riverton             1:27.36    1:25.61  
       39.67  1:25.61                                                      
  4 Papantoniou, Jana         12 West Coast           1:29.02    1:26.03  
       41.57  1:26.03                                                      
  5 Mawhirt, Nikita           12 Perth City           1:31.13    1:28.26  
       42.33  1:28.26                                                      
  6 Van De Velde, Hannah      12 Kalamunda,           1:31.51    1:28.44  
       41.20  1:28.44                                                      
  7 Morrow, Sachi             12 Leisurepark          1:29.21    1:29.59  
       42.08  1:29.59                                                      
  8 Brogan, Niamh             12 Uwa Uniswim          1:30.79    1:30.40  
       42.63  1:30.40                                                      
  9 Byrne, Demi Lee           12 Breakers, WA         1:32.91    1:30.56  
       42.40  1:30.56                                                      
 10 Agron, Tahlia             12 Victoria Park        1:33.65    1:31.54  
       42.13  1:31.54                                                      
 11 Sorensen, Kimberley       12 Perth City           1:36.36    1:36.03  
       44.74  1:36.03                                                      
 12 Antill, Hayley            12 Swan Hills           1:34.30    1:36.50  
       45.87  1:36.50                                                      
 13 Hull, Ruby                12 Unattached           1:38.41    1:36.71  
       44.47  1:36.71                                                      
 14 Kennedy, Gloria           12 Riverton             1:42.25    1:38.20  
       46.83  1:38.20                                                      
 15 Chodorowski, Nicole       12 Lesmurdie            1:39.38    1:39.07  
       46.12  1:39.07                                                      
 16 Ryan, Alysha              12 Perth City           1:40.18    1:39.42  
       46.18  1:39.42                                                      
 17 Durrant, Sophie           12 Bay View             1:38.51    1:39.93  
       47.05  1:39.93                                                      
 18 George, Alyssa            12 Bay View             1:39.97    1:40.37  
       46.52  1:40.37                                                      
 19 Potts, Hannah             12 Uwa Uniswim          1:42.28    1:40.80  
       48.19  1:40.80                                                      
 20 Standing, Kimberley       12 Southside            1:40.32    1:42.44  
       46.87  1:42.44                                                      
 21 Kosovich, Tiana           12 Riverton             1:40.29    1:42.46  
       45.60  1:42.46                                                      
 22 Baker, Taylor             12 South Shore,         1:40.50    1:42.52  
       49.33  1:42.52                                                      
 23 Wylde, Amy                12 Newman C/Lands       1:41.58    1:43.23  
       48.04  1:43.23                                                      
 24 Spencer, Felicity         12 Rockingham,          1:44.68    1:43.35  
       48.45  1:43.35                                                      
 25 McLaren, Alex             12 West Coast           1:41.90    1:43.92  
       47.76  1:43.92                                                      
 26 Fink, Georgie             12 Rockingham,          1:44.02    1:45.10  
       50.39  1:45.10                                                      
 
Event 19  Girls 13 Year Olds 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gower, Rachel             13 Bay View             1:21.71    1:22.16  
       39.28  1:22.16                                                      
  2 Honey, Stella             13 Fremantle            1:23.62    1:24.78  
       39.85  1:24.78                                                      
  3 Cheng, Zheng Xin          13 Victoria Park        1:27.11    1:26.83  
       41.09  1:26.83                                                      
  4 Ho, Andrea                13 Bay View             1:27.14    1:27.63  
       41.19  1:27.63                                                      
  5 Sadek, Farah              13 West Coast           1:27.20    1:28.19  
       40.87  1:28.19                                                      
  6 Stowers, Tyra             13 West Coast           1:26.23    1:28.54  
       40.95  1:28.54                                                      
  7 Claxton, Jessica          13 Arena, WA            1:29.16    1:28.99  
       41.42  1:28.99                                                      
  8 Miller, Hannah            13 Kwinana              1:31.70    1:42.38  
       45.88  1:42.38                                                      
 
Event 19  Girls 14 Year Olds 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lindsay, Hadley           14 West Coast           1:15.66    1:18.05  
       37.62  1:18.05                                                      
  2 Sadek, Salwa              14 West Coast           1:19.31    1:18.61  
       37.08  1:18.61                                                      
  3 Carstens, Shelby          14 West Coast           1:20.43    1:19.41  
       38.03  1:19.41                                                      
  4 Bunning, Tayla            14 Unattached           1:20.37    1:20.63  
       37.78  1:20.63                                                      
  5 Weekes, Lucy              14 All Saints, WA       1:19.64    1:21.07  
       38.67  1:21.07                                                      
  6 Juffermans, Kirstie       14 Kalamunda,           1:26.36    1:23.56  
       39.86  1:23.56                                                      
  7 Loreggian, Savannah       14 Arena, WA            1:26.98    1:24.04  
       38.81  1:24.04                                                      
  8 Piccaluga, Alba           14 Southside            1:30.00    1:27.63  
       40.50  1:27.63                                                      
 
Event 19  Women 15 Year Olds 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Du Randt, Chante          15 Breakers, WA         1:17.42    1:18.32  
       36.75  1:18.32                                                      
  2 Antill, Jessica           15 Swan Hills           1:20.28    1:20.59  
       38.53  1:20.59                                                      
  3 Bowling, Olivia           15 Aquajets, WA         1:20.19    1:22.86  
       39.06  1:22.86                                                      
  4 Robinson, Rebecca         15 Unattached           1:22.80    1:24.40  
       39.23  1:24.40                                                      
  5 McDowell, Alandra         15 Uwa Uniswim          1:24.85    1:26.95  
       40.72  1:26.95                                                      
  6 Hooper, Taylor            15 West Coast           1:30.33    1:27.68  
       41.97  1:27.68                                                      
  7 Walters, Summer           15 Southside            1:26.56    1:29.15  
       40.96  1:29.15                                                      
  8 Etschmann, Natasha        15 Arena, WA            1:30.63    1:32.60  
       44.00  1:32.60                                                      
 
Event 19  Women 16 Year Olds 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Saxton, Jemma             16 All Saints, WA       1:15.36    1:14.50  
       35.91  1:14.50                                                      
  2 Murray, Anna              16 West Coast           1:17.76    1:18.03  
       37.11  1:18.03                                                      
  3 Chaisty, Kate             16 Southside            1:13.73    1:19.66  
       36.65  1:19.66                                                      
  4 Masterton, Danieka        16 Breakers, WA         1:19.34    1:20.68  
       38.23  1:20.68                                                      
  5 Hodgetts, Alisha          16 Bay View             1:19.66    1:24.96  
       38.77  1:24.96                                                      
  6 Stanicich, Julia          16 Central Aqu          1:26.10    1:25.44  
       39.42  1:25.44                                                      
 
Event 19  Women 17-18 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Spurr, Justine            18 South Shore,         1:15.63    1:15.00  
       35.00  1:15.00                                                      
  2 Colreavy, Montana         17 Perth City           1:16.73    1:18.38  
       37.06  1:18.38                                                      
  3 Barnett, Hannah           18 Southside            1:16.19    1:22.33  
       39.05  1:22.33                                                      
 
Event 19  Women 19 & Over 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bird, Kate                19 Perth City           1:16.22    1:13.71  
       34.93  1:13.71                                                      
  2 de Vries, Sigrid          20 Westside             1:12.07    1:14.86  
       35.16  1:14.86                                                      
  3 Halden, Laura             19 Western Sprint,      1:13.68    1:15.00  
       36.03  1:15.00                                                      
  4 Sokol, Tijana             19 South Lake           1:27.09    1:28.78  
       39.86  1:28.78                                                      
 
Event 20  Girls 8 & Under 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ranaweera, Aakashi         8 South Lake           1:56.65    1:56.72  
       54.28  1:56.72                                                      
  2 Holland, Emily             8 Southside            2:03.29    1:58.62  
       57.21  1:58.62                                                      
  3 Johnson, Sophie            8 Newman C/Lands       2:08.33    2:01.66  
       59.69  2:01.66                                                      
  4 Jose, Paris                8 Kalamunda,           2:04.00    2:02.30  
       58.25  2:02.30                                                      
  5 Price, Seren               8 Westside             2:15.95    2:16.72  
     1:06.15  2:16.72                                                      
  6 Wilson, Rosie              8 Arena, WA            2:20.18    2:20.06  
     1:05.48  2:20.06                                                      
 
Event 20  Girls 9 Year Olds 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Faamausili Fala, Adalaid   9 West Coast           1:46.44    1:43.48  
       49.47  1:43.48                                                      
  2 Packer, Ella               9 Arena, WA            1:47.58    1:46.86  
       50.91  1:46.86                                                      
  3 Thornton, Tahlia           9 Breakers, WA         1:54.14    1:48.06  
       52.18  1:48.06                                                      
  4 Fricke, Olivia             9 Westside             1:55.96    1:49.13  
       51.15  1:49.13                                                      
  5 Allen, Ottilie             9 West Coast           1:50.12    1:50.43  
       52.85  1:50.43                                                      
  6 Silas, Caitlin             9 Kwinana              1:58.09    1:50.60  
       51.86  1:50.60                                                      
  7 Agron, Monique             9 Victoria Park        1:51.31    1:52.96  
       54.18  1:52.96                                                      
  8 Cronje, Tori               9 Perth City           1:54.90    1:53.12  
       53.88  1:53.12                                                      
  9 Salmon, Katie              9 Swan Hills           1:57.48    1:55.52  
       54.77  1:55.52                                                      
 10 Hargrave, Megan            9 Victoria Park        1:57.11    2:00.47  
       57.85  2:00.47                                                      
 11 Ince, Makayla              9 Arena, WA            2:04.78    2:01.98  
       56.49  2:01.98                                                      
 12 Townsend, Abbey            9 Central Aqu          2:07.34    2:02.25  
 13 McLaren, Olivia            9 West Coast           2:08.26    2:10.33  
     1:02.85  2:10.33                                                      
 14 Traeger, Ashlin            9 Rockingham,          2:11.03    2:19.74  
     1:08.66  2:19.74                                                      
 
Event 20  Girls 10 Year Olds 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Robinson, Lauren          10 Kalamunda,           1:34.63    1:27.40  
       41.79  1:27.40                                                      
  2 Papantoniou, Talia        10 West Coast           1:35.44    1:30.52  
       43.09  1:30.52                                                      
  3 Cannon, Jamie             10 West Coast           1:42.90    1:41.31  
       48.59  1:41.31                                                      
  4 Hull, Abbey-Rose          10 Breakers, WA         1:45.98    1:42.97  
       49.45  1:42.97                                                      
  5 Bolster, Rebecca          10 Perth City           1:45.51    1:44.73  
       51.02  1:44.73                                                      
  6 Foster, Louise            10 West Coast           1:50.82    1:45.43  
       50.25  1:45.43                                                      
  7 Sillence, Scarlett        10 Unattached           1:49.97    1:47.04  
       50.90  1:47.04                                                      
  8 Kroyer, Taylor            10 All Saints, WA       1:51.00    1:48.78  
       53.09  1:48.78                                                      
  9 Monaghan, Anna            10 Fremantle            1:55.95    1:50.42  
       54.57  1:50.42                                                      
 10 Lawlor, Romi              10 West Coast           1:52.40    1:51.42  
       53.87  1:51.42                                                      
 11 Critchison, Gemma         10 Southside            1:48.11    1:53.14  
       53.58  1:53.14                                                      
 12 Bateman, Jaymi            10 Riverton             1:55.56    1:53.41  
       53.42  1:53.41                                                      
 13 McGillivray, Genavieve    10 Fremantle            1:50.69    1:53.50  
       52.89  1:53.50                                                      
 14 Lotti, Emma               10 Arena, WA            1:56.23    1:55.42  
       53.49  1:55.42                                                      
 
Event 20  Girls 11 Year Olds 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Konowalous, Anna          11 Westside             1:33.15    1:33.67  
       43.00  1:33.67                                                      
  2 Gastevich, Lauren         11 Arena, WA            1:38.87    1:34.03  
       43.85  1:34.03                                                      
  3 Rego, Brooke              11 Perth City           1:38.41    1:35.72  
       46.11  1:35.72                                                      
  4 Rosich, Lillyan           11 Arena, WA            1:36.19    1:37.43  
       46.94  1:37.43                                                      
  5 Ford, Erin                11 Southside            1:36.07    1:37.66  
       47.11  1:37.66                                                      
  6 Hogan, Chloe              11 West Coast           1:38.40    1:38.67  
       45.67  1:38.67                                                      
  7 McGillivray, Adelaide     11 Fremantle            1:39.87    1:40.03  
       46.33  1:40.03                                                      
  8 McGloin, Megan            11 Arena, WA            1:45.55    1:40.58  
       47.52  1:40.58                                                      
  9 Matthews, Ella            11 Barracudas, WA       1:46.95    1:40.86  
       46.77  1:40.86                                                      
 10 Corbett, Karly-Emma       11 Arena, WA            1:43.93    1:43.90  
       49.92  1:43.90                                                      
 11 Manning, Eleanor          11 Arena, WA            1:46.60    1:44.50  
       49.56  1:44.50                                                      
 12 Shaw, Mia                 11 Southside            1:46.53    1:45.54  
       50.47  1:45.54                                                      
 13 Contessi, Mia             11 Aqua Attack, WA      1:46.87    1:46.81  
       51.64  1:46.81                                                      
 14 Edwards, Rachael          11 West Coast           1:42.78    1:47.14  
       50.06  1:47.14                                                      
 15 Tully, Tylah              11 Southside            1:48.64    1:48.79  
       50.94  1:48.79                                                      
 16 England, Xanthe           11 West Coast           1:50.55    1:49.07  
       52.45  1:49.07                                                      
 17 Valentim, Tatiana         11 Arena, WA            1:46.81    1:49.65  
       51.31  1:49.65                                                      
 
Event 21  Men 12 Year Olds 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cumming, Tom              12 West Coast             34.24      33.92  
  2 Smith, Callan             12 Breakers, WA           33.59      34.53  
  3 Smith, Ben                12 Arena, WA              34.55      34.99  
  4 Brinkworth, Ashton        12 Bay View               35.67      35.71  
  5 Arnott, Lachlan           12 Aqua Attack, WA        35.72      35.77  
  6 Bertelli, Thomas          12 Uwa Uniswim            36.55      35.99  
  7 Masolin, Shane            12 Arena, WA              36.63      36.25  
  8 Bulich, Julian            12 Bay View               37.01      36.85  
  9 Martin, Liam              12 Central Aqu            37.10      37.46  
 10 Prentice, Stefan          12 Aqua Attack, WA        37.57      37.72  
 11 Rogers, Adrian            12 Central Aqu            37.23      37.73  
 12 Overheu, Tim              12 Bay View               38.34      38.51  
 13 Schaper, Finlay           12 South Shore,           37.57      38.84  
 14 Gilmour, Jack             12 Southside              37.83      39.00  
 15 Rowse, Avon               12 Leisurepark            39.14      39.30  
 16 Bradley, Ethan            12 Southside              40.54      39.74  
 17 Pearson, Alexander        12 Southside              41.33      40.37  
 18 Galbraith, James          12 Breakers, WA           39.08      40.61  
 19 Porter-Wilkinson, Alexan  12 West Coast             41.01      40.62  
 20 Lorimer, William          12 Rockingham,            41.24      40.64  
 21 Shepherd, Jett            12 Rockingham,            42.26      41.10  
 22 Cain, Dominic             12 Southside              40.23      41.23  
 23 Watkins, Lochie           12 Southside              40.94      41.97  
 24 Jackson, Cooper           12 Southside              39.67      42.11  
 25 Smith, Jacob              12 Arena, WA              43.56      42.68  
 26 Koczwara, Lucas           12 Tuart Hill             41.61      42.72  
 27 Kang, Jarrett             12 Southside              42.79      42.86  
 
Event 21  Men 13 Year Olds 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Johansen, Bryce           13 Leisurepark            33.67      32.49  
  2 Lotti, Dylan              13 Arena, WA              34.06      33.63  
  3 England, Callan           13 West Coast             34.20      34.02  
  4 Djaffarsah, Jason         13 Thornlie               35.15      34.88  
  5 Vafeas, Benjamin          13 Arena, WA              34.07      35.07  
  6 Harlick, Samuel           13 Fremantle              35.69      36.07  
  7 Biesheuvel, Kenny         13 Southside              36.16      36.34  
  8 Mansfield, Blake          13 Kalamunda,             36.73      36.35  
  9 Wade, Asger               13 West Coast             37.12      36.51  
 10 Armstrong, Matthew        13 Uwa Uniswim            36.53      36.78  
 11 Bull, James               13 Central Aqu            36.39      36.88  
 
Event 21  Men 14 Year Olds 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 De Villiers, Tristan      14 Arena, WA              31.20      30.25  
  2 Morgan, Nicholas          14 Armadale K/Scott       31.34      31.97  
  2 Muller, Kyle              14 Breakers, WA           32.09      31.97  
  4 Thomas, Morgan            14 Uwa Uniswim            33.74      33.26  
  5 Standing, Gerard          14 Southside              35.51      33.27  
  6 Morisey, Kristian         14 Fremantle              33.92      33.62  
  7 Elphick, Nicholas         14 Southside              33.19      33.69  
  8 Bull, John                14 Central Aqu            35.48      34.35  
  9 Dans, Cullen              14 South Shore,           35.21      34.60  
 
Event 21  Men 15 Year Olds 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Fyfe, Damian              15 Perth City             29.16      28.43  
  2 Chin, Alex                15 West Coast             29.05      29.16  
  3 Hansford, James           15 All Saints, WA         30.48      29.38  
  4 Wright, Mitchell          15 West Coast             30.29      30.19  
  5 Mitchell, Lawrence        15 West Coast             30.29      30.51  
  6 Govers, Jackson           15 Perth City             30.18      30.63  
  7 Isbister, Joshua          15 Arena, WA              31.71      30.83  
  8 Gee, Cameron              15 Southside              31.67      31.37  
  9 (V) Dubois, Jacob         15 Bunbury, WA            31.40      31.41  
 10 Hoey, James               15 Bay View               31.04      31.61  
 11 Martin, Justin            15 Arena, WA              31.29      31.68  
 12 Fleming, Harry            15 Southside              34.09      32.90  
 13 Uglow, Harrison           15 Bay View               33.64      33.45  
 
Event 21  Men 16 Year Olds 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Staffe, Luke              16 Arena, WA              28.16      29.07  
  2 Baumann, Alex             16 Breakers, WA           30.63      30.30  
  3 Anderson, Elijah          16 Westside               30.92      30.99  
  4 Morisey, Justin           16 Fremantle              31.42      31.05  
  5 Shaw, Matthew             16 Breakers, WA           30.81      31.09  
  6 Hewitt, Thurston          16 Uwa Uniswim            33.59      34.09  
 
Event 21  Men 17-18 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Meinema, Matthew          17 Arena, WA              27.88      28.10  
  1 (V) Goldsmith, Lyndon     17 Bunbury, WA            28.41      28.91  
  2 De Villiers, Johan        17 South Shore,           31.14      31.42  
  3 Bisignano, Aaron          17 West Coast             31.50      31.58  
  5 Gangemi, Jack             17 West Coast             30.82      32.08  
  6 Claxton, Robbie           17 Arena, WA              32.28      33.18  
 
Event 21  Men 19 & Over 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Le Couilliard, Simon      25 Perth City             31.66      28.21  
  2 Pennycuick, Ross          27 Bay View               29.30      28.82  
  3 Banister, Jack            19 South Shore,           30.33      30.20  
 
Event 22  Boys 8 & Under 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Loller, Riley              8 Arena, WA              45.60      46.19  
  2 Joyce, Cooper              8 Swan Hills             50.03      49.61  
  3 Puccini, Tommaso           8 Perth City             48.08      50.77  
  4 Watson, James              8 Newman C/Lands         50.69      51.44  
  5 Italiano, Ethan            8 Leisurepark            50.40      52.20  
  6 Kinchin, Zachary           8 West Coast             52.11      54.70  
  7 Pizzirani, Liam            8 Southside              54.99      55.78  
  8 Petite, Luke               8 All Saints, WA         52.37      56.12  
 
Event 22  Boys 9 Year Olds 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Todoro, Adriano            9 Arena, WA              40.46      41.96  
  2 Dearle, Jacob              9 Central Aqu            40.92      43.45  
  3 Chong Sue, TJ              9 Uwa Uniswim            41.73      43.84  
  4 Anderson, Max              9 West Coast             43.91      44.56  
  5 Edwards-Smith, Joshua      9 West Coast             47.70      45.91  
  6 Wiggett, Will              9 Tuart Hill             48.62      46.81  
  7 Lovegrove, Reilly          9 Kalamunda,             46.54      48.08  
  8 Moran, Oliver              9 Uwa Uniswim            46.65      48.43  
  9 Emanuel, Charlie           9 Westside               49.10      49.10  
 10 Foster, Murray             9 West Coast             48.89      49.12  
 11 Fry, Harrison              9 West Coast             51.97      50.62  
 12 Verley, Ryan               9 West Coast             52.38      51.07  
 13 Potts, Liam                9 Uwa Uniswim            53.54      51.14  
 14 Blatchford, Jack           9 West Coast             48.45      51.56  
 15 Verran, Christopher        9 Kalamunda,             51.34      51.66  
 16 Blaine, Declan             9 Arena, WA              48.78      51.87  
 17 Hunter, Christopher        9 Southside              50.86      52.40  
 
Event 22  Boys 10 Year Olds 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bonsall, Robert           10 Arena, WA              37.88      37.93  
  2 Corbett, Kieran           10 Arena, WA              39.70      39.51  
  3 Moran, Hugh               10 Uwa Uniswim            41.76      40.93  
  4 Long, Angus               10 Westside               41.90      42.02  
  5 Wain, Keldon              10 South Shore,           42.44      42.32  
  6 Devapriya, Radhishana     10 All Saints, WA         42.40      42.58  
  7 Uglow, Luke               10 Bay View               40.39      43.12  
  8 White, Thomas             10 West Coast             41.45      43.99  
  9 Pendal, Joshua            10 Kalamunda,             45.30      44.47  
 10 Marissen, Thomas          10 Tuart Hill             42.60      44.59  
 11 Leach, Cameron            10 Barracudas, WA         44.32      44.69  
 12 Rachetti, Leonardo        10 Perth City             47.19      45.95  
 13 Waterman, Ben             10 Newman C/Lands         47.32      47.37  
 
Event 22  Boys 11 Year Olds 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Thornton, Jay             11 Breakers, WA           34.46      34.86  
  2 Wilson, Jack              11 Arena, WA              37.42      36.73  
  3 Burd, Matthew             11 South Lake             36.03      36.76  
  4 Faamausili Fala, Malachi  11 West Coast             37.98      37.58  
  5 Martin, Jason             11 Swan Hills             37.39      37.77  
  6 Gee, Matheson             11 Southside              38.34      38.42  
  7 Dearle, Benjamin          11 Central Aqu            38.21      38.45  
  8 Coyne, Kieran             11 Arena, WA              38.16      38.79  
  9 Player, Finlay            11 West Coast             38.60      38.93  
 10 Lim, Caleb                11 All Saints, WA         39.28      39.39  
 11 Todoro, Luciano           11 Arena, WA              41.10      39.50  
 12 Penny, Jack               11 Arena, WA              41.15      40.22  
 13 Joyce, Lachlan            11 Swan Hills             42.02      40.86  
 14 Joyce, Rielly             11 Swan Hills             41.37      40.89  
 15 Sriprai, Tan              11 West Coast             40.72      40.99  
 16 Loller, Brodie            11 Arena, WA              38.82      41.05  
 17 Nel, Matthew              11 All Saints, WA         40.68      41.31  
 18 Huynh, Jayden             11 Aquajets, WA           42.23      41.56  
 19 Wright, Cameron           11 Southside              41.16      41.61  
 20 Ranaweera, Haritha        11 South Lake             40.92      42.40  
 21 Brinkworth, Cooper        11 Bay View               42.24      42.96  
 22 Emanuel, Lachlan          11 Westside               41.25      43.09  
 23 Salmon, Oliver            11 Swan Hills             44.22      44.47  
 24 Paterson, Jasper          11 Newman C/Lands         41.91      44.67  
 25 Richards, Luke            11 Arena, WA              46.09      44.78  
 26 Morisey, Joshua           11 Fremantle              43.48      45.00  
 27 Bartle, Ayden             11 Arena, WA              45.68      45.14  
 28 Anderson, Jamie           11 Arena, WA              45.18      45.48  
 29 Mansfield, Chase          11 Kalamunda,             43.45      45.78  
 30 Welsh, Marcus             11 Southside              46.87      45.83  
 31 Brbich, Luke              11 South Shore,           44.80      46.45  
 32 Baron, James              11 Southside              45.87      48.25  
 33 Doody, Ryan               11 South Shore,           43.48      48.75  
 34 Downes, Jayden            11 Arena, WA              45.08      49.27  
 
Event 23  Men 99 & Under 50 LC Meter Freestyle Multi-Class
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Liam 989           18 Swan Hills             30.86      32.01  
  2 Jackson, Colin 14         16 West Coast             48.30      46.41  
  3 Kimberley, Samuel 666     14 Rockingham,          1:00.82      58.74  
 
Event 24  Women 99 & Under 50 LC Meter Freestyle Multi-Class
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Saggers, Megan 666        17 Superfins              56.48      58.74  
 
Event 25  Girls 11 Year Olds 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Canavate-Blankendaal, Te  11 Rockingham,         11:11.09   11:07.51  
       34.58  1:16.28  1:59.52  2:41.14  3:24.14  4:06.60  4:50.63  5:32.24
     6:15.42  6:58.59  7:42.21  8:24.44  9:06.89  9:48.48 10:31.02 11:07.51
  2 Vafeas, Annika            11 Arena, WA           11:12.56   11:08.70  
              1:20.21  2:03.26  2:45.65  3:28.25  4:10.90  4:53.84  5:36.09
     6:18.85  7:01.09  7:43.72  8:25.17  9:07.30  9:49.08 10:30.21 11:08.70
  3 Rosich, Lillyan           11 Arena, WA           11:25.00   11:15.28  
       38.46  1:21.74  2:03.72  2:46.27  3:28.41  4:11.07  4:53.74  5:36.55
     6:19.16  7:02.31  7:45.19  8:27.89  9:10.40  9:53.52 10:35.07 11:15.28
  4 Chapman, Tessa            11 Fremantle           11:32.96   11:30.12  
       37.43  1:21.40  2:05.87  2:49.99  3:34.67  4:19.10           5:48.19
     6:31.90  7:15.73  7:59.13  8:43.15  9:27.76 10:09.11 10:51.59 11:30.12
  5 Campbell, Hayley          11 Kalamunda,          11:52.78   11:31.26  
       37.74  1:20.59  2:04.10  2:47.82  3:31.24  4:14.92  4:59.78  5:44.02
     6:27.83  7:11.53  7:56.90  8:39.91  9:24.47 10:07.70 10:49.59 11:31.26
 
Event 25  Girls 12 Year Olds 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Coten, Claire             12 South Shore,        10:15.36   10:12.43  
       33.40  1:11.33  1:49.88  2:28.92  3:07.50  3:46.25  4:24.68  5:03.85
     5:42.97  6:21.69  7:01.04  7:39.92  8:19.24  8:58.24  9:36.32 10:12.43
  2 Cawood, Lily              12 Swan Hills          10:51.05   10:49.16  
       38.01  1:20.45  2:02.55  2:45.50  3:27.05  4:08.67  4:49.97  5:31.14
     6:12.06  6:52.99  7:33.88  8:14.52  8:53.75  9:33.66 10:12.37 10:49.16
  3 McKenna, Marnie           12 South Lake          11:38.00   11:12.64  
       38.75  1:21.55  2:04.16  2:46.65  3:28.89  4:11.39  4:54.38  5:37.44
     6:21.28  7:04.07  7:47.16  8:29.52  9:11.95  9:54.10 10:35.18 11:12.64
  4 Papantoniou, Jana         12 West Coast          11:28.08   11:14.64  
       37.71  1:20.15  2:03.80  2:46.54  3:29.69  4:12.60  4:56.79  5:40.46
     6:23.73  7:06.04  7:49.10  8:30.25  9:11.81  9:54.37 10:35.42 11:14.64
  5 Miles, Jessica            12 Leisurepark         12:06.18   11:45.31  
       37.69  1:21.70  2:06.04  2:50.55  3:35.19  4:19.97  5:05.28  5:50.28
     6:35.38  7:20.44  8:05.55  8:50.66  9:34.61 10:19.43 11:03.79 11:45.31
 
Event 25  Girls 13 Year Olds 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cook, Tamsin              13 Perth City           9:06.17    9:15.21  
       31.85  1:07.08  1:43.10  2:18.41  2:53.95  3:29.29  4:04.20  4:39.29
     5:13.48  5:48.49  6:23.68  6:58.91  7:33.97  8:08.71  8:42.07  9:15.21
  2 White, Maggie             13 West Coast          10:16.50    9:53.18  
       32.00  1:09.06  1:47.17  2:25.27  3:03.08  3:41.03  4:18.97  4:56.88
     5:34.53  6:12.49  6:50.62  7:28.22  8:04.96  8:42.31  9:18.24  9:53.18
  3 Ho, Andrea                13 Bay View            10:06.10   10:03.26  
       33.25  1:10.83  1:49.76  2:28.08  3:06.96  3:45.56  4:24.13  5:02.53
     5:41.08  6:19.12  6:57.63  7:35.38  8:13.34  8:50.39  9:27.62 10:03.26
  4 Truscott, Chloe           13 Perth City          10:00.05   10:07.03  
       34.82  1:13.36  1:52.24  2:30.49  3:09.41  3:47.98  4:27.01  5:05.61
     5:43.85  6:21.65  6:59.84  7:37.80  8:15.60  8:52.88  9:30.32 10:07.03
  5 Welsh, Georgia            13 Southside           10:01.54   10:09.30  
       32.16  1:09.73  1:46.98  2:25.26  3:03.18  3:42.58  4:21.28  5:00.66
     5:38.71  6:18.19  6:56.44  7:35.72  8:14.28  8:53.29  9:31.25 10:09.30
  6 Parks, Teagan             13 Breakers, WA        10:38.36   10:11.03  
       35.49  1:14.43  1:54.65  2:33.52  3:13.39  3:52.63  4:30.64  5:08.45
     5:49.07  6:27.08  7:06.17  7:43.46  8:21.84  8:59.35  9:35.80 10:11.03
  7 Kestel, Elizabeth         13 Fremantle           11:02.84   11:05.64  
       34.48  1:15.72  1:58.04  2:40.81  3:23.39  4:06.94  4:49.99  5:33.37
     6:15.95  6:59.23  7:41.99  8:24.77  9:06.83  9:48.19 10:28.16 11:05.64
  8 Maloney, Claire           13 West Coast          11:25.11   11:21.42  
       37.02  1:18.89  2:02.49  2:45.83  3:29.27  4:12.54  4:56.80  5:40.87
     6:24.70  7:07.90  7:50.85  8:33.75  9:16.99  9:59.22 10:41.22 11:21.42
 
Event 25  Girls 14 Year Olds 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hull, Grace               14 Breakers, WA         9:08.37    9:03.12  
       30.74  1:04.52  1:38.96  2:13.33  2:48.41  3:22.89  3:57.48  4:31.87
     5:05.49  5:39.52  6:13.61  6:47.58  7:21.47  7:55.76  8:30.20  9:03.12
  2 Carstens, Shelby          14 West Coast           9:40.32    9:42.81  
       33.19  1:10.05  1:47.15  2:24.05  3:00.98  3:37.91  4:15.28  4:52.10
     5:29.12  6:05.57  6:42.22  7:18.81  7:55.33  8:31.49  9:07.82  9:42.81
  3 Campbell, Taylor          14 Swan Hills          10:08.85   10:08.53  
       33.98  1:11.74  1:50.00  2:28.26  3:07.01  3:46.04           5:03.17
     5:42.02  6:20.35  6:59.03  7:37.36  8:15.59  8:54.62  9:32.37 10:08.53
  4 Studniczky, Lauren        14 Fremantle           10:21.30   10:12.01  
       32.69  1:10.16  1:48.42  2:27.29  3:05.78  3:44.59  4:23.69  5:03.13
     5:41.86  6:21.26  7:00.25  7:39.46  8:18.35  8:57.18  9:35.20 10:12.01
  5 Gwynne, Chloe             14 Rockingham,         10:38.01   10:21.98  
       34.62  1:12.71  1:52.02  2:31.43  3:11.41  3:50.67  4:29.98  5:08.52
     5:48.19  6:27.53  7:06.68  7:45.65  8:24.52  9:03.81  9:43.45 10:21.98
  6 Hewitt, Louise            14 Uwa Uniswim         10:12.78   10:25.59  
       33.62  1:11.92  1:50.92  2:30.31  3:10.00  3:49.82  4:29.70  5:09.33
     5:49.28  6:28.91  7:08.77  7:48.34  8:28.08  9:07.46  9:46.93 10:25.59
  7 Reynolds, Constance       14 Uwa Uniswim         10:41.45   10:37.92  
       35.97  1:15.29  1:55.65  2:35.28  3:14.94  3:53.43  4:32.59  5:11.97
     5:51.88  6:32.35  7:13.22  7:53.65  8:34.26  9:15.35  9:56.97 10:37.92
  8 Zappacosta, Tiana         14 Victoria Park       10:43.19   10:41.25  
       35.81  1:16.02  1:56.61  2:37.61  3:18.14  3:58.75  4:38.85  5:20.70
     6:01.03  6:42.64  7:23.62  8:04.56  8:45.37  9:25.79 10:05.29 10:41.25
  9 Hall, Lauren              14 Southside           10:52.29   10:41.40  
       35.70  1:15.44  1:56.52  2:37.49  3:18.91  3:59.11  4:39.93  5:20.72
     6:01.38  6:42.33  7:23.17  8:03.97  8:44.22  9:24.67 10:04.39 10:41.40
 
Event 25  Women 15 Year Olds 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Downing, Sacha            15 Uwa Uniswim          9:17.14    9:14.38  
       32.25  1:07.07  1:42.35  2:17.68  2:52.83  3:28.08  4:03.02  4:38.07
     5:12.98  5:47.92  6:23.14  6:58.22  7:32.99  8:07.84  8:41.81  9:14.38
  2 Russell, Bianca           15 Rockingham,          9:36.87    9:22.23  
       32.36  1:07.68  1:43.18  2:18.55  2:53.70  3:29.35  4:04.78  4:40.51
     5:15.92  5:51.65  6:27.20  7:02.82  7:38.34  8:13.83  8:48.97  9:22.23
  3 Sagar, Elly               15 Arena, WA            9:30.78    9:37.12  
              1:06.33  1:41.82  2:17.67  2:53.01  3:29.28  4:04.93  4:41.12
     5:17.49  5:54.10  6:31.03  7:08.32  7:45.51  8:23.05  9:00.27  9:37.12
  4 Robinson, Rebecca         15 Unattached          10:00.26    9:48.65  
       33.69  1:10.04  1:47.16  2:24.06  3:01.02  3:37.79  4:15.09  4:51.91
     5:29.16  6:06.30  6:44.10  7:21.56  7:58.80  8:36.40  9:13.27  9:48.65
  5 McDowell, Alandra         15 Uwa Uniswim         10:01.19    9:54.94  
       33.95  1:10.70  1:47.82  2:25.64  3:02.94  3:40.98  4:18.03  4:56.11
     5:33.28  6:10.85  6:47.90  7:25.57           8:40.80  9:18.11  9:54.94
  6 Marshall, Georgia         15 Swan Hills          10:18.02   10:12.44  
       35.20  1:14.29  1:53.75  2:33.55  3:12.89  3:52.33  4:31.79  5:11.47
     5:50.16  6:29.55  7:08.14  7:46.18  8:24.17  9:01.37  9:38.18 10:12.44
  7 Hooper, Taylor            15 West Coast          10:31.85   10:17.46  
       36.95  1:16.19  1:55.95  2:35.25  3:14.77  3:54.05  4:33.44  5:12.28
     5:50.59  6:29.10  7:07.52  7:45.87  8:24.05  9:02.91  9:39.86 10:17.46
 
Event 25  Women 16 Year Olds 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Shepherd, Caitlin         16 Westside             9:19.47    9:21.24  
       31.50  1:05.96  1:40.71  2:15.90  2:51.15  3:26.58  4:01.93  4:37.63
     5:13.07  5:49.36  6:25.17  7:01.50  7:37.47  8:13.33  8:48.43  9:21.24
  2 Murray, Anna              16 West Coast           9:23.61    9:22.15  
       32.46  1:07.47  1:42.77  2:17.95  2:53.53  3:28.91  4:04.29  4:39.86
     5:15.06  5:50.62  6:26.31  7:01.89  7:37.55  8:13.00  8:48.21  9:22.15
  3 (V) Hall, Carly           16 Mandurah, WA         9:49.65    9:58.56  
       32.41  1:08.36  1:45.74  2:22.48  3:00.10  3:36.90           4:52.48
     5:31.09  6:09.53  6:48.10  7:26.36  8:05.42  8:43.75  9:58.56         
  3 Rasmusen, Kelly           16 South Shore,        10:08.52   10:06.12  
       34.21  1:11.53  1:49.73  2:28.21  3:06.36  3:45.48  4:24.33  5:02.66
     5:41.01  6:19.65  6:58.04  7:36.48  8:14.21  8:52.21  9:30.05 10:06.12
 
Event 25  Women 17-18 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Spurr, Justine            18 South Shore,         9:15.55    9:14.76  
       30.23  1:03.66  1:38.23  2:13.24  2:48.20  3:23.46  3:59.04  4:34.70
     5:10.28  5:45.65  6:21.23  6:56.33  7:31.63  8:06.99  8:41.80  9:14.76
  2 Bellis, Elizabeth         18 Southside           10:00.64    9:50.73  
       33.01  1:09.59  1:46.54  2:23.51  3:00.58  3:37.25  4:14.49  4:51.71
     5:29.14  6:06.60  6:43.97  7:21.83  7:59.01  8:37.17  9:14.51  9:50.73
 
Event 25  Women 19 & Over 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cooper, Rachael           23 Kalamunda,           9:56.99   10:11.46  
       34.32  1:10.96  1:48.49  2:26.43  3:04.58  3:43.12  4:22.01  5:01.09
     5:39.98  6:18.73  6:57.71  7:36.94  8:16.14  8:55.06  9:33.34 10:11.46
 
Event 26  Boys 13 & Under 200 LC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 West Coast, WA  'A'                               2:10.40    2:13.42  
       34.41  1:12.80  1:42.83  2:13.42                                    
  2 Fremantle Port, WA  'A'                           2:22.31    2:17.96  
       36.48  1:16.47  1:47.87  2:17.96                                    
  3 Breakers, WA  'A'                                 2:15.79    2:18.28  
       34.44  1:15.66  1:47.51  2:18.28                                    
  4 Bay View Saints  'A'                              2:36.85    2:21.05  
       37.88  1:20.44  1:52.98  2:21.05                                    
  5 Central Aquatic, WA  'A'                          2:26.86    2:23.45  
       38.06  1:16.81  1:52.03  2:23.45                                    
  6 Southside Wesley, WA  'A'                         2:26.42    2:28.25  
       37.92  1:23.56  1:57.19  2:28.25                                    
  7 Southside Wesley, WA  'B'                         2:35.69    2:34.76  
       39.65           2:00.11  2:34.76                                    
  8 Tuart Hill  'A'                                   2:40.77    2:46.26  
       43.50  1:27.90  2:08.71  2:46.26                                    
  9 Uwa Uniswim Swimming Club Inc.  'B'               2:44.60    2:49.36  
       43.11  1:30.33  2:12.07  2:49.36                                    
 10 South Shore, WA  'A'                              2:37.00    2:50.11  
       38.89  1:28.92  2:15.73  2:50.11                                    
 11 Westside  'A'                                     3:00.85    2:50.33  
       47.94  1:36.90  2:17.71  2:50.33                                    
 -- Uwa Uniswim Swimming Club Inc.  'A'               2:34.70         DQ  
       37.62  1:18.11  1:51.49       DQ                                    
 
Event 27  Girls 13 & Under 200 LC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bay View Saints  'A'                              2:16.81    2:08.74  
       31.40           1:39.80  2:08.74                                    
  2 Perth City Swimming Club  'A'                     2:13.49    2:13.43  
                       1:42.12  2:13.43                                    
  3 West Coast, WA  'A'                               2:15.10    2:13.78  
       35.39           1:44.48  2:13.78                                    
  4 Southside Wesley, WA  'A'                         2:15.14    2:14.85  
       34.66  1:27.15  1:45.07  2:14.85                                    
  5 Fremantle Port, WA  'A'                           2:20.05    2:20.94  
       35.70           1:50.38  2:20.94                                    
  6 Perth City Swimming Club  'B'                     2:25.63    2:21.33  
                       1:50.73  2:21.33                                    
  7 Uwa Uniswim Swimming Club Inc.  'A'               2:26.85    2:23.97  
       40.06  1:19.22  1:54.52  2:23.97                                    
  8 Bay View Saints  'B'                              4:04.00    2:25.99  
       36.93  1:21.02  1:55.24  2:25.99                                    
  9 Southside Wesley, WA  'B'                         2:25.09    2:28.48  
       36.20  1:20.19  2:28.48                                             
 10 Breakers, WA  'A'                                 2:32.42    2:30.84  
       39.60  1:20.82  1:55.54  2:30.84                                    
 11 Uwa Uniswim Swimming Club Inc.  'B'               2:38.94    2:42.51  
       43.66  1:25.01  2:02.14  2:42.51                                    
 12 Westside  'A'                                     2:49.92    2:51.29  
       47.99  1:28.75  2:12.80  2:51.29                                    
 
Event 28  Men 11 Year Olds 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wilson, Jack              11 Arena, WA           10:04.45    9:59.20  
       34.58  1:12.95  1:51.08  2:29.66  3:07.87  3:46.07  4:24.30  5:02.04
     5:39.51  6:17.57  6:54.79  7:32.01  8:08.85  8:46.38  9:23.20  9:59.20
  2 Todoro, Luciano           11 Arena, WA           11:31.99   11:07.19  
       36.33  1:17.99  2:00.97  2:43.02  3:25.62  4:08.08  4:50.65  5:32.59
     6:15.35  6:56.87  7:39.30  8:21.29  9:03.79  9:46.02 10:26.89 11:07.19
  3 Ranaweera, Haritha        11 South Lake          12:37.65   12:55.44  
       40.25  1:26.67  2:14.93  3:03.03  3:52.82  4:42.89  5:33.02  6:23.78
     7:13.58  8:02.84  8:54.08  9:43.96 10:32.54 11:21.84 12:10.08 12:55.44
 
Event 28  Men 12 Year Olds 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sillence, Raife           12 Unattached           9:37.29    9:26.82  
       31.17  1:05.90  1:41.86  2:17.54  2:54.02  3:30.32  4:06.53  4:42.79
     5:18.90  5:55.08  6:31.30  7:07.32  7:43.54  8:18.97  8:54.12  9:26.82
  2 Galbraith, James          12 Breakers, WA        10:19.10   10:04.19  
       33.52  1:10.55  1:48.60  2:27.29  3:05.97  3:44.34  4:23.38  5:01.56
     5:39.91  6:18.24  6:56.54  7:34.78  8:13.79  8:51.24  9:28.28 10:04.19
  3 Corrie, Tom               12 Fremantle           10:43.83   10:50.87  
              1:19.17           2:43.05  3:25.66  4:07.65           5:30.98
     6:12.31  6:53.53  7:34.13  8:14.98           9:34.77 10:13.41 10:50.87
  4 Cipriano, Michael         12 Fremantle           11:57.82   11:34.95  
       38.40  1:21.35  2:04.97  2:48.81  3:33.73  4:18.77  5:03.60  5:48.72
     6:33.05  7:16.99  8:01.17  8:45.73  9:28.97 10:13.24 10:54.61 11:34.95
  5 Booth, Lennard            12 Fremantle           11:28.79   11:35.73  
       37.25  1:20.71  2:05.19  2:50.54  3:35.28  4:20.35  5:05.90  5:51.66
     6:36.56  7:21.32  8:05.55  8:49.48  9:32.42 10:15.47 10:57.52 11:35.73
 
Event 28  Men 13 Year Olds 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wimbridge Glassford, Had  13 West Coast           9:47.62    9:27.32  
       31.37  1:06.41  1:42.23  2:18.10  2:54.18  3:30.57  4:06.95  4:43.48
     5:19.50  5:55.80  6:32.12  7:08.33  7:44.11  8:19.80  8:54.86  9:27.32
  2 Verran, Michael           13 Kalamunda,          10:02.17    9:46.21  
       30.92  1:06.32  1:42.67  2:19.28  2:56.20  3:32.84  4:10.50  4:48.10
     5:25.50  6:02.75  6:40.64  7:18.43  7:55.94  8:32.90  9:09.37  9:46.21
  3 Downes, Lewis             13 Arena, WA            9:57.98    9:54.63  
       33.51  1:10.18  1:47.98  2:25.74  3:03.94  3:41.56  4:19.44  4:57.48
     5:36.05  6:14.12  6:52.43  7:29.23  8:06.59  8:43.21  9:19.94  9:54.63
  4 Rollo, Nicholas           13 Perth City          10:23.61   10:29.30  
       35.48  1:14.81  1:54.60  2:35.00  3:15.33  3:54.85  4:35.62  5:15.59
     5:55.19  6:34.82  7:14.06  7:53.54  8:33.59  9:12.95  9:51.11 10:29.30
 
Event 28  Men 14 Year Olds 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jacobs, Daniel            14 Kalamunda,           9:31.80    9:23.19  
       30.34  1:04.65  1:39.89  2:15.30  2:50.69  3:26.29  4:01.91  4:37.77
     5:13.24  5:49.10  6:25.32  7:01.22  7:37.36  8:13.36  8:48.86  9:23.19
  2 White, George             14 Uwa Uniswim         10:38.20   10:39.81  
       35.52  1:15.17  1:55.38  2:35.50  3:16.32  3:56.56  4:36.72  5:16.80
     5:58.69  6:39.18  7:20.10  8:01.16  8:41.80  9:22.58 10:02.30 10:39.81
  3 Brandis, Tanna            14 Leisurepark         10:40.50   11:00.67  
       33.76  1:12.34  1:53.11  2:34.69  3:16.21  3:58.32  4:40.65  5:23.19
     6:06.19  6:48.73  7:30.80  8:13.73  8:56.06  9:38.21 10:20.50 11:00.67
 
Event 28  Men 15 Year Olds 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Harding, Matthew          15 Southside            9:14.34    9:06.20  
       29.05  1:02.21  1:36.17  2:11.37  2:45.71  3:20.62  3:54.32  4:29.46
     5:04.15  5:39.77  6:15.14  6:50.30  7:25.27  8:00.71  8:34.29  9:06.20
  2 Wimbridge Glassford, Den  15 Uwa Uniswim         10:35.51   10:09.22  
       33.25  1:10.27  1:48.09  2:26.42  3:04.68  3:43.07  4:21.59  5:00.35
     5:39.13  6:18.23  6:57.00  7:35.90  8:14.39  8:52.79  9:31.31 10:09.22
 
Event 28  Men 17-18 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tizzone, Marco            17 Leisurepark          9:30.79    9:41.88  
       30.08  1:03.81  1:38.66  2:14.32  2:50.57  3:27.19  4:04.09  4:41.35
     5:18.99  5:56.54  6:34.15  7:12.21  7:50.31  8:27.50  9:05.33  9:41.88
  2 Oliveiro, Glenn           17 West Coast           9:55.42    9:54.00  
       32.12  1:08.30  1:46.04  2:24.46  3:02.74  3:40.56  4:17.61  4:55.57
     5:33.54  6:11.48  6:48.69  7:26.53  8:04.55  8:41.76  9:19.23  9:54.00
 
Event 29  Women 14 & Over 200 LC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 West Coast, WA  'A'                               1:52.01    1:51.68  
       28.08    56.45  1:24.87  1:51.68                                    
  2 Westside  'A'                                     1:51.72    1:52.08  
       28.32    56.28  1:24.76  1:52.08                                    
  3 Perth City Swimming Club  'A'                     1:53.26    1:53.13  
       28.61    56.53  1:25.60  1:53.13                                    
  4 Bay View Saints  'A'                              2:17.00    1:54.45  
       29.04    58.49  1:27.47  1:54.45                                    
  5 West Coast, WA  'B'                               1:57.04    1:55.61  
       28.01    56.30  1:26.59  1:55.61                                    
  6 Uwa Uniswim Swimming Club Inc.  'A'               1:58.11    1:55.78  
       29.86    59.70  1:30.27  1:55.78                                    
  7 Southside Wesley, WA  'A'                         1:56.79    1:57.27  
       28.17    57.62  1:27.10  1:57.27                                    
  8 Southside Wesley, WA  'B'                         2:01.79    1:58.13  
       30.32    59.24  1:29.41  1:58.13                                    
  9 Perth City Swimming Club  'B'                     1:59.62    1:59.49  
       29.69    58.36  1:29.57  1:59.49                                    
 10 Central Aquatic, WA  'A'                          2:06.00    2:02.23  
       30.78  1:00.85  1:33.38  2:02.23                                    
 
Event 30  Men 14 & Over 200 LC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 West Coast, WA  'A'                               1:38.28    1:35.66  
       24.57    48.45  1:12.50  1:35.66                                    
  2 Perth City Swimming Club  'A'                     1:38.00    1:37.55  
       23.22    47.39  1:12.84  1:37.55                                    
  3 Bay View Saints  'A'                              2:10.00    1:37.93  
       24.50    49.09  1:13.63  1:37.93                                    
  4 Southside Wesley, WA  'A'                         1:43.55    1:41.78  
       25.23    51.00  1:16.51  1:41.78                                    
  5 West Coast, WA  'B'                               1:44.99    1:43.49  
       25.82    50.94  1:17.67  1:43.49                                    
  6 Bay View Saints  'B'                              2:10.00    1:45.68  
       27.60    54.18  1:20.28  1:45.68                                    
  7 Westside  'A'                                     1:52.99    1:46.90  
       26.05    52.25  1:18.78  1:46.90                                    
  8 Fremantle Port, WA  'A'                           1:46.17    1:47.11  
       27.42    54.63  1:21.17  1:47.11                                    
  9 Uwa Uniswim Swimming Club Inc.  'A'               1:49.04    1:47.59  
       26.79    53.47  1:20.47  1:47.59                                    
 10 Tuart Hill  'A'                                   2:10.00    1:48.65  
       27.21    55.11  1:22.93  1:48.65                                    
 11 Southside Wesley, WA  'B'                         1:54.64    1:49.45  
       27.05    54.83  1:22.84  1:49.45                                    
 12 Breakers, WA  'A'                                 1:45.49    1:49.95  
       26.58    55.02  1:23.36  1:49.95                                    
 13 Uwa Uniswim Swimming Club Inc.  'B'               2:00.11    1:58.09  
       28.17    57.72  1:27.67  1:58.09                                    
 
Event 31  Girls 10-11 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Parks, Kiah               11 Breakers, WA         5:08.95    5:02.47  
       33.84  1:11.44  1:49.58  2:28.59  3:08.31  3:48.34  4:25.75  5:02.47
  2 Rego, Brooke              11 Perth City           5:17.94    5:12.10  
       33.22  1:12.69  1:54.28  2:34.80  3:15.54  3:55.90  4:35.05  5:12.10
  3 Hogan, Chloe              11 West Coast           5:14.17    5:22.08  
       34.72  1:14.44  1:55.16  2:36.30  3:18.32  4:00.36  4:42.39  5:22.08
  4 Canavate-Blankendaal, Te  11 Rockingham,          5:22.18    5:32.19  
       35.07  1:14.87  1:57.69  2:40.82  3:24.36  4:07.97  4:51.47  5:32.19
  5 Rosich, Lillyan           11 Arena, WA            5:40.48    5:33.58  
       37.49  1:20.13  2:03.25  2:46.07  3:28.77  4:11.49  4:53.42  5:33.58
  6 Chapman, Tessa            11 Fremantle            5:44.18    5:38.50  
       37.25  1:19.26  2:02.20  2:45.57  3:29.59  4:14.24  5:38.50         
  7 Foster, Louise            10 West Coast           6:05.90    5:48.82  
       37.83  1:20.51  2:05.34  2:50.30  3:35.66  4:20.90  5:06.66  5:48.82
  8 Sillence, Scarlett        10 Unattached           5:40.28    5:48.83  
       37.41  1:20.68  2:04.98  2:50.25  3:34.93  4:20.69  5:05.55  5:48.83
  9 Smit, Rhiannon            10 Perth City           6:25.32    6:05.15  
       39.41  1:24.43  2:11.32  2:58.27  3:45.50  4:32.62  5:19.84  6:05.15
 10 McGillivray, Adelaide     11 Fremantle            6:27.39    6:08.86  
       38.27  1:22.40  2:09.64  2:57.74  3:46.70  4:35.98  5:25.55  6:08.86
 11 Lotti, Emma               10 Arena, WA            6:42.83    6:34.01  
       42.78  1:31.88  2:23.06  3:13.71  4:04.25  4:54.82  5:46.28  6:34.01
 
Event 31  Girls 12 Year Olds 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Antill, Hayley            12 Swan Hills           5:06.79    5:03.24  
       35.73  1:14.26  1:53.46  2:32.68  3:11.10  3:49.93  4:27.55  5:03.24
  2 Coten, Claire             12 South Shore,         4:55.45    5:06.35  
       32.92  1:09.99  1:48.90  2:27.70  3:07.29  3:46.67  4:26.55  5:06.35
  3 Cawood, Lily              12 Swan Hills           5:18.75    5:08.20  
       34.98  1:14.17  1:54.00  2:33.89  3:12.71  3:51.91  4:30.78  5:08.20
  4 Byrne, Demi Lee           12 Breakers, WA         5:29.13    5:19.05  
       35.03  1:14.78  1:55.78  2:37.23  3:17.90  3:59.02  4:39.49  5:19.05
  5 Papantoniou, Jana         12 West Coast           5:35.70    5:31.12  
       36.34  1:17.54  2:00.19  2:42.61  3:26.12  4:08.47  4:51.33  5:31.12
  6 Smit, Emilia              12 Perth City           5:45.85    5:32.07  
       36.62           2:01.80  5:32.07  3:27.65           4:51.93  5:32.07
  7 McKenna, Marnie           12 South Lake           5:35.47    5:33.04  
       37.64  1:19.87  2:02.66  2:46.09  3:29.37  4:12.92  4:54.65  5:33.04
  8 Van De Velde, Hannah      12 Kalamunda,           5:25.58    5:39.39  
       36.60  1:18.28  2:02.07  2:46.08  3:30.35  4:14.26  4:57.88  5:39.39
 
Event 31  Girls 13 Year Olds 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 White, Maggie             13 West Coast           4:56.07    4:50.17  
       31.53  1:07.30  1:45.04  2:22.35  2:59.78  3:38.03  4:14.61  4:50.17
  2 Truscott, Chloe           13 Perth City           4:51.50    4:54.77  
       33.78  1:10.85  1:48.86  2:26.70  3:03.18  3:40.41  4:54.77         
  3 Welsh, Georgia            13 Southside            4:55.70    4:55.44  
       32.05  1:08.37  1:46.49  2:23.98  3:02.10  3:39.96  4:18.47  4:55.44
  4 Parks, Teagan             13 Breakers, WA         4:59.76    4:58.37  
       33.68  1:11.38  1:50.74  2:28.79  3:07.10  3:44.67  4:22.15  4:58.37
  5 Page, Josie               13 Bay View             4:56.20    5:01.97  
       32.40  1:08.99  1:47.86  2:26.99  3:06.90  3:46.39  4:25.29  5:01.97
  6 Honey, Stella             13 Fremantle            5:06.58    5:03.78  
       34.34  1:12.30  1:51.86  2:31.70  3:10.47  3:49.92  4:27.61  5:03.78
  7 Swallow, Kate             13 Bay View             5:07.68    5:05.60  
       33.38  1:10.58  1:50.28  2:30.41  3:10.12  3:49.88  4:28.79  5:05.60
  8 Barnes, Jessica           13 Breakers, WA         5:02.74    5:09.40  
       33.73  1:11.68  1:50.92  2:31.48  3:11.78  3:53.08  4:32.20  5:09.40
  9 Stagg, Corina             13 Perth City           5:28.62    5:12.94  
       33.79  1:12.63  1:53.43  2:34.06  3:13.91  3:54.47  4:34.34  5:12.94
 10 Benham, Abbey             13 Leisurepark          5:30.82    5:16.39  
       34.49  1:14.89  1:55.03  2:36.12  3:15.69  3:57.01  4:37.53  5:16.39
 11 Kestel, Elizabeth         13 Fremantle            5:21.64    5:17.81  
       33.21  1:11.91  1:52.46  2:33.62  3:15.42  3:57.39  4:38.91  5:17.81
 12 Miller, Hannah            13 Kwinana              5:28.30    5:28.40  
       36.68  1:17.41  1:59.19  2:40.81  3:22.69  4:06.52  4:48.80  5:28.40
 13 Foster, Grace             13 West Coast           5:32.76    5:28.60  
       35.60  1:16.44  1:58.10  2:40.40  3:22.91  4:05.80  4:47.93  5:28.60
 14 Maloney, Claire           13 West Coast           5:30.65    5:39.06  
              1:18.77  2:02.10  2:46.32  3:30.21  4:13.99  4:57.66  5:39.06
 -- Munks, Sian               13 West Coast           4:57.76         DQ  
       32.56  1:10.56  1:49.60  2:29.07  3:07.59  3:47.03  4:25.57       DQ
 
Event 31  Girls 14 Year Olds 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hull, Grace               14 Breakers, WA         4:28.15    4:29.75  
       30.94  1:04.95  1:39.77  2:14.55  2:48.30  3:22.98  3:57.22  4:29.75
  2 Cossill, Ella             14 Uwa Uniswim          4:38.55    4:45.86  
       31.24  1:06.76  1:42.91  2:19.97  2:56.83  3:33.59  4:10.11  4:45.86
  3 Carstens, Shelby          14 West Coast           4:43.29    4:49.24  
       33.25  1:09.86  1:46.80  2:23.45  2:59.93  3:36.53  4:13.09  4:49.24
  4 Studniczky, Lauren        14 Fremantle            4:59.89    4:59.77  
       32.29  1:08.73  1:47.48  2:26.23  3:05.19  3:43.78  4:22.83  4:59.77
  5 Campbell, Taylor          14 Swan Hills           4:50.77    5:00.06  
       33.65  1:10.79  1:48.47  2:26.61  3:05.49  3:44.34  4:22.73  5:00.06
  6 Hall, Lauren              14 Southside            5:18.26    5:05.98  
       33.23  1:11.09  1:50.30  2:29.73  3:09.56  3:49.36  4:28.98  5:05.98
  7 Gwynne, Chloe             14 Rockingham,          5:14.42    5:07.54  
       33.96  1:11.98  1:51.28  2:31.08  3:10.30  3:50.34  4:29.72  5:07.54
  8 Moore, Olivia             14 Westside             5:26.11    5:12.77  
       34.60  1:14.04  1:54.38  2:35.39  3:16.12  3:57.08  4:35.59  5:12.77
  9 Juffermans, Kirstie       14 Kalamunda,           5:17.33    5:16.33  
       33.83  1:12.38  1:52.78  2:32.91  3:14.50  3:55.58  4:37.17  5:16.33
 
Event 31  Women 15 Year Olds 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Downing, Sacha            15 Uwa Uniswim          4:32.71    4:35.30  
       31.43  1:05.41  1:40.37  2:15.34  2:50.52  3:25.77  4:00.92  4:35.30
  2 Browne, Avalon            15 Rockingham,          4:39.05    4:37.51  
       30.95  1:05.08  1:40.46  2:16.54  2:52.44  3:28.20  4:03.64  4:37.51
  3 Russell, Bianca           15 Rockingham,          4:41.19    4:37.72  
       32.60  1:08.00  1:43.55  2:19.27  2:54.55  3:30.10  4:04.86  4:37.72
  4 Truscott, Georgia         15 Perth City           4:41.44    4:37.90  
       31.68  1:06.76  1:42.26  2:18.28  2:53.02  3:28.43  4:03.15  4:37.90
  5 McDowell, Alandra         15 Uwa Uniswim          4:45.98    4:49.04  
       32.22  1:07.59  1:44.06  2:21.31  2:58.13  3:35.60  4:12.68  4:49.04
  6 Robinson, Rebecca         15 Unattached           4:52.89    4:54.00  
       32.75  1:08.63  1:45.57  2:23.09  3:01.52  3:39.91  4:17.77  4:54.00
  7 Hooper, Taylor            15 West Coast           5:14.28    5:01.62  
       36.07  1:15.01  1:53.72  2:32.49  3:09.75  3:47.36  4:24.45  5:01.62
  8 Nash, Tayla               15 South Shore,         5:02.80    5:02.19  
       33.66  1:10.52  1:48.67  2:27.44  3:06.26  3:45.91  4:24.22  5:02.19
  9 Macainsh, Emily           15 South Lake           5:16.00    5:05.68  
       33.50  1:10.63  1:49.65  2:28.30  3:08.41  3:48.31  4:28.39  5:05.68
 10 Ho, Beatrice              15 Bay View             5:03.74    5:05.92  
       33.44  1:11.13  1:50.59  2:29.62  3:08.83  3:48.38  4:28.26  5:05.92
 11 Jessop, Sarah             15 Perth City           5:14.25    5:12.62  
       34.44  1:12.60  1:52.07  2:32.24  3:12.78  3:53.43  4:33.33  5:12.62
 -- Etschmann, Natasha        15 Arena, WA            5:22.85         DQ  
       33.55  1:12.45  1:53.04  2:34.16  3:15.89  3:56.81  4:38.97       DQ
 
Event 31  Women 16 Year Olds 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Shepherd, Caitlin         16 Westside             4:31.24    4:32.49  
       30.98  1:05.13  1:40.27  2:15.23  2:49.91  3:24.64  3:59.35  4:32.49
  2 Murray, Anna              16 West Coast           4:32.64    4:34.27  
       31.56  1:05.72  1:40.52  2:15.59  2:50.15  3:25.27  4:00.28  4:34.27
  3 Yaksich, Sophie           16 Southside            4:30.89    4:34.36  
       31.15  1:05.43  1:39.88  2:15.28  2:49.88  3:25.34  4:00.38  4:34.36
  4 Zagari, Carmela           16 Kalamunda,           4:58.80    4:51.67  
       32.38  1:08.01  1:44.84  2:22.07  2:59.84  3:37.53  4:14.97  4:51.67
  5 Chaisty, Kate             16 Southside            5:00.74    4:56.51  
       33.32  1:10.24  1:48.00  2:26.04  3:04.16  3:42.53  4:20.10  4:56.51
  6 Rasmusen, Kelly           16 South Shore,         4:54.27    4:57.50  
       33.38  1:10.71  1:48.42  2:26.72  3:05.04  3:43.28  4:21.30  4:57.50
 
Event 31  Women 17-18 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Spurr, Justine            18 South Shore,         4:34.41    4:29.31  
       29.87  1:03.05           2:11.59  2:46.09  3:21.27  3:55.74  4:29.31
  2 Bellis, Elizabeth         18 Southside            4:53.09    4:54.32  
       33.54  1:10.61  1:48.02  2:25.21  3:02.83  3:40.30  4:18.05  4:54.32
 
Event 31  Women 19 & Over 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bird, Kate                19 Perth City           4:29.49    4:26.75  
       30.60  1:05.05  1:39.99  2:15.12  2:47.34  3:20.22  3:53.75  4:26.75
  2 Cooper, Rachael           23 Kalamunda,           4:57.58    5:00.14  
       34.53  1:11.47  1:49.76  2:27.83  3:06.05  3:44.43  4:22.89  5:00.14
 
Event 32  Men 10-11 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wilson, Jack              11 Arena, WA            4:57.25    4:58.56  
       33.78  1:11.44  1:49.79  2:28.11  3:05.99  3:44.24  4:22.10  4:58.56
  2 Faamausili Fala, Malachi  11 West Coast           5:45.67    5:21.75  
       35.86  1:15.29  1:55.96  2:36.18  3:18.08  3:59.52  4:41.57  5:21.75
  3 Todoro, Luciano           11 Arena, WA            5:33.80    5:22.71  
       35.63  1:16.17  1:57.14  2:38.13  3:19.57  4:00.99  4:42.34  5:22.71
  4 Sriprai, Tan              11 West Coast           5:30.58    5:23.63  
       36.44  1:17.27  1:59.76  2:41.69  3:23.16  4:04.37  4:45.18  5:23.63
  5 Corbett, Kieran           10 Arena, WA            5:52.85    5:30.95  
       35.82  1:17.29  1:59.50  2:42.68  3:25.16  4:08.60  4:50.11  5:30.95
  6 Martin, Jason             11 Swan Hills           5:42.12    5:43.26  
       36.57  1:20.00  2:04.55  2:48.92  3:32.73  4:17.21  5:01.02  5:43.26
  7 Brown, Owen               11 Arena, WA            6:01.52    6:06.02  
       39.02  1:25.12  2:11.99  2:59.51  3:47.13  4:35.13  5:21.86  6:06.02
  8 Emanuel, Lachlan          11 Westside             6:15.18    6:07.38  
       38.17  1:24.47  2:12.53  3:00.19  3:49.22  4:37.05  5:25.09  6:07.38
  9 Richards, Luke            11 Arena, WA            6:41.79    6:21.82  
       40.22  1:27.51  2:16.48  3:06.35  3:55.92  4:46.10  5:36.15  6:21.82
 10 McCabe, Conor             11 Uwa Uniswim          6:28.43    6:25.24  
       42.32  1:30.37  2:20.11  3:10.27  4:00.56  4:51.07  5:40.29  6:25.24
 11 Downes, Jayden            11 Arena, WA            6:49.11    6:54.00  
       45.37  1:37.86  2:30.25  3:23.36  4:16.70  5:11.74  6:05.06  6:54.00
 
Event 32  Men 12 Year Olds 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sillence, Raife           12 Unattached           4:44.49    4:38.66  
       30.71  1:05.26  1:40.51  2:16.08  2:52.14  3:28.52  4:04.15  4:38.66
  2 Galbraith, James          12 Breakers, WA         5:01.22    4:57.93  
       32.58  1:09.47  1:47.86  2:26.97  3:04.65  3:43.72  4:22.11  4:57.93
  3 Corrie, Tom               12 Fremantle            5:09.53    5:01.72  
       33.82  1:12.20  1:50.52  2:29.29  3:07.82  3:46.63  4:24.63  5:01.72
  4 Shepherd, Jett            12 Rockingham,          5:28.58    5:24.01  
       34.69  1:15.72  1:57.02  2:39.91  3:21.44  4:03.89  4:46.51  5:24.01
  5 Pollard, Isaac            12 Fremantle            5:32.06    5:25.82  
       35.78  1:16.99  1:59.28  2:42.23  3:25.05  4:07.35  4:47.70  5:25.82
  6 Porter-Wilkinson, Alexan  12 West Coast           5:32.45    5:29.79  
       35.43  1:16.32  1:59.36  2:41.32  3:23.83  4:06.08  4:48.78  5:29.79
  7 Booth, Lennard            12 Fremantle            5:30.31    5:31.76  
       35.21  1:16.78  1:59.43  2:42.69  3:25.69  4:08.96  4:51.61  5:31.76
  8 Redmond, Hayden           12 Fremantle            5:40.08    5:32.32  
       35.39  1:16.10  1:57.96  2:40.59  3:24.44  4:07.60  4:51.30  5:32.32
  9 Watkins, Lochie           12 Southside            5:35.42    5:36.76  
       36.67           2:02.04  4:12.06  3:29.31  5:36.76  4:55.57  5:36.76
 10 Wilson, D'Arcy            12 Southside            5:39.44    5:37.31  
       35.63           1:59.15                    4:10.95  4:55.23  5:37.31
 
Event 32  Men 13 Year Olds 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Verran, Michael           13 Kalamunda,           4:38.52    4:38.20  
       29.78  1:03.61  1:39.00  2:14.68  2:50.94  3:27.34  4:03.43  4:38.20
  2 Wimbridge Glassford, Had  13 West Coast           4:45.57    4:40.13  
       31.62  1:06.85  1:42.85  2:19.22  2:55.05  3:30.84  4:05.90  4:40.13
  3 Pollard, Kieren           13 Breakers, WA         4:47.63    4:41.62  
       31.95  1:07.47  1:43.54  2:20.03  2:56.29  3:31.89  4:07.51  4:41.62
  4 Harlick, Samuel           13 Fremantle            4:45.76    4:42.16  
       31.72  1:06.87  1:42.49  2:18.68  2:54.60  3:31.07  4:07.62  4:42.16
  5 Robinson, William         13 Unattached           4:47.55    4:44.23  
       31.76  1:07.49  1:43.60  2:20.58  2:56.67  3:33.12  4:09.87  4:44.23
  6 Downes, Lewis             13 Arena, WA            4:53.57    4:51.65  
       32.18  1:08.21  1:45.86  2:23.35  3:01.41  3:38.94  4:16.21  4:51.65
  7 Biesheuvel, Kenny         13 Southside            4:54.87    4:56.08  
       32.14  1:08.71  1:46.62  2:24.95  3:03.07  3:41.75  4:19.83  4:56.08
  8 Armstrong, Matthew        13 Uwa Uniswim          5:17.28    5:11.96  
       33.85  1:13.26  1:53.44  2:33.13  3:12.47  3:52.33  4:32.15  5:11.96
 
Event 32  Men 14 Year Olds 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Purcell, Christopher      14 Southside            4:30.86    4:21.76  
       29.85  1:02.19  1:35.27  2:08.58  2:42.78  3:16.90  3:49.76  4:21.76
  2 Bevan, Zachary            14 Rockingham,          4:31.53    4:29.21  
       29.66  1:02.90  1:37.43  2:11.63  2:46.56  3:21.64  3:55.54  4:29.21
  3 Freeman, Alexander        14 West Coast           4:30.00    4:30.19  
       30.12  1:03.57  1:37.65  2:12.09  2:47.23  3:23.00  3:57.25  4:30.19
  4 Jacobs, Daniel            14 Kalamunda,           4:30.04    4:32.05  
       30.10  1:03.77  1:38.43  2:13.45  2:48.37  3:23.64  3:58.54  4:32.05
  5 Redmond, Mitchell         14 Fremantle            4:51.55    4:46.07  
       30.84  1:06.11  1:42.44  2:19.39  2:56.00  3:33.71  4:11.08  4:46.07
  6 Cipriano, Rafael          14 Fremantle            5:02.71    4:50.01  
       31.41  1:06.99  1:43.13  2:20.34  2:58.88  3:36.36  4:14.37  4:50.01
  7 Peters, Kieran            14 Fremantle            4:57.27    4:55.51  
       31.92  1:08.95  1:47.15  2:25.76  3:03.04  3:41.99  4:20.31  4:55.51
  8 Luff, Andrew              14 South Lake           4:53.29    5:00.90  
       32.45  1:09.54  1:47.02  2:25.65  3:04.87  3:43.80  4:22.37  5:00.90
  9 Taverner, Louis           14 Perth City           5:10.77    5:06.86  
       34.14  1:12.21  1:51.74  2:31.06  3:08.89  3:48.84  4:28.80  5:06.86
 10 Brandis, Tanna            14 Leisurepark          5:09.66    5:15.30  
       33.13  1:10.93  1:50.83  2:31.65  3:12.76  3:54.60  4:35.50  5:15.30
 
Event 32  Men 15 Year Olds 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Fyfe, Damian              15 Perth City           4:01.58    4:11.36  
       28.62  1:00.66  1:32.92  2:05.93  2:37.77  3:09.83  3:41.46  4:11.36
  2 Swainson, Jack            15 Fremantle            4:14.86    4:18.63  
       29.04  1:01.48  1:34.77  2:08.35  2:41.90  3:15.03  3:48.33  4:18.63
  3 (V) Kendall, Jordon       15 Bunbury, WA          4:14.68    4:19.15  
       28.73  1:01.13  1:34.35  2:07.87  2:41.04  3:14.92  3:48.09  4:19.15
  4 Harding, Matthew          15 Southside            4:21.62    4:19.55  
       28.54  1:01.04  1:34.34  2:07.88  2:41.66  3:15.33  3:48.43  4:19.55
  5 Nain, Paras               15 Perth City           4:28.87    4:27.22  
       31.12  1:04.95  1:38.98  2:13.51  2:46.91  3:20.92  3:54.46  4:27.22
  6 Fleming, Harry            15 Southside            4:36.36    4:31.18  
       29.77  1:03.50  1:38.50  2:13.45  2:47.94  3:23.32  3:57.52  4:31.18
  7 Wright, Solomon           15 Bay View             4:36.51    4:36.51  
       28.86  1:02.20  1:37.07  2:12.86  2:48.62  3:25.00  4:01.21  4:36.51
  8 Wagstaff, Thomas          15 Uwa Uniswim          4:35.45    4:39.72  
       30.87  1:05.37  1:40.50  2:15.81  2:51.85  3:27.85  4:04.19  4:39.72
  9 Wimbridge Glassford, Den  15 Uwa Uniswim          4:44.26    5:02.37  
       32.38  1:08.23  1:46.53  2:25.05  3:04.79  3:44.66  4:24.55  5:02.37
 
Event 32  Men 16 Year Olds 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Shaw, Matthew             16 Breakers, WA         4:39.20    4:23.84  
       28.91  1:01.64  1:35.38  2:09.41  2:43.08  3:17.28  3:50.99  4:23.84
  2 Rollo, William            16 Perth City           4:24.21    4:25.65  
              1:04.42           2:13.23  2:46.58  3:20.27  3:53.59  4:25.65
  3 Staffe, Luke              16 Arena, WA            4:35.75    4:26.94  
       29.12  1:01.83  1:35.29  2:09.37  2:43.82  3:18.58  3:53.38  4:26.94
  4 Trump, Kieran             16 Perth City           4:22.20    4:31.02  
       31.60  1:05.89  1:40.59  2:15.06  2:49.00  3:23.31  3:57.37  4:31.02
  5 Schubert, Aidan           16 Uwa Uniswim          4:34.41    4:37.42  
       30.70  1:04.88  1:39.78  2:15.31  2:51.18  3:27.28  4:02.69  4:37.42
  6 Morisey, Justin           16 Fremantle            4:28.48    4:41.13  
       30.07  1:04.55  1:40.19  2:15.99  2:52.48  3:28.99  4:05.53  4:41.13
  7 Hewitt, Thurston          16 Uwa Uniswim          4:38.88    4:48.67  
       30.21  1:05.03  1:40.84  2:18.48  2:56.10  3:33.92  4:11.63  4:48.67
 
Event 32  Men 17-18 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 (V) Goldsmith, Lyndon     17 Bunbury, WA          4:07.89    4:12.07  
       28.04  1:00.31  1:32.71  2:05.45  2:37.85  3:10.32  3:41.94  4:12.07
  2 Tizzone, Marco            17 Leisurepark          4:35.50    4:40.98  
       30.62  1:04.22  1:39.28  2:14.83  2:51.54  3:27.82  4:04.83  4:40.98
 
Event 35  Girls 9 & Under 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Silas, Caitlin             9 Kwinana              1:45.40    1:30.02  
       40.52  1:30.02                                                      
  2 Packer, Ella               9 Arena, WA            1:44.38    1:47.72  
       50.26  1:47.72                                                      
 
Event 35  Girls 10 Year Olds 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Broadbridge, Kara         10 Fremantle            1:33.00    1:26.69  
       39.96  1:26.69                                                      
  2 Hull, Abbey-Rose          10 Breakers, WA         1:32.49    1:30.20  
       41.10  1:30.20                                                      
  3 Van De Velde, Eliza       10 Kalamunda,           1:45.68    1:38.46  
       44.22  1:38.46                                                      
  4 Horsfall, Maddison        10 Arena, WA            1:45.32    1:44.29  
       46.81  1:44.29                                                      
  5 Petite, Bianca            10 All Saints, WA       1:43.69    1:46.58  
       47.54  1:46.58                                                      
 
Event 35  Girls 11 Year Olds 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Eastwood, Kelsey          11 Swan Hills           1:18.67    1:12.84  
       34.07  1:12.84                                                      
  2 Patterson, Joely          11 Southside            1:18.51    1:17.17  
       34.82  1:17.17                                                      
  3 Weekes, Kayla             11 All Saints, WA       1:24.28    1:22.20  
       37.54  1:22.20                                                      
  4 Ford, Erin                11 Southside            1:25.48    1:22.86  
       38.06  1:22.86                                                      
  5 Vafeas, Annika            11 Arena, WA            1:25.07    1:22.99  
       37.65  1:22.99                                                      
  6 Ho, Alexandra             11 Bay View             1:23.32    1:24.20  
       36.29  1:24.20                                                      
  7 Gastevich, Lauren         11 Arena, WA            1:27.57    1:25.61  
       37.82  1:25.61                                                      
  8 Tully, Tylah              11 Southside            1:30.28    1:26.24  
       38.68  1:26.24                                                      
  9 Campbell, Hayley          11 Kalamunda,           1:28.34    1:26.34  
       39.41  1:26.34                                                      
 10 Canavate-Blankendaal, Te  11 Rockingham,          1:22.02    1:31.34  
       38.73  1:31.34                                                      
 
Event 36  Girls 12 Year Olds 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Coten, Claire             12 South Shore,         1:13.72    1:15.74  
       34.38  1:15.74                                                      
  2 Morrow, Sachi             12 Leisurepark          1:20.14    1:18.14  
       36.06  1:18.14                                                      
  3 Evans, Keira              12 West Coast           1:32.59    1:23.21  
       37.58  1:23.21                                                      
  4 Smit, Emilia              12 Perth City           1:33.16    1:28.25  
       39.92  1:28.25                                                      
  5 Walsh, Catherine          12 South Lake           1:34.14    1:30.89  
       41.10  1:30.89                                                      
 
Event 36  Girls 13 Year Olds 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cook, Tamsin              13 Perth City           1:03.27    1:06.29  
       31.52  1:06.29                                                      
  2 Beesley, Brittany         13 Arena, WA            1:09.33    1:09.10  
       32.33  1:09.10                                                      
  3 Hargrave, Emma            13 Victoria Park        1:11.57    1:10.42  
       32.47  1:10.42                                                      
  4 Ho, Andrea                13 Bay View             1:10.66    1:12.42  
       32.45  1:12.42                                                      
  5 Welsh, Georgia            13 Southside            1:14.51    1:13.11  
       33.03  1:13.11                                                      
  6 Downes, Arielle           13 West Coast           1:11.51    1:13.14  
       33.08  1:13.14                                                      
  7 Cheng, Zheng Xin          13 Victoria Park        1:15.11    1:15.80  
       35.06  1:15.80                                                      
  8 Gower, Rachel             13 Bay View             1:17.69    1:16.35  
       33.54  1:16.35                                                      
  9 Page, Josie               13 Bay View             1:14.50    1:17.26  
       34.10  1:17.26                                                      
 
Event 36  Girls 14 Year Olds 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tonner, Jordana           14 Perth City           1:04.91    1:04.22  
       30.49  1:04.22                                                      
  2 Moore, Georgina           14 Southside            1:14.81    1:10.63  
       32.21  1:10.63                                                      
  3 Reynolds, Constance       14 Uwa Uniswim          1:17.11    1:12.68  
       34.61  1:12.68                                                      
  4 Zappacosta, Tiana         14 Victoria Park        1:16.35    1:14.64  
       33.98  1:14.64                                                      
 
Event 36  Women 15 Year Olds 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kennedy, Melanie          15 Aquajets, WA         1:07.40    1:06.17  
       30.43  1:06.17                                                      
  2 Sagar, Elly               15 Arena, WA            1:07.24    1:08.20  
       31.33  1:08.20                                                      
  3 Grosse, Abbey             15 All Saints, WA       1:15.83    1:09.52  
       32.54  1:09.52                                                      
  4 Schultz, Sarah            15 Kalamunda,           1:11.11    1:10.03  
       32.18  1:10.03                                                      
  5 Russell, Bianca           15 Rockingham,          1:09.68    1:10.97  
       33.05  1:10.97                                                      
  6 Reicheld, Natasja         15 Aqua Attack, WA      1:09.62    1:11.45  
       31.85  1:11.45                                                      
  7 Ho, Beatrice              15 Bay View             1:12.29    1:13.35  
       33.44  1:13.35                                                      
  8 Seah, Hui Jean            15 South Shore,         1:16.80    1:14.54  
       32.99  1:14.54                                                      
  9 Saetang, Lisa             15 All Saints, WA       1:16.31    1:17.53  
       34.88  1:17.53                                                      
 
Event 36  Women 16 Year Olds 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Shepherd, Caitlin         16 Westside             1:05.24    1:05.52  
       30.46  1:05.52                                                      
  2 (V) Hall, Carly           16 Mandurah, WA         1:07.94    1:07.44  
       31.38  1:07.44                                                      
  3 Hodgetts, Alisha          16 Bay View             1:08.83    1:12.10  
       32.35  1:12.10                                                      
  4 Spittal, Sarah            16 Kalamunda,           1:10.83    1:13.89  
       34.05  1:13.89                                                      
  5 Zagari, Carmela           16 Kalamunda,           1:14.23    1:14.29  
       33.68  1:14.29                                                      
 
Event 36  Women 17-18 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Okulicz, Danae            17 Arena, WA            1:04.64    1:04.28  
       28.82  1:04.28                                                      
 
Event 36  Women 19 & Over 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Barratt, Holly            24 Swan Hills           1:03.97    1:03.96  
       30.08  1:03.96                                                      
  2 Leone, Gianna             21 Arena, WA            1:01.46    1:03.97  
       30.29  1:03.97                                                      
  3 Sokol, Tijana             19 South Lake           1:09.75    1:11.87  
       31.63  1:11.87                                                      
 
Event 37  Boys 8 & Under 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Loller, Riley              8 Arena, WA              40.81      40.61  
  2 Joyce, Cooper              8 Swan Hills             47.82      47.14  
  3 Puccini, Tommaso           8 Perth City             57.29    1:01.30  
 
Event 37  Boys 9 Year Olds 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Todoro, Adriano            9 Arena, WA              40.73      40.17  
  2 Anderson, Max              9 West Coast             41.82      42.18  
  3 Dearle, Jacob              9 Central Aqu            42.26      43.53  
  4 Chong Sue, TJ              9 Uwa Uniswim            46.06      44.07  
  5 Blatchford, Jack           9 West Coast             49.25      47.81  
  6 Emanuel, Charlie           9 Westside               51.80      48.80  
  7 Moran, Oliver              9 Uwa Uniswim            49.42      50.56  
 
Event 37  Boys 10 Year Olds 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bonsall, Robert           10 Arena, WA              37.00      38.45  
  2 Moran, Hugh               10 Uwa Uniswim            38.69      38.87  
  3 Uglow, Luke               10 Bay View               39.78      41.10  
  4 Goh, Timothy              10 Southside              40.55      41.17  
  5 Devapriya, Radhishana     10 All Saints, WA         41.61      41.82  
  6 Marissen, Thomas          10 Tuart Hill             46.16      42.10  
  7 Corbett, Kieran           10 Arena, WA              41.99      42.63  
  8 Wain, Keldon              10 South Shore,           45.01      43.36  
  9 Smith, Logan              10 Aquajets, WA           44.67      44.81  
 10 Caddy, Ben                10 Tuart Hill             44.14      45.17  
 11 Long, Angus               10 Westside               40.43      46.62  
 12 O'Donnell, Ethan          10 West Coast             44.54      49.19  
 
Event 37  Boys 11 Year Olds 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Vandenberg, Mathew        11 All Saints, WA         34.09      33.50  
  2 Loller, Brodie            11 Arena, WA              33.64      34.11  
  3 Dearle, Benjamin          11 Central Aqu            34.76      34.46  
  4 Faamausili Fala, Malachi  11 West Coast             35.00      35.39  
  5 Joyce, Rielly             11 Swan Hills             39.24      37.14  
  6 Sriprai, Tan              11 West Coast             37.55      37.57  
  7 Coyne, Kieran             11 Arena, WA              39.26      37.94  
  8 Cook, Henry               11 Newman C/Lands         43.26      38.02  
  9 Player, Finlay            11 West Coast             37.69      38.64  
 10 Natalotto, Jack           11 Aquajets, WA           41.71      40.00  
 11 Lindsay, Cooper           11 West Coast             39.70      40.04  
 12 Todoro, Luciano           11 Arena, WA              41.17      40.14  
 13 Joyce, Lachlan            11 Swan Hills             42.19      40.29  
 14 Emanuel, Lachlan          11 Westside               40.06      40.37  
 15 Martin, Jason             11 Swan Hills             37.49      40.48  
 16 Lim, Caleb                11 All Saints, WA         42.66      42.00  
 17 Richards, Luke            11 Arena, WA              41.07      42.37  
 18 Mansfield, Chase          11 Kalamunda,             44.54      42.73  
 19 Brown, Owen               11 Arena, WA              41.26      44.04  
 20 Huynh, Jayden             11 Aquajets, WA           44.00      44.71  
 21 Morgan, Shaun             11 All Saints, WA         44.66      47.92  
 22 Brbich, Luke              11 South Shore,           45.87      48.43  
 23 McCabe, Conor             11 Uwa Uniswim            45.88      49.44  
 24 Paterson, Jasper          11 Newman C/Lands         44.12      50.01  
 
Event 38  Men 12 Year Olds 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cumming, Tom              12 West Coast             32.36      32.08  
  2 Brinkworth, Ashton        12 Bay View               32.38      32.78  
  3 Smith, Ben                12 Arena, WA              33.17      32.94  
  4 Bulich, Julian            12 Bay View               34.92      33.29  
  5 Martin, Liam              12 Central Aqu            34.20      33.80  
  6 Bertelli, Thomas          12 Uwa Uniswim            34.76      34.02  
  7 Kyriakou, Christian       12 West Coast             37.91      35.28  
  8 Rossi, Timothy            12 Southside              34.88      35.80  
  9 Rogers, Adrian            12 Central Aqu            36.39      36.68  
 10 Redmond, Hayden           12 Fremantle              37.12      37.07  
 11 Smith, Brayden            12 Arena, WA              38.14      37.35  
 12 Gilmour, Jack             12 Southside              37.84      38.36  
 13 Luff, Jamie               12 South Lake             38.26      38.63  
 14 Cain, Dominic             12 Southside              38.29      38.93  
 15 Porter-Wilkinson, Alexan  12 West Coast             37.90      39.10  
 16 Scholes, Sydney           12 Lesmurdie              37.93      39.37  
 17 Shepherd, Jett            12 Rockingham,            37.99      40.33  
 18 Watkins, Lochie           12 Southside              39.95      41.66  
 19 Rowse, Avon               12 Leisurepark            39.01      42.00  
 20 Wilson, D'Arcy            12 Southside              39.99      42.23  
 
Event 38  Men 13 Year Olds 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wimbridge Glassford, Had  13 West Coast             30.10      30.10  
  2 Lantzke, William          13 West Coast             30.37      30.27  
  3 Johansen, Bryce           13 Leisurepark            32.81      31.69  
  4 Harlick, Samuel           13 Fremantle              32.81      32.33  
  5 Lotti, Dylan              13 Arena, WA              32.24      32.52  
  6 Pollard, Kieren           13 Breakers, WA           31.09      33.14  
  7 Djaffarsah, Jason         13 Thornlie               33.47      33.90  
  8 Biesheuvel, Kenny         13 Southside              33.25      33.94  
 
Event 38  Men 14 Year Olds 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cipriano, Rafael          14 Fremantle              29.20      28.82  
  1 Purcell, Christopher      14 Southside              29.71      28.82  
  3 Pennell, Thomas           14 Westside               28.47      29.23  
  4 De Villiers, Tristan      14 Arena, WA              30.81      30.13  
  5 Standing, Gerard          14 Southside              29.64      30.36  
  6 Muller, Kyle              14 Breakers, WA           31.97      31.21  
  7 Redmond, Mitchell         14 Fremantle              31.43      31.39  
  8 Elphick, Nicholas         14 Southside              31.94      31.85  
  9 Luff, Andrew              14 South Lake             32.17      32.48  
 
Event 38  Men 15 Year Olds 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chin, Alex                15 West Coast             26.29      26.14  
  2 Fyfe, Damian              15 Perth City             25.84      26.50  
  3 Govers, Jackson           15 Perth City             27.36      27.47  
  4 Atkin, Jack               15 Southside              28.45      27.57  
  5 Isbister, Joshua          15 Arena, WA              28.21      27.64  
  6 Smith, Jake               15 Breakers, WA           29.37      28.29  
  7 Paull, Jack               15 All Saints, WA         29.31      28.48  
  8 (V) Dubois, Jacob         15 Bunbury, WA            30.25      29.17  
  9 Gee, Cameron              15 Southside              29.40      29.47  
 10 Uglow, Harrison           15 Bay View               29.74      30.01  
 11 Hall, Byron               15 Uwa Uniswim            30.24      30.75  
 12 Sadler, Oliver            15 Breakers, WA           30.89      31.00  
 13 Hoey, James               15 Bay View               30.26      31.34  
 
Event 38  Men 16 Year Olds 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Shaw, Matthew             16 Breakers, WA           27.77      27.50  
  2 Staffe, Luke              16 Arena, WA              27.59      27.54  
  3 Baumann, Alex             16 Breakers, WA           28.69      27.72  
  4 Morisey, Justin           16 Fremantle              30.25      30.73  
  5 Pardini, Liam             16 Western Sprint,        31.20      31.40  
 
Event 38  Men 17-18 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sucipto, Tommy            17 Leisurepark            25.87      26.02  
  2 Claxton, Robbie           17 Arena, WA              26.52      26.83  
  3 Brown, Harry              18 Southside              27.86      28.14  
  4 Gangemi, Jack             17 West Coast             29.44      28.64  
  5 De Villiers, Johan        17 South Shore,           28.65      29.05  
  6 Tizzone, Marco            17 Leisurepark            29.34      29.93  
  7 Oliveiro, Glenn           17 West Coast             29.21      30.52  
 
Event 38  Men 19 & Over 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Steenkamp, Ryan           20 West Coast             25.02      25.40  
  2 Lindsay, Ben              19 West Coast             24.03      25.54  
  3 Le Couilliard, Simon      25 Perth City             28.36      25.86  
  4 Pardini, Luke             19 Western Sprint,        27.36      27.19  
  5 Williams, Gene            19 Arena, WA              28.80      27.36  
  5 Moutia, Jesse             19 Western Sprint,        27.94      27.36  
  7 Bodey, Liam               20 Western Sprint,        26.94      27.52  
 
Event 39  Men 99 & Under 50 LC Meter Breaststroke Multi-Class
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Liam 989           18 Swan Hills             50.70      51.52  
  2 Kimberley, Samuel 666     14 Rockingham,          1:26.30    1:24.31  
 
Event 40  Women 99 & Under 50 LC Meter Breaststroke Multi-Class
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Saggers, Megan 666        17 Superfins            1:09.91    1:13.23  
 
Event 41  Girls 8 & Under 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ranaweera, Aakashi         8 South Lake           1:53.40    1:42.93  
       48.78  1:42.93                                                      
  2 Holland, Emily             8 Southside            1:48.16    1:44.34  
  3 Price, Seren               8 Westside             1:46.23    1:46.08  
       51.04  1:46.08                                                      
  4 Wilson, Rosie              8 Arena, WA            1:53.74    1:51.45  
       55.09  1:51.45                                                      
 
Event 41  Girls 9 Year Olds 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 White, Charlotte           9 West Coast           1:48.74    1:22.80  
  2 Thornton, Tahlia           9 Breakers, WA         1:30.60    1:24.36  
       41.23  1:24.36                                                      
  3 Ince, Makayla              9 Arena, WA            1:36.18    1:34.40  
       45.76  1:34.40                                                      
  4 Edwards, Crystal           9 West Coast           1:36.73    1:34.52  
       45.63  1:34.52                                                      
  5 Shepherd, Kirralee         9 Rockingham,          1:39.89    1:39.99  
       47.84  1:39.99                                                      
  6 Morales, Richelle          9 Thornlie             1:50.63    1:42.24  
       49.27  1:42.24                                                      
  7 Packer, Ella               9 Arena, WA            1:46.05    1:42.29  
       49.82  1:42.29                                                      
  8 Salmon, Katie              9 Swan Hills           1:47.20    1:42.45  
       50.57  1:42.45                                                      
  9 Hull, Nathalie             9 Unattached           1:52.19    1:52.92  
 10 McLaren, Olivia            9 West Coast           1:50.47    1:53.25  
       55.00  1:53.25                                                      
 11 Traeger, Ashlin            9 Rockingham,          1:54.10    2:01.55  
     1:02.56  2:01.55                                                      
 
Event 41  Girls 10 Year Olds 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Robinson, Lauren          10 Kalamunda,           1:25.08    1:20.20  
       38.63  1:20.20                                                      
  2 Broadbridge, Kara         10 Fremantle            1:29.34    1:22.83  
       42.66  1:22.83                                                      
  3 Bond, Emma                10 Barracudas, WA       1:29.15    1:24.97  
       40.92  1:24.97                                                      
  4 Hull, Abbey-Rose          10 Breakers, WA         1:30.96    1:27.38  
       42.76  1:27.38                                                      
  5 Smit, Rhiannon            10 Perth City           1:34.02    1:29.60  
       43.62  1:29.60                                                      
  6 Van De Velde, Eliza       10 Kalamunda,           1:34.30    1:30.74  
       44.48  1:30.74                                                      
  7 Overheu, Sarah            10 Bay View             1:37.87    1:31.10  
       43.69  1:31.10                                                      
  8 Cannon, Jamie             10 West Coast           1:37.82    1:31.60  
       45.36  1:31.60                                                      
  9 McGillivray, Genavieve    10 Fremantle            1:34.68    1:32.24  
       43.57  1:32.24                                                      
 10 Sillence, Scarlett        10 Unattached           1:37.63    1:34.12  
       46.45  1:34.12                                                      
 11 Bateman, Jaymi            10 Riverton             1:36.97    1:35.71  
       45.11  1:35.71                                                      
 12 Horsfall, Maddison        10 Arena, WA            1:39.04    1:40.13  
       49.30  1:40.13                                                      
 
Event 41  Girls 11 Year Olds 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Claxton, Helen            11 Arena, WA            1:19.25    1:16.47  
       36.99  1:16.47                                                      
  2 Morgan, Holly             11 All Saints, WA       1:20.18    1:16.70  
       36.93  1:16.70                                                      
  3 Eastwood, Kelsey          11 Swan Hills           1:21.26    1:17.40  
       37.48  1:17.40                                                      
  4 Ho, Alexandra             11 Bay View             1:22.25    1:22.83  
       39.37  1:22.83                                                      
  5 Rego, Brooke              11 Perth City           1:27.62    1:23.19  
       39.37  1:23.19                                                      
  6 Maloney, Mary-Grace       11 West Coast           1:27.78    1:25.44  
       41.53  1:25.44                                                      
  7 Campbell, Hayley          11 Kalamunda,           1:30.45    1:29.00  
       43.60  1:29.00                                                      
  8 Collier, Lottie           11 Arena, WA            1:30.47    1:29.34  
       42.99  1:29.34                                                      
  9 Canavate-Blankendaal, Te  11 Rockingham,          1:25.60    1:30.81  
       42.29  1:30.81                                                      
 10 McGillivray, Adelaide     11 Fremantle            1:35.96    1:33.03  
       44.58  1:33.03                                                      
 
Event 42  Girls 12 Year Olds 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yates, Cheyenne           12 Southside            1:13.43    1:13.95  
       35.76  1:13.95                                                      
  2 Drake-Brockman, Sophie    12 Southside            1:19.41    1:16.63  
       37.02  1:16.63                                                      
  3 Chung, Natasha            12 Riverton             1:17.81    1:18.45  
       36.70  1:18.45                                                      
  4 Mawhirt, Nikita           12 Perth City           1:23.93    1:19.16  
       38.51  1:19.16                                                      
  5 Coten, Claire             12 South Shore,         1:19.95    1:19.39  
       38.91  1:19.39                                                      
  6 Hull, Ruby                12 Unattached           1:21.30    1:20.41  
  7 Antill, Hayley            12 Swan Hills           1:18.66    1:21.07  
       40.57  1:21.07                                                      
  8 Cawood, Lily              12 Swan Hills           1:21.67    1:21.81  
       40.06  1:21.81                                                      
  9 Pedersen, Lauren          12 West Coast           1:26.47    1:22.60  
       40.28  1:22.60                                                      
 10 Morrow, Sachi             12 Leisurepark          1:23.73    1:22.76  
       40.01  1:22.76                                                      
 11 Evans, Keira              12 West Coast           1:25.00    1:22.95  
       41.35  1:22.95                                                      
 12 Sorensen, Kimberley       12 Perth City           1:27.34    1:24.23  
       40.74  1:24.23                                                      
 13 McLaren, Alex             12 West Coast           1:31.04    1:27.15  
       41.02  1:27.15                                                      
 14 Kinsman, Ruza             12 West Coast           1:29.70    1:28.42  
       43.21  1:28.42                                                      
 15 Tonner, Keeley            12 Unattached           1:30.05    1:30.25  
       42.41  1:30.25                                                      
 
Event 42  Girls 13 Year Olds 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ho, Andrea                13 Bay View             1:07.70    1:08.16  
       32.71  1:08.16                                                      
  2 Cook, Tamsin              13 Perth City           1:09.15    1:10.99  
       35.08  1:10.99                                                      
  3 Hargrave, Emma            13 Victoria Park        1:14.05    1:13.55  
       36.06  1:13.55                                                      
  4 Munks, Sian               13 West Coast           1:17.36    1:14.70  
       36.74  1:14.70                                                      
  5 Parks, Teagan             13 Breakers, WA         1:15.92    1:15.09  
       36.27  1:15.09                                                      
  6 Gower, Rachel             13 Bay View             1:13.34    1:15.15  
       36.11  1:15.15                                                      
  7 Reidy-Crofts, Eleni       13 Southside            1:14.63    1:15.23  
       36.30  1:15.23                                                      
  8 Beesley, Brittany         13 Arena, WA            1:13.06    1:16.04  
       37.33  1:16.04                                                      
  9 Palelei, Iesha            13 South Lake           1:17.44    1:16.23  
       36.46  1:16.23                                                      
 10 Cheng, Zheng Xin          13 Victoria Park        1:15.86    1:18.36  
       38.11  1:18.36                                                      
 11 Truscott, Chloe           13 Perth City           1:15.44    1:18.48  
       38.43  1:18.48                                                      
 12 Doherty, Niamh            13 All Saints, WA       1:18.32    1:18.74  
       38.08  1:18.74                                                      
 13 Sadek, Farah              13 West Coast           1:19.54    1:20.45  
       38.73  1:20.45                                                      
 14 Barnes, Jessica           13 Breakers, WA         1:18.44    1:20.66  
       38.97  1:20.66                                                      
 
Event 42  Girls 14 Year Olds 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lindsay, Hadley           14 West Coast           1:10.92    1:07.96  
       32.55  1:07.96                                                      
  2 Cossill, Ella             14 Uwa Uniswim          1:10.70    1:09.60  
       34.43  1:09.60                                                      
  3 Tonner, Jordana           14 Perth City           1:09.82    1:09.74  
       34.04  1:09.74                                                      
  4 Hull, Grace               14 Breakers, WA         1:09.02    1:10.13  
       34.06  1:10.13                                                      
  5 Hewitt, Louise            14 Uwa Uniswim          1:11.16    1:10.22  
       34.28  1:10.22                                                      
  6 Campbell, Taylor          14 Swan Hills           1:10.74    1:13.06  
       35.61  1:13.06                                                      
  7 Bunning, Tayla            14 Unattached           1:10.10    1:13.86  
       34.75  1:13.86                                                      
  8 Moore, Arianne            14 Southside            1:18.99    1:14.21  
       35.62  1:14.21                                                      
  9 Jenkins, Tess             14 West Coast           1:10.85    1:15.68  
       35.63  1:15.68                                                      
 10 Studniczky, Lauren        14 Fremantle            1:18.54    1:17.63  
       37.25  1:17.63                                                      
 11 Balodis, Zane             14 Arena, WA            1:16.67    1:17.65  
       36.41  1:17.65                                                      
 12 Moore, Olivia             14 Westside             1:17.93    1:18.43  
       37.83  1:18.43                                                      
 13 Martin, Kate              14 Riverside            1:19.08    1:19.76  
       38.64  1:19.76                                                      
 14 Zappacosta, Tiana         14 Victoria Park        1:19.37    1:20.12  
       39.30  1:20.12                                                      
 
Event 42  Women 15 Year Olds 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Palmer, Renee             15 All Saints, WA       1:09.77    1:08.37  
       33.42  1:08.37                                                      
  2 Du Randt, Chante          15 Breakers, WA         1:07.60    1:10.29  
       33.71  1:10.29                                                      
  3 Russell, Bianca           15 Rockingham,          1:10.97    1:10.36  
       34.74  1:10.36                                                      
  4 Kennedy, Melanie          15 Aquajets, WA         1:09.87    1:10.51  
       33.46  1:10.51                                                      
  5 Lawrence, Sarah           15 All Saints, WA       1:09.65    1:10.55  
       35.03  1:10.55                                                      
  6 Marshall, Georgia         15 Swan Hills           1:08.68    1:10.95  
       35.06  1:10.95                                                      
  7 Regolini, Emma            15 Perth City           1:10.73    1:11.17  
       34.32  1:11.17                                                      
  8 Schultz, Sarah            15 Kalamunda,           1:12.01    1:11.42  
       33.86  1:11.42                                                      
  9 Truscott, Georgia         15 Perth City           1:10.17    1:12.66  
       35.27  1:12.66                                                      
 10 Sagar, Elly               15 Arena, WA            1:10.48    1:12.80  
       35.75  1:12.80                                                      
 11 Ho, Beatrice              15 Bay View             1:11.21    1:13.39  
       35.79  1:13.39                                                      
 12 Seah, Hui Jean            15 South Shore,         1:12.32    1:13.82  
       35.47  1:13.82                                                      
 13 McDowell, Alandra         15 Uwa Uniswim          1:16.57    1:15.54  
       37.19  1:15.54                                                      
 14 Nash, Tayla               15 South Shore,         1:17.61    1:15.59  
       36.37  1:15.59                                                      
 15 Macainsh, Emily           15 South Lake           1:14.89    1:15.89  
       36.93  1:15.89                                                      
 16 Streeter, Kateleen        15 Central Aqu          1:15.05    1:15.93  
       35.75  1:15.93                                                      
 17 Hooper, Taylor            15 West Coast           1:17.76    1:17.73  
       38.10  1:17.73                                                      
 
Event 42  Women 16 Year Olds 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Shepherd, Caitlin         16 Westside             1:05.81    1:06.58  
       32.30  1:06.58                                                      
  2 Wilkins, Madeline         16 All Saints, WA       1:06.78    1:07.94  
       32.82  1:07.94                                                      
  3 Lawrence, Tessa           16 All Saints, WA       1:09.94    1:09.29  
       34.33  1:09.29                                                      
  4 Burnett, Danica           16 West Coast           1:09.07    1:09.69  
       34.47  1:09.69                                                      
  5 Ashton, Emily             16 Westside             1:12.93    1:10.03  
       33.73  1:10.03                                                      
  6 (V) Hall, Carly           16 Mandurah, WA         1:09.26    1:10.25  
       34.53  1:10.25                                                      
  7 Masterton, Danieka        16 Breakers, WA         1:14.54    1:13.55  
       35.82  1:13.55                                                      
  8 Moore, Jessica            16 Westside             1:13.55    1:13.56  
       35.47  1:13.56                                                      
  9 Yaksich, Sophie           16 Southside            1:11.18    1:13.88  
       35.71  1:13.88                                                      
 10 Hodgetts, Alisha          16 Bay View             1:10.64    1:14.26  
       35.84  1:14.26                                                      
 11 Rasmusen, Kelly           16 South Shore,         1:14.41    1:14.79  
       37.00  1:14.79                                                      
 12 Zagari, Carmela           16 Kalamunda,           1:18.36    1:17.60  
       37.61  1:17.60                                                      
 
Event 42  Women 17-18 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hopkins, Madeline         17 West Coast           1:12.75    1:12.19  
       34.38  1:12.19                                                      
  2 Bellis, Elizabeth         18 Southside            1:18.02    1:18.13  
       38.12  1:18.13                                                      
 
Event 42  Women 19 & Over 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Barratt, Holly            24 Swan Hills           1:04.94    1:05.35  
       32.38  1:05.35                                                      
  2 Etherington, Claudia      20 Westside             1:05.03    1:09.60  
       33.61  1:09.60                                                      
  3 de Vries, Sigrid          20 Westside             1:06.64    1:11.49  
       33.90  1:11.49                                                      
 
Event 43  Boys 10 & Under 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bonsall, Robert           10 Arena, WA            2:56.42    2:49.33  
       39.70  1:22.80  2:06.64  2:49.33                                    
  2 Corbett, Kieran           10 Arena, WA            2:59.68    2:57.40  
       42.19  1:27.28  2:12.88  2:57.40                                    
  3 Todoro, Adriano            9 Arena, WA            2:58.19    3:06.45  
       43.75  1:31.67  2:19.61  3:06.45                                    
  4 Uglow, Luke               10 Bay View             3:12.57    3:08.52  
       44.53  1:32.76  2:23.58  3:08.52                                    
  5 Wain, Keldon              10 South Shore,         3:45.35    3:20.05  
       48.30  1:38.89  2:31.19  3:20.05                                    
  6 Blatchford, Jack           9 West Coast           3:33.77    3:30.98  
       50.60  1:45.10  2:39.15  3:30.98                                    
  7 O'Donnell, Ethan          10 West Coast           3:40.70    3:38.40  
       52.11           2:45.14  3:38.40                                    
 
Event 43  Boys 11 Year Olds 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Thornton, Jay             11 Breakers, WA         2:35.39    2:34.26  
       36.05  1:15.45  1:55.52  2:34.26                                    
  2 Coyne, Kieran             11 Arena, WA            3:03.24    2:52.05  
       40.65  1:24.15  2:08.65  2:52.05                                    
  3 Martin, Jason             11 Swan Hills           2:51.75    2:52.49  
       40.04  1:25.07  2:10.26  2:52.49                                    
  4 Loller, Brodie            11 Arena, WA            2:54.86    2:53.33  
       42.32  1:26.80  2:11.51  2:53.33                                    
  5 Player, Finlay            11 West Coast           2:57.78    2:53.80  
       40.24  1:24.29  2:10.74  2:53.80                                    
  6 Natalotto, Jack           11 Aquajets, WA         3:01.73    3:01.07  
       44.68  1:30.81  2:18.18  3:01.07                                    
  7 Todoro, Luciano           11 Arena, WA            3:07.15    3:01.86  
       42.84  1:30.10  2:16.18  3:01.86                                    
  8 Lim, Caleb                11 All Saints, WA       3:04.01    3:06.93  
       42.85  1:30.69  2:20.27  3:06.93                                    
  9 Downes, Jayden            11 Arena, WA            3:19.59    3:25.62  
       49.69  1:44.14  2:35.69  3:25.62                                    
 
Event 44  Men 12 Year Olds 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sillence, Raife           12 Unattached           2:29.85    2:27.70  
       34.37  1:11.10  1:50.07  2:27.70                                    
  2 Smith, Callan             12 Breakers, WA         2:32.77    2:32.74  
       35.74  1:14.94  1:54.55  2:32.74                                    
  3 Cumming, Tom              12 West Coast           2:35.23    2:40.47  
       36.78  1:17.50  1:59.86  2:40.47                                    
  4 Pollard, Isaac            12 Fremantle            2:52.76    2:48.65  
       40.78  1:23.90  2:08.27  2:48.65                                    
  5 Gilmour, Jack             12 Southside            2:53.08    2:49.88  
       40.32  1:24.01  2:08.21  2:49.88                                    
  6 Smith, Ben                12 Arena, WA            2:52.58    2:52.29  
       40.56  1:25.12  2:09.38  2:52.29                                    
  7 Rogers, Adrian            12 Central Aqu          2:49.83    2:55.23  
       40.33  1:24.90  2:10.46  2:55.23                                    
  8 Smith, Brayden            12 Arena, WA            3:01.13    3:00.00  
       40.35  1:25.64  2:13.16  3:00.00                                    
 
Event 44  Men 13 Year Olds 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Verran, Michael           13 Kalamunda,           2:27.75    2:30.61  
       34.98  1:12.55  1:51.85  2:30.61                                    
  2 Robinson, William         13 Unattached           2:36.53    2:31.13  
       35.98  1:14.20  1:53.88  2:31.13                                    
  3 Johansen, Bryce           13 Leisurepark          2:43.62    2:32.11  
       34.98  1:13.89  1:53.80  2:32.11                                    
  4 Vafeas, Benjamin          13 Arena, WA            2:36.82    2:35.39  
       36.00  1:16.13  1:56.14  2:35.39                                    
  5 Rollo, Nicholas           13 Perth City           2:42.93    2:38.23  
       37.91  1:17.76  1:58.94  2:38.23                                    
  6 Downes, Lewis             13 Arena, WA            2:46.88    2:42.67  
       38.76  1:20.80  2:02.62  2:42.67                                    
  7 Djaffarsah, Jason         13 Thornlie             2:48.34    2:43.74  
       37.99  1:19.37  2:02.40  2:43.74                                    
  8 Lotti, Dylan              13 Arena, WA            2:43.96    2:45.16  
       36.89  1:19.62  2:03.44  2:45.16                                    
  9 Mansfield, Blake          13 Kalamunda,           2:50.50    2:45.76  
       38.60  1:21.00  2:04.04  2:45.76                                    
 
Event 44  Men 14 Year Olds 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McGowan, Brody            14 Breakers, WA         2:17.47    2:15.73  
       31.86  1:06.73  1:41.56  2:15.73                                    
  2 Jacobs, Daniel            14 Kalamunda,           2:22.35    2:19.81  
              1:07.11  1:44.00  2:19.81                                    
  3 Muller, Kyle              14 Breakers, WA         2:24.86    2:22.87  
       32.54  1:08.50  1:46.34  2:22.87                                    
  4 Kalember, Kevin           14 South Lake           2:23.77    2:23.36  
       33.71  1:10.42  1:47.72  2:23.36                                    
  5 Bevan, Zachary            14 Rockingham,          2:27.24    2:25.43  
       33.50  1:10.47  1:47.96  2:25.43                                    
  6 Morgan, Nicolas           14 All Saints, WA       2:26.46    2:25.51  
       33.20  1:10.05  1:48.02  2:25.51                                    
  7 Elphick, Nicholas         14 Southside            2:40.74    2:35.51  
       35.96  1:15.91  1:56.83  2:35.51                                    
  8 Roberts, Ben              14 Arena, WA            2:36.93    2:37.83  
       36.36  1:16.75  1:58.02  2:37.83                                    
 
Event 44  Men 15 Year Olds 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Fyfe, Damian              15 Perth City           2:10.38    2:15.49  
       32.60  1:07.81  1:42.40  2:15.49                                    
  2 Hansford, James           15 All Saints, WA       2:16.78    2:15.76  
       31.25  1:05.83  1:41.07  2:15.76                                    
  3 Wright, Mitchell          15 West Coast           2:18.33    2:16.11  
       31.21  1:04.65  1:40.37  2:16.11                                    
  4 Mitchell, Lawrence        15 West Coast           2:17.56    2:18.91  
       32.50  1:07.60  1:43.92  2:18.91                                    
  5 (V) Dubois, Jacob         15 Bunbury, WA          2:19.55    2:19.06  
       32.85  1:08.24  1:44.79  2:19.06                                    
  6 Swainson, Jack            15 Fremantle            2:20.36    2:21.18  
       33.26  1:08.67  1:45.35  2:21.18                                    
  7 Fielding, Brett           15 Perth City           2:23.07    2:22.67  
       32.72  1:08.37  1:46.08  2:22.67                                    
  8 Martin, Justin            15 Arena, WA            2:22.86    2:24.12  
       32.90  1:09.41  1:46.77  2:24.12                                    
  9 Govers, Jackson           15 Perth City           2:21.29    2:24.92  
       33.84  1:10.22  1:48.52  2:24.92                                    
 10 Armstrong, Jake           15 Uwa Uniswim          2:28.66    2:25.82  
       33.82  1:10.14  1:47.82  2:25.82                                    
 
Event 44  Men 16 Year Olds 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Warries, Calvin           16 Aquajets, WA         2:15.68    2:14.42  
       31.50  1:05.75  1:40.99  2:14.42                                    
  2 Rollo, William            16 Perth City           2:15.51    2:16.16  
       32.97  1:07.62  1:42.73  2:16.16                                    
  3 Trump, Kieran             16 Perth City           2:15.89    2:23.17  
       35.15  1:10.86  1:47.24  2:23.17                                    
  4 Morisey, Justin           16 Fremantle            2:26.02    2:24.46  
       33.93  1:10.61  1:48.48  2:24.46                                    
 
Event 44  Men 17-18 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 (V) Goldsmith, Lyndon     17 Bunbury, WA          2:08.20    2:11.10  
       30.65  1:04.69  1:38.82  2:11.10                                    
  2 Meinema, Matthew          17 Arena, WA            2:10.50    2:11.42  
       30.53  1:04.21  1:38.54  2:11.42                                    
  3 De Villiers, Johan        17 South Shore,         2:25.01    2:22.83  
       33.20  1:09.30  1:46.70  2:22.83                                    
 
Event 45  Men 99 & Under 100 LC Meter Backstroke Multi-Class
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Liam 989           18 Swan Hills           1:16.67    1:14.77  
       36.50  1:14.77                                                      
  2 Popham, Ben 878           12 Superfins            1:53.80    1:55.72  
  3 Kimberley, Samuel 666     14 Rockingham,               NT    2:19.71  
     1:09.15  2:19.71                                                      
 
Event 46  Women 99 & Under 100 LC Meter Backstroke Multi-Class
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Saggers, Megan 666        17 Superfins            2:06.28    2:21.68  
     1:06.50  2:21.68                                                      
  2 Duggin, Rachel 14         32 Superfins            2:42.41    2:40.17  
     1:17.99  2:40.17                                                      
 
Event 47  Girls 10 & Under 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Robinson, Lauren          10 Kalamunda,           3:15.34    3:06.37  
       42.26  1:31.01  2:18.66  3:06.37                                    
  2 Papantoniou, Talia        10 West Coast           3:19.15    3:15.29  
       43.36  1:33.06  2:24.89  3:15.29                                    
  3 Frehner, Cathrine         10 Victoria Park        3:59.99    3:29.99  
       50.02  1:43.27  2:37.34  3:29.99                                    
  4 Cannon, Jamie             10 West Coast           3:36.52    3:32.15  
       48.56  1:42.81  2:39.21  3:32.15                                    
  5 Bolster, Rebecca          10 Perth City           3:36.50    3:34.59  
       49.45  1:44.84  2:40.73  3:34.59                                    
  6 Hull, Abbey-Rose          10 Breakers, WA         3:38.43    3:35.20  
       50.03  1:46.10  2:40.16  3:35.20                                    
  7 Sillence, Scarlett        10 Unattached           3:48.42    3:41.14  
       50.86  1:48.17  2:45.52  3:41.14                                    
  8 Agron, Monique             9 Victoria Park        3:48.92    3:48.64  
       52.41  1:51.44  2:50.44  3:48.64                                    
  9 Critchison, Gemma         10 Southside            3:50.20    3:49.22  
       53.47  1:53.53  2:51.95  3:49.22                                    
 10 Packer, Ella               9 Arena, WA            3:55.03    3:50.45  
       51.99  1:51.50  2:51.32  3:50.45                                    
 11 Lawlor, Romi              10 West Coast           3:53.78    3:54.70  
       54.15  1:53.42  2:53.48  3:54.70                                    
 12 Salmon, Katie              9 Swan Hills           4:00.44    3:55.65  
       54.44  1:54.61  2:55.97  3:55.65                                    
 13 Silas, Caitlin             9 Kwinana              4:05.85    3:55.69  
       53.08  1:54.44  2:55.99  3:55.69                                    
 14 Allen, Ottilie             9 West Coast           3:53.83    3:58.48  
       55.28  1:57.81  2:58.94  3:58.48                                    
 15 McGillivray, Genavieve    10 Fremantle            4:05.33    4:00.75  
       52.42  1:54.43  2:57.02  4:00.75                                    
 16 Jeminson, Isabelle         9 Rockingham,          4:07.60    4:04.11  
       55.12  1:59.14  3:00.64  4:04.11                                    
 17 Smit, Rhiannon            10 Perth City           4:11.29    4:07.92  
       57.76  2:00.33  3:05.54  4:07.92                                    
 18 Shepherd, Kirralee         9 Rockingham,          4:10.08    4:21.85  
       58.53  2:06.06  3:14.23  4:21.85                                    
 -- Lotti, Emma               10 Arena, WA            4:10.65         DQ  
       56.25  1:58.36  2:59.62       DQ                                    
 
Event 47  Girls 11 Year Olds 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Eastwood, Kelsey          11 Swan Hills           3:06.02    3:04.14  
       42.27  1:30.43  2:18.08  3:04.14                                    
  2 Ford, Erin                11 Southside            3:18.17    3:21.08  
       45.55  1:38.64  2:31.86  3:21.08                                    
  3 Rosich, Lillyan           11 Arena, WA            3:22.20    3:21.50  
       46.52  1:38.27  2:30.50  3:21.50                                    
  4 Konowalous, Anna          11 Westside             3:24.98    3:27.41  
       46.28  1:38.45  2:32.89  3:27.41                                    
  5 Mann, Jade                11 Kalamunda,           3:40.10    3:29.11  
       48.86  1:42.47  2:36.83  3:29.11                                    
  6 Hogan, Chloe              11 West Coast           3:32.84    3:29.14  
       46.39  1:40.93  2:36.44  3:29.14                                    
  7 Vafeas, Annika            11 Arena, WA            3:34.48    3:31.52  
       48.84  1:43.17  2:37.42  3:31.52                                    
  8 Contessi, Mia             11 Aqua Attack, WA      3:40.40    3:34.61  
       47.72  1:42.52  2:39.02  3:34.61                                    
  9 O'Donnell, Brierley       11 West Coast           3:33.79    3:35.55  
       48.07  1:43.24  2:40.08  3:35.55                                    
 10 McGillivray, Adelaide     11 Fremantle            3:37.85    3:35.73  
       50.73  1:45.08  2:41.03  3:35.73                                    
 11 Edwards, Rachael          11 West Coast           3:48.98    3:37.85  
       51.83  1:48.44  2:44.00  3:37.85                                    
 12 Corbett, Karly-Emma       11 Arena, WA            3:42.33    3:39.81  
       50.31  1:48.05  2:44.56  3:39.81                                    
 
Event 48  Girls 12 Year Olds 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McDowell, Blaire          12 Uwa Uniswim          3:04.69    2:59.52  
       41.11  1:28.27  2:15.52  2:59.52                                    
  2 Njirich, Lexi             12 Perth City           3:07.55    3:03.70  
       42.17  1:28.11  2:16.13  3:03.70                                    
  3 Papantoniou, Jana         12 West Coast           3:10.08    3:05.50  
       40.82  1:28.64  2:17.74  3:05.50                                    
  4 Italiano, Rebecca         12 West Coast           3:08.60    3:05.87  
       41.55  1:29.23  2:17.76  3:05.87                                    
  5 Van De Velde, Hannah      12 Kalamunda,           3:10.87    3:06.74  
       41.66  1:29.11  2:18.33  3:06.74                                    
  6 Chung, Natasha            12 Riverton             3:06.96    3:08.07  
       40.70  1:28.03  2:17.54  3:08.07                                    
  7 Mawhirt, Nikita           12 Perth City           3:13.93    3:09.82  
       42.07  1:30.40  2:21.05  3:09.82                                    
  8 Byrne, Demi Lee           12 Breakers, WA         3:29.07    3:10.42  
       41.60  1:30.97  2:22.40  3:10.42                                    
  9 Sorensen, Kimberley       12 Perth City           3:24.62    3:18.96  
       44.75  1:35.24  2:27.01  3:18.96                                    
 10 Brogan, Niamh             12 Uwa Uniswim          3:17.62    3:19.50  
       43.06  1:32.60  2:25.28  3:19.50                                    
 11 Kyle, Grace               12 Thornlie             3:21.93    3:22.00  
       44.43  1:36.44  2:29.71  3:22.00                                    
 12 Agron, Tahlia             12 Victoria Park        3:18.06    3:22.80  
       42.73  1:34.57  2:28.30  3:22.80                                    
 13 Fink, Georgie             12 Rockingham,          3:33.77    3:32.76  
       47.10  1:41.63  2:37.29  3:32.76                                    
 14 Spencer, Felicity         12 Rockingham,          3:31.39    3:39.71  
       47.99  1:45.90  2:43.69  3:39.71                                    
 
Event 48  Girls 13 Year Olds 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Honey, Stella             13 Fremantle            2:57.67    3:01.11  
       42.25  1:29.87  2:16.44  3:01.11                                    
  2 Gower, Rachel             13 Bay View             3:05.51    3:04.54  
       40.27  1:28.38  2:16.56  3:04.54                                    
  3 Cheng, Zheng Xin          13 Victoria Park        3:06.38    3:05.50  
       40.93  1:28.50  2:16.33  3:05.50                                    
  4 Stowers, Tyra             13 West Coast           3:06.98    3:07.40  
       41.83  1:29.48  2:18.50  3:07.40                                    
  5 Gibb, Emily               13 Central Aqu          3:20.02    3:18.35  
       44.08  1:34.95  2:26.47  3:18.35                                    
  6 Catlin, Talia             13 Swan Hills           3:20.98    3:19.31  
       45.82  1:36.10  2:27.68  3:19.31                                    
 
Event 48  Girls 14 Year Olds 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lindsay, Hadley           14 West Coast           2:42.98    2:45.75  
       37.80  1:19.18  2:01.86  2:45.75                                    
  2 Sadek, Salwa              14 West Coast           2:51.91    2:51.48  
       38.81  1:22.09  2:06.72  2:51.48                                    
  3 Bunning, Tayla            14 Unattached           2:53.31    2:53.80  
       39.66  1:24.49  2:09.21  2:53.80                                    
  4 Weekes, Lucy              14 All Saints, WA       2:53.98    2:54.75  
       40.80  1:25.87  2:10.30  2:54.75                                    
  5 Juffermans, Kirstie       14 Kalamunda,           3:04.47    2:59.97  
       40.32  1:25.38  2:12.64  2:59.97                                    
  6 Loreggian, Savannah       14 Arena, WA            3:05.74    3:03.19  
       39.22  1:25.64  2:14.10  3:03.19                                    
  7 Piccaluga, Alba           14 Southside            3:11.59    3:09.45  
       42.34  1:31.19  2:20.39  3:09.45                                    
  8 Gwynne, Chloe             14 Rockingham,          3:14.98    3:14.75  
       43.79  1:33.76  2:24.39  3:14.75                                    
  9 Dowie, Jordan             14 Fremantle            3:21.41    3:17.29  
       44.54  1:34.60  2:26.72  3:17.29                                    
 
Event 48  Women 15 Year Olds 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Nash, Tayla               15 South Shore,         2:49.29    2:52.46  
       38.03  1:22.21  2:07.16  2:52.46                                    
  2 Antill, Jessica           15 Swan Hills           2:52.34    2:55.09  
       40.34  1:25.49  2:10.81  2:55.09                                    
  3 Bowling, Olivia           15 Aquajets, WA         2:51.16    2:57.30  
       39.15  1:24.18  2:11.06  2:57.30                                    
  4 Robinson, Rebecca         15 Unattached           2:55.48    2:59.14  
       40.46  1:26.01  2:12.74  2:59.14                                    
  5 Hooper, Taylor            15 West Coast           3:19.19    3:13.83  
       43.89  1:34.05  2:24.16  3:13.83                                    
  6 Etschmann, Natasha        15 Arena, WA            3:11.95    3:24.94  
       44.72  1:35.38  2:29.75  3:24.94                                    
 
Event 48  Women 16 Year Olds 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chaisty, Kate             16 Southside            2:41.70    2:49.24  
       37.19  1:20.08  2:04.59  2:49.24                                    
  2 Murray, Anna              16 West Coast           2:50.40    2:50.77  
       38.97  1:22.87  2:06.95  2:50.77                                    
  3 Masterton, Danieka        16 Breakers, WA         2:56.29    2:56.86  
       39.57  1:24.70  2:10.49  2:56.86                                    
 
Event 48  Women 17-18 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Spurr, Justine            18 South Shore,         2:47.60    2:45.60  
       36.61  1:18.83  2:02.54  2:45.60                                    
  2 Colreavy, Montana         17 Perth City           2:43.93    2:49.41  
       37.51  1:20.34  2:05.18  2:49.41                                    
  3 Bellis, Elizabeth         18 Southside            3:05.99    3:02.62  
       41.83  1:28.05  2:15.16  3:02.62                                    
 
Event 48  Women 19 & Over 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Halden, Laura             19 Western Sprint,      2:36.87    2:42.25  
       36.86  1:19.04  2:00.70  2:42.25                                    
  2 Bird, Kate                19 Perth City           2:44.43    2:42.34  
       36.77  1:18.66  2:00.53  2:42.34                                    
  3 Cooper, Rachael           23 Kalamunda,           3:03.51    3:05.09  
       42.67  1:29.29  2:17.46  3:05.09                                    
 
Event 49  Boys 8 & Under 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Loller, Riley              8 Arena, WA            2:01.70    1:50.92  
       52.93  1:50.92                                                      
  2 Joyce, Cooper              8 Swan Hills           2:02.16    2:04.95  
       58.54  2:04.95                                                      
 -- Kinchin, Zachary           8 West Coast           1:59.63         DQ  
       57.94       DQ                                                      
 
Event 49  Boys 9 Year Olds 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Todoro, Adriano            9 Arena, WA            1:43.60    1:40.49  
       47.93  1:40.49                                                      
  2 Blacker, Callum            9 Swan Hills           2:07.32    1:52.21  
       54.16  1:52.21                                                      
  3 Blaine, Declan             9 Arena, WA            1:54.29    1:52.23  
       51.15  1:52.23                                                      
  4 Anderson, Max              9 West Coast           1:57.96    1:53.34  
       52.93  1:53.34                                                      
  5 Doherty, Liam              9 All Saints, WA       2:04.39    1:54.93  
       55.34  1:54.93                                                      
  6 Fry, Harrison              9 West Coast           1:58.19    1:57.75  
       57.30  1:57.75                                                      
  7 Emanuel, Charlie           9 Westside             2:02.33    2:00.35  
       57.25  2:00.35                                                      
  8 Blatchford, Jack           9 West Coast           2:05.47    2:01.86  
       58.89  2:01.86                                                      
 
Event 49  Boys 10 Year Olds 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Page, Sandon              10 Bay View             1:38.70    1:29.04  
       41.79  1:29.04                                                      
  2 Smith, Logan              10 Aquajets, WA         1:42.47    1:37.65  
       47.13  1:37.65                                                      
  3 Bonsall, Robert           10 Arena, WA            1:48.07    1:38.86  
       47.78  1:38.86                                                      
  4 O'Donnell, Ethan          10 West Coast           1:42.75    1:41.77  
       50.23  1:41.77                                                      
  5 Long, Angus               10 Westside             1:49.02    1:45.35  
       50.15  1:45.35                                                      
  6 Johnson, Ben              10 Newman C/Lands       1:49.73    1:47.59  
       51.06  1:47.59                                                      
  7 Goh, Timothy              10 Southside            1:49.41    1:48.66  
       50.19  1:48.66                                                      
  8 White, Thomas             10 West Coast           1:54.61    1:53.18  
       53.40  1:53.18                                                      
  9 Ryan, Hamish              10 Perth City           1:56.66    1:59.46  
       55.82  1:59.46                                                      
 
Event 49  Boys 11 Year Olds 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Joyce, Lachlan            11 Swan Hills           1:31.26    1:27.70  
       42.28  1:27.70                                                      
  2 Joyce, Rielly             11 Swan Hills           1:31.27    1:29.26  
       42.53  1:29.26                                                      
  3 Lindsay, Cooper           11 West Coast           1:30.47    1:30.50  
       42.72  1:30.50                                                      
  4 Dearle, Benjamin          11 Central Aqu          1:36.42    1:32.44  
       43.38  1:32.44                                                      
  5 Loller, Brodie            11 Arena, WA            1:39.36    1:38.78  
       46.80  1:38.78                                                      
  6 Mansfield, Chase          11 Kalamunda,           1:44.12    1:40.89  
       48.65  1:40.89                                                      
  7 Todoro, Luciano           11 Arena, WA            1:44.07    1:43.99  
       50.09  1:43.99                                                      
  8 Sriprai, Tan              11 West Coast           1:41.50    1:45.28  
       51.47  1:45.28                                                      
  9 Wilson, Jack              11 Arena, WA            1:41.45    1:45.81  
       50.60  1:45.81                                                      
 10 Lim, Caleb                11 All Saints, WA       1:44.81    1:46.97  
       51.27  1:46.97                                                      
 11 Richards, Luke            11 Arena, WA            1:47.65    1:48.51  
       51.17  1:48.51                                                      
 -- Baron, James              11 Southside            1:45.76         DQ  
       49.05       DQ                                                      
 -- Huynh, Jayden             11 Aquajets, WA         1:46.44         DQ  
       48.54       DQ                                                      
 
Event 50  Men 12 Year Olds 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Booth, Lennard            12 Fremantle            1:25.17    1:25.27  
       39.59  1:25.27                                                      
  2 Martin, Liam              12 Central Aqu          1:24.75    1:26.39  
       40.37  1:26.39                                                      
  3 Galbraith, James          12 Breakers, WA         1:28.73    1:27.91  
       41.22  1:27.91                                                      
  4 Walker, Riley             12 West Coast           1:30.69    1:28.39  
       41.94  1:28.39                                                      
  5 Kennedy, Reilly           12 Aquajets, WA         1:36.88    1:29.50  
       41.66  1:29.50                                                      
  6 Porter-Wilkinson, Alexan  12 West Coast           1:31.29    1:30.89  
       42.77  1:30.89                                                      
  7 Smith, Callan             12 Breakers, WA         1:34.97    1:32.15  
       43.35  1:32.15                                                      
  8 Pollard, Isaac            12 Fremantle            1:36.83    1:32.54  
       44.95  1:32.54                                                      
  9 Kyriakou, Christian       12 West Coast           1:37.43    1:34.88  
       44.74  1:34.88                                                      
 10 Shepherd, Jett            12 Rockingham,          1:34.63    1:34.96  
       45.35  1:34.96                                                      
 11 Cipriano, Michael         12 Fremantle            1:37.86    1:35.87  
       45.02  1:35.87                                                      
 12 Scholes, Sydney           12 Lesmurdie            1:40.95    1:38.03  
       45.48  1:38.03                                                      
 13 Koczwara, Lucas           12 Tuart Hill           1:38.84    1:38.46  
       46.51  1:38.46                                                      
 14 Kang, Jarrett             12 Southside            1:42.59    1:38.57  
       46.34  1:38.57                                                      
 15 Smith, Jacob              12 Arena, WA            1:39.08    1:41.37  
       45.49  1:41.37                                                      
 
Event 50  Men 13 Year Olds 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gomes, Thalys             13 Breakers, WA         1:20.62    1:18.64  
       37.06  1:18.64                                                      
  2 Robinson, William         13 Unattached           1:19.20    1:20.30  
       37.87  1:20.30                                                      
  3 Vafeas, Benjamin          13 Arena, WA            1:22.43    1:22.61  
       38.00  1:22.61                                                      
  4 Djaffarsah, Jason         13 Thornlie             1:23.65    1:23.42  
       39.37  1:23.42                                                      
  5 Lantzke, William          13 West Coast           1:25.53    1:25.50  
       39.79  1:25.50                                                      
  6 Pollard, Kieren           13 Breakers, WA         1:20.65    1:27.75  
       41.91  1:27.75                                                      
  7 Shepherd, Callum          13 Rockingham,          1:28.40    1:28.17  
       40.66  1:28.17                                                      
 
Event 50  Men 14 Year Olds 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Milligan, Alex            14 West Coast           1:08.58    1:09.27  
       32.87  1:09.27                                                      
  2 De Villiers, Tristan      14 Arena, WA            1:14.62    1:14.16  
       35.04  1:14.16                                                      
  3 Weir, Trent               14 All Saints, WA       1:16.92    1:15.56  
       35.48  1:15.56                                                      
  4 Cipriano, Rafael          14 Fremantle            1:20.55    1:18.72  
       36.68  1:18.72                                                      
  5 Roberts, Ben              14 Arena, WA            1:20.07    1:20.29  
       37.75  1:20.29                                                      
  6 McGowan, Brody            14 Breakers, WA         1:22.20    1:20.33  
       37.96  1:20.33                                                      
  7 Freeman, Alexander        14 West Coast           1:18.28    1:20.80  
       37.25  1:20.80                                                      
  8 Muller, Kyle              14 Breakers, WA         1:21.62    1:21.07  
       37.26  1:21.07                                                      
  9 Powell, Luke              14 All Saints, WA       1:23.68    1:23.69  
       39.57  1:23.69                                                      
 10 Koczwara, Sam             14 Tuart Hill           1:25.20    1:26.14  
       39.82  1:26.14                                                      
 
Event 50  Men 15 Year Olds 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Verhage, Braga            15 West Coast           1:15.17    1:10.43  
       32.72  1:10.43                                                      
  2 Claxton, James            15 Arena, WA            1:10.95    1:11.78  
       33.72  1:11.78                                                      
  3 Wright, Solomon           15 Bay View             1:12.30    1:12.09  
       33.31  1:12.09                                                      
  4 Ashworth, Liam            15 Kalamunda,           1:13.61    1:12.63  
       34.08  1:12.63                                                      
  5 Smith, Jake               15 Breakers, WA         1:12.56    1:16.12  
       35.90  1:16.12                                                      
  6 Uglow, Harrison           15 Bay View             1:18.20    1:16.15  
       35.15  1:16.15                                                      
  7 Martin, Justin            15 Arena, WA            1:16.83    1:17.15  
       35.22  1:17.15                                                      
  8 Gee, Cameron              15 Southside            1:22.88    1:21.00  
       37.47  1:21.00                                                      
 
Event 50  Men 16 Year Olds 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kint, Harrison            16 Westside             1:17.07    1:15.68  
       34.80  1:15.68                                                      
  2 Pardini, Liam             16 Western Sprint,      1:18.76    1:21.05  
       37.31  1:21.05                                                      
 
Event 50  Men 17-18 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sucipto, Tommy            17 Leisurepark          1:02.64    1:05.58  
       30.33  1:05.58                                                      
  2 Bowling, Luke             17 Aquajets, WA         1:10.65    1:13.87  
       34.44  1:13.87                                                      
  3 Jackson, Jason            17 West Coast           1:14.95    1:16.68  
       36.07  1:16.68                                                      
 
Event 50  Men 19 & Over 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sutherland, Paul          22 Perth City           1:03.38    1:06.67  
       31.54  1:06.67                                                      
  2 Basson, Luke              20 Westside             1:10.87    1:13.89  
       34.20  1:13.89                                                      
  3 Pardini, Luke             19 Western Sprint,      1:16.31    1:14.32  
       34.32  1:14.32                                                      
  4 Williams, Gene            19 Arena, WA            1:14.97    1:15.16  
       35.29  1:15.16                                                      
  5 Basson, Oliver            20 Westside             1:14.57    1:15.60  
       35.97  1:15.60                                                      
 
Event 51  Men 99 & Under 200 LC Meter Freestyle Multi-Class
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Liam 989           18 Swan Hills           2:30.59    2:28.96  
       33.75  1:11.52  1:50.56  2:28.96                                    
  2 Popham, Ben 878           12 Superfins            3:13.86    3:13.32  
       42.56  1:32.91  3:13.32                                             
 
Event 52  Women 99 & Under 200 LC Meter Freestyle Multi-Class
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Duggin, Rachel 14         32 Superfins            4:03.75    4:11.58  
       58.62  2:02.28  3:06.28  4:11.58                                    
 
Event 53  Girls 8 & Under 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Watene, Shinae             8 Swan Hills             38.19      36.56  
  2 Rowse, Maya                8 Leisurepark            38.31      38.45  
  3 Thomson, Aurelia           8 Uwa Uniswim            40.81      39.62  
  4 Barbour, Grace             8 Westside               41.52      41.23  
  5 Price, Seren               8 Westside               42.06      41.58  
  6 Ranaweera, Aakashi         8 South Lake             42.99      42.17  
  7 Holland, Emily             8 Southside              41.66      42.43  
  8 Mack, Georgia              8 All Saints, WA         43.22      42.61  
  9 Matthews, Olive            8 Barracudas, WA         43.80      44.79  
 10 Leach, Holly               8 Barracudas, WA         44.49      45.34  
 11 Johnson, Sophie            8 Newman C/Lands         48.39      46.26  
 12 Martin, Bailee             8 Central Aqu            45.53      46.73  
 13 Wilson, Rosie              8 Arena, WA              47.22      48.82  
 
Event 53  Girls 9 Year Olds 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Faamausili Fala, Adalaid   9 West Coast             33.55      34.22  
  2 Thornton, Tahlia           9 Breakers, WA           35.01      34.61  
  3 Silas, Caitlin             9 Kwinana                35.81      35.80  
  4 Cronje, Tori               9 Perth City             36.74      36.42  
  5 Edwards, Crystal           9 West Coast             36.40      36.83  
  6 Ince, Makayla              9 Arena, WA              36.86      37.38  
  7 Packer, Ella               9 Arena, WA              37.20      37.69  
  8 Agron, Monique             9 Victoria Park          39.42      38.22  
  9 Shepherd, Kirralee         9 Rockingham,            38.22      39.61  
 10 Paterson, Jemima           9 Newman C/Lands         39.73      39.83  
 11 White, Charlotte           9 West Coast             40.79      40.11  
 12 Slatter, Tiala             9 Westside               39.34      40.22  
 13 Riederer, Muirenn          9 Westside               44.14      40.23  
 14 Bull, Christina            9 Central Aqu            42.19      40.70  
 15 Butler, Hannah             9 All Saints, WA         39.80      41.08  
 16 Bond, Sarah                9 Barracudas, WA         42.46      41.31  
 17 Salmon, Katie              9 Swan Hills             41.71      41.58  
 18 Jeminson, Isabelle         9 Rockingham,            41.20      41.78  
 19 Hargrave, Megan            9 Victoria Park          40.42      42.26  
 20 Morales, Richelle          9 Thornlie               44.18      43.66  
 21 Mansfield, Ashleigh        9 Kalamunda,             42.09      44.20  
 22 Hull, Nathalie             9 Unattached             43.64      44.79  
 23 Allen, Ottilie             9 West Coast             42.25      45.11  
 24 McLaren, Olivia            9 West Coast             45.51      45.62  
 25 Traeger, Ashlin            9 Rockingham,            43.90      47.21  
 
Event 53  Girls 10 Year Olds 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Broadbridge, Kara         10 Fremantle              31.26      31.37  
  2 Bond, Emma                10 Barracudas, WA         33.37      32.70  
  3 Robinson, Lauren          10 Kalamunda,             33.59      33.51  
  4 Green, Chloe              10 West Coast             34.76      33.71  
  5 Overheu, Sarah            10 Bay View               35.06      34.33  
  6 Smit, Rhiannon            10 Perth City             35.48      34.92  
  7 Cipriano, Chimene         10 Fremantle              36.20      35.31  
  8 Van De Velde, Eliza       10 Kalamunda,             35.30      35.35  
  9 Hull, Abbey-Rose          10 Breakers, WA           36.06      35.98  
 10 Sillence, Scarlett        10 Unattached             36.04      36.02  
 11 Frehner, Cathrine         10 Victoria Park          36.42      36.20  
 12 Verhage, Yazmin           10 West Coast             36.02      36.60  
 13 Bateman, Jaymi            10 Riverton               37.76      36.75  
 14 Lawlor, Romi              10 West Coast             37.05      36.98  
 15 Cannon, Jamie             10 West Coast             35.45      37.13  
 16 Bolster, Rebecca          10 Perth City             36.99      37.39  
 17 McGillivray, Genavieve    10 Fremantle              38.40      37.97  
 18 Lotti, Emma               10 Arena, WA              38.38      38.02  
 19 Critchison, Gemma         10 Southside              38.79      38.17  
 20 Kroyer, Taylor            10 All Saints, WA         38.39      38.39  
 21 Petite, Bianca            10 All Saints, WA         37.74      38.44  
 22 Horsfall, Maddison        10 Arena, WA              38.73      41.05  
 -- Mepham, Kiana             10 Western Sprint,        39.00         DQ  
 
Event 53  Girls 11 Year Olds 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Patterson, Joely          11 Southside              29.94      29.75  
  2 Eastwood, Kelsey          11 Swan Hills             31.45      29.90  
  3 Rego, Brooke              11 Perth City             30.42      30.01  
  4 Claxton, Helen            11 Arena, WA              31.13      31.40  
  5 Parks, Kiah               11 Breakers, WA           31.28      31.76  
  6 Ho, Alexandra             11 Bay View               31.94      32.51  
  7 Hogan, Chloe              11 West Coast             32.23      32.71  
  8 McGloin, Megan            11 Arena, WA              32.74      32.88  
  9 Morgan, Holly             11 All Saints, WA         33.76      32.95  
 10 Gastevich, Lauren         11 Arena, WA              33.18      33.59  
 11 Freeman, Amara            11 Southside              34.95      33.67  
 12 Vafeas, Annika            11 Arena, WA              33.23      33.70  
 13 Matthews, Ella            11 Barracudas, WA         34.91      33.82  
 14 McGillivray, Adelaide     11 Fremantle              33.86      34.31  
 15 Tully, Tylah              11 Southside              34.90      34.47  
 16 England, Xanthe           11 West Coast             38.47      34.93  
 17 Contessi, Mia             11 Aqua Attack, WA        35.81      35.12  
 18 Collier, Lottie           11 Arena, WA              36.16      35.82  
 19 O'Donnell, Brierley       11 West Coast             37.31      35.99  
 20 Maloney, Mary-Grace       11 West Coast             35.24      36.13  
 21 Edwards, Rachael          11 West Coast             37.23      37.45  
 22 Riederer, Aisling         11 Westside               38.03      37.65  
 23 Maley, Kiara              11 South Shore,           38.15      37.68  
 24 Corbett, Karly-Emma       11 Arena, WA              37.54      38.32  
 25 Ford, Erin                11 Southside              36.76      38.44  
 -- Konowalous, Anna          11 Westside               33.03         DQ  
 
Event 54  Girls 12 Year Olds 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Coten, Claire             12 South Shore,           29.76      29.61  
  2 McDowell, Blaire          12 Uwa Uniswim            32.55      31.26  
  3 Mawhirt, Nikita           12 Perth City             32.73      31.36  
  4 Yates, Cheyenne           12 Southside              32.57      31.46  
  5 Durrant, Sophie           12 Bay View               31.77      31.72  
  6 Njirich, Lexi             12 Perth City             31.14      31.80  
  7 Antill, Hayley            12 Swan Hills             33.07      32.07  
  8 Morrow, Sachi             12 Leisurepark            31.77      32.17  
  9 Byrne, Demi Lee           12 Breakers, WA           32.26      32.32  
 10 Sorensen, Kimberley       12 Perth City             32.84      32.38  
 11 Evans, Keira              12 West Coast             32.36      32.44  
 12 Drake-Brockman, Sophie    12 Southside              32.01      32.53  
 13 Kennedy, Gloria           12 Riverton               32.76      33.08  
 14 Van De Velde, Hannah      12 Kalamunda,             33.03      33.09  
 15 Hull, Ruby                12 Unattached             33.69      33.12  
 16 Smit, Emilia              12 Perth City             33.22      33.17  
 17 Brogan, Niamh             12 Uwa Uniswim            33.13      33.32  
 18 Baker, Taylor             12 South Shore,           33.97      33.68  
 19 Pedersen, Lauren          12 West Coast             33.40      33.78  
 20 Papantoniou, Jana         12 West Coast             33.97      33.82  
 21 George, Alyssa            12 Bay View               33.32      33.91  
 22 Agron, Tahlia             12 Victoria Park          34.52      34.07  
 23 Brandis, Crosby           12 Leisurepark            33.27      34.13  
 24 Fink, Georgie             12 Rockingham,            34.62      34.17  
 25 Cawood, Lily              12 Swan Hills             33.98      34.32  
 26 McLaren, Alex             12 West Coast             34.61      34.98  
 27 Ryan, Alysha              12 Perth City             35.37      35.25  
 28 Spencer, Felicity         12 Rockingham,            35.92      36.60  
 29 Kinsman, Ruza             12 West Coast             33.80      38.10  
 
Event 54  Girls 13 Year Olds 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cook, Tamsin              13 Perth City             27.94      28.14  
  2 Beesley, Brittany         13 Arena, WA              28.75      28.49  
  3 Welsh, Georgia            13 Southside              29.63      29.04  
  4 Gower, Rachel             13 Bay View               29.20      29.11  
  5 Swallow, Kate             13 Bay View               29.66      29.52  
  6 Ling, Jessica             13 Uwa Uniswim            29.95      29.66  
  7 Kestel, Elizabeth         13 Fremantle              30.13      30.21  
  8 Barnes, Jessica           13 Breakers, WA           31.05      30.57  
  9 Palelei, Iesha            13 South Lake             31.26      30.74  
 10 Reidy-Crofts, Eleni       13 Southside              30.73      30.92  
 10 Pensini, Brooke           13 South Shore,           31.87      30.92  
 12 Stagg, Corina             13 Perth City             31.70      30.94  
 13 Truscott, Chloe           13 Perth City             31.99      31.17  
 14 Ryan, Hayley              13 Perth City             31.25      31.19  
 15 Benham, Abbey             13 Leisurepark            32.31      31.40  
 16 McCabe, Georgina          13 Uwa Uniswim            32.20      31.75  
 17 Parks, Teagan             13 Breakers, WA           30.65      31.96  
 18 Sadek, Farah              13 West Coast             31.13      32.06  
 19 Ford, Caitlin             13 Southside              32.78      32.12  
 20 Doherty, Niamh            13 All Saints, WA         31.57      32.14  
 21 Harding, Annabelle        13 Southside              32.50      32.79  
 22 Colligan, Jessica         13 Swan Hills             32.30      32.81  
 22 Graca, Nadia              13 Central Aqu            32.58      32.81  
 
Event 54  Girls 14 Year Olds 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cossill, Ella             14 Uwa Uniswim            27.23      26.83  
  2 Tonner, Jordana           14 Perth City             27.81      27.70  
  3 Carstens, Shelby          14 West Coast             28.45      28.61  
  4 Hull, Grace               14 Breakers, WA           28.41      28.78  
  5 Hewitt, Louise            14 Uwa Uniswim            28.11      28.84  
  6 Kriening, Emma            14 West Coast             29.12      29.06  
  7 Moore, Arianne            14 Southside              30.27      29.54  
  8 Studniczky, Lauren        14 Fremantle              30.20      30.12  
  9 Campbell, Taylor          14 Swan Hills             29.67      30.25  
 10 Sadek, Salwa              14 West Coast             30.16      30.27  
 11 Balodis, Zane             14 Arena, WA              30.16      30.33  
 12 Moore, Georgina           14 Southside              30.41      30.50  
 13 Pontre, Sofie             14 South Shore,           30.64      30.53  
 14 Zappacosta, Tiana         14 Victoria Park          30.68      30.82  
 15 Hall, Lauren              14 Southside              30.59      30.83  
 16 Loreggian, Savannah       14 Arena, WA              30.73      30.85  
 17 Jenkins, Tess             14 West Coast             29.80      30.99  
 18 Martin, Kate              14 Riverside              31.51      31.21  
 19 Reynolds, Constance       14 Uwa Uniswim            31.86      32.12  
 20 Gwynne, Chloe             14 Rockingham,            32.24      32.15  
 
Event 54  Women 15 Year Olds 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Reicheld, Natasja         15 Aqua Attack, WA        27.86      27.91  
  2 Browne, Avalon            15 Rockingham,            28.56      28.25  
  3 Grosse, Abbey             15 All Saints, WA         28.68      28.66  
  4 Du Randt, Chante          15 Breakers, WA           28.70      28.81  
  5 Marshall, Georgia         15 Swan Hills             29.76      29.52  
  6 Antill, Jessica           15 Swan Hills             29.28      29.78  
  7 Truscott, Georgia         15 Perth City             29.23      30.00  
  8 Etschmann, Natasha        15 Arena, WA              30.01      30.06  
  9 Ling, Melissa             15 Uwa Uniswim               NT      30.11  
 10 Saetang, Lisa             15 All Saints, WA         30.54      30.17  
 11 Hooper, Taylor            15 West Coast             29.91      30.27  
 12 Schultz, Sarah            15 Kalamunda,             31.11      30.52  
 13 Macainsh, Emily           15 South Lake             30.01      30.61  
 14 Streeter, Kateleen        15 Central Aqu            30.49      30.99  
 15 Pyke, Chandler            15 Westside               30.62      31.45  
 16 Walters, Summer           15 Southside              31.30      31.48  
 17 Wells, Hayley             15 West Coast             30.72      31.58  
 17 Nash, Tayla               15 South Shore,           31.22      31.58  
 
Event 54  Women 16 Year Olds 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ashton, Emily             16 Westside               27.40      27.49  
  2 Shepherd, Caitlin         16 Westside               27.50      27.58  
  3 (V) Hall, Carly           16 Mandurah, WA           27.67      27.91  
  4 Burnett, Danica           16 West Coast             28.21      28.05  
  5 Moore, Jessica            16 Westside               27.39      28.48  
  6 Yaksich, Sophie           16 Southside              28.53      28.82  
  7 Hodgetts, Alisha          16 Bay View               28.10      28.91  
  8 Masterton, Danieka        16 Breakers, WA           28.45      29.46  
  9 Zagari, Carmela           16 Kalamunda,             29.89      29.63  
 10 Gan, Gabrielle            16 Perth City             29.41      29.86  
 11 Chaisty, Kate             16 Southside              30.37      30.09  
 12 Stanicich, Julia          16 Central Aqu            31.35      31.03  
 13 Rasmusen, Kelly           16 South Shore,           30.94      31.52  
 
Event 54  Women 17-18 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Okulicz, Danae            17 Arena, WA              27.14      27.43  
  2 Hopkins, Madeline         17 West Coast             27.82      28.14  
  3 Reed, Georgina            17 Westside               30.07      30.18  
  4 Barnett, Hannah           18 Southside              29.80      30.63  
  5 Smout, Katie              17 Thornlie               31.82      31.60  
 
Event 54  Women 19 & Over 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Barratt, Holly            24 Swan Hills             26.15      26.22  
  2 Sokol, Tijana             19 South Lake             29.62      29.26  
 
Event 55  Boys 9 & Under 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Todoro, Adriano            9 Arena, WA            2:51.06    2:49.55  
              1:21.65  2:07.16  2:49.55                                    
  2 Anderson, Max              9 West Coast           2:58.30    2:54.85  
       39.35  1:25.63  2:12.20  2:54.85                                    
  3 Loller, Riley              8 Arena, WA            3:16.42    3:01.05  
       42.18  1:31.22  2:17.49  3:01.05                                    
  4 Blacker, Callum            9 Swan Hills           3:07.40    3:04.76  
       40.61  1:28.65  2:18.38  3:04.76                                    
  5 Blatchford, Jack           9 West Coast           3:23.38    3:22.45  
       44.57  1:37.72  2:31.56  3:22.45                                    
 
Event 55  Boys 10 Year Olds 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bonsall, Robert           10 Arena, WA            2:40.08    2:34.60  
       35.60  1:15.11  1:55.36  2:34.60                                    
  2 Corbett, Kieran           10 Arena, WA            2:44.53    2:39.75  
       37.02  1:18.01  1:59.89  2:39.75                                    
  3 Uglow, Luke               10 Bay View             2:45.64    2:56.97  
       37.95           2:11.51  2:56.97                                    
  4 White, Thomas             10 West Coast           3:03.25    2:59.39  
       39.97  1:27.26  2:14.67  2:59.39                                    
  5 O'Donnell, Ethan          10 West Coast           3:16.55    3:15.75  
 
Event 55  Boys 11 Year Olds 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Thornton, Jay             11 Breakers, WA         2:22.25    2:22.17  
       33.37  1:10.20  1:47.25  2:22.17                                    
  2 Wilson, Jack              11 Arena, WA            2:21.92    2:22.76  
       33.17  1:09.71  1:46.60  2:22.76                                    
  3 Davis, Jordan             11 Perth City           2:35.39    2:24.24  
       33.57  1:10.38  1:48.41  2:24.24                                    
  4 Dearle, Benjamin          11 Central Aqu          2:36.37    2:29.16  
       34.07  1:12.48  1:51.85  2:29.16                                    
  5 Loller, Brodie            11 Arena, WA            2:34.13    2:31.35  
       35.61  1:14.86  1:54.02  2:31.35                                    
  6 Todoro, Luciano           11 Arena, WA            2:39.61    2:33.64  
       35.41  1:14.92  1:55.04  2:33.64                                    
  7 Joyce, Lachlan            11 Swan Hills           2:44.56    2:35.70  
       36.23  1:16.52  2:35.70                                             
  8 Joyce, Rielly             11 Swan Hills           2:41.67    2:37.57  
       36.37  1:17.04  1:58.93  2:37.57                                    
  9 Sriprai, Tan              11 West Coast           2:37.77    2:38.72  
       35.65  1:16.30  1:57.76  2:38.72                                    
 10 Martin, Jason             11 Swan Hills           2:42.19    2:39.60  
       35.91  1:17.75  2:00.05  2:39.60                                    
 11 Natalotto, Jack           11 Aquajets, WA         2:40.88    2:40.15  
       38.04  1:19.58  2:01.48  2:40.15                                    
 12 Player, Finlay            11 West Coast           2:42.79    2:40.56  
       34.92  1:16.23  2:00.47  2:40.56                                    
 13 Coyne, Kieran             11 Arena, WA            2:43.75    2:42.37  
       36.59  1:17.51  2:00.49  2:42.37                                    
 14 Scott, James              11 All Saints, WA       2:49.40    2:47.35  
       37.89  1:20.47  2:05.59  2:47.35                                    
 15 Emanuel, Lachlan          11 Westside             2:56.22    2:51.19  
       39.47  1:25.19  2:10.58  2:51.19                                    
 
Event 56  Men 12 Year Olds 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sillence, Raife           12 Unattached           2:14.14    2:14.88  
       30.83  1:05.14  1:40.35  2:14.88                                    
  2 Cumming, Tom              12 West Coast           2:21.41    2:20.77  
       31.91  1:07.97  1:45.26  2:20.77                                    
  3 Smith, Callan             12 Breakers, WA         2:22.89    2:21.04  
       32.42  1:08.94  1:45.77  2:21.04                                    
  4 Galbraith, James          12 Breakers, WA         2:26.38    2:21.68  
       32.91  1:09.83  1:46.51  2:21.68                                    
  5 Corrie, Tom               12 Fremantle            2:23.78    2:23.61  
       33.55  1:10.36  1:47.66  2:23.61                                    
  6 Kennedy, Reilly           12 Aquajets, WA         2:29.85    2:24.28  
       32.90  1:10.36  1:48.09  2:24.28                                    
  7 Arnott, Lachlan           12 Aqua Attack, WA      2:28.34    2:25.02  
       32.27  1:09.10  1:47.64  2:25.02                                    
  8 Rogers, Adrian            12 Central Aqu          2:34.87    2:29.71  
       34.09  1:12.65  1:51.52  2:29.71                                    
  9 Prentice, Stefan          12 Aqua Attack, WA      2:26.05    2:30.36  
       32.75  1:11.24  1:51.10  2:30.36                                    
 10 Booth, Lennard            12 Fremantle            2:31.18    2:33.01  
       34.15  1:13.19  1:54.12  2:33.01                                    
 11 Pollard, Isaac            12 Fremantle            2:33.83    2:33.77  
       34.99  1:15.22  1:55.26  2:33.77                                    
 12 Sudlow, Adam              12 Uwa Uniswim          2:40.71    2:34.36  
       35.14  1:14.73  1:55.03  2:34.36                                    
 13 Porter-Wilkinson, Alexan  12 West Coast           2:38.18    2:35.13  
       34.86  1:14.62  1:56.31  2:35.13                                    
 14 Kyriakou, Christian       12 West Coast           2:40.81    2:35.89  
       34.95  1:15.69  1:57.74  2:35.89                                    
 15 Redmond, Hayden           12 Fremantle            2:41.92    2:36.04  
       35.03  1:14.61  1:55.74  2:36.04                                    
 16 Cipriano, Michael         12 Fremantle            2:35.25    2:36.25  
       35.27  1:15.96  1:56.90  2:36.25                                    
 17 Schaper, Finlay           12 South Shore,         2:33.08    2:37.12  
       35.77  1:16.42  1:57.66  2:37.12                                    
 18 Shepherd, Jett            12 Rockingham,          2:35.92    2:37.67  
       36.01  1:17.21  1:58.32  2:37.67                                    
 19 Gilmour, Jack             12 Southside            2:41.19    2:38.57  
       35.48  1:16.85  1:58.00  2:38.57                                    
 20 Watkins, Lochie           12 Southside            2:39.24    2:41.93  
       36.54  1:17.92  2:01.15  2:41.93                                    
 21 Luff, Jamie               12 South Lake           2:41.49    2:43.45  
       37.66  1:20.38  2:02.81  2:43.45                                    
 
Event 56  Men 13 Year Olds 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Verran, Michael           13 Kalamunda,           2:09.45    2:10.32  
       29.69  1:02.52  1:36.41  2:10.32                                    
  2 Harlick, Samuel           13 Fremantle            2:14.40    2:13.18  
       30.04  1:03.75  1:38.60  2:13.18                                    
  3 Wimbridge Glassford, Had  13 West Coast           2:22.04    2:13.81  
       30.64  1:05.02  1:39.55  2:13.81                                    
  4 Lantzke, William          13 West Coast           2:19.34    2:18.65  
       31.69  1:07.51  1:43.76  2:18.65                                    
  5 Pollard, Kieren           13 Breakers, WA         2:19.28    2:18.71  
       31.68  1:06.93  1:42.95  2:18.71                                    
  6 Robinson, William         13 Unattached           2:20.53    2:19.42  
       31.86           1:44.64  2:19.42                                    
  7 Downes, Lewis             13 Arena, WA            2:29.96    2:20.43  
       31.90  1:08.09  1:45.51  2:20.43                                    
  8 Biesheuvel, Kenny         13 Southside            2:22.50    2:22.78  
       31.12  1:07.05  1:45.78  2:22.78                                    
  9 Rollo, Nicholas           13 Perth City           2:26.38    2:22.97  
       32.82  1:08.99  1:46.38  2:22.97                                    
 10 Bull, James               13 Central Aqu          2:30.77    2:29.09  
       32.96  1:10.80  1:50.70  2:29.09                                    
 11 Hanson, Thomas            13 South Lake           2:29.27    2:32.52  
       33.64  1:12.00  1:53.16  2:32.52                                    
 
Event 56  Men 14 Year Olds 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Purcell, Christopher      14 Southside            2:07.72    2:03.79  
       28.71  1:00.34  1:32.30  2:03.79                                    
  2 McGowan, Brody            14 Breakers, WA         2:04.80    2:05.20  
       28.77  1:01.12  1:34.27  2:05.20                                    
  3 Bevan, Zachary            14 Rockingham,          2:10.74    2:07.65  
       29.25  1:01.86  1:35.16  2:07.65                                    
  4 Jacobs, Daniel            14 Kalamunda,           2:11.34    2:07.86  
       28.85  1:01.01  1:34.59  2:07.86                                    
  5 Freeman, Alexander        14 West Coast           2:08.00    2:09.88  
       29.50  1:03.13  1:37.37  2:09.88                                    
  6 Redmond, Mitchell         14 Fremantle            2:16.78    2:14.22  
       30.82  1:05.79  1:41.50  2:14.22                                    
  7 Pennell, Thomas           14 Westside             2:19.15    2:16.88  
       31.27  1:07.85  1:43.57  2:16.88                                    
  8 Cipriano, Rafael          14 Fremantle            2:22.82    2:17.40  
       30.72  1:05.36  1:41.80  2:17.40                                    
  9 Luff, Andrew              14 South Lake           2:22.08    2:17.85  
       31.67  1:06.70  1:42.86  2:17.85                                    
 10 Peters, Kieran            14 Fremantle            2:21.03    2:18.38  
       31.00  1:06.88  1:43.22  2:18.38                                    
 11 Bull, John                14 Central Aqu          2:22.30    2:19.05  
       31.73  1:07.51  1:43.64  2:19.05                                    
 12 Elphick, Nicholas         14 Southside            2:26.63    2:19.73  
       32.34  1:07.60  1:44.39  2:19.73                                    
 13 Taverner, Louis           14 Perth City           2:26.76    2:22.98  
       32.36  1:09.47  1:47.10  2:22.98                                    
 14 Brandis, Tanna            14 Leisurepark          2:27.02    2:25.92  
       32.51  1:09.57  1:47.76  2:25.92                                    
 
Event 56  Men 15 Year Olds 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Fyfe, Damian              15 Perth City           1:54.58    1:54.48  
       27.28    56.58  1:25.54  1:54.48                                    
  2 Chin, Alex                15 West Coast           1:59.93    1:58.26  
       27.52    57.21  1:28.28  1:58.26                                    
  3 (V) Kendall, Jordon       15 Bunbury, WA          2:00.13    1:59.62  
       28.23    58.92  1:29.82  1:59.62                                    
  4 Swainson, Jack            15 Fremantle            2:01.82    2:03.54  
       28.54    59.66  1:31.61  2:03.54                                    
  5 Harding, Matthew          15 Southside            2:06.80    2:03.69  
       28.42  1:00.43  1:32.91  2:03.69                                    
  6 Verhage, Braga            15 West Coast           2:05.03    2:04.51  
       28.30  1:00.18  1:32.48  2:04.51                                    
  7 Wright, Mitchell          15 West Coast           2:05.57    2:04.54  
       27.98    59.60  1:32.49  2:04.54                                    
  8 Fleming, Harry            15 Southside            2:16.46    2:05.94  
       28.81  1:01.39  1:34.31  2:05.94                                    
  9 Nain, Paras               15 Perth City           2:13.89    2:05.97  
       30.60  1:02.99  1:35.15  2:05.97                                    
 10 Wright, Solomon           15 Bay View             2:06.99    2:06.35  
       28.03  1:00.01  1:33.06  2:06.35                                    
 11 Vandenberg, Samuel        15 All Saints, WA       2:08.80    2:07.23  
       28.82  1:01.22  1:34.44  2:07.23                                    
 12 Wagstaff, Thomas          15 Uwa Uniswim          2:11.69    2:08.03  
       29.40  1:02.40  1:35.75  2:08.03                                    
 13 Mitchell, Lawrence        15 West Coast           2:22.26    2:09.21  
       28.61  1:01.82  1:36.09  2:09.21                                    
 14 Sadler, Oliver            15 Breakers, WA         2:13.61    2:11.53  
       29.92  1:03.55  1:38.63  2:11.53                                    
 15 Hoey, James               15 Bay View             2:07.55    2:11.97  
       28.63  1:01.29  1:35.97  2:11.97                                    
 16 Uglow, Harrison           15 Bay View             2:17.18    2:12.67  
       29.24  1:03.18  1:38.22  2:12.67                                    
 17 Gee, Cameron              15 Southside            2:16.54    2:15.99  
       29.45  1:04.47  1:40.98  2:15.99                                    
 18 Armstrong, Jake           15 Uwa Uniswim          2:16.68    2:17.82  
       30.46  1:05.50  1:42.04  2:17.82                                    
 19 Wimbridge Glassford, Den  15 Uwa Uniswim          2:19.46    2:19.34  
       31.84  1:07.12  1:44.47  2:19.34                                    
 
Event 56  Men 16 Year Olds 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Van Nieuwburg, Justin     16 Aquajets, WA         2:06.12    2:02.07  
       28.13    59.10  1:30.75  2:02.07                                    
  2 Warries, Calvin           16 Aquajets, WA         2:04.77    2:03.98  
       28.55  1:00.48  1:33.25  2:03.98                                    
  3 Rollo, William            16 Perth City           2:09.73    2:05.38  
       30.01  1:01.70  1:33.31  2:05.38                                    
  4 Schubert, Aidan           16 Uwa Uniswim          2:11.34    2:08.58  
       29.44  1:02.14  1:35.34  2:08.58                                    
  5 Morisey, Justin           16 Fremantle            2:06.10    2:09.29  
       29.11  1:01.18  1:35.39  2:09.29                                    
  6 Hewitt, Thurston          16 Uwa Uniswim          2:12.64    2:11.42  
       30.24  1:04.20  1:37.82  2:11.42                                    
  7 Trump, Kieran             16 Perth City           2:04.25    2:11.62  
       30.09  1:03.50  1:38.20  2:11.62                                    
 
Event 56  Men 17-18 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 (V) Goldsmith, Lyndon     17 Bunbury, WA          1:57.48    1:59.10  
       27.50    58.07  1:29.27  1:59.10                                    
  2 De Villiers, Johan        17 South Shore,         2:07.30    2:06.90  
       29.82  1:01.86  1:34.57  2:06.90                                    
  3 Bowling, Luke             17 Aquajets, WA         2:02.88    2:06.99  
       29.57  1:02.29  1:34.74  2:06.99                                    
  4 Claxton, Robbie           17 Arena, WA            2:07.43    2:10.30  
       27.87  1:00.38  1:35.10  2:10.30                                    
  5 Jackson, Jason            17 West Coast           2:11.47    2:12.68  
       30.09  1:03.41  1:38.16  2:12.68                                    
  6 Gangemi, Jack             17 West Coast           2:00.73    2:13.75  
       29.16  1:03.75  1:39.70  2:13.75                                    
 
Event 56  Men 19 & Over 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lindsay, Ben              19 West Coast           1:54.64    1:54.25  
       26.27    54.74  1:24.64  1:54.25                                    
 
Event 57  Boys 13 & Under 200 LC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 West Coast, WA  'A'                               1:54.82    1:53.60  
       29.19    57.34  1:25.75  1:53.60                                    
  2 Bay View Saints  'A'                              2:02.43    2:00.25  
       27.97    56.18  1:28.14  2:00.25                                    
  3 Fremantle Port, WA  'A'                           2:02.31    2:01.20  
       30.30  1:02.57  1:32.86  2:01.20                                    
  4 Breakers, WA  'A'                                 2:01.55    2:01.83  
       31.00  1:01.51  1:32.27  2:01.83                                    
  5 Uwa Uniswim Swimming Club Inc.  'A'               2:05.78    2:03.07  
       29.02    58.82  1:29.03  2:03.07                                    
  6 Central Aquatic, WA  'A'                          2:08.08    2:04.65  
       32.11  1:03.63  1:35.34  2:04.65                                    
  7 Southside Wesley, WA  'A'                         2:08.21    2:07.90  
       31.46  1:05.02  1:37.61  2:07.90                                    
  8 Perth City Swimming Club  'A'                     2:09.21    2:11.29  
       30.60           1:41.32  2:11.29                                    
  9 Southside Wesley, WA  'B'                         2:13.88    2:12.59  
       33.18  1:06.97  1:40.45  2:12.59                                    
 10 Tuart Hill  'A'                                   3:29.00    2:18.17  
       33.74  1:10.42  1:45.85  2:18.17                                    
 11 Uwa Uniswim Swimming Club Inc.  'B'               2:05.78    2:21.90  
       37.53  1:11.14  1:44.27  2:21.90                                    
 12 Westside  'A'                                     2:21.68    2:29.82  
       38.43  1:21.88  1:57.05  2:29.82                                    
 
Event 58  Girls 13 & Under 200 LC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bay View Saints  'A'                              1:59.19    1:56.02  
       28.96    57.49  1:26.52  1:56.02                                    
  2 Perth City Swimming Club  'A'                     1:59.28    1:58.94  
       27.79    57.84  1:28.82  1:58.94                                    
  3 West Coast, WA  'A'                               2:00.67    1:59.26  
       29.64    59.57  1:29.98  1:59.26                                    
  4 Southside Wesley, WA  'A'                         2:01.86    1:59.78  
       29.60    59.89  1:30.14  1:59.78                                    
  5 Fremantle Port, WA  'A'                           2:01.62    2:05.54  
       29.98  1:02.07  1:34.32  2:05.54                                    
  6 Perth City Swimming Club  'B'                     2:09.16    2:05.89  
       31.90  1:02.17  1:34.86  2:05.89                                    
  7 Uwa Uniswim Swimming Club Inc.  'A'               2:08.03    2:06.35  
       32.46  1:02.00  1:33.35  2:06.35                                    
  8 Bay View Saints  'B'                              2:09.14    2:07.46  
       31.87  1:04.79  1:35.64  2:07.46                                    
  9 Southside Wesley, WA  'B'                         2:08.72    2:09.56  
       32.10  1:03.65  1:36.52  2:09.56                                    
 10 South Shore, WA  'A'                              2:08.94    2:12.04  
       30.58  1:08.25  1:42.60  2:12.04                                    
 11 Breakers, WA  'A'                                 2:14.38    2:13.55  
       32.35  1:08.06  1:42.68  2:13.55                                    
 12 Kwinana  'A'                                      2:46.51    2:29.91  
     1:53.70  1:15.41  2:29.91                                             
 13 Westside  'A'                                     2:26.87    2:33.08  
       40.28  1:20.20  1:59.78  2:33.08                                    
 
Event 59  Girls 11 Year Olds 1500 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Vafeas, Annika            11 Arena, WA           21:22.86   21:09.21  
       36.81  1:18.86  2:00.88  2:43.08  3:25.63  4:07.97  4:51.25  5:34.17
     6:17.28  6:59.67  7:42.84  8:25.52  9:08.75  9:51.61 10:34.40 11:17.00
    11:59.92 12:42.32 13:25.42 14:08.61 14:51.06 15:34.13 16:17.23 16:59.50
    17:42.32 18:25.38 19:07.74 19:49.77 20:31.65 21:09.21                  
 
Event 59  Girls 13 Year Olds 1500 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hargrave, Emma            13 Victoria Park       20:31.34   19:45.01  
       33.30  1:10.62  1:48.33  2:27.42  3:06.07  3:45.16  4:24.35  5:03.66
     5:43.51  6:23.57           7:42.62  8:22.22  9:02.36  9:41.90 10:20.96
    11:00.52 11:40.83 12:20.89 13:00.89 13:41.22 14:21.14 15:01.89 15:41.78
    16:22.03 17:02.23          18:24.34 19:05.39 19:45.01                  
  2 Moss, Isabel              13 Uwa Uniswim         22:30.74   21:42.42  
       38.59  1:21.11  2:03.63  2:46.56  3:30.68  4:14.81  4:59.30  5:42.57
     6:26.88  7:10.71  7:54.83  8:38.76  9:23.63 10:07.27 10:52.14 11:35.36
    12:19.61 13:03.98 13:48.58 14:32.24 15:15.42 15:58.99 16:42.08 17:25.60
    18:09.28 18:52.57 19:35.84 20:19.46 21:01.34 21:42.42                  
  3 Maloney, Claire           13 West Coast          22:43.62   21:59.26  
       37.65  1:19.99  2:04.30  2:48.02  3:32.95  4:16.39  5:00.85  5:45.05
     6:29.60  7:13.41  7:58.63  8:42.25  9:27.09 10:11.89 10:56.79 11:41.24
    12:25.86 13:10.89 13:55.26 14:39.49 15:24.09 16:08.75 16:52.86 17:37.56
    18:22.10 19:06.02 19:50.42 20:34.08 21:17.55 21:59.26                  
 
Event 59  Girls 14 Year Olds 1500 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hall, Lauren              14 Southside           20:32.17   20:32.32  
       33.87  1:11.85  1:51.46  2:31.70  3:12.13  3:53.21  4:34.60  5:15.97
     5:57.43  6:38.93  7:20.63  8:02.52  8:44.21  9:26.04 10:07.84 10:49.78
    11:31.26 12:13.10 12:55.36 13:37.06 14:18.81 15:00.44 15:42.32 16:23.99
    17:05.76 17:47.45 18:28.97 19:10.48 19:51.82 20:32.32                  
 
Event 59  Women 15 Year Olds 1500 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Downing, Sacha            15 Uwa Uniswim         17:17.68   18:05.09  
       32.35  1:08.00  1:43.75  2:19.71  2:55.77  3:31.59  4:07.78  4:43.81
     5:20.11  5:56.18  6:32.57  7:08.74  7:45.16  8:21.22  8:57.38  9:33.54
    10:09.87 10:46.27 11:22.69 11:59.13 12:35.92 13:12.54 13:49.56 14:26.32
    15:03.25 15:40.21 16:17.10 16:53.54 17:29.67 18:05.09                  
  2 McDowell, Alandra         15 Uwa Uniswim         18:49.88   18:33.98  
       32.57  1:08.32  1:44.52  2:21.30  2:58.20  3:35.73  4:12.86  4:50.22
     5:27.73  6:05.14  6:42.30  7:19.45  7:56.57  8:33.99  9:11.42  9:48.77
    10:26.46 11:03.83 11:41.38 12:18.59 12:56.30 13:33.83 14:11.32 14:49.23
    15:27.02 16:04.90 16:42.28 17:20.31 17:57.59 18:33.98                  
  3 Robinson, Rebecca         15 Unattached          18:59.79   19:15.52  
       33.52  1:10.12  1:47.78  2:25.48  3:04.58  3:43.14  4:21.68  5:00.23
     5:39.08  6:17.85  6:56.33  7:34.90  8:13.38  8:52.20  9:31.06 10:09.81
    10:48.87 11:28.01 12:06.80 12:45.76 13:25.10 14:04.03 14:43.73 15:23.12
    16:03.04 16:42.21 17:21.46 18:00.56 18:38.32 19:15.52                  
  4 Jessop, Sarah             15 Perth City          20:32.38   20:33.62  
       34.90  1:13.67  1:53.69  2:34.45  3:15.87  3:56.99  4:38.82  5:20.62
     6:02.50  6:44.26  7:25.59  8:07.06  8:48.67  9:30.04 10:11.35 10:53.12
    11:34.93 12:16.22 12:57.84 13:39.21 14:20.68 15:02.31 15:43.69 16:25.33
    17:07.84 17:49.64 18:31.61 19:13.30 19:54.58 20:33.62                  
 
Event 59  Women 16 Year Olds 1500 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rasmusen, Kelly           16 South Shore,        19:29.12   19:53.53  
       34.13  1:12.09  1:50.73  2:29.69  3:09.43  3:48.17  4:27.48  5:07.31
     5:46.62  6:26.53  7:06.40  7:45.90  8:25.18  9:04.56  9:45.01 10:25.55
    11:06.04 11:46.83 12:26.55 13:07.24 13:48.54 14:29.39 15:10.03 15:51.13
    16:31.78 17:12.61 17:52.93 18:34.29 19:14.36 19:53.53                  
 
Event 59  Women 19 & Over 1500 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bird, Kate                19 Perth City          17:45.43   17:40.67  
       31.46  1:05.78  1:41.03  2:16.37  2:51.49  3:26.43  4:01.11  4:35.99
     5:11.03  5:46.20  6:21.35  6:56.37  7:31.62  8:06.66  8:41.84  9:17.35
     9:53.53 10:29.24 11:05.25 11:40.94 12:17.53 12:53.86 13:29.63 14:05.85
    14:42.31 15:18.42 15:54.51 16:30.32 17:06.25 17:40.67                  
 
Event 60  Boys 9 & Under 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Anderson, Max              9 West Coast           3:17.70    3:13.26  
       42.90  1:31.79  2:30.62  3:13.26                                    
  2 Todoro, Adriano            9 Arena, WA            3:14.86    3:13.82  
       46.39  1:36.38  2:31.02  3:13.82                                    
  3 Dearle, Jacob              9 Central Aqu          3:15.39    3:14.63  
       45.55  1:34.68  2:32.13  3:14.63                                    
  4 Loller, Riley              8 Arena, WA            3:22.81    3:22.42  
       48.31  1:39.31  2:40.09  3:22.42                                    
  5 Blatchford, Jack           9 West Coast           3:39.19    3:42.02  
       49.53  1:47.23  2:54.07  3:42.02                                    
 -- Blaine, Declan             9 Arena, WA            3:49.77         DQ  
       58.00  1:51.20  2:55.23       DQ                                    
 
Event 60  Boys 10 Year Olds 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bonsall, Robert           10 Arena, WA            3:04.65    2:56.90  
       38.83  1:22.96  2:17.69  2:56.90                                    
  2 Corbett, Kieran           10 Arena, WA            3:07.57    3:09.80  
       45.44  1:30.87  2:31.36  3:09.80                                    
  3 Page, Sandon              10 Bay View             3:39.92    3:12.89  
       46.37  1:37.00  2:28.08  3:12.89                                    
  4 Uglow, Luke               10 Bay View             3:18.39    3:24.50  
       46.78  1:36.70  2:41.94  3:24.50                                    
  5 Devapriya, Radhishana     10 All Saints, WA       3:29.98    3:26.66  
       46.44  1:36.01  2:39.26  3:26.66                                    
  6 Long, Angus               10 Westside             3:24.79    3:28.59  
       49.01  1:42.65  2:42.13  3:28.59                                    
  7 O'Donnell, Ethan          10 West Coast           3:24.84    3:32.24  
       55.20  1:47.63  2:46.01  3:32.24                                    
  8 Elks, Nathaniel           10 Westside             3:42.14    3:58.71  
       50.49  1:51.46  3:11.36  3:58.71                                    
 -- Wain, Keldon              10 South Shore,         3:27.81         DQ  
       47.46  1:38.10  2:42.12       DQ                                    
 
Event 60  Boys 11 Year Olds 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Loller, Brodie            11 Arena, WA            2:53.43    2:45.70  
       36.27  1:19.73  2:10.56  2:45.70                                    
  2 Wilson, Jack              11 Arena, WA            2:49.84    2:48.88  
       37.26  1:17.86  2:12.55  2:48.88                                    
  3 Davis, Jordan             11 Perth City           3:01.63    2:53.91  
       38.64  1:24.02  2:17.88  2:53.91                                    
  4 Joyce, Lachlan            11 Swan Hills           2:56.71    2:54.50  
       41.61  1:27.17  2:16.50  2:54.50                                    
  5 Dearle, Benjamin          11 Central Aqu          2:54.79    2:54.53  
       36.49  1:22.23  2:15.19  2:54.53                                    
  6 Joyce, Rielly             11 Swan Hills           2:55.10    2:54.99  
       41.48  1:26.15  2:17.49  2:54.99                                    
  7 Martin, Jason             11 Swan Hills           2:56.33    3:01.07  
       42.78  1:28.12  2:21.46  3:01.07                                    
  8 Player, Finlay            11 West Coast           3:03.23    3:01.24  
       39.22  1:23.80  2:20.19  3:01.24                                    
  9 Todoro, Luciano           11 Arena, WA            3:04.43    3:01.54  
       42.70  1:29.76  2:23.09  3:01.54                                    
 10 Sriprai, Tan              11 West Coast           3:08.84    3:04.36  
       38.77  1:28.69  2:24.55  3:04.36                                    
 11 Coyne, Kieran             11 Arena, WA            3:12.55    3:09.33  
       40.32  1:24.26  2:28.92  3:09.33                                    
 12 Lim, Caleb                11 All Saints, WA       3:11.85    3:12.23  
       42.85  1:29.11  2:28.54  3:12.23                                    
 13 Scott, James              11 All Saints, WA       3:15.80    3:12.68  
       49.71  1:34.51  2:33.55  3:12.68                                    
 14 Richards, Luke            11 Arena, WA            3:22.49    3:16.01  
       44.48  1:37.07  2:31.82  3:16.01                                    
 15 Mansfield, Chase          11 Kalamunda,           3:20.67    3:22.74  
       47.23  1:42.38  2:39.85  3:22.74                                    
 16 Baron, James              11 Southside            3:23.68    3:30.92  
       52.92  1:50.97  2:49.20  3:30.92                                    
 -- Natalotto, Jack           11 Aquajets, WA         3:07.45         DQ  
       40.76  1:30.17  2:25.90       DQ                                    
 
Event 61  Men 12 Year Olds 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sillence, Raife           12 Unattached           2:31.90    2:31.78  
       32.44  1:10.60  1:57.95  2:31.78                                    
  2 Arnott, Lachlan           12 Aqua Attack, WA      2:51.10    2:48.28  
       36.56  1:18.46  2:10.63  2:48.28                                    
  3 Pollard, Isaac            12 Fremantle            2:58.46    2:50.89  
       37.34  1:20.95  2:12.17  2:50.89                                    
  4 Prentice, Stefan          12 Aqua Attack, WA      2:48.69    2:51.68  
       36.35  1:20.30  2:12.42  2:51.68                                    
  5 Bertelli, Thomas          12 Uwa Uniswim          2:59.06    2:54.51  
       35.22  1:18.19  2:13.75  2:54.51                                    
  6 Rossi, Timothy            12 Southside            3:02.55    2:55.23  
       36.26  1:22.02  2:16.38  2:55.23                                    
  7 Kyriakou, Christian       12 West Coast           2:58.35    2:55.91  
       38.24  1:25.64  2:17.35  2:55.91                                    
  8 Shepherd, Jett            12 Rockingham,          3:04.00    2:59.34  
       39.20  1:26.40  2:19.73  2:59.34                                    
  9 Rogers, Adrian            12 Central Aqu          2:55.17    3:00.80  
       38.61  1:24.48  2:22.11  3:00.80                                    
 10 Luff, Jamie               12 South Lake           3:06.80    3:04.24  
       40.87  1:28.49  2:24.13  3:04.24                                    
 11 Sudlow, Adam              12 Uwa Uniswim          3:01.63    3:05.09  
       44.67  1:28.80  2:27.15  3:05.09                                    
 12 Smith, Brayden            12 Arena, WA            3:03.32    3:06.28  
       38.72  1:25.53  2:23.96  3:06.28                                    
 13 Overheu, Tim              12 Bay View             3:06.68    3:08.49  
       41.90  1:29.38  2:26.12  3:08.49                                    
 
Event 61  Men 13 Year Olds 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Robinson, William         13 Unattached           2:34.57    2:29.66  
       33.31  1:12.32  1:54.47  2:29.66                                    
  2 Pollard, Kieren           13 Breakers, WA         2:31.39    2:30.00  
       32.09  1:10.91  1:55.60  2:30.00                                    
  3 Verran, Michael           13 Kalamunda,           2:37.15    2:33.51  
       33.28  1:11.83  1:58.65  2:33.51                                    
  4 Lantzke, William          13 West Coast           2:46.19    2:33.74  
       32.18  1:12.51  1:59.14  2:33.74                                    
  5 Downes, Lewis             13 Arena, WA            2:42.16    2:38.49  
       33.76  1:16.49  2:03.70  2:38.49                                    
  6 Harlick, Samuel           13 Fremantle            2:42.93    2:39.75  
       34.03  1:16.19  2:06.85  2:39.75                                    
  7 Rollo, Nicholas           13 Perth City           2:47.58    2:40.39  
       34.72  1:15.92  2:05.25  2:40.39                                    
  8 Djaffarsah, Jason         13 Thornlie             2:45.53    2:43.29  
       35.27  1:15.87  2:03.56  2:43.29                                    
  9 Biesheuvel, Kenny         13 Southside            2:47.77    2:43.69  
       33.05  1:14.26  2:07.10  2:43.69                                    
 10 Vafeas, Benjamin          13 Arena, WA            2:36.29    2:43.84  
       34.82  1:16.32  2:04.74  2:43.84                                    
 11 Gomes, Thalys             13 Breakers, WA         2:47.53    2:45.79  
       36.54  1:20.07  2:06.37  2:45.79                                    
 12 Lotti, Dylan              13 Arena, WA            2:48.70    2:46.22  
       33.48  1:16.08  2:08.96  2:46.22                                    
 13 Armstrong, Matthew        13 Uwa Uniswim          2:53.91    2:52.32  
       37.72  1:20.73  2:13.15  2:52.32                                    
 -- Hanson, Thomas            13 South Lake           2:54.59         DQ  
       34.88  1:21.33  2:19.35       DQ                                    
 
Event 61  Men 14 Year Olds 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Milligan, Alex            14 West Coast           2:17.03    2:18.72  
       30.76  1:07.37  1:46.05  2:18.72                                    
  2 De Villiers, Tristan      14 Arena, WA            2:26.57    2:22.22  
       30.19  1:05.17  1:48.43  2:22.22                                    
  3 Bevan, Zachary            14 Rockingham,          2:30.02    2:25.09  
       30.19  1:08.32  1:52.94  2:25.09                                    
  4 Kalember, Kevin           14 South Lake           2:29.90    2:28.53  
       30.93  1:08.41  1:54.09  2:28.53                                    
  5 Muller, Kyle              14 Breakers, WA         2:31.16    2:30.66  
       32.11  1:10.08  1:53.94  2:30.66                                    
  6 Roberts, Ben              14 Arena, WA            2:37.77    2:34.23  
       32.88  1:13.92  1:59.12  2:34.23                                    
  7 Luff, Andrew              14 South Lake           2:42.06    2:41.24  
       33.51  1:15.95  2:05.18  2:41.24                                    
  8 Peters, Kieran            14 Fremantle            2:46.83    2:43.22  
       36.06  1:19.25  2:08.43  2:43.22                                    
  9 Elphick, Nicholas         14 Southside            2:47.91    2:43.75  
       32.59  1:12.64  2:06.86  2:43.75                                    
 
Event 61  Men 15 Year Olds 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Fyfe, Damian              15 Perth City           2:17.20    2:10.60  
       28.09  1:00.87  1:40.24  2:10.60                                    
  2 (V) Kendall, Jordon       15 Bunbury, WA          2:17.81    2:14.96  
       29.04  1:04.98  1:44.71  2:14.96                                    
  3 Ashworth, Liam            15 Kalamunda,           2:23.43    2:19.80  
       29.49  1:05.65  1:46.10  2:19.80                                    
  4 Smith, Jake               15 Breakers, WA         2:20.68    2:20.91  
       29.43  1:07.15  1:48.64  2:20.91                                    
  5 Wright, Solomon           15 Bay View             2:22.62    2:21.19  
       29.42  1:07.01  1:47.26  2:21.19                                    
  6 Verhage, Braga            15 West Coast           2:29.92    2:21.24  
       28.27  1:03.90  1:47.03  2:21.24                                    
  7 Nain, Paras               15 Perth City           2:25.34    2:22.45  
       31.68  1:07.11  1:51.16  2:22.45                                    
  8 Mitchell, Lawrence        15 West Coast           2:24.01    2:23.80  
       29.73  1:05.10  1:49.14  2:23.80                                    
  9 Claxton, James            15 Arena, WA            2:21.13    2:24.58  
       30.20  1:08.70  1:49.53  2:24.58                                    
 10 (V) Dubois, Jacob         15 Bunbury, WA          2:32.50    2:24.66  
       29.90  1:06.58  1:51.19  2:24.66                                    
 11 Swainson, Jack            15 Fremantle            2:25.34    2:24.94  
       30.42  1:07.48  1:52.14  2:24.94                                    
 12 Martin, Justin            15 Arena, WA            2:26.88    2:27.93  
       31.25  1:06.46  1:50.26  2:27.93                                    
 13 Uglow, Harrison           15 Bay View             2:32.59    2:30.49  
       30.90  1:11.17  1:56.03  2:30.49                                    
 14 Fleming, Harry            15 Southside            2:32.78    2:31.15  
       30.44  1:09.58  1:56.34  2:31.15                                    
 15 Armstrong, Jake           15 Uwa Uniswim          2:31.32    2:32.58  
       33.11  1:10.81  1:57.31  2:32.58                                    
 16 Sadler, Oliver            15 Breakers, WA         2:35.25    2:33.06  
       31.29  1:13.82  1:58.97  2:33.06                                    
 17 Jones, Benjamin           15 Breakers, WA         2:42.21    2:40.59  
       33.04  1:15.87  2:05.68  2:40.59                                    
 
Event 61  Men 16 Year Olds 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rollo, William            16 Perth City           2:16.76    2:15.98  
       30.03  1:04.69  1:44.87  2:15.98                                    
  2 Shaw, Matthew             16 Breakers, WA         2:23.47    2:19.13  
       27.88  1:04.56  1:46.49  2:19.13                                    
  3 Trump, Kieran             16 Perth City           2:22.68    2:23.21  
       31.12  1:07.71  1:51.67  2:23.21                                    
  4 Schubert, Aidan           16 Uwa Uniswim          2:36.12    2:32.80  
       32.76  1:12.94  1:58.57  2:32.80                                    
 
Event 61  Men 17-18 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sucipto, Tommy            17 Leisurepark          2:13.14    2:14.31  
       28.69  1:05.26  1:41.81  2:14.31                                    
  2 Bowling, Luke             17 Aquajets, WA         2:14.18    2:18.37  
       29.10  1:06.12  1:47.60  2:18.37                                    
  3 De Villiers, Johan        17 South Shore,         2:23.79    2:23.30  
       29.82  1:06.09  1:49.86  2:23.30                                    
  4 Tizzone, Marco            17 Leisurepark          2:34.18    2:33.73  
       30.64  1:10.60  1:59.01  2:33.73                                    
 
Event 62  Men 99 & Under 100 LC Meter Breaststroke Multi-Class
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hofer, Joshua 14          39 Perth City                NT    1:46.33  
       47.84  1:46.33                                                      
  2 Kimberley, Samuel 666     14 Rockingham,               NT    3:03.99  
     1:25.95  3:03.99                                                      
 
Event 64  Girls 11 & Under 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Eastwood, Kelsey          11 Swan Hills           2:52.22    2:52.18  
       33.77  1:19.20  2:05.71  2:52.18                                    
  2 Vafeas, Annika            11 Arena, WA            3:06.67    3:04.38  
       38.94  1:26.96  2:16.21  3:04.38                                    
  3 Ford, Erin                11 Southside            3:03.71    3:05.11  
       39.52  1:26.01  2:15.77  3:05.11                                    
  4 Weekes, Kayla             11 All Saints, WA       3:08.21    3:08.18  
       39.76  1:27.07  2:18.87  3:08.18                                    
  5 Campbell, Hayley          11 Kalamunda,           3:15.22    3:08.60  
       40.00  1:28.74  2:19.36  3:08.60                                    
 -- Rosich, Lillyan           11 Arena, WA            3:17.70         DQ  
       43.40  1:37.89  2:33.63       DQ                                    
 
Event 65  Girls 12 Year Olds 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Coten, Claire             12 South Shore,         2:49.46    2:51.99  
       36.63  1:20.40  2:06.14  2:51.99                                    
 
Event 65  Girls 13 Year Olds 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cook, Tamsin              13 Perth City           2:17.76    2:20.64  
       32.64  1:09.21  1:45.19  2:20.64                                    
  2 Beesley, Brittany         13 Arena, WA            2:40.40    2:40.70  
       33.86  1:13.92  1:57.60  2:40.70                                    
  3 Page, Josie               13 Bay View             2:57.01    2:53.75  
       34.89  1:18.49  2:06.44  2:53.75                                    
 
Event 65  Girls 14 Year Olds 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tonner, Jordana           14 Perth City           2:26.98    2:23.94  
       32.98  1:10.65  1:48.09  2:23.94                                    
  2 Reynolds, Constance       14 Uwa Uniswim          2:46.95    2:44.06  
       36.35  1:19.66  2:00.57  2:44.06                                    
  3 Gwynne, Chloe             14 Rockingham,          2:50.84    2:54.42  
       37.62  1:22.10  2:08.51  2:54.42                                    
 
Event 65  Women 15 Year Olds 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kennedy, Melanie          15 Aquajets, WA         2:25.73    2:24.76  
       31.55  1:08.71  1:46.59  2:24.76                                    
  2 Sagar, Elly               15 Arena, WA            2:25.33    2:27.28  
       31.86  1:08.94  1:47.73  2:27.28                                    
  3 Russell, Bianca           15 Rockingham,          2:30.47    2:31.20  
       33.39  1:12.09  1:51.65  2:31.20                                    
 
Event 65  Women 16 Year Olds 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Kate               16 Central Aqu          2:41.29    2:43.55  
       33.60  1:15.07  1:58.01  2:43.55                                    
 
Event 66  Boys 9 & Under 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Todoro, Adriano            9 Arena, WA            1:49.06    1:38.93  
       46.04  1:38.93                                                      
 
Event 66  Boys 10 Year Olds 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bonsall, Robert           10 Arena, WA            1:28.50    1:27.99  
       40.44  1:27.99                                                      
  2 Corbett, Kieran           10 Arena, WA            1:38.34    1:40.78  
       44.70  1:40.78                                                      
  3 Goh, Timothy              10 Southside            1:45.44    1:44.16  
       44.34  1:44.16                                                      
 
Event 66  Boys 11 Year Olds 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Vandenberg, Mathew        11 All Saints, WA       1:15.05    1:13.04  
       33.76  1:13.04                                                      
  2 Loller, Brodie            11 Arena, WA            1:16.14    1:18.36  
       36.43  1:18.36                                                      
  3 Wilson, Jack              11 Arena, WA            1:23.81    1:20.99  
       36.51  1:20.99                                                      
  4 Player, Finlay            11 West Coast           1:28.92    1:28.72  
       39.83  1:28.72                                                      
  5 Davis, Jordan             11 Perth City           1:38.45    1:28.91  
       39.42  1:28.91                                                      
  6 Todoro, Luciano           11 Arena, WA            1:39.67    1:38.46  
       45.67  1:38.46                                                      
 
Event 67  Men 12 Year Olds 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sillence, Raife           12 Unattached           1:12.60    1:11.26  
       32.94  1:11.26                                                      
  2 Cumming, Tom              12 West Coast           1:14.46    1:12.97  
       33.62  1:12.97                                                      
  3 Smith, Ben                12 Arena, WA            1:23.52    1:18.71  
       34.79  1:18.71                                                      
  4 Kennedy, Reilly           12 Aquajets, WA         1:25.05    1:22.21  
       37.36  1:22.21                                                      
  5 Bradley, Ethan            12 Southside            1:27.02    1:23.07  
       39.52  1:23.07                                                      
  6 Jackson, Cooper           12 Southside            1:26.48    1:23.75  
       38.06  1:23.75                                                      
  7 Rogers, Adrian            12 Central Aqu          1:28.08    1:25.94  
       39.23  1:25.94                                                      
  8 Shepherd, Jett            12 Rockingham,          1:32.84    1:29.07  
       39.90  1:29.07                                                      
  9 Lorimer, William          12 Rockingham,          1:34.77    1:32.05  
       41.34  1:32.05                                                      
 
Event 67  Men 13 Year Olds 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wimbridge Glassford, Had  13 West Coast           1:06.04    1:06.05  
       30.83  1:06.05                                                      
  2 Lantzke, William          13 West Coast           1:08.03    1:09.64  
       31.70  1:09.64                                                      
  3 Harlick, Samuel           13 Fremantle            1:15.27    1:12.21  
       33.55  1:12.21                                                      
  4 Pollard, Kieren           13 Breakers, WA         1:09.79    1:14.46  
       34.07  1:14.46                                                      
 
Event 67  Men 14 Year Olds 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Purcell, Christopher      14 Southside            1:02.57    1:02.46  
       28.68  1:02.46                                                      
  2 Pennell, Thomas           14 Westside             1:06.19    1:04.46  
       29.68  1:04.46                                                      
  3 Bevan, Zachary            14 Rockingham,          1:07.72    1:05.79  
       31.05  1:05.79                                                      
  4 Jacobs, Daniel            14 Kalamunda,           1:07.72    1:05.84  
       31.00  1:05.84                                                      
  5 Freeman, Alexander        14 West Coast           1:07.22    1:06.63  
       30.60  1:06.63                                                      
  6 White, Jackson            14 All Saints, WA       1:09.32    1:08.22  
       31.76  1:08.22                                                      
  7 Kalember, Kevin           14 South Lake           1:10.77    1:08.66  
       31.46  1:08.66                                                      
  8 Standing, Gerard          14 Southside            1:07.68    1:10.10  
       31.17  1:10.10                                                      
 
Event 67  Men 15 Year Olds 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Fyfe, Damian              15 Perth City             55.19      57.04  
       26.99    57.04                                                      
  2 Chin, Alex                15 West Coast             59.58      58.13  
       26.64    58.13                                                      
  3 Govers, Jackson           15 Perth City             59.44      59.56  
       28.06    59.56                                                      
  4 Isbister, Joshua          15 Arena, WA            1:02.93    1:00.57  
       28.54  1:00.57                                                      
  5 Paull, Jack               15 All Saints, WA       1:04.16    1:02.75  
       29.25  1:02.75                                                      
  6 Smith, Jake               15 Breakers, WA         1:04.37    1:03.11  
       29.48  1:03.11                                                      
  7 Atkin, Jack               15 Southside            1:04.53    1:03.12  
       29.36  1:03.12                                                      
  8 Harding, Matthew          15 Southside            1:07.06    1:03.66  
       29.84  1:03.66                                                      
  9 Wright, Mitchell          15 West Coast           1:05.36    1:03.89  
       29.87  1:03.89                                                      
 10 Fielding, Brett           15 Perth City           1:02.70    1:03.91  
       29.98  1:03.91                                                      
 11 Swainson, Jack            15 Fremantle            1:06.62    1:06.11  
       30.47  1:06.11                                                      
 12 Wagstaff, Thomas          15 Uwa Uniswim          1:09.46    1:07.42  
       30.49  1:07.42                                                      
 13 Sadler, Oliver            15 Breakers, WA         1:08.49    1:08.86  
       31.36  1:08.86                                                      
 
Event 67  Men 16 Year Olds 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Van Nieuwburg, Justin     16 Aquajets, WA         1:00.55      59.27  
       27.65    59.27                                                      
  2 Staffe, Luke              16 Arena, WA            1:00.67    1:00.02  
       27.91  1:00.02                                                      
  3 Shaw, Matthew             16 Breakers, WA         1:01.43    1:00.48  
       27.78  1:00.48                                                      
  4 Cardosa, Jake             16 Breakers, WA         1:03.49    1:03.58  
       28.47  1:03.58                                                      
 
Event 67  Men 17-18 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sucipto, Tommy            17 Leisurepark            56.96      56.66  
       26.71    56.66                                                      
  2 Claxton, Robbie           17 Arena, WA            1:01.74    1:01.62  
       27.88  1:01.62                                                      
  3 De Villiers, Johan        17 South Shore,         1:03.96    1:02.70  
       29.40  1:02.70                                                      
  4 Bisignano, Aaron          17 West Coast           1:04.89    1:03.54  
       29.87  1:03.54                                                      
  5 Gangemi, Jack             17 West Coast           1:04.36    1:08.69  
       31.61  1:08.69                                                      
 
Event 67  Men 19 & Over 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Steenkamp, Ryan           20 West Coast             56.59      55.95  
       26.15    55.95                                                      
  2 Lindsay, Ben              19 West Coast             54.88      56.75  
       25.44    56.75                                                      
  3 Le Couilliard, Simon      25 Perth City           1:00.81      57.34  
       26.92    57.34                                                      
  4 Pardini, Luke             19 Western Sprint,        57.56      59.89  
       27.49    59.89                                                      
  5 Moutia, Jesse             19 Western Sprint,      1:04.04    1:01.84  
       28.70  1:01.84                                                      
 
Event 68  Girls 8 & Under 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ranaweera, Aakashi         8 South Lake             53.69      51.53  
  2 Holland, Emily             8 Southside              55.93      53.27  
  3 Jose, Paris                8 Kalamunda,             57.25      55.42  
  4 Mack, Georgia              8 All Saints, WA         57.26      56.29  
  5 Watene, Shinae             8 Swan Hills             56.93      56.41  
  6 Thomson, Aurelia           8 Uwa Uniswim          1:01.73      56.43  
  7 Johnson, Sophie            8 Newman C/Lands         56.03      56.52  
  8 Barbour, Grace             8 Westside               57.68      58.10  
  9 Player, Molly              7 West Coast             59.96      58.69  
 10 Price, Seren               8 Westside             1:02.46    1:00.89  
 
Event 68  Girls 9 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Thornton, Tahlia           9 Breakers, WA           49.60      49.42  
  2 Edwards, Crystal           9 West Coast             51.37      49.72  
  3 Agron, Monique             9 Victoria Park          50.50      50.95  
  4 Salmon, Katie              9 Swan Hills             53.17      51.51  
  5 Ince, Makayla              9 Arena, WA              54.36      51.60  
  6 Hargrave, Megan            9 Victoria Park          52.80      51.64  
  7 Riederer, Muirenn          9 Westside               53.82      52.33  
  8 Shepherd, Kirralee         9 Rockingham,            54.82      52.47  
  9 Silas, Caitlin             9 Kwinana                53.13      52.66  
 10 Thompson, Charlotte        9 Westside               52.64      53.04  
 11 Jeminson, Isabelle         9 Rockingham,            53.06      53.20  
 12 Butler, Hannah             9 All Saints, WA         54.53      54.62  
 13 Gastevich, Ellen           9 Arena, WA              56.48      55.87  
 14 Leeming, Hazel             9 Perth City             55.30      56.67  
 15 Bull, Christina            9 Central Aqu            55.54      57.53  
 -- Morales, Richelle          9 Thornlie               55.80         DQ  
 -- Packer, Ella               9 Arena, WA              49.22         DQ  
 -- Gale, Charlotte            9 West Coast             59.93         DQ  
 
Event 68  Girls 10 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Robinson, Lauren          10 Kalamunda,             41.55      39.15  
  2 Papantoniou, Talia        10 West Coast             44.01      42.47  
  3 Broadbridge, Kara         10 Fremantle              44.75      44.88  
  4 Bond, Emma                10 Barracudas, WA         44.88      45.25  
  5 Hull, Abbey-Rose          10 Breakers, WA           48.40      46.61  
  6 Bolster, Rebecca          10 Perth City             48.71      47.34  
  7 Frehner, Cathrine         10 Victoria Park          50.19      47.48  
  8 Cannon, Jamie             10 West Coast             48.26      47.80  
  9 Ballard, Kaitlyn          10 Kwinana                50.40      48.94  
 10 Sillence, Scarlett        10 Unattached             49.73      49.52  
 11 McGillivray, Genavieve    10 Fremantle              50.09      50.52  
 12 Critchison, Gemma         10 Southside              50.95      50.72  
 13 Verhage, Yazmin           10 West Coast             53.06      50.73  
 14 Kroyer, Taylor            10 All Saints, WA         50.89      51.01  
 15 Cipriano, Chimene         10 Fremantle              52.99      51.10  
 16 Bateman, Jaymi            10 Riverton               51.49      51.49  
 17 Horsfall, Maddison        10 Arena, WA              52.94      51.83  
 18 Lotti, Emma               10 Arena, WA              51.73      52.54  
 19 Overheu, Sarah            10 Bay View               54.66      53.20  
 20 Gleeson, Olivia           10 Westside               54.71      54.37  
 
Event 68  Girls 11 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Eastwood, Kelsey          11 Swan Hills             43.98      40.94  
  2 Gastevich, Lauren         11 Arena, WA              42.48      41.17  
  3 Konowalous, Anna          11 Westside               42.37      41.37  
  4 Rego, Brooke              11 Perth City             44.35      43.64  
  5 Parks, Kiah               11 Breakers, WA           43.84      43.96  
  6 Ford, Erin                11 Southside              44.79      44.23  
  7 Hogan, Chloe              11 West Coast             44.52      44.35  
  8 Andreeva, Tamila          11 All Saints, WA         45.46      44.81  
  9 McGillivray, Adelaide     11 Fremantle              44.84      45.13  
 10 Matthews, Ella            11 Barracudas, WA         46.51      45.18  
 11 O'Donnell, Brierley       11 West Coast             46.69      45.40  
 12 Rosich, Lillyan           11 Arena, WA              45.68      45.54  
 13 Contessi, Mia             11 Aqua Attack, WA        48.09      45.79  
 14 Claxton, Helen            11 Arena, WA              46.59      46.09  
 15 Grec, Tamara              11 South Lake             49.19      46.84  
 16 Corbett, Karly-Emma       11 Arena, WA              48.06      46.94  
 17 Chapman, Tessa            11 Fremantle              46.47      47.06  
 18 Edwards, Rachael          11 West Coast             49.31      47.82  
 19 Schofield, Jemma          11 South Shore,           49.57      48.16  
 20 Tully, Tylah              11 Southside              50.32      48.21  
 21 Maley, Kiara              11 South Shore,           50.25      49.41  
 22 Riederer, Aisling         11 Westside               51.65      49.51  
 23 Canavate-Blankendaal, Te  11 Rockingham,            48.18      50.06  
 24 Maloney, Mary-Grace       11 West Coast             50.09      51.05  
 25 Covich, Taylah            11 Fremantle              52.24      51.10  
 
Event 69  Girls 12 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mawhirt, Nikita           12 Perth City             39.36      38.19  
  2 Van De Velde, Hannah      12 Kalamunda,             39.61      39.12  
  3 Byrne, Demi Lee           12 Breakers, WA           40.91      39.19  
  4 Papantoniou, Jana         12 West Coast             41.17      39.82  
  5 Brogan, Niamh             12 Uwa Uniswim            40.94      39.91  
  6 Njirich, Lexi             12 Perth City             39.49      40.04  
  7 McDowell, Blaire          12 Uwa Uniswim            38.40      40.27  
  8 Morrow, Sachi             12 Leisurepark            40.97      40.28  
  9 Agron, Tahlia             12 Victoria Park          41.75      41.47  
 10 Kyle, Grace               12 Thornlie               41.36      41.77  
 11 Sorensen, Kimberley       12 Perth City             43.81      42.19  
 12 Hull, Ruby                12 Unattached             42.97      43.74  
 13 Brandis, Crosby           12 Leisurepark            43.25      44.09  
 14 Spencer, Felicity         12 Rockingham,            45.91      44.70  
 15 Wylde, Amy                12 Newman C/Lands         45.09      44.82  
 16 Kosovich, Tiana           12 Riverton               43.39      44.84  
 17 George, Alyssa            12 Bay View               46.19      44.97  
 18 Baker, Taylor             12 South Shore,           46.00      45.24  
 19 Kennedy, Gloria           12 Riverton               46.18      45.43  
 20 McLaren, Alex             12 West Coast             45.94      45.47  
 21 Standing, Kimberley       12 Southside              45.26      46.30  
 22 Durrant, Sophie           12 Bay View               44.80      46.32  
 23 Devery, Ataria            12 Rockingham,            46.30      46.43  
 24 Evans, Keira              12 West Coast             49.46      46.81  
 25 Fink, Georgie             12 Rockingham,            47.85      47.04  
 26 McKenna, Marnie           12 South Lake             49.70      49.19  
 27 Saggers, Rebecca          12 Newman C/Lands         49.14      50.03  
 
Event 69  Girls 13 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gower, Rachel             13 Bay View               36.19      36.41  
  2 Hargrave, Emma            13 Victoria Park          38.47      38.88  
  3 Honey, Stella             13 Fremantle              38.59      39.17  
  4 Stowers, Tyra             13 West Coast             39.67      40.44  
  5 Parks, Teagan             13 Breakers, WA           40.18      41.11  
  6 Gibb, Emily               13 Central Aqu            42.32      42.27  
  7 Ryan, Hayley              13 Perth City             42.32      42.30  
 
Event 69  Girls 14 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sadek, Salwa              14 West Coast             35.63      36.82  
  2 Loreggian, Savannah       14 Arena, WA              38.61      37.35  
  3 Weekes, Lucy              14 All Saints, WA         38.43      37.68  
  4 Juffermans, Kirstie       14 Kalamunda,             40.69      38.71  
  5 Piccaluga, Alba           14 Southside              39.34      39.97  
  6 Dowie, Jordan             14 Fremantle              40.28      41.73  
 
Event 69  Women 15 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Nash, Tayla               15 South Shore,           35.84      36.26  
  2 Antill, Jessica           15 Swan Hills             36.57      36.31  
  3 Du Randt, Chante          15 Breakers, WA           36.73      36.56  
  4 Ling, Melissa             15 Uwa Uniswim               NT      39.62  
  5 Walters, Summer           15 Southside              39.12      39.87  
  6 Macainsh, Emily           15 South Lake             40.84      40.39  
  7 Etschmann, Natasha        15 Arena, WA              41.23      43.55  
 
Event 69  Women 16 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chaisty, Kate             16 Southside              34.94      35.78  
  2 Hodgetts, Alisha          16 Bay View               36.08      36.79  
  3 Moore, Jessica            16 Westside               36.77      37.68  
  4 Ashton, Emily             16 Westside               37.31      38.02  
  5 Masterton, Danieka        16 Breakers, WA           37.27      38.15  
  6 Stanicich, Julia          16 Central Aqu            39.26      38.92  
  7 (V) Hall, Carly           16 Mandurah, WA           39.65      39.37  
  8 Davis, Tasmin             16 Perth City             41.86      41.65  
 
Event 69  Women 17-18 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Spurr, Justine            18 South Shore,           34.63      34.93  
  2 Sokol, Kristen            17 South Lake             36.13      42.50  
 
Event 69  Women 19 & Over 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Halden, Laura             19 Western Sprint,        35.45      36.33  
  2 Sokol, Tijana             19 South Lake             38.30      38.63  
 
Event 70  Men 99 & Under 50 LC Meter Butterfly Multi-Class
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hofer, Joshua 14          39 Perth City                NT      39.62  
  2 Jackson, Colin 14         16 West Coast           1:17.58    1:02.27  
  3 Kimberley, Samuel 666     14 Rockingham,          1:17.13    1:17.64  
 
Event 72  Boys 10 & Under 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Page, Sandon              10 Bay View             3:27.46    3:18.27  
       43.84  1:34.93  2:27.15  3:18.27                                    
  2 Todoro, Adriano            9 Arena, WA            3:32.48    3:35.48  
       49.98  1:45.55  2:40.53  3:35.48                                    
  3 Clouston, Angus            9 Arena, WA            4:06.28    3:45.85  
       53.04  1:52.30  2:50.04  3:45.85                                    
  4 White, Thomas             10 West Coast           4:05.87    3:46.97  
       51.89  1:51.07  2:50.15  3:46.97                                    
  5 Johnson, Ben              10 Newman C/Lands       4:07.25    3:54.85  
       52.47  1:54.22  2:55.19  3:54.85                                    
  6 Emanuel, Charlie           9 Westside             4:08.77    4:04.98  
       56.72  1:59.37  3:02.51  4:04.98                                    
  7 Blatchford, Jack           9 West Coast           4:12.71    4:15.00  
     1:00.67  2:06.22  3:11.45  4:15.00                                    
 
Event 72  Boys 11 Year Olds 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Joyce, Lachlan            11 Swan Hills           3:11.77    3:05.73  
       43.64  1:31.95  2:20.48  3:05.73                                    
  2 Joyce, Rielly             11 Swan Hills           3:16.05    3:10.42  
       45.47  1:33.50  2:23.83  3:10.42                                    
  3 Lindsay, Cooper           11 West Coast           3:18.90    3:20.43  
       45.12  1:36.55  2:29.13  3:20.43                                    
  4 Todoro, Luciano           11 Arena, WA            3:31.06    3:33.02  
       49.33  1:44.36  2:38.95  3:33.02                                    
  5 Mansfield, Chase          11 Kalamunda,           3:45.00    3:33.33  
       50.88  1:46.00  2:40.41  3:33.33                                    
  6 Sriprai, Tan              11 West Coast           3:39.42    3:34.07  
       49.97  1:45.68  2:41.86  3:34.07                                    
 -- Baron, James              11 Southside            3:38.75         DQ  
       50.86  1:52.10  2:50.85       DQ                                    
 
Event 73  Men 12 Year Olds 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sillence, Raife           12 Unattached           3:03.16    3:01.81  
       40.94  1:27.01  2:14.78  3:01.81                                    
  2 Walker, Riley             12 West Coast           3:17.76    3:08.95  
       42.75  1:32.03  2:21.31  3:08.95                                    
  3 Martin, Liam              12 Central Aqu          3:12.92    3:09.06  
       42.01  1:31.41  2:20.40  3:09.06                                    
  4 Smith, Callan             12 Breakers, WA         3:09.46    3:15.03  
       43.42  1:33.89  2:24.43  3:15.03                                    
  5 Powell, Travis            12 All Saints, WA       3:19.98    3:15.82  
       44.94  1:34.40  2:25.23  3:15.82                                    
  6 Pollard, Isaac            12 Fremantle            3:23.81    3:18.58  
       44.95  1:37.08  2:27.98  3:18.58                                    
  7 Porter-Wilkinson, Alexan  12 West Coast           3:17.86    3:18.77  
       44.27  1:35.11  2:26.95  3:18.77                                    
 -- Cipriano, Michael         12 Fremantle            3:28.83         DQ  
       46.20  1:41.24  2:35.77       DQ                                    
 -- Shepherd, Jett            12 Rockingham,          3:23.58         DQ  
       45.47  1:38.13  2:29.41       DQ                                    
 
Event 73  Men 13 Year Olds 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Robinso