Search Name:

My Swim Results

[ Log In ]

2010 South Lake Dolphins SC Sprint Carnival

Challenge Stadium - 5 June 2010

Results

 
Event 1  Boys 200 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bremer, Lennard           15 Westside             2:09.78    2:04.59        
       29.28  1:00.64  1:32.78  2:04.59                                    
  2 Blaxill, John             17 West Sprint          2:11.76    2:12.12        
       30.71  1:03.81  1:38.30  2:12.12                                    
  3 Goldsmith, Lyndon         15 Bunbury              2:19.46    2:14.58        
       30.51  1:03.96  1:39.27  2:14.58                                    
  4 Staffe, Luke              14 Uwa Uniswim          2:23.37    2:20.61        
       31.74  1:07.69  1:44.78  2:20.61                                    
  5 Daviot, Todd              16 Southlakes           2:26.14    2:24.35        
       31.96  1:08.12  1:45.85  2:24.35                                    
  6 Rollo, William            13 Kalamunda            2:29.36    2:26.01        
       34.53  1:11.33  1:48.56  2:26.01                                    
  7 Meinema, Matthew          15 Arena                2:23.77    2:30.22        
       33.30  1:11.48  1:50.76  2:30.22                                    
  8 White, Kaine              13 Stingrays            2:30.05    2:31.30        
       33.97  1:10.95  1:50.99  2:31.30                                    
  9 Henderson, George         13 Guildford Blues      2:38.95    2:32.85        
       34.64  1:13.83  1:53.75  2:32.85                                    
 10 Bennier, Brandon          15 Kalamunda            2:45.05    2:35.26        
       36.63  1:15.98  1:55.75  2:35.26                                    
 11 Weston, Ryan              11 West Sprint          2:40.02    2:35.50        
       35.74  1:15.92  1:56.72  2:35.50                                    
 12 Bevan, Zachary            12 Stingrays            2:38.30    2:36.03        
       37.05  1:16.89  1:57.02  2:36.03                                    
 13 Kalember, Kevin           12 Southlakes           2:35.22    2:36.06        
       36.47  1:15.98  1:56.74  2:36.06                                    
 14 Govers, Jackson           12 Kalamunda            2:52.11    2:36.46        
       35.93  1:15.72  1:56.69  2:36.46                                    
 15 Buchanan, Ryan            14 Arena                2:50.10    2:38.73        
       36.97  1:16.54  1:57.56  2:38.73                                    
 16 Martin, Justin            12 Arena                2:45.44    2:44.50        
       38.32  1:20.85  2:03.92  2:44.50                                    
 17 Armstrong, Jake           13 Uwa Uniswim          2:55.79    2:44.90        
       38.82  1:20.30  2:02.21  2:44.90                                    
 18 Wright, Mitchell          13 Riverside            2:58.32    2:51.70        
       39.89  1:23.02  2:08.73  2:51.70                                    
 19 Downie, Lewis             12 Arena                2:51.67    2:59.24        
       42.47  1:27.70  2:14.48  2:59.24                                    
 
Event 2  Girls 200 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dielesen, Rhiannon        17 Arena                2:13.17    2:16.82        
       31.92  1:06.11  1:41.46  2:16.82                                    
  2 Spittal, Jessica          15 Kalamunda            2:21.21    2:20.04        
       32.01  1:06.95  1:43.73  2:20.04                                    
  3 Markham, Sophie           15 Arena                2:17.87    2:20.57        
       32.84  1:08.01  1:44.52  2:20.57                                    
  4 Pannekoek, Kirsten        15 Kalamunda            2:26.42    2:21.96        
       32.38  1:07.61  1:44.96  2:21.96                                    
  5 Russell, Olivia           12 All Saint's          2:33.01    2:28.70        
       35.20  1:13.05  1:51.32  2:28.70                                    
  6 Saxton, Jemma             14 Aqua Attack          2:33.27    2:28.95        
       33.89  1:12.66  1:52.24  2:28.95                                    
  7 Aitken-Fox, Sam           14 All Saint's          2:32.00    2:29.16        
       34.54  1:12.77  1:51.27  2:29.16                                    
  8 Lawrence, Tessa           14 All Saint's          2:35.08    2:33.98        
       36.53  1:15.44  1:55.00  2:33.98                                    
  9 James, Caitlyn            14 Kalamunda            2:37.39    2:34.38        
       35.84  1:15.11  1:55.24  2:34.38                                    
 10 Truscott, Georgia         12 Kalamunda            2:40.80    2:36.81        
       37.38  1:18.38  1:58.24  2:36.81                                    
 11 Regolini, Emma            13 City                 2:33.34    2:37.28        
       37.65  1:17.51  1:57.52  2:37.28                                    
 12 Evans, Amy                13 Breakers             2:46.28    2:39.19        
       37.43  1:18.16  1:59.34  2:39.19                                    
 13 Downie, Katherine         14 Arena                2:45.23    2:40.76        
       37.31  1:18.16  1:58.75  2:40.76                                    
 14 Wilkins, Madeline         14 All Saint's          2:39.95    2:40.91        
       36.49  1:17.46  1:59.39  2:40.91                                    
 15 Scherini, Lauren          14 Melville             2:38.24    2:41.44        
       37.14  1:18.25  2:00.31  2:41.44                                    
 16 Lawrence, Sarah           12 All Saint's          2:54.39    2:43.64        
       38.12  1:19.69  2:02.28  2:43.64                                    
 17 Camp, Amber               15 Victoria Park        2:40.20    2:44.88        
       37.99  1:18.69  2:01.88  2:44.88                                    
 17 Cooper, Alana             17 Kalamunda            2:37.98    2:44.88        
       38.04  1:19.86  2:02.58  2:44.88                                    
 19 Schultz, Sarah            12 Kalamunda            2:45.26    2:45.12        
       38.91  1:21.54  2:04.71  2:45.12                                    
 20 Chodorowski, Danielle     13 LML                  2:49.83    2:45.65        
       39.41  1:21.61  2:03.30  2:45.65                                    
 21 Romano, Jessica           11 Southlakes           2:51.50    2:48.82        
       38.44  1:21.60  2:05.55  2:48.82                                    
 22 Holloway, Alexandra       14 Unattached           3:00.77    2:51.56        
       40.07  1:23.71  2:07.96  2:51.56                                    
 23 Mitchell, Alysha          13 Southlakes           3:00.80    2:54.12        
       39.54  1:23.85  2:09.79  2:54.12                                    
 24 Martelli, Carla           15 Msc                  2:41.83    2:54.49        
       37.25  1:19.71  2:06.00  2:54.49                                    
 25 Jones, Grace              11 Southlakes           2:57.08    2:55.86        
       41.50  1:25.48  2:11.09  2:55.86                                    
 
Event 3  Boys 9 & Under 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wild, Donal                8 City                   50.25      49.51        
  2 Donato, Zane               9 Newman                 53.21      49.67        
  3 Spencer, Seth              8 Stingrays              51.01      52.69        
  4 Mansfield, Chase           9 Kalamunda              55.75      54.02        
  5 Burd, Matthew              9 Southlakes             56.40      54.45        
  6 Luff, Jamie                9 Southlakes             57.15      57.29        
  7 Read, Matthew              9 Applecross             59.24      57.92        
  8 Koczwara, Lucas            9 Tuart Hill             58.97      57.93        
  9 Ranaweera, Haritha         9 Thornlie               59.09      58.68        
 10 Grimston, Jay              9 Applecross             58.96    1:01.30        
 -- Holdijk, Thomas            8 Aqua Jets            1:00.00         DQ        
 
Event 4  Girls 9 & Under 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ford, Erin                 9 Aqua Jets              50.17      49.38        
  2 Izaguirre, Ebony           9 Msc                    51.81      49.63        
  3 Seed, Indyana              8 Arena                  50.78      49.64        
  4 Weekes, Kayla              8 All Saint's            56.33      51.24        
  5 Morgan, Holly              9 West Sprint            56.39      51.67        
  6 Petroff, Sarah             9 Tuart Hill             54.05      52.03        
  7 Touchell, Holly            9 Kalamunda              51.99      52.15        
  8 Tonner, Keeley             9 Applecross             58.43      55.01        
  9 Rosich, Lillyan            9 Breakers               54.40      55.07        
 10 Jelley, Niamh              9 Arena                  53.18      55.09        
 11 Baker, Taylor              9 Melville               50.85      55.97        
 12 Hull, Abbey-Rose           7 Breakers               55.24      56.24        
 13 Sauzier, Chloe             9 LML                    54.91      56.69        
 14 Robinson, Lauren           8 Southlakes             57.65      57.38        
 15 Trembeath, Hayley          9 Melville               56.39      57.64        
 16 Williams, Charlotte        8 Southlakes             59.96      57.73        
 17 Broadley, Emma             9 All Saint's            59.73      59.95        
 18 Collard, Peta              8 Stingrays              58.83    1:01.25        
 19 Bidesi, Georgiana          9 Stingrays              59.47    1:02.55        
 20 Grec, Tamara               8 Southlakes             59.94    1:04.42        
 -- Gasbarro, Sinead           9 Southlakes             59.97         DQ        
 
Event 5  Boys 10 Year Olds 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Calleja, Ethan            10 Victoria Park          45.77      45.01        
  2 Contessi, Max             10 West Coast             46.34      45.60        
  3 England, Callan           10 Newman                 49.49      47.12        
  4 McAleese, Ethan           10 Stingrays              47.64      47.64        
  5 Martin, Brent             10 Arena                  47.78      47.94        
  6 Pollard, Issac            10 Melville               49.79      48.77        
  7 Smith, Callan             10 Breakers               50.12      50.79        
  8 Hanson, Thomas            10 Southlakes             52.69      51.25        
  9 Williams, Ross            10 Breakers               49.96      51.76        
 
Event 6  Girls 10 Year Olds 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Honey, Stella             10 Fremantle Port         43.11      44.24        
  2 Ford, Caitlin             10 Aqua Jets              50.17      47.22        
  3 Evans, Abbey              10 Breakers               47.91      47.77        
  4 Hill, Ellie               10 LML                    50.78      48.68        
  5 Teuchert, Taylor          10 S/Side Wesley          48.44      49.02        
  6 Gower, Rachel             10 Westside               49.21      49.23        
  7 Chodorowski, Nicole       10 LML                    49.31      49.48        
  8 Smith, Ella               10 Southlakes             50.53      50.81        
  8 Doherty, Niamh            10 Thornlie               54.22      50.81        
 10 Goodwyn, Jasmin           10 Southlakes             56.89      52.75        
 11 Long, Nadia               10 Southlakes             56.10      52.94        
 12 Broadley, Caitlin         10 All Saint's            56.67      52.96        
 13 Tarbotton, Alyse          10 Southlakes             56.01      53.00        
 14 McIntosh, Emilee          10 Southlakes             56.95      56.43        
 15 Palelei, Hannah           10 Southlakes             56.88      56.61        
 
Event 7  Boys 11 Year Olds 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 De Villiers, Tristan      11 Arena                  41.83      41.48        
  2 Koczwara, Samuel          11 Tuart Hill             42.09      41.78        
  3 Armstrong, Matthew        11 Uwa Uniswim            49.46      45.70        
  4 Weir, Trent               11 Southlakes             48.04      46.07        
  5 Luff, Andrew              11 Southlakes             48.23      47.03        
  6 Orton, Michael            11 Southlakes             50.51      49.33        
  7 Gasbarro, Liam            11 Southlakes             50.98      49.63        
  8 Rollo, Nicholas           11 Kalamunda              49.04      51.85        
 
Event 8  Girls 11 Year Olds 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Weekes, Lucy              11 All Saint's            40.90      39.89        
  2 Beesley, Brittany         11 Arena                     NT      41.58        
  3 Tomlin, Gabrielle         11 Arena                  42.87      42.25        
  4 Maxwell, Poppy            11 Stingrays              44.49      42.96        
  5 Hull, Grace               11 Breakers               43.35      43.76        
  6 Hall, Lauren              11 Victoria Park          45.90      43.90        
  7 Goy, Karla                11 Southlakes             50.79      44.91        
  8 Jones, Grace              11 Southlakes             48.50      45.43        
  9 Cook, Alison              11 Southlakes             46.78      45.77        
 10 Breglia, Tayla            11 Southlakes             50.92      46.44        
 11 Wilmot, Claudia           11 Busselton              46.60      46.75        
 12 Gwynne, Chloe             11 Stingrays              46.64      46.80        
 13 Bidesi, Sophie            11 Stingrays              50.61      49.50        
 
Event 9  Men 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sucipto, Tommy            15 Southlakes           1:07.68    1:05.30        
       30.54  1:05.30                                                      
  2 Dickinson, Jason          17 Arena                1:08.61    1:07.07        
       31.62  1:07.07                                                      
  3 Hill, Bradley             17 Arena                1:11.06    1:09.89        
       32.28  1:09.89                                                      
  4 Franks, Rory              14 All Saint's          1:11.02    1:10.99        
       33.87  1:10.99                                                      
  5 Blake, Brandon            18 West Sprint          1:13.54    1:11.58        
       33.80  1:11.58                                                      
  6 Smith, Luke               16 Victoria Park        1:13.56    1:16.70        
       34.47  1:16.70                                                      
  7 Cardosa, Jake             13 Arena                1:16.43    1:16.76        
       36.01  1:16.76                                                      
  8 Romano, Christopher       13 Southlakes           1:18.49    1:17.39        
       36.35  1:17.39                                                      
  9 Rollo, William            13 Kalamunda            1:20.60    1:18.74        
       36.46  1:18.74                                                      
 10 Ashworth, Liam            13 Kalamunda            1:21.86    1:21.23        
       38.00  1:21.23                                                      
 11 Kendall, Jordon           13 Bunbury              1:25.20    1:21.47        
       38.35  1:21.47                                                      
 12 Claxton, James            13 Arena                1:23.34    1:22.43        
       38.50  1:22.43                                                      
 13 Wright, Liam              13 Busselton            1:28.63    1:23.44        
       39.21  1:23.44                                                      
 14 Claxton, Robbie           14 Arena                1:22.52    1:24.07        
       38.46  1:24.07                                                      
 15 Hare, Louis               15 West Sprint          1:26.09    1:25.27        
       38.67  1:25.27                                                      
 16 Whitehead, Daniel         15 Central Aquatic      1:26.02    1:25.50        
       37.59  1:25.50                                                      
 17 De Villiers, Tristan      11 Arena                1:29.63    1:26.77        
       40.81  1:26.77                                                      
 18 A'Barrow, Oliver          13 Arena                1:29.11    1:26.85        
       40.77  1:26.85                                                      
 19 Meinema, Matthew          15 Arena                1:25.24    1:26.93        
       40.40  1:26.93                                                      
 20 Martin, Justin            12 Arena                1:28.24    1:33.06        
       42.94  1:33.06                                                      
 21 Bevan, Zachary            12 Stingrays            1:31.01    1:33.71        
       44.73  1:33.71                                                      
 22 Govers, Jackson           12 Kalamunda            1:37.38    1:34.47        
       43.59  1:34.47                                                      
 23 Reed, Aidan               13 LML                  1:33.66    1:39.05        
       45.10  1:39.05                                                      
 
Event 10  Women 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Saxton, Jemma             14 Aqua Attack          1:19.44    1:15.96        
       36.47  1:15.96                                                      
  2 Halden, Laura             17 All Saint's          1:13.47    1:16.22        
       36.52  1:16.22                                                      
  3 Schultz, Adele            15 Bunbury              1:17.83    1:16.71        
       36.19  1:16.71                                                      
  4 Hoff, Kerryan             20 Breakers             1:19.03    1:18.01        
       36.47  1:18.01                                                      
  5 Pannekoek, Kirsten        15 Kalamunda            1:20.72    1:19.55        
       37.08  1:19.55                                                      
  6 Juffermans, Ashleigh      15 Kalamunda            1:19.54    1:20.43        
       37.83  1:20.43                                                      
  7 Du Randt, Chante          13 Arena                1:19.86    1:21.69        
       38.43  1:21.69                                                      
  8 Peterson, Amy             14 Southlakes           1:21.63    1:21.95        
       38.27  1:21.95                                                      
  9 Weir, Jessica             15 Kalamunda            1:20.85    1:21.98        
       38.36  1:21.98                                                      
 10 Cooper, Rachael           21 Kalamunda            1:21.32    1:22.05        
       38.95  1:22.05                                                      
 11 Sokol, Kristen            15 Southlakes           1:19.60    1:22.20        
       38.18  1:22.20                                                      
 12 Farmer, Emily             15 Kalamunda            1:24.60    1:23.12        
       38.94  1:23.12                                                      
 13 Ferraz, Sarah             16 Westside             1:24.90    1:24.32        
       39.56  1:24.32                                                      
 14 Cox, Ffion                14 Uwa Uniswim          1:22.83    1:24.50        
       39.13  1:24.50                                                      
 15 Weekes, Bronte            13 All Saint's          1:24.95    1:25.29        
       40.79  1:25.29                                                      
 16 James, Caitlyn            14 Kalamunda            1:25.79    1:25.43        
       40.27  1:25.43                                                      
 17 Stregas, Petrea           13 All Saint's          1:25.56    1:25.57        
       40.14  1:25.57                                                      
 18 Bunning, Tayla            12 Kalamunda            1:30.58    1:25.86        
       40.75  1:25.86                                                      
 19 Scott, Madeleine (999)    17 Southlakes           1:24.88    1:26.78        
       40.36  1:26.78                                                      
 20 Sloan, Anja               15 Breakers             1:28.55    1:27.41        
       41.16  1:27.41                                                      
 21 Evans, Amy                13 Breakers             1:28.75    1:27.77        
       41.16  1:27.77                                                      
 22 Gibbons, Emma             13 All Saint's          1:28.89    1:28.56        
       42.75  1:28.56                                                      
 23 Glossop, Sheridan         13 Southlakes           1:29.75    1:29.47        
       42.80  1:29.47                                                      
 24 Cartagena, Mutya Mayumi   13 City                 1:30.57    1:29.89        
       43.13  1:29.89                                                      
 25 Weekes, Lucy              11 All Saint's          1:28.50    1:30.03        
       42.55  1:30.03                                                      
 26 Walker, Luka              13 Busselton            1:34.81    1:30.04        
       42.11  1:30.04                                                      
 27 Ogrady, Ashleigh          15 Breakers             1:28.86    1:30.70        
       41.99  1:30.70                                                      
 27 Macainsh, Emily           12 Southlakes           1:36.79    1:30.70        
       42.03  1:30.70                                                      
 29 Tuchaai, Yasmin           15 Uwa Uniswim          1:30.55    1:31.09        
       43.49  1:31.09                                                      
 30 Reicheld, Natasja         12 Msc                  1:35.29    1:31.71        
       42.59  1:31.71                                                      
 31 Tomlin, Gabrielle         11 Arena                1:32.00    1:33.85        
       43.73  1:33.85                                                      
 32 Romano, Jessica           11 Southlakes           1:34.94    1:34.03        
       44.32  1:34.03                                                      
 33 Jones, Kelsey             15 Stingrays            1:34.75    1:34.17        
       44.72  1:34.17                                                      
 34 Schultz, Sarah            12 Kalamunda            1:32.58    1:34.39        
       19.64  1:34.39                                                      
 35 Pearson, Amy              14 Stingrays            1:33.42    1:34.58        
       44.62  1:34.58                                                      
 36 Holdijk, India            13 Aqua Jets            1:38.00    1:35.34        
       43.27  1:35.34                                                      
 37 McAuliffe, Darcie         14 Busselton            1:37.50    1:36.38        
       45.26  1:36.38                                                      
 
Event 11  Boys 12 Year Olds 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McAleese, Austin          12 Stingrays              38.41      37.46        
  2 Martin, Justin            12 Arena                  39.47      39.48        
  3 Bevan, Zachary            12 Stingrays              43.04      42.26        
  4 Ford, Sean                12 Aqua Jets              45.25      42.79        
  5 Sandford, James           12 All Saint's            46.36      43.87        
  6 Sadler, Oliver            12 Arena                  42.51      44.04        
  7 West, Xavier              12 LML                    46.85      44.77        
  8 Bacovic, Maksim           12 Tuart Hill             47.92      45.14        
  9 Caddy, Tom                12 Tuart Hill             47.70      45.63        
 10 Watson, Jayden            12 LML                    48.00      47.97        
 11 Lawson, Cameron           12 Southlakes             47.85      49.27        
 
Event 12  Girls 12 Year Olds 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Truscott, Georgia         12 Kalamunda              41.18      40.21        
  2 Grosse, Abbey             12 All Saint's            43.29      40.39        
  3 Kent, Clare               12 Breakers               42.97      41.81        
  4 Russell, Olivia           12 All Saint's            42.90      41.84        
  5 Chandler, Jessica         12 Southlakes             43.69      43.12        
  6 Jackson, Lucy             12 Busselton              44.48      44.30        
  7 Tuchaai, Ellie            12 Uwa Uniswim            47.34      44.48        
  8 Slater, Charley           12 Kalamunda              45.10      44.87        
  9 Chaplyn, Emma             12 Stingrays              47.93      45.01        
 10 Saetang, Lisa             12 Stingrays              45.30      45.18        
 11 Jakubans, Talia           12 All Saint's            47.16      45.82        
 12 Irving, Kendal            12 Arena                  47.95      46.03        
 -- Walmsley, Hannah          12 Tuart Hill             46.25         DQ        
 -- Sagar, Elly               12 Arena                  44.98         DQ        
 
Event 13  Boys 13 Year Olds 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cardosa, Jake             13 Arena                  37.30      34.45        
  2 Romano, Christopher       13 Southlakes             35.16      34.96        
  3 Kendall, Jordon           13 Bunbury                40.16      36.90        
  4 Wright, Liam              13 Busselton              39.50      36.94        
  5 Ashworth, Liam            13 Kalamunda              38.18      37.15        
  6 Claxton, James            13 Arena                  37.69      37.54        
  7 McClelland, Josh          13 Stingrays              38.57      38.16        
  8 A'Barrow, Oliver          13 Arena                  40.07      39.06        
  9 White, Kaine              13 Stingrays              41.37      39.85        
 10 Tucker, Adam              13 All Saint's            41.94      40.83        
 11 Armstrong, Jake           13 Uwa Uniswim            42.76      41.38        
 12 McIntosh, Callum          13 Southlakes             43.10      41.47        
 13 Reed, Aidan               13 LML                    44.88      44.40        
 14 Wright, Mitchell          13 Riverside              44.58      44.69        
 
Event 14  Girls 13 Year Olds 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Du Randt, Chante          13 Arena                  38.09      38.05        
  2 Evans, Amy                13 Breakers               41.12      39.28        
  3 Stregas, Petrea           13 All Saint's            40.12      39.30        
  4 Loader, Niamh             13 Msc                    40.78      40.05        
  5 Weekes, Bronte            13 All Saint's            39.40      40.26        
  6 Gibbons, Emma             13 All Saint's            42.62      41.15        
  7 Glossop, Sheridan         13 Southlakes             40.32      41.17        
  8 Walker, Luka              13 Busselton              41.90      42.06        
  9 Standley, Tara            13 Fremantle Port         42.95      42.68        
 10 Spittal, Sarah            13 Kalamunda              42.59      42.86        
 11 Mitchell, Alysha          13 Southlakes             44.81      43.05        
 12 Holdijk, India            13 Aqua Jets              44.39      43.12        
 13 Tarbotton, Jaimi          13 Southlakes             45.81      43.33        
 14 Russell, Bianca           13 Stingrays              44.36      43.37        
 15 Buchanan, Alicia          13 Arena                  44.65      44.85        
 
Event 15  Boys 14 Year Olds 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Franks, Rory              14 All Saint's            33.13      32.87        
  2 Luff, Matthew             14 Southlakes             36.36      34.27        
  3 Vlot, Trond (V)           14 Southlakes             41.04      37.08        
 
Event 16  Girls 14 Year Olds 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cox, Ffion                14 Uwa Uniswim            37.96      38.31        
  2 Peterson, Amy             14 Southlakes             37.57      38.36        
  3 Wilkins, Madeline         14 All Saint's            39.15      38.72        
  4 Moore, Jessica            14 Westside               40.03      38.96        
  5 Russell, Helen            14 All Saint's            42.95      39.28        
  6 James, Caitlyn            14 Kalamunda              40.05      39.93        
  7 Pearson, Amy              14 Stingrays              42.87      43.11        
  8 Beesley, Kimberley        14 Arena                     NT      44.80        
  9 McAuliffe, Darcie         14 Busselton              43.99      44.94        
 
Event 17  Boys 15 Year Olds 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sucipto, Tommy            15 Southlakes             30.68      30.05        
  2 Bevan, Nicholas           15 Stingrays              37.13      36.84        
  3 Hare, Louis               15 West Sprint            38.05      37.17        
  4 Whitehead, Daniel         15 Central Aquatic        38.56      37.31        
 
Event 18  Girls 15 Year Olds 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Schultz, Adele            15 Bunbury                35.70      35.88        
  2 Sokol, Kristen            15 Southlakes             35.76      36.66        
  3 Spittal, Jessica          15 Kalamunda              37.56      37.21        
  4 Juffermans, Ashleigh      15 Kalamunda              36.55      37.33        
  5 Farmer, Emily             15 Kalamunda              38.68      37.83        
  6 Weir, Jessica             15 Kalamunda              37.21      38.17        
  7 Robertson, Savannah       15 Breakers               39.31      40.31        
  8 Camp, Amber               15 Victoria Park          40.50      40.60        
  9 Sloan, Anja               15 Breakers               40.47      41.09        
 10 Kierath, Rebecca          15 Southlakes             39.60      41.16        
 11 Martelli, Carla           15 Msc                    41.42      41.28        
 12 Tuchaai, Yasmin           15 Uwa Uniswim            41.33      41.65        
 
Event 19  Boys 16 & Over 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dickinson, Jason          17 Arena                  31.84      31.16        
  2 Hill, Bradley             17 Arena                  32.56      32.03        
  3 Blake, Brandon            18 West Sprint            33.44      32.74        
  4 Harris, Jake              16 Central Aquatic        33.49      33.43        
  5 Smith, Luke               16 Victoria Park          33.74      35.72        
 
Event 20  Girls 16 & Over 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hoff, Kerryan             20 Breakers               35.87      34.76        
  2 Halden, Laura             17 All Saint's            34.73      35.87        
  3 Parker, Charmaine         16 West Sprint            37.47      37.09        
  4 Sokol, Tijana             16 Southlakes             38.25      37.82        
  5 Ferraz, Sarah             16 Westside               39.25      38.91        
  6 Scott, Madeleine (999)    17 Southlakes             39.17      39.61        
 
Event 21  Boys 8 & Under 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Spencer, Seth              8 Stingrays            1:35.88    1:35.88        
       44.12  1:35.88                                                      
  2 Maxwell, Ben               8 Stingrays            1:49.53    1:45.25        
       50.00  1:45.25                                                      
 
Event 21  Boys 9 Year Olds 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Luff, Jamie                9 Southlakes           1:41.31    1:37.47        
       45.91  1:37.47                                                      
  2 Grimston, Jay              9 Applecross           1:44.29    1:48.42        
       49.57  1:48.42                                                      
  3 Read, Matthew              9 Applecross           1:49.08    1:51.15        
       55.89  1:51.15                                                      
 
Event 22  Girls 8 & Under 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Robinson, Lauren           8 Southlakes           1:45.83    1:43.07        
       49.19  1:43.07                                                      
  2 Seed, Indyana              8 Arena                1:42.45    1:47.03        
       53.85  1:47.03                                                      
  3 Hull, Abbey-Rose           7 Breakers             1:49.50    1:52.60        
       53.13  1:52.60                                                      
  4 Collard, Peta              8 Stingrays            1:48.07    1:54.34        
       54.33  1:54.34                                                      
  5 Watson, Teegan             7 LML                  1:49.87    1:57.55        
       55.79  1:57.55                                                      
  6 Grec, Tamara               8 Southlakes           1:54.89    2:01.03        
       56.05  2:01.03                                                      
 -- Weekes, Kayla              8 All Saint's          1:46.02         DQ        
       43.97       DQ                                                      
 
Event 22  Girls 9 Year Olds 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Touchell, Holly            9 Kalamunda            1:40.29    1:33.41        
       42.82  1:33.41                                                      
  2 Ford, Erin                 9 Aqua Jets            1:36.04    1:35.96        
       44.60  1:35.96                                                      
  3 Petroff, Sarah             9 Tuart Hill           1:50.16    1:43.81        
       49.58  1:43.81                                                      
  4 Sauzier, Chloe             9 LML                  1:44.63    1:44.71        
       49.51  1:44.71                                                      
  5 Rosich, Lillyan            9 Breakers             1:45.75    1:45.92        
       52.37  1:45.92                                                      
  6 Gasbarro, Sinead           9 Southlakes           1:54.92    1:56.99        
       57.31  1:56.99                                                      
 
Event 23  Boys 10 Year Olds 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McAleese, Ethan           10 Stingrays            1:27.43    1:23.63        
       39.12  1:23.63                                                      
  2 Contessi, Max             10 West Coast           1:31.39    1:29.12        
       42.48  1:29.12                                                      
  3 Calleja, Ethan            10 Victoria Park        1:32.13    1:31.56        
       44.32  1:31.56                                                      
  4 Smith, Callan             10 Breakers             1:34.90    1:36.41        
       46.52  1:36.41                                                      
  5 Williams, Ross            10 Breakers             1:38.94    1:40.59        
       51.07  1:40.59                                                      
  6 Hanson, Thomas            10 Southlakes           1:44.95    1:40.76        
       48.50  1:40.76                                                      
  7 Mansfield, Blake          10 Kalamunda            1:43.71    1:44.68        
       47.92  1:44.68                                                      
 
Event 24  Girls 10 Year Olds 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Honey, Stella             10 Fremantle Port       1:43.22    1:28.29        
       42.87  1:28.29                                                      
  2 Evans, Abbey              10 Breakers             1:30.44    1:28.75        
       43.45  1:28.75                                                      
  3 Ford, Caitlin             10 Aqua Jets            1:32.37    1:30.79        
       42.97  1:30.79                                                      
  4 Doherty, Niamh            10 Thornlie             1:43.58    1:33.31        
       43.44  1:33.31                                                      
  5 Tarbotton, Alyse          10 Southlakes           1:40.90    1:36.07        
       44.22  1:36.07                                                      
  6 Chodorowski, Nicole       10 LML                  1:40.77    1:36.29        
       44.18  1:36.29                                                      
  7 Smith, Ella               10 Southlakes           1:39.47    1:38.80        
       46.67  1:38.80                                                      
  8 Long, Nadia               10 Southlakes           1:44.92    1:40.22        
       47.81  1:40.22                                                      
  9 McIntosh, Emilee          10 Southlakes           1:44.98    1:41.72        
       47.82  1:41.72                                                      
 10 Broadley, Caitlin         10 All Saint's          1:44.18    1:44.51        
       50.08  1:44.51                                                      
 
Event 25  Boys 11 Year Olds 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Weston, Ryan              11 West Sprint          1:18.39    1:17.27        
       34.19  1:17.27                                                      
  2 De Villiers, Tristan      11 Arena                1:22.40    1:20.60        
       37.68  1:20.60                                                      
  3 Koczwara, Samuel          11 Tuart Hill           1:31.32    1:25.48        
       40.10  1:25.48                                                      
  4 Weir, Trent               11 Southlakes           1:28.81    1:26.37        
       40.33  1:26.37                                                      
  5 Orton, Michael            11 Southlakes           1:31.20    1:31.29        
       41.57  1:31.29                                                      
  6 Luff, Andrew              11 Southlakes           1:32.97    1:35.99        
       46.74  1:35.99                                                      
 
Event 26  Girls 11 Year Olds 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hull, Grace               11 Breakers             1:18.34    1:17.53        
       35.53  1:17.53                                                      
  2 Maxwell, Poppy            11 Stingrays            1:19.67    1:17.82        
       36.68  1:17.82                                                      
  3 Beesley, Brittany         11 Arena                     NT    1:18.54        
       36.75  1:18.54                                                      
  4 Romano, Jessica           11 Southlakes           1:23.04    1:21.87        
       37.43  1:21.87                                                      
  5 Weekes, Lucy              11 All Saint's          1:24.42    1:24.12        
       39.40  1:24.12                                                      
  6 Goy, Karla                11 Southlakes           1:32.90    1:24.29        
       37.77  1:24.29                                                      
  7 Jones, Grace              11 Southlakes           1:24.80    1:25.82        
       39.56  1:25.82                                                      
  8 Tomlin, Gabrielle         11 Arena                1:26.31    1:27.25        
       42.20  1:27.25                                                      
  9 Wilmot, Claudia           11 Busselton            1:31.83    1:29.96        
       42.50  1:29.96                                                      
 10 Cook, Alison              11 Southlakes           1:30.33    1:30.36        
       43.99  1:30.36                                                      
 11 Gwynne, Chloe             11 Stingrays            1:28.29    1:31.00        
       42.45  1:31.00                                                      
 12 Palelei, Iesha            11 Southlakes           1:31.11    1:31.06        
       41.41  1:31.06                                                      
 
Event 27  Men 200 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bremer, Lennard           15 Westside             2:08.69    2:07.10        
       27.65    59.00  1:35.43  2:07.10                                    
  2 Kayser, Ryan              19 All Saint's          2:11.39    2:09.68        
       28.47  1:01.00  1:39.65  2:09.68                                    
  3 Smith, Bill               15 Victoria Park        2:13.84    2:14.20        
       28.39  1:03.72  1:43.31  2:14.20                                    
  4 Vowles, Jason             22 Southlakes           2:17.57    2:16.14        
       29.09  1:03.48  1:44.68  2:16.14                                    
  5 Dickinson, Jason          17 Arena                2:16.53    2:16.35        
       28.76  1:05.16  1:43.31  2:16.35                                    
  6 Staffe, Luke              14 Uwa Uniswim          2:22.16    2:25.29        
       29.96  1:06.98  1:52.42  2:25.29                                    
  7 Hughes, Liam              16 West Coast           2:30.00    2:26.37        
       28.76  1:08.07  1:54.24  2:26.37                                    
  8 Rollo, William            13 Kalamunda            2:34.24    2:26.51        
       32.49  1:09.89  1:53.28  2:26.51                                    
  9 Kendall, Jordon           13 Bunbury              2:29.26    2:28.92        
       32.65  1:10.03  1:55.37  2:28.92                                    
 10 Williams, Bradley         14 Breakers             2:29.07    2:29.75        
       32.20  1:11.57  1:55.08  2:29.75                                    
 11 Romano, Christopher       13 Southlakes           2:31.65    2:34.83        
       32.86  1:13.39  1:58.52  2:34.83                                    
 12 Bennier, Brandon          15 Kalamunda            2:46.82    2:36.19        
       32.75  1:12.87  2:01.35  2:36.19                                    
 13 Bevan, Nicholas           15 Stingrays            2:43.62    2:37.47        
       32.50  1:12.93  2:00.68  2:37.47                                    
 14 A'Barrow, Westley         15 Arena                2:40.98    2:37.82        
       33.04  1:13.15  2:01.05  2:37.82                                    
 15 Smith, Luke               16 Victoria Park        2:41.33    2:42.48        
       35.18  1:18.39  2:02.58  2:42.48                                    
 16 Bevan, Zachary            12 Stingrays            2:46.07    2:43.16        
       36.18  1:17.26  2:07.91  2:43.16                                    
 17 McClelland, Josh          13 Stingrays            2:43.33    2:45.19        
       34.62  1:15.16  2:07.67  2:45.19                                    
 18 Govers, Jackson           12 Kalamunda            2:54.25    2:45.31        
       35.22  1:16.09  2:08.36  2:45.31                                    
 19 Martin, Justin            12 Arena                2:45.14    2:56.17        
       35.12  1:20.38  2:16.77  2:56.17                                    
 
Event 28  Women 200 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Turnell, Rebecca          14 City                 2:29.91    2:26.89        
       33.05  1:10.09  1:53.49  2:26.89                                    
  2 Saxton, Jemma             14 Aqua Attack          2:33.96    2:28.50        
       32.54  1:11.66  1:55.35  2:28.50                                    
  3 Pannekoek, Kirsten        15 Kalamunda            2:31.92    2:28.60        
       31.45  1:07.99  1:53.75  2:28.60                                    
  4 Markham, Sophie           15 Arena                2:23.04    2:30.70        
       33.75  1:10.11  1:57.19  2:30.70                                    
  5 Schultz, Adele            15 Bunbury              2:24.04    2:31.73        
       32.23  1:11.95  1:56.15  2:31.73                                    
  6 Juffermans, Ashleigh      15 Kalamunda            2:34.20    2:33.00        
       33.51  1:11.82  1:57.13  2:33.00                                    
  7 Cooper, Rachael           21 Kalamunda            2:32.72    2:33.12        
       33.85  1:14.69  1:58.57  2:33.12                                    
  8 Russell, Olivia           12 All Saint's          2:37.71    2:38.06        
       36.35  1:15.67  2:03.56  2:38.06                                    
  9 Aitken-Fox, Sam           14 All Saint's          2:50.43    2:39.32        
       36.42  1:14.08  2:02.63  2:39.32                                    
 10 James, Caitlyn            14 Kalamunda            2:45.67    2:42.31        
       36.87  1:17.49  2:05.41  2:42.31                                    
 11 Regolini, Emma            13 City                 2:37.42    2:42.88        
       36.78  1:17.23  2:05.28  2:42.88                                    
 12 Bunning, Tayla            12 Kalamunda            2:51.39    2:43.42        
       34.99  1:17.39  2:06.36  2:43.42                                    
 13 Truscott, Georgia         12 Kalamunda            2:46.02    2:43.73        
       34.73  1:15.95  2:06.08  2:43.73                                    
 14 Farmer, Emily             15 Kalamunda            2:48.39    2:46.08        
       36.95  1:21.15  2:07.42  2:46.08                                    
 15 Maxwell, Poppy            11 Stingrays            2:42.23    2:47.13        
       36.98  1:19.74  2:09.73  2:47.13                                    
 16 Sokol, Tijana             16 Southlakes           2:48.92    2:47.37        
       35.56  1:20.47  2:10.88  2:47.37                                    
 17 Cartagena, Mutya Mayumi   13 City                 2:45.34    2:48.49        
       37.52  1:21.32  2:12.05  2:48.49                                    
 18 Russell, Bianca           13 Stingrays            2:50.59    2:48.59        
       37.94  1:20.48  2:10.98  2:48.59                                    
 19 Ogrady, Ashleigh          15 Breakers             2:50.03    2:51.00        
       37.94  1:21.02  2:12.58  2:51.00                                    
 20 Schultz, Sarah            12 Kalamunda            2:48.01    2:51.75        
       36.77  1:20.65  2:11.21  2:51.75                                    
 21 Jones, Kelsey             15 Stingrays            2:52.43    2:54.29        
       38.77  1:23.72  2:13.76  2:54.29                                    
 22 McAuliffe, Darcie         14 Busselton            3:00.30    2:55.65        
       37.90  1:22.64  2:15.77  2:55.65                                    
 23 Tuchaai, Yasmin           15 Uwa Uniswim          3:00.04    2:56.08        
       40.33  1:25.71  2:17.36  2:56.08                                    
 24 Holloway, Alexandra       14 Unattached           2:56.16    2:57.48        
       39.17  1:23.59  2:18.30  2:57.48                                    
 25 Hall, Lauren              11 Victoria Park        2:59.78    2:59.21        
       40.35  1:26.67  2:18.71  2:59.21                                    
 
Event 29  Boys 12 Year Olds 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McAleese, Austin          12 Stingrays            1:16.21    1:12.01        
       33.06  1:12.01                                                      
  2 Kalember, Kevin           12 Southlakes           1:16.66    1:17.34        
       35.42  1:17.34                                                      
  3 Sadler, Oliver            12 Arena                1:23.55    1:21.18        
       37.85  1:21.18                                                      
  4 Sandford, James           12 All Saint's          1:26.12    1:23.38        
       39.12  1:23.38                                                      
  5 Watson, Jayden            12 LML                  1:26.27    1:27.08        
       38.31  1:27.08                                                      
  6 Ford, Sean                12 Aqua Jets            1:29.00    1:27.17        
       40.16  1:27.17                                                      
  7 Lafferty, Thomas          12 Southlakes           1:28.87    1:28.71        
       40.04  1:28.71                                                      
  8 Lawson, Cameron           12 Southlakes           1:28.97    1:35.38        
       45.34  1:35.38                                                      
 
Event 30  Girls 12 Year Olds 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Grosse, Abbey             12 All Saint's          1:22.68    1:17.07        
       36.46  1:17.07                                                      
  2 Sagar, Elly               12 Arena                1:21.21    1:18.17        
       35.09  1:18.17                                                      
  3 Kent, Clare               12 Breakers             1:20.50    1:18.21        
       36.11  1:18.21                                                      
  4 Macainsh, Emily           12 Southlakes           1:26.54    1:18.70        
       36.22  1:18.70                                                      
  5 Murley, Eliza             12 Breakers             1:20.62    1:21.08        
       37.35  1:21.08                                                      
  6 Saetang, Lisa             12 Stingrays            1:24.58    1:23.10        
       37.51  1:23.10                                                      
  7 Irving, Kendal            12 Arena                1:23.02    1:23.40        
       37.03  1:23.40                                                      
  8 Lawrence, Sarah           12 All Saint's          1:28.03    1:24.05        
       38.48  1:24.05                                                      
  9 Williams, Taylor          12 Busselton            1:24.69    1:25.77        
       39.07  1:25.77                                                      
 10 Chandler, Jessica         12 Southlakes           1:27.82    1:26.21        
       40.58  1:26.21                                                      
 11 Tuchaai, Ellie            12 Uwa Uniswim          1:26.66    1:26.39        
       39.56  1:26.39                                                      
 12 Jackson, Lucy             12 Busselton            1:25.24    1:29.50        
       42.71  1:29.50                                                      
 
Event 31  Boys 13 Year Olds 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cardosa, Jake             13 Arena                1:11.39    1:08.36        
       32.18  1:08.36                                                      
  2 Kendall, Jordon           13 Bunbury              1:11.45    1:10.00        
       32.92  1:10.00                                                      
  3 Rollo, William            13 Kalamunda            1:17.93    1:10.81        
       32.60  1:10.81                                                      
  4 Romano, Christopher       13 Southlakes           1:11.91    1:11.92        
       33.82  1:11.92                                                      
  5 Ashworth, Liam            13 Kalamunda            1:16.10    1:12.32        
       33.99  1:12.32                                                      
  6 McIntosh, Callum          13 Southlakes           1:19.99    1:14.29        
       33.70  1:14.29                                                      
  7 Tucker, Adam              13 All Saint's          1:21.77    1:18.69        
       36.95  1:18.69                                                      
  8 Claxton, James            13 Arena                1:17.86    1:19.27        
       37.61  1:19.27                                                      
  9 Wright, Liam              13 Busselton            1:20.87    1:19.47        
       39.24  1:19.47                                                      
 10 Armstrong, Jake           13 Uwa Uniswim          1:23.10    1:19.70        
       36.86  1:19.70                                                      
 11 Wright, Mitchell          13 Riverside            1:24.13    1:23.47        
       39.52  1:23.47                                                      
 12 Beaton, Christopher       13 Breakers             1:23.79    1:25.18        
       38.55  1:25.18                                                      
 
Event 32  Girls 13 Year Olds 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Du Randt, Chante          13 Arena                1:13.68    1:14.17        
       34.92  1:14.17                                                      
  2 Evans, Amy                13 Breakers             1:18.19    1:16.22        
       36.05  1:16.22                                                      
  3 Stregas, Petrea           13 All Saint's          1:19.01    1:16.63        
       35.83  1:16.63                                                      
  4 Spittal, Sarah            13 Kalamunda            1:21.52    1:17.75        
       35.53  1:17.75                                                      
  5 Cartagena, Mutya Mayumi   13 City                 1:20.34    1:18.53        
       37.68  1:18.53                                                      
  6 Weekes, Bronte            13 All Saint's          1:19.62    1:19.09        
       38.55  1:19.09                                                      
  7 Tarbotton, Jaimi          13 Southlakes           1:26.22    1:21.26        
       35.50  1:21.26                                                      
  8 Standley, Tara            13 Fremantle Port       1:23.34    1:21.35        
       38.13  1:21.35                                                      
  9 Walsh, Emer               13 All Saint's          1:22.38    1:21.38        
       36.48  1:21.38                                                      
 10 Glossop, Sheridan         13 Southlakes           1:22.62    1:22.90        
       40.04  1:22.90                                                      
 11 Loader, Niamh             13 Msc                  1:26.43    1:23.13        
       40.35  1:23.13                                                      
 12 Mitchell, Alysha          13 Southlakes           1:28.65    1:24.44        
       38.34  1:24.44                                                      
 13 Gibbons, Emma             13 All Saint's          1:25.26    1:25.51        
       42.09  1:25.51                                                      
 
Event 33  Boys 14 Year Olds 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Luff, Matthew             14 Southlakes           1:13.45    1:09.80        
       32.93  1:09.80                                                      
  2 McGuire, Conor            14 West Sprint          1:11.78    1:11.13        
       31.77  1:11.13                                                      
  3 Vlot, Trond (V)           14 Southlakes           1:12.14    1:11.76        
       33.35  1:11.76                                                      
  4 Gangemi, Jack             14 West Coast           1:17.34    1:15.37        
       33.03  1:15.37                                                      
  5 Buchanan, Ryan            14 Arena                1:13.65    1:15.45        
       33.40  1:15.45                                                      
  6 Claxton, Robbie           14 Arena                1:17.50    1:16.28        
       34.74  1:16.28                                                      
 
Event 34  Girls 14 Year Olds 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ogrady, Josephine         14 Breakers             1:10.75    1:10.15        
       31.89  1:10.15                                                      
  2 Wilkins, Madeline         14 All Saint's          1:16.28    1:13.40        
       34.12  1:13.40                                                      
  3 Cox, Ffion                14 Uwa Uniswim          1:12.40    1:13.94        
       33.91  1:13.94                                                      
  4 Chin, Olivia              14 Uwa Uniswim          1:13.96    1:14.32        
       33.67  1:14.32                                                      
  5 Lawrence, Tessa           14 All Saint's          1:15.74    1:15.51        
       34.26  1:15.51                                                      
  6 Peterson, Amy             14 Southlakes           1:12.20    1:15.84        
       34.45  1:15.84                                                      
  7 Pearson, Amy              14 Stingrays            1:21.28    1:21.85        
       38.45  1:21.85                                                      
  8 Blackburn, Deanne         14 Southlakes           1:21.92    1:23.94        
       38.31  1:23.94                                                      
  9 Beesley, Kimberley        14 Arena                     NT    1:25.19        
       40.63  1:25.19                                                      
 
Event 35  Boys 15 Year Olds 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bremer, Lennard           15 Westside             1:01.50      59.45        
       27.45    59.45                                                      
  2 Sucipto, Tommy            15 Southlakes           1:01.14    1:00.77        
       28.62  1:00.77                                                      
  3 Smith, Bill               15 Victoria Park        1:03.13    1:01.81        
       28.91  1:01.81                                                      
  4 Goldsmith, Lyndon         15 Bunbury              1:13.85    1:05.64        
       29.85  1:05.64                                                      
  5 McPherson, Shenton        15 West Sprint          1:06.01    1:06.58        
       30.50  1:06.58                                                      
  6 Bevan, Nicholas           15 Stingrays            1:10.78    1:12.05        
       33.36  1:12.05                                                      
 
Event 36  Girls 15 Year Olds 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pannekoek, Kirsten        15 Kalamunda            1:08.98    1:07.95        
       30.72  1:07.95                                                      
  2 Spittal, Jessica          15 Kalamunda            1:08.41    1:08.82        
       31.13  1:08.82                                                      
  3 Schultz, Adele            15 Bunbury              1:07.13    1:08.94        
       31.72  1:08.94                                                      
  4 Markham, Sophie           15 Arena                1:08.05    1:10.67        
       32.33  1:10.67                                                      
  5 Parker, Lee-Anne          15 West Sprint          1:11.39    1:12.18        
       33.13  1:12.18                                                      
  6 Robertson, Savannah       15 Breakers             1:11.57    1:12.23        
       32.97  1:12.23                                                      
  7 Sokol, Kristen            15 Southlakes           1:14.39    1:12.80        
       32.94  1:12.80                                                      
  8 Weir, Jessica             15 Kalamunda            1:13.21    1:13.04        
       33.88  1:13.04                                                      
  9 Beaton, Madeleine         15 Breakers             1:13.27    1:13.29        
       32.04  1:13.29                                                      
 10 Camp, Amber               15 Victoria Park        1:17.54    1:17.62        
       35.49  1:17.62                                                      
 11 Sloan, Anja               15 Breakers             1:19.75    1:20.65        
       37.74  1:20.65                                                      
 12 Wilmot, Madeline          15 Busselton            1:19.76    1:21.75        
       36.53  1:21.75                                                      
 
Event 37  Boys 16 & Over 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Neuwert, Steve            25 West Sprint            57.46      59.43        
       26.97    59.43                                                      
  2 Henderson, Jacob          17 All Saint's          1:01.35    1:00.71        
       28.27  1:00.71                                                      
  3 Kayser, Ryan              19 All Saint's          1:00.11    1:01.43        
       28.46  1:01.43                                                      
  4 Bodey, Liam               18 West Sprint          1:02.12    1:01.49        
       28.50  1:01.49                                                      
  5 Hill, Bradley             17 Arena                1:03.49    1:03.24        
       29.39  1:03.24                                                      
  6 Daviot, Todd              16 Southlakes           1:06.60    1:06.66        
       28.94  1:06.66                                                      
  7 Harris, Jake              16 Central Aquatic      1:05.19    1:08.56        
       31.21  1:08.56                                                      
 -- Blake, Brandon            18 West Sprint          1:08.51         DQ        
       31.64       DQ                                                      
 
Event 38  Girls 16 & Over 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dielesen, Rhiannon        17 Arena                1:05.93    1:07.02        
       30.85  1:07.02                                                      
  2 Parker, Charmaine         16 West Sprint          1:07.25    1:07.63        
       30.50  1:07.63                                                      
  3 O'Connell, Kacey          16 Arena                1:07.96    1:07.82        
       31.21  1:07.82                                                      
  4 Hoff, Kerryan             20 Breakers             1:12.34    1:10.54        
       32.06  1:10.54                                                      
  5 Ferraz, Sarah             16 Westside             1:16.61    1:16.66        
       35.52  1:16.66                                                      
  6 Scott, Madeleine (999)    17 Southlakes           1:16.04    1:17.61        
       35.20  1:17.61                                                      
 
Event 39  Boys 8 & Under 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Spencer, Seth              8 Stingrays              43.57      45.50        
  2 Holdijk, Thomas            8 Aqua Jets              57.00      54.32        
 
Event 39  Boys 9 Year Olds 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Burd, Matthew              9 Southlakes             49.12      42.46        
  2 Luff, Jamie                9 Southlakes             48.32      47.91        
  3 Grimston, Jay              9 Applecross             47.64      47.98        
  4 Donato, Zane               9 Newman                 50.15      48.66        
  5 Prentice, Stefan           9 Newman                 51.49      50.10        
  6 Ranaweera, Haritha         9 Thornlie               54.10      50.65        
  7 McKenzie, Mark             9 Fremantle Port         50.97      51.20        
  8 McKenzie, Paul             9 Fremantle Port         51.21      51.45        
  9 Mansfield, Chase           9 Kalamunda              55.55      51.68        
 10 Read, Matthew              9 Applecross             53.11      53.14        
 
Event 40  Girls 8 & Under 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Weekes, Kayla              8 All Saint's            51.31      46.46        
  2 Robinson, Lauren           8 Southlakes             50.07      46.52        
  3 Hull, Abbey-Rose           7 Breakers               50.88      51.81        
  4 Watson, Teegan             7 LML                    50.74      52.70        
  5 Williams, Charlotte        8 Southlakes             56.30      53.82        
  6 Grec, Tamara               8 Southlakes             54.90      57.15        
  7 Collard, Peta              8 Stingrays              50.69      57.75        
 
Event 40  Girls 9 Year Olds 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Touchell, Holly            9 Kalamunda              44.03      43.83        
  2 Izaguirre, Ebony           9 Msc                    46.71      45.17        
  3 Tonner, Keeley             9 Applecross             52.19      45.86        
  4 Morgan, Holly              9 West Sprint            44.66      45.87        
  5 Jelley, Niamh              9 Arena                  47.35      47.39        
  6 Ford, Erin                 9 Aqua Jets              49.44      47.94        
  7 Petroff, Sarah             9 Tuart Hill             47.19      48.58        
  8 Sauzier, Chloe             9 LML                    49.88      49.42        
  9 Baker, Taylor              9 Melville               49.42      49.51        
 10 Trembeath, Hayley          9 Melville               53.00      50.08        
 11 Rosich, Lillyan            9 Breakers               49.47      51.18        
 12 Gasbarro, Sinead           9 Southlakes             56.89      55.27        
 
Event 41  Boys 10 Year Olds 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 England, Callan           10 Newman                 40.08      38.73        
  2 McAleese, Ethan           10 Stingrays              42.43      39.33        
  3 Martin, Brent             10 Arena                  44.52      42.66        
  4 Contessi, Max             10 West Coast             46.89      43.54        
  5 Pollard, Issac            10 Melville               44.79      45.82        
  6 Calleja, Ethan            10 Victoria Park          49.46      45.93        
  7 Mansfield, Blake          10 Kalamunda              44.57      46.25        
  8 Smith, Callan             10 Breakers               45.37      46.35        
  9 Hanson, Thomas            10 Southlakes             49.47      49.56        
 
Event 42  Girls 10 Year Olds 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Honey, Stella             10 Fremantle Port         41.07      40.76        
  2 Evans, Abbey              10 Breakers               41.47      40.82        
  3 Hill, Ellie               10 LML                    45.28      42.40        
  4 Teuchert, Taylor          10 S/Side Wesley          44.99      42.42        
  5 Doherty, Niamh            10 Thornlie               47.60      43.58        
  6 Ford, Caitlin             10 Aqua Jets              44.14      43.85        
  7 Tarbotton, Alyse          10 Southlakes             47.63      44.32        
  8 Long, Nadia               10 Southlakes             47.39      44.89        
  9 Chodorowski, Nicole       10 LML                    45.26      45.16        
 10 Smith, Ella               10 Southlakes             49.17      45.46        
 11 Gower, Rachel             10 Westside               48.46      46.24        
 12 Palelei, Hannah           10 Southlakes             49.92      47.89        
 13 McIntosh, Emilee          10 Southlakes             48.05      48.34        
 14 Goodwyn, Jasmin           10 Southlakes             48.85      51.37        
 
Event 43  Boys 11 Year Olds 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Weston, Ryan              11 West Sprint            35.30      34.49        
  2 De Villiers, Tristan      11 Arena                  37.66      36.12        
  3 Weir, Trent               11 Southlakes             40.76      40.67        
  4 Koczwara, Samuel          11 Tuart Hill             43.37      41.07        
  5 Orton, Michael            11 Southlakes             41.69      42.08        
  6 Rollo, Nicholas           11 Kalamunda              42.95      44.49        
  7 Gasbarro, Liam            11 Southlakes             43.99      47.59        
 
Event 44  Girls 11 Year Olds 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hull, Grace               11 Breakers               35.47      35.46        
  2 Weekes, Lucy              11 All Saint's            39.05      38.52        
  3 Maxwell, Poppy            11 Stingrays              38.03      38.85        
  4 Barnes, Sarah             11 Melville               42.08      39.18        
  5 Goy, Karla                11 Southlakes             39.69      39.41        
  6 Jones, Grace              11 Southlakes             41.86      40.15        
  7 Graca, Nadia              11 Tuart Hill             41.64      41.21        
  8 Gwynne, Chloe             11 Stingrays              40.49      41.76        
  9 Palelei, Iesha            11 Southlakes             43.88      41.80        
 10 Wilmot, Claudia           11 Busselton              43.45      42.87        
 11 Cook, Alison              11 Southlakes             43.84      42.94        
 12 Vlot, Marijke             11 Southlakes             43.54      44.03        
 13 Breglia, Tayla            11 Southlakes             43.97      45.31        
 -- Beesley, Brittany         11 Arena                     NT         DQ        
 
Event 45  Men 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Blaxill, John             17 West Sprint          1:02.82    1:01.96        
       30.19  1:01.96                                                      
  2 Staffe, Luke              14 Uwa Uniswim          1:05.02    1:03.44        
       30.71  1:03.44                                                      
  3 Goldsmith, Lyndon         15 Bunbury              1:01.77    1:03.64        
       30.61  1:03.64                                                      
  4 Daviot, Todd              16 Southlakes           1:04.77    1:04.40        
       30.32  1:04.40                                                      
  5 Kapor, Travis             21 Southlakes           1:04.88    1:05.70        
       32.33  1:05.70                                                      
  6 McGuire, Conor            14 West Sprint          1:11.01    1:06.14        
       32.46  1:06.14                                                      
  7 White, Kaine              13 Stingrays            1:10.69    1:10.14        
       34.06  1:10.14                                                      
  8 Govers, Jackson           12 Kalamunda            1:14.26    1:10.26        
       33.42  1:10.26                                                      
  9 Henderson, George         13 Guildford Blues      1:15.39    1:10.90        
       34.25  1:10.90                                                      
 10 Kendall, Jordon           13 Bunbury              1:09.28    1:11.19        
       34.51  1:11.19                                                      
 11 Williams, Bradley         14 Breakers             1:10.94    1:11.70        
       34.40  1:11.70                                                      
 12 Ashworth, Liam            13 Kalamunda            1:13.01    1:11.88        
       34.67  1:11.88                                                      
 13 Rollo, William            13 Kalamunda            1:12.23    1:12.22        
       35.20  1:12.22                                                      
 14 Buchanan, Ryan            14 Arena                1:15.09    1:12.52        
       34.76  1:12.52                                                      
 15 Vlot, Trond (V)           14 Southlakes           1:13.13    1:13.07        
       35.72  1:13.07                                                      
 16 Bennier, Brandon          15 Kalamunda            1:17.43    1:13.64        
       35.50  1:13.64                                                      
 17 Romano, Christopher       13 Southlakes           1:15.99    1:13.76        
       35.01  1:13.76                                                      
 18 Weston, Ryan              11 West Sprint          1:14.91    1:15.06        
       36.55  1:15.06                                                      
 19 Bevan, Zachary            12 Stingrays            1:14.34    1:16.25        
       37.41  1:16.25                                                      
 20 Tucker, Adam              13 All Saint's          1:22.73    1:20.47        
       39.40  1:20.47                                                      
 
Event 46  Women 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Spittal, Jessica          15 Kalamunda            1:05.63    1:05.04        
       32.07  1:05.04                                                      
  2 O'Connell, Kacey          16 Arena                1:02.75    1:05.25        
       32.45  1:05.25                                                      
  3 Dielesen, Rhiannon        17 Arena                1:02.88    1:05.28        
       32.34  1:05.28                                                      
  4 Pannekoek, Kirsten        15 Kalamunda            1:07.18    1:07.13        
       32.30  1:07.13                                                      
  5 Markham, Sophie           15 Arena                1:05.92    1:08.16        
       33.48  1:08.16                                                      
  6 Saxton, Jemma             14 Aqua Attack          1:10.74    1:08.74        
       32.77  1:08.74                                                      
  7 Ogrady, Josephine         14 Breakers             1:10.19    1:09.17        
       33.58  1:09.17                                                      
  8 Schultz, Adele            15 Bunbury              1:05.28    1:09.87        
       33.95  1:09.87                                                      
  9 Hoff, Kerryan             20 Breakers             1:17.25    1:09.88        
       34.07  1:09.88                                                      
 10 Aitken-Fox, Sam           14 All Saint's          1:11.91    1:10.94        
       34.83  1:10.94                                                      
 11 Juffermans, Ashleigh      15 Kalamunda            1:10.56    1:11.50        
       34.61  1:11.50                                                      
 12 Stepanoski, Paige         14 West Sprint          1:13.79    1:12.44        
       34.76  1:12.44                                                      
 13 Lawrence, Tessa           14 All Saint's          1:12.63    1:13.04        
       35.88  1:13.04                                                      
 14 Du Randt, Chante          13 Arena                1:14.02    1:13.93        
       36.68  1:13.93                                                      
 15 Regolini, Emma            13 City                 1:12.25    1:14.42        
       36.34  1:14.42                                                      
 16 Wilkins, Madeline         14 All Saint's          1:14.10    1:14.84        
       35.78  1:14.84                                                      
 17 Cox, Ffion                14 Uwa Uniswim          1:13.43    1:14.95        
       36.02  1:14.95                                                      
 18 Downie, Katherine         14 Arena                1:15.97    1:15.32        
       36.79  1:15.32                                                      
 19 Tarbotton, Jaimi          13 Southlakes           1:17.72    1:15.54        
       36.44  1:15.54                                                      
 20 Martin, Ashlee            14 Arena                1:17.17    1:15.56        
       35.95  1:15.56                                                      
 21 James, Caitlyn            14 Kalamunda            1:17.32    1:15.69        
       36.80  1:15.69                                                      
 22 Reicheld, Natasja         12 Msc                  1:21.60    1:15.70        
       36.47  1:15.70                                                      
 23 Martelli, Carla           15 Msc                  1:15.81    1:15.89        
       36.52  1:15.89                                                      
 24 Bunning, Tayla            12 Kalamunda            1:22.61    1:16.84        
       37.50  1:16.84                                                      
 25 Walsh, Emer               13 All Saint's          1:18.64    1:17.02        
       38.11  1:17.02                                                      
 26 Lawrence, Sarah           12 All Saint's          1:20.10    1:17.50        
       37.59  1:17.50                                                      
 27 Schultz, Sarah            12 Kalamunda            1:18.37    1:17.55        
       37.04  1:17.55                                                      
 28 Russell, Bianca           13 Stingrays            1:20.59    1:18.03        
       38.27  1:18.03                                                      
 29 Stregas, Petrea           13 All Saint's          1:21.80    1:18.63        
       38.55  1:18.63                                                      
 30 Holloway, Alexandra       14 Unattached           1:18.42    1:18.88        
       38.54  1:18.88                                                      
 31 McKenzie, Hannah          13 Fremantle Port       1:20.48    1:19.32        
       38.16  1:19.32                                                      
 32 Macainsh, Emily           12 Southlakes           1:24.60    1:20.30        
       39.22  1:20.30                                                      
 33 Romano, Jessica           11 Southlakes           1:21.24    1:20.86        
       38.81  1:20.86                                                      
 34 Pearson, Amy              14 Stingrays            1:23.12    1:22.48        
       39.74  1:22.48                                                      
 35 Mitchell, Alysha          13 Southlakes           1:25.51    1:22.49        
       39.23  1:22.49                                                      
 36 Jones, Kelsey             15 Stingrays            1:24.06    1:24.89        
       42.19  1:24.89                                                      
 37 Hall, Lauren              11 Victoria Park        1:26.10    1:25.17        
       41.39  1:25.17                                                      
 -- Studniczky, Lauren        12 Fremantle Port       1:21.22         DQ        
       40.53       DQ                                                      
 
Event 47  Boys 12 Year Olds 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McAleese, Austin          12 Stingrays              35.16      33.93        
  2 Martin, Justin            12 Arena                  34.56      35.12        
  3 Kalember, Kevin           12 Southlakes             34.91      35.35        
  4 England, Tyson            12 Newman                 39.66      37.72        
  5 Watson, Jayden            12 LML                    38.01      38.69        
  6 West, Xavier              12 LML                    39.28      39.07        
  7 Walker, Lachlan           12 Busselton              40.50      39.19        
  8 Downie, Lewis             12 Arena                  41.63      39.40        
  9 Lafferty, Thomas          12 Southlakes             41.27      40.01        
 10 Caddy, Tom                12 Tuart Hill             40.77      40.64        
 11 Sadler, Oliver            12 Arena                  40.23      41.34        
 11 Bacovic, Maksim           12 Tuart Hill             41.48      41.34        
 13 Sandford, James           12 All Saint's            41.11      41.52        
 14 Ford, Sean                12 Aqua Jets              41.97      42.47        
 15 Lawson, Cameron           12 Southlakes             42.92      46.70        
 
Event 48  Girls 12 Year Olds 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Russell, Olivia           12 All Saint's            33.46      33.15        
  2 Truscott, Georgia         12 Kalamunda              33.95      34.63        
  3 Sagar, Elly               12 Arena                  34.72      36.11        
  4 Kent, Clare               12 Breakers               35.81      36.46        
  5 Walmsley, Hannah          12 Tuart Hill             41.84      37.04        
  6 Irving, Kendal            12 Arena                  37.06      37.05        
  7 Grosse, Abbey             12 All Saint's            40.28      37.28        
  8 Murley, Eliza             12 Breakers               36.94      37.78        
  9 Jakubans, Talia           12 All Saint's            40.42      38.45        
 10 Ransome, Emma             12 Aqua Jets              40.04      38.95        
 11 Saetang, Lisa             12 Stingrays              40.96      39.04        
 12 Tuchaai, Ellie            12 Uwa Uniswim            41.34      40.66        
 13 Williams, Taylor          12 Busselton              38.83      40.72        
 13 Slater, Charley           12 Kalamunda              41.96      40.72        
 15 Chaplyn, Emma             12 Stingrays              42.33      41.65        
 16 Chandler, Jessica         12 Southlakes             42.65      41.78        
 17 Jackson, Lucy             12 Busselton              39.31      42.47        
 
Event 49  Boys 13 Year Olds 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Walker, Andrew            13 West Sprint            29.73      29.10        
  2 Cardosa, Jake             13 Arena                  32.63      31.99        
  3 White, Kaine              13 Stingrays              34.56      32.80        
  4 Kendall, Jordon           13 Bunbury                32.74      33.32        
  5 Ashworth, Liam            13 Kalamunda              33.20      33.55        
  6 McClelland, Josh          13 Stingrays              33.99      33.61        
  7 Wright, Mitchell          13 Riverside              35.73      34.85        
  8 McIntosh, Callum          13 Southlakes             37.67      35.60        
  9 Armstrong, Jake           13 Uwa Uniswim            38.48      35.74        
 10 A'Barrow, Oliver          13 Arena                  37.61      36.76        
 11 Tucker, Adam              13 All Saint's            38.73      37.49        
 12 Beaton, Christopher       13 Breakers               39.28      39.74        
 
Event 50  Girls 13 Year Olds 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Du Randt, Chante          13 Arena                  34.68      34.17        
  2 Evans, Amy                13 Breakers               34.39      34.59        
  3 Tarbotton, Jaimi          13 Southlakes             35.97      34.81        
  4 McKenzie, Hannah          13 Fremantle Port         36.40      35.42        
  5 Mitchell, Alysha          13 Southlakes             37.92      35.64        
  6 Stregas, Petrea           13 All Saint's            38.16      35.96        
  7 Spittal, Sarah            13 Kalamunda              38.60      36.26        
  8 Russell, Bianca           13 Stingrays              37.78      37.34        
  9 Buchanan, Alicia          13 Arena                  36.71      37.89        
 10 Standley, Tara            13 Fremantle Port         40.33      38.60        
 11 Loader, Niamh             13 Msc                    41.24      41.06        
 
Event 51  Boys 14 Year Olds 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McGuire, Conor            14 West Sprint            31.54      30.88        
  2 Gangemi, Jack             14 West Coast             33.22      32.44        
  3 Buchanan, Ryan            14 Arena                  32.34      32.84        
  4 Vlot, Trond (V)           14 Southlakes             35.80      33.93        
 
Event 52  Girls 14 Year Olds 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Stepanoski, Paige         14 West Sprint            33.27      32.54        
  2 Lawrence, Tessa           14 All Saint's            34.87      32.57        
  3 Aitken-Fox, Sam           14 All Saint's            34.32      32.87        
  4 Scherini, Lauren          14 Melville               33.76      33.56        
  5 Chin, Olivia              14 Uwa Uniswim            35.88      34.31        
  6 James, Caitlyn            14 Kalamunda              36.02      34.60        
  7 Wilkins, Madeline         14 All Saint's            33.88      34.82        
  8 Martin, Ashlee            14 Arena                  34.38      35.07        
  9 Peterson, Amy             14 Southlakes             34.54      35.08        
 10 Okulicz, Danae            14 Arena                  36.09      35.11        
 11 Downie, Katherine         14 Arena                  37.12      35.70        
 12 Blackburn, Deanne         14 Southlakes             39.88      35.79        
 13 Russell, Helen            14 All Saint's            37.48      36.36        
 14 Moore, Jessica            14 Westside               37.45      36.48        
 
Event 53  Boys 15 Year Olds 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bremer, Lennard           15 Westside               27.44      27.94        
  2 Goldsmith, Lyndon         15 Bunbury                29.71      29.76        
  3 McPherson, Shenton        15 West Sprint            30.38      30.65        
  4 Bevan, Nicholas           15 Stingrays              34.52      33.98        
  5 Whitehead, Daniel         15 Central Aquatic        36.78      36.31        
  6 Bratton-Palmer, Cadwgan   15 Tuart Hill             36.72      36.62        
 
Event 54  Girls 15 Year Olds 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Spittal, Jessica          15 Kalamunda              30.44      30.49        
  2 Markham, Sophie           15 Arena                  32.08      31.82        
  3 Beaton, Madeleine         15 Breakers               32.21      32.48        
  4 Robertson, Savannah       15 Breakers               33.08      32.58        
  5 Sokol, Kristen            15 Southlakes             33.70      33.23        
  6 Juffermans, Ashleigh      15 Kalamunda              33.69      33.78        
  7 Camp, Amber               15 Victoria Park          33.21      33.79        
  8 Martelli, Carla           15 Msc                    34.51      35.34        
  9 Wilmot, Madeline          15 Busselton              38.83      37.37        
 10 Tuchaai, Yasmin           15 Uwa Uniswim            37.75      37.58        
 
Event 55  Boys 16 & Over 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Henderson, Jacob          17 All Saint's            28.07      28.88        
  2 Blaxill, John             17 West Sprint            29.48      29.38        
  3 Daviot, Todd              16 Southlakes             29.76      29.58        
  4 Kapor, Travis             21 Southlakes             31.32      30.46        
  5 Hughes, Liam              16 West Coast             32.21      32.85        
 
Event 56  Girls 16 & Over 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Spurr, Belinda            18 West Sprint            33.25      31.64        
  2 Hoff, Kerryan             20 Breakers               33.85      32.02        
  3 Cooper, Alana             17 Kalamunda              34.84      35.58        
 
Event 57  Boys 8 & Under 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Spencer, Seth              8 Stingrays              47.61      45.28        
 
Event 57  Boys 9 Year Olds 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Luff, Jamie                9 Southlakes             51.36      43.52        
  2 Grimston, Jay              9 Applecross             49.23      51.63        
  3 Read, Matthew              9 Applecross             54.40      54.42        
 
Event 58  Girls 8 & Under 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Robinson, Lauren           8 Southlakes             53.67      51.72        
 
Event 58  Girls 9 Year Olds 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ford, Erin                 9 Aqua Jets              41.96      44.35        
  2 Touchell, Holly            9 Kalamunda              49.23      46.93        
  3 Sauzier, Chloe             9 LML                    53.10      52.34        
  4 Rosich, Lillyan            9 Breakers               51.32      52.78        
  5 Broadley, Emma             9 All Saint's            50.49      53.40        
  6 Tonner, Keeley             9 Applecross             55.47      54.00        
  7 Jelley, Niamh              9 Arena                  50.78      54.32        
  8 Petroff, Sarah             9 Tuart Hill             54.03    1:00.13        
 
Event 59  Boys 10 Year Olds 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McAleese, Ethan           10 Stingrays              39.48      39.51        
  2 Contessi, Max             10 West Coast             44.46      41.36        
  3 Calleja, Ethan            10 Victoria Park          40.90      42.32        
  4 England, Callan           10 Newman                 45.97      45.48        
  5 Martin, Brent             10 Arena                  43.35      48.08        
  6 Williams, Ross            10 Breakers               49.26      48.65        
  7 Smith, Callan             10 Breakers               44.16      48.71        
  8 Hanson, Thomas            10 Southlakes             48.16      51.24        
 
Event 60  Girls 10 Year Olds 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Honey, Stella             10 Fremantle Port         42.87      40.85        
  2 Ford, Caitlin             10 Aqua Jets              39.91      41.02        
  3 Evans, Abbey              10 Breakers               41.90      44.04        
  4 Chodorowski, Nicole       10 LML                    48.83      44.15        
  5 Long, Nadia               10 Southlakes             47.14      44.45        
  6 Tarbotton, Alyse          10 Southlakes             46.27      45.12        
  7 Teuchert, Taylor          10 S/Side Wesley          46.21      45.41        
  8 Gower, Rachel             10 Westside               46.42      47.43        
  9 McIntosh, Emilee          10 Southlakes             47.69      51.37        
 10 Palelei, Hannah           10 Southlakes             49.95      51.71        
 11 Smith, Ella               10 Southlakes             49.06      52.80        
 
Event 61  Boys 11 Year Olds 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 De Villiers, Tristan      11 Arena                  37.68      36.80        
  2 Orton, Michael            11 Southlakes             41.93      42.48        
  3 Rollo, Nicholas           11 Kalamunda              41.01      43.28        
  4 Luff, Andrew              11 Southlakes             43.95      43.51        
 
Event 62  Girls 11 Year Olds 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Maxwell, Poppy            11 Stingrays              35.59      35.07        
  2 Romano, Jessica           11 Southlakes             36.94      35.15        
  3 Goy, Karla                11 Southlakes             36.95      35.47        
  4 Beesley, Brittany         11 Arena                     NT      35.91        
  5 Graca, Nadia              11 Tuart Hill             41.69      38.47        
  6 Jones, Grace              11 Southlakes             39.76      38.76        
  7 Hall, Lauren              11 Victoria Park          40.52      39.38        
  8 Gwynne, Chloe             11 Stingrays              39.84      39.61        
  9 Weekes, Lucy              11 All Saint's            40.83      40.15        
 10 Tomlin, Gabrielle         11 Arena                  40.88      42.30        
 11 Palelei, Iesha            11 Southlakes             43.82      42.38        
 12 Breglia, Tayla            11 Southlakes             44.00      45.06        
 13 Vlot, Marijke             11 Southlakes             43.93      45.76        
 14 Cook, Alison              11 Southlakes             43.88      48.57        
 
Event 63  Men 100 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Henderson, Jacob          17 All Saint's            57.99      58.33        
       27.73    58.33                                                      
  2 Kayser, Ryan              19 All Saint's          1:01.99      59.53        
       28.22    59.53                                                      
  3 Smith, Bill               15 Victoria Park          58.36      59.57        
       27.53    59.57                                                      
  4 Blaxill, John             17 West Sprint          1:02.85    1:01.47        
       28.57  1:01.47                                                      
  5 Dickinson, Jason          17 Arena                1:02.76    1:02.09        
       29.02  1:02.09                                                      
  6 Hughes, Liam              16 West Coast           1:07.18    1:03.70        
       29.54  1:03.70                                                      
  7 Daviot, Todd              16 Southlakes           1:04.30    1:03.95        
       29.83  1:03.95                                                      
  8 Goldsmith, Lyndon         15 Bunbury              1:05.66    1:05.66        
       30.23  1:05.66                                                      
  9 Bennier, Brandon          15 Kalamunda            1:12.92    1:08.62        
       32.09  1:08.62                                                      
 10 Williams, Bradley         14 Breakers             1:09.22    1:11.39        
       31.72  1:11.39                                                      
 11 McIntosh, Callum          13 Southlakes           1:15.26    1:12.17        
       33.06  1:12.17                                                      
 12 Rollo, William            13 Kalamunda            1:10.42    1:12.91        
       33.78  1:12.91                                                      
 13 Bevan, Nicholas           15 Stingrays            1:09.84    1:13.44        
       33.15  1:13.44                                                      
 14 Kendall, Jordon           13 Bunbury              1:10.07    1:14.68        
       34.70  1:14.68                                                      
 15 Sandford, James           12 All Saint's          1:18.75    1:17.44        
       36.09  1:17.44                                                      
 16 Weston, Ryan              11 West Sprint          1:19.21    1:18.72        
       35.60  1:18.72                                                      
 
Event 64  Women 100 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 O'Connell, Kacey          16 Arena                1:02.26    1:04.69        
       30.11  1:04.69                                                      
  2 Spittal, Jessica          15 Kalamunda            1:05.29    1:05.14        
       30.95  1:05.14                                                      
  3 Schultz, Adele            15 Bunbury              1:02.95    1:07.28        
       31.33  1:07.28                                                      
  4 Parker, Lee-Anne          15 West Sprint          1:06.90    1:08.57        
       32.69  1:08.57                                                      
  5 Pannekoek, Kirsten        15 Kalamunda            1:08.74    1:08.78        
       31.28  1:08.78                                                      
  6 Blaxill, Jennifer         15 West Sprint          1:08.48    1:09.20        
       32.53  1:09.20                                                      
  7 Ogrady, Josephine         14 Breakers             1:10.43    1:09.87        
       32.87  1:09.87                                                      
  8 Turnell, Rebecca          14 City                 1:11.84    1:10.65        
       32.92  1:10.65                                                      
  9 Zoranich, Ashlinne        18 All Saint's          1:14.00    1:11.77        
       31.77  1:11.77                                                      
 10 Weir, Jessica             15 Kalamunda            1:15.64    1:12.78        
       33.11  1:12.78                                                      
 11 Scott, Madeleine (999)    17 Southlakes           1:11.66    1:13.19        
       33.71  1:13.19                                                      
 12 Russell, Olivia           12 All Saint's          1:13.65    1:14.35        
       36.04  1:14.35                                                      
 13 Spittal, Sarah            13 Kalamunda            1:13.62    1:14.52        
       34.82  1:14.52                                                      
 14 Wilkins, Madeline         14 All Saint's          1:16.34    1:16.18        
       34.41  1:16.18                                                      
 15 Truscott, Georgia         12 Kalamunda            1:13.83    1:16.25        
       35.07  1:16.25                                                      
 16 Maxwell, Poppy            11 Stingrays            1:12.87    1:17.10        
       36.03  1:17.10                                                      
 17 Grosse, Abbey             12 All Saint's          1:24.18    1:17.12        
       36.76  1:17.12                                                      
 18 Russell, Bianca           13 Stingrays            1:21.28    1:17.72        
       36.79  1:17.72                                                      
 19 Glossop, Sheridan         13 Southlakes           1:22.22    1:21.07        
       37.33  1:21.07                                                      
 20 Schultz, Sarah            12 Kalamunda            1:18.23    1:21.23        
       37.61  1:21.23                                                      
 21 Cartagena, Mutya Mayumi   13 City                 1:21.06    1:21.47        
       36.96  1:21.47                                                      
 22 Reicheld, Natasja         12 Msc                  1:23.49    1:22.14        
       37.23  1:22.14                                                      
 23 Hull, Grace               11 Breakers             1:24.66    1:24.56        
       38.52  1:24.56                                                      
 24 Holloway, Alexandra       14 Unattached           1:23.24    1:25.48        
       38.23  1:25.48                                                      
 
Event 65  Boys 12 Year Olds 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McAleese, Austin          12 Stingrays              31.86      31.51        
  2 Martin, Justin            12 Arena                  31.82      31.73        
  3 Govers, Jackson           12 Kalamunda              36.06      33.91        
  4 Kalember, Kevin           12 Southlakes             33.70      34.97        
  5 Sandford, James           12 All Saint's            35.14      35.27        
  6 Bevan, Zachary            12 Stingrays              35.49      35.45        
  7 Sadler, Oliver            12 Arena                  36.13      36.98        
  8 West, Xavier              12 LML                    39.04      37.89        
  9 Walker, Lachlan           12 Busselton              39.79      39.80        
 10 Lafferty, Thomas          12 Southlakes             40.51      40.02        
 11 Ford, Sean                12 Aqua Jets              39.47      40.23        
 12 Watson, Jayden            12 LML                    39.04      40.64        
 13 Bacovic, Maksim           12 Tuart Hill             40.44      41.17        
 14 Downie, Lewis             12 Arena                  40.04      42.82        
 
Event 66  Girls 12 Year Olds 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bunning, Tayla            12 Kalamunda              36.07      33.00        
  2 Kent, Clare               12 Breakers               34.78      34.11        
  3 Sagar, Elly               12 Arena                  34.04      34.52        
  4 Murley, Eliza             12 Breakers               35.00      35.07        
  5 Macainsh, Emily           12 Southlakes             37.93      35.20        
  6 Walmsley, Hannah          12 Tuart Hill             39.33      36.40        
  7 Saetang, Lisa             12 Stingrays              39.27      37.28        
  8 Williams, Taylor          12 Busselton              37.36      38.14        
  9 Irving, Kendal            12 Arena                  38.44      39.09        
 10 Ransome, Emma             12 Aqua Jets              38.63      39.52        
 11 Chandler, Jessica         12 Southlakes             40.89      41.58        
 12 Tuchaai, Ellie            12 Uwa Uniswim            40.71      41.90        
 13 Jackson, Lucy             12 Busselton              38.26      41.97        
 
Event 67  Boys 13 Year Olds 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Walker, Andrew            13 West Sprint            28.50      27.78        
  2 Cardosa, Jake             13 Arena                  32.83      30.94        
  3 McIntosh, Callum          13 Southlakes             33.36      32.22        
  4 McClelland, Josh          13 Stingrays              32.07      32.25        
  5 Romano, Christopher       13 Southlakes             32.34      32.45        
  6 White, Kaine              13 Stingrays              33.34      32.85        
  7 Ashworth, Liam            13 Kalamunda              33.40      33.23        
  8 Tucker, Adam              13 All Saint's            37.14      36.43        
  9 Wright, Mitchell          13 Riverside              38.66      38.38        
 10 Beaton, Christopher       13 Breakers               37.38      38.96        
 
Event 68  Girls 13 Year Olds 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Spittal, Sarah            13 Kalamunda              33.03      33.16        
  2 Du Randt, Chante          13 Arena                  33.04      34.44        
  3 Chodorowski, Danielle     13 LML                    34.65      34.96        
  4 Stregas, Petrea           13 All Saint's            36.63      35.41        
  5 Regolini, Emma            13 City                   36.54      35.80        
  6 McKenzie, Hannah          13 Fremantle Port         38.54      37.00        
  7 Glossop, Sheridan         13 Southlakes             37.64      37.92        
  7 Walsh, Emer               13 All Saint's            37.65      37.92        
  9 Walker, Luka              13 Busselton              38.95      37.99        
 10 Standley, Tara            13 Fremantle Port         38.44      38.53        
 11 Mitchell, Alysha          13 Southlakes             39.84      38.56        
 12 Gibbons, Emma             13 All Saint's            38.17      39.41        
 
Event 69  Boys 14 Year Olds 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Luff, Matthew             14 Southlakes             30.30      29.97        
  2 Gangemi, Jack             14 West Coast             33.93      31.04        
  3 McGuire, Conor            14 West Sprint            32.98      32.27        
  4 Claxton, Robbie           14 Arena                  31.92      32.31        
  5 Vlot, Trond (V)           14 Southlakes             34.59      33.82        
 
Event 70  Girls 14 Year Olds 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Okulicz, Danae            14 Arena                  32.67      30.57        
  2 Stepanoski, Paige         14 West Sprint            44.82      31.78        
  3 Chin, Olivia              14 Uwa Uniswim            33.10      33.50        
  4 Wilkins, Madeline         14 All Saint's            33.02      33.53        
  5 Martin, Ashlee            14 Arena                  33.06      34.01        
  6 Lawrence, Tessa           14 All Saint's            35.78      34.05        
  7 Russell, Helen            14 All Saint's            35.94      34.07        
  8 Peterson, Amy             14 Southlakes             34.88      34.26        
  9 Beesley, Kimberley        14 Arena                     NT      37.01        
 10 McAuliffe, Darcie         14 Busselton              37.53      37.15        
 11 Blackburn, Deanne         14 Southlakes             37.88      37.21        
 12 Pearson, Amy              14 Stingrays              36.92      37.29        
 
Event 71  Boys 15 Year Olds 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Bill               15 Victoria Park          27.37      27.08        
  2 Beaumont-Clarke, Douglas  15 Arena                  28.09      28.35        
  3 McPherson, Shenton        15 West Sprint            28.51      28.40        
  4 Goldsmith, Lyndon         15 Bunbury                29.25      29.61        
  5 Hare, Louis               15 West Sprint            32.23      30.83        
  6 Bennier, Brandon          15 Kalamunda              34.91      31.61        
  7 Bevan, Nicholas           15 Stingrays              31.90      31.98        
  8 A'Barrow, Westley         15 Arena                  32.11      32.01        
  9 Whitehead, Daniel         15 Central Aquatic        34.66      33.01        
 10 Bratton-Palmer, Cadwgan   15 Tuart Hill             32.85      34.56        
 
Event 72  Girls 15 Year Olds 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Spittal, Jessica          15 Kalamunda              29.14      29.76        
  2 Parker, Lee-Anne          15 West Sprint            30.36      30.21        
  3 Beaton, Madeleine         15 Breakers               30.94      31.08        
  4 Blaxill, Jennifer         15 West Sprint            31.16      31.09        
  5 Robertson, Savannah       15 Breakers               31.81      32.06        
  6 Markham, Sophie           15 Arena                  32.18      32.32        
  7 Weir, Jessica             15 Kalamunda              32.04      32.51        
  8 Sokol, Kristen            15 Southlakes             34.24      32.89        
  9 Camp, Amber               15 Victoria Park          33.68      33.65        
 10 Juffermans, Ashleigh      15 Kalamunda              33.00      33.78        
 11 Sloan, Anja               15 Breakers               34.55      34.37        
 12 Farmer, Emily             15 Kalamunda              35.70      34.64        
 13 Martelli, Carla           15 Msc                    35.41      35.74        
 14 Wilmot, Madeline          15 Busselton              36.43      35.77        
 15 Jones, Kelsey             15 Stingrays              37.57      38.42        
 
Event 73  Boys 16 & Over 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Korogi, Taku              31 Uwa Uniswim            26.30      26.64        
  2 Bodey, Liam               18 West Sprint            27.69      27.41        
  3 Hughes, Liam              16 West Coast             28.49      27.94        
  4 Daviot, Todd              16 Southlakes             28.22      27.97        
  5 Hill, Bradley             17 Arena                  28.35      28.49        
  6 Harris, Jake              16 Central Aquatic        28.94      29.06        
  7 Kapor, Travis             21 Southlakes             29.51      29.30        
 
Event 74  Girls 16 & Over 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Parker, Charmaine         16 West Sprint            28.55      29.66        
  2 Dempster, Caris           19 West Sprint            31.95      30.45        
  3 Spurr, Belinda            18 West Sprint            31.54      30.85        
  4 Zoranich, Ashlinne        18 All Saint's            30.30      31.16        
  5 Sokol, Tijana             16 Southlakes             33.49      32.40        
  6 Cooper, Alana             17 Kalamunda              32.51      34.11        
  7 Ferraz, Sarah             16 Westside               34.31      34.76        
 
Event 75  Boys 8 & Under 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Spencer, Seth              8 Stingrays              36.19      37.19        
  2 Wild, Donal                8 City                   42.06      40.52        
  3 Maxwell, Ben               8 Stingrays              43.76      41.48        
  4 Holdijk, Thomas            8 Aqua Jets              44.00      45.91        
 
Event 75  Boys 9 Year Olds 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Burd, Matthew              9 Southlakes             41.07      38.14        
  2 Luff, Jamie                9 Southlakes             41.54      38.18        
  3 Donato, Zane               9 Newman                 37.76      39.43        
  4 Read, Matthew              9 Applecross             41.05      41.77        
  5 Grimston, Jay              9 Applecross             41.52      41.80        
  6 Prentice, Stefan           9 Newman                 43.98      41.89        
  7 McKenzie, Paul             9 Fremantle Port         40.85      43.15        
  8 Koczwara, Lucas            9 Tuart Hill             43.80      44.61        
 
Event 76  Girls 8 & Under 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Weekes, Kayla              8 All Saint's            42.96      38.59        
  2 Robinson, Lauren           8 Southlakes             42.36      40.25        
  3 Collard, Peta              8 Stingrays              41.46      47.04        
  4 Watson, Teegan             7 LML                    43.26      47.21        
  5 Williams, Charlotte        8 Southlakes             43.98      48.34        
 
Event 76  Girls 9 Year Olds 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Baker, Taylor              9 Melville               38.19      38.38        
  2 Sauzier, Chloe             9 LML                    41.97      38.59        
  3 Morgan, Holly              9 West Sprint            43.71      38.66        
  4 Petroff, Sarah             9 Tuart Hill             40.55      40.04        
  5 Touchell, Holly            9 Kalamunda              38.49      40.19        
  6 Tonner, Keeley             9 Applecross             40.49      41.38        
  7 Trembeath, Hayley          9 Melville               42.58      41.52        
  8 Broadley, Emma             9 All Saint's            43.79      41.90        
  9 Ford, Erin                 9 Aqua Jets              41.86      42.92        
  9 Jelley, Niamh              9 Arena                  40.31      42.92        
 11 Rosich, Lillyan            9 Breakers               43.50      43.77        
 12 Gasbarro, Sinead           9 Southlakes             43.95      48.88        
 
Event 77  Boys 10 Year Olds 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 England, Callan           10 Newman                 33.26      33.36        
  2 McAleese, Ethan           10 Stingrays              34.55      33.49        
  3 Contessi, Max             10 West Coast             35.66      34.63        
  4 Calleja, Ethan            10 Victoria Park          35.98      36.83        
  5 Martin, Brent             10 Arena                  36.24      38.12        
  6 Williams, Ross            10 Breakers               37.62      38.16        
  7 Smith, Callan             10 Breakers               36.34      38.74        
  8 Hanson, Thomas            10 Southlakes             38.08      39.97        
  9 Mansfield, Blake          10 Kalamunda              39.69      40.65        
 
Event 78  Girls 10 Year Olds 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Honey, Stella             10 Fremantle Port         34.80      35.40        
  2 Evans, Abbey              10 Breakers                  NT      35.75        
  3 Hill, Ellie               10 LML                    38.71      35.99        
  4 Teuchert, Taylor          10 S/Side Wesley          37.91      36.70        
  5 Ford, Caitlin             10 Aqua Jets              35.87      36.96        
  6 Tarbotton, Alyse          10 Southlakes             38.59      37.94        
  7 Palelei, Hannah           10 Southlakes             39.20      38.77        
  8 Chodorowski, Nicole       10 LML                    40.00      39.31        
  9 Long, Nadia               10 Southlakes             39.99      40.52        
 10 Smith, Ella               10 Southlakes             39.60      41.23        
 11 McIntosh, Emilee          10 Southlakes             39.97      43.84        
 12 Goodwyn, Jasmin           10 Southlakes             39.95      48.02        
 
Event 79  Boys 11 Year Olds 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Weston, Ryan              11 West Sprint            30.99      30.39        
  2 De Villiers, Tristan      11 Arena                  33.93      32.11        
  3 Koczwara, Samuel          11 Tuart Hill             32.44      32.13        
  4 Weir, Trent               11 Southlakes             35.35      33.51        
  5 Orton, Michael            11 Southlakes             35.44      36.55        
  6 Luff, Andrew              11 Southlakes             36.92      38.21        
  7 Rollo, Nicholas           11 Kalamunda              37.00      39.37        
  8 Gasbarro, Liam            11 Southlakes             36.92      39.51        
 
Event 80  Girls 11 Year Olds 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Beesley, Brittany         11 Arena                     NT      32.06        
  2 Hull, Grace               11 Breakers               30.65      32.22        
  3 Goy, Karla                11 Southlakes             33.08      32.89        
  4 Hall, Lauren              11 Victoria Park          32.32      33.13        
  5 Maxwell, Poppy            11 Stingrays              32.67      33.53        
  6 Graca, Nadia              11 Tuart Hill             35.25      34.00        
  7 Palelei, Iesha            11 Southlakes             34.57      34.27        
  8 Gwynne, Chloe             11 Stingrays              34.07      35.22        
  9 Jones, Grace              11 Southlakes             35.50      35.40        
 10 Cook, Alison              11 Southlakes             35.73      35.76        
 11 Weekes, Lucy              11 All Saint's            34.03      35.94        
 12 Wilmot, Claudia           11 Busselton              36.22      36.13        
 13 Vlot, Marijke             11 Southlakes             35.81      36.30        
 14 Breglia, Tayla            11 Southlakes             36.88      36.87        
 
Event 81  Men 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Neuwert, Steve            25 West Sprint            50.41      51.71        
       24.39    51.71                                                      
  2 Kayser, Ryan              19 All Saint's            52.72      53.64        
       26.09    53.64                                                      
  3 Sucipto, Tommy            15 Southlakes             57.72      54.05        
       25.68    54.05                                                      
  4 Henderson, Jacob          17 All Saint's            53.82      54.51        
       26.55    54.51                                                      
  5 Hill, Bradley             17 Arena                  56.05      56.17        
       26.91    56.17                                                      
  6 Hughes, Liam              16 West Coast             55.85      56.35        
       27.09    56.35                                                      
  7 Blaxill, John             17 West Sprint            54.12      56.58        
       26.92    56.58                                                      
  8 Kapor, Travis             21 Southlakes             55.31      56.61        
       27.06    56.61                                                      
  9 Walker, Andrew            13 West Sprint            58.47      57.00        
       27.31    57.00                                                      
 10 Daviot, Todd              16 Southlakes             56.83      57.11        
       26.88    57.11                                                      
 11 Dickinson, Jason          17 Arena                  56.96      57.27        
       27.56    57.27                                                      
 12 Goldsmith, Lyndon         15 Bunbury                54.08      58.19        
       27.61    58.19                                                      
 13 Williams, Bradley         14 Breakers               58.18      58.31        
       28.03    58.31                                                      
 14 Blake, Brandon            18 West Sprint          1:00.62      58.40        
       27.68    58.40                                                      
 15 Beaumont-Clarke, Douglas  15 Arena                  59.35    1:00.02        
       28.62  1:00.02                                                      
 16 Gangemi, Jack             14 West Coast             58.07    1:00.73        
       28.32  1:00.73                                                      
 17 Henderson, George         13 Guildford Blues      1:01.34    1:01.48        
       29.07  1:01.48                                                      
 18 Vlot, Trond (V)           14 Southlakes           1:00.82    1:01.52        
       29.10  1:01.52                                                      
 19 Romano, Christopher       13 Southlakes           1:01.29    1:01.56        
       30.18  1:01.56                                                      
 20 Hare, Louis               15 West Sprint          1:02.53    1:01.87        
       29.50  1:01.87                                                      
 21 Buchanan, Ryan            14 Arena                1:02.75    1:02.95        
       29.91  1:02.95                                                      
 22 Swainson, Jack            13 Fremantle Port       1:05.37    1:03.02        
       30.46  1:03.02                                                      
 23 A'Barrow, Westley         15 Arena                1:03.85    1:03.03        
       30.41  1:03.03                                                      
 24 Bennier, Brandon          15 Kalamunda            1:07.27    1:03.10        
       30.42  1:03.10                                                      
 25 Rollo, William            13 Kalamunda            1:02.42    1:03.70        
       30.21  1:03.70                                                      
 26 Ashworth, Liam            13 Kalamunda            1:05.60    1:04.81        
       31.31  1:04.81                                                      
 27 McIntosh, Callum          13 Southlakes           1:07.34    1:04.93        
       31.13  1:04.93                                                      
 28 Bevan, Nicholas           15 Stingrays            1:02.90    1:05.75        
       31.28  1:05.75                                                      
 29 Govers, Jackson           12 Kalamunda            1:07.80    1:06.92        
       30.42  1:06.92                                                      
 30 Wright, Liam              13 Busselton            1:09.30    1:07.25        
       32.44  1:07.25                                                      
 31 Claxton, Robbie           14 Arena                1:03.96    1:07.64        
       31.94  1:07.64                                                      
 32 Weston, Ryan              11 West Sprint          1:07.44    1:08.98        
       32.36  1:08.98                                                      
 33 Claxton, James            13 Arena                1:07.81    1:09.04        
       33.02  1:09.04                                                      
 34 Tucker, Adam              13 All Saint's          1:10.92    1:09.40        
       33.18  1:09.40                                                      
 35 Sandford, James           12 All Saint's          1:11.00    1:10.81        
       34.18  1:10.81                                                      
 36 Beaton, Christopher       13 Breakers             1:11.97    1:11.69        
       34.53  1:11.69                                                      
 
Event 82  Women 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Parker, Charmaine         16 West Sprint            59.11      59.96        
  2 Ogrady, Josephine         14 Breakers             1:01.13    1:00.23        
       28.96  1:00.23                                                      
  3 Kayser, Emily             14 All Saint's          1:01.32    1:00.52        
       29.29  1:00.52                                                      
  4 Parker, Lee-Anne          15 West Sprint          1:01.87    1:00.89        
       28.76  1:00.89                                                      
  5 Pannekoek, Kirsten        15 Kalamunda            1:01.02    1:01.31        
       29.55  1:01.31                                                      
  6 Spittal, Jessica          15 Kalamunda            1:01.01    1:01.62        
       29.75  1:01.62                                                      
  7 Robertson, Savannah       15 Breakers             1:01.99    1:01.84        
       29.91  1:01.84                                                      
  8 Markham, Sophie           15 Arena                1:00.25    1:01.93        
       30.09  1:01.93                                                      
  9 Schultz, Adele            15 Bunbury                59.54    1:02.65        
       29.93  1:02.65                                                      
 10 Sokol, Kristen            15 Southlakes           1:04.22    1:03.29        
       30.36  1:03.29                                                      
 11 Moore, Jessica            14 Westside             1:02.72    1:03.50        
       30.27  1:03.50                                                      
 12 Cooper, Rachael           21 Kalamunda            1:02.18    1:03.67        
       30.98  1:03.67                                                      
 13 Beaton, Madeleine         15 Breakers             1:04.04    1:05.18        
       29.95  1:05.18                                                      
 14 Zoranich, Ashlinne        18 All Saint's          1:04.00    1:05.35        
       30.45  1:05.35                                                      
 15 Lawrence, Tessa           14 All Saint's          1:06.55    1:05.96        
       30.32  1:05.96                                                      
 16 Weir, Jessica             15 Kalamunda            1:06.89    1:06.22        
       31.85  1:06.22                                                      
 17 Okulicz, Danae            14 Arena                1:07.19    1:06.34        
       32.21  1:06.34                                                      
 18 Juffermans, Ashleigh      15 Kalamunda            1:05.28    1:06.36        
       31.41  1:06.36                                                      
 19 Downie, Katherine         14 Arena                1:07.88    1:06.49        
       32.21  1:06.49                                                      
 20 James, Caitlyn            14 Kalamunda            1:07.40    1:06.54        
       31.75  1:06.54                                                      
 21 Ferraz, Sarah             16 Westside             1:06.09    1:06.67        
       32.28  1:06.67                                                      
 22 Du Randt, Chante          13 Arena                1:04.27    1:07.02        
       31.95  1:07.02                                                      
 23 Weekes, Bronte            13 All Saint's          1:09.18    1:07.56        
       33.12  1:07.56                                                      
 24 McKenzie, Hannah          13 Fremantle Port       1:09.68    1:07.63        
       32.40  1:07.63                                                      
 25 Reicheld, Natasja         12 Msc                  1:09.23    1:07.66        
       32.84  1:07.66                                                      
 26 Sloan, Anja               15 Breakers             1:08.09    1:07.72        
       32.94  1:07.72                                                      
 27 Hewson-Low, Claire        14 Arena                1:08.91    1:08.02        
       32.40  1:08.02                                                      
 28 Stregas, Petrea           13 All Saint's          1:09.56    1:08.10        
       32.92  1:08.10                                                      
 29 Cartagena, Mutya Mayumi   13 City                 1:06.86    1:08.11        
       32.73  1:08.11                                                      
 30 Romano, Jessica           11 Southlakes           1:12.03    1:08.36        
       32.53  1:08.36                                                      
 31 Bunning, Tayla            12 Kalamunda            1:13.22    1:08.72        
       32.70  1:08.72                                                      
 32 Aitken-Fox, Sam           14 All Saint's          1:10.22    1:08.73        
       33.03  1:08.73                                                      
 33 Ogrady, Ashleigh          15 Breakers             1:10.03    1:08.76        
       32.79  1:08.76                                                      
 34 Pearson, Amy              14 Stingrays            1:09.64    1:08.79        
       33.59  1:08.79                                                      
 35 Tuchaai, Yasmin           15 Uwa Uniswim          1:09.58    1:08.80        
       32.92  1:08.80                                                      
 36 Blackburn, Deanne         14 Southlakes           1:11.64    1:08.89        
       33.13  1:08.89                                                      
 37 Scott, Madeleine (999)    17 Southlakes           1:09.25    1:09.20        
       33.23  1:09.20                                                      
 38 Walsh, Emer               13 All Saint's          1:10.78    1:09.68        
       33.98  1:09.68                                                      
 39 Truscott, Georgia         12 Kalamunda            1:06.18    1:09.94        
       33.13  1:09.94                                                      
 40 Russell, Bianca           13 Stingrays            1:09.90    1:09.99        
       34.32  1:09.99                                                      
 41 Irving, Kendal            12 Arena                1:12.65    1:11.62        
       34.53  1:11.62                                                      
 42 Holloway, Alexandra       14 Unattached           1:10.02    1:12.06        
       34.50  1:12.06                                                      
 43 Glossop, Sheridan         13 Southlakes           1:09.84    1:12.88        
       34.70  1:12.88                                                      
 44 Maxwell, Poppy            11 Stingrays            1:11.26    1:12.96        
       34.82  1:12.96                                                      
 45 Spittal, Sarah            13 Kalamunda            1:08.69    1:13.29        
       34.47  1:13.29                                                      
 46 Hall, Lauren              11 Victoria Park        1:11.25    1:13.41        
       32.55  1:13.41                                                      
 47 Mitchell, Alysha          13 Southlakes           1:13.75    1:14.36        
       34.86  1:14.36                                                      
 48 Jones, Kelsey             15 Stingrays            1:13.64    1:18.01        
       37.86  1:18.01                                                      
 
Event 83  Boys 12 Year Olds 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McAleese, Austin          12 Stingrays              28.99      28.71        
  2 Bevan, Zachary            12 Stingrays              31.57      30.31        
  3 Kalember, Kevin           12 Southlakes             30.89      30.43        
  4 Martin, Justin            12 Arena                  30.60      30.45        
  5 West, Xavier              12 LML                    33.57      31.66        
  6 Sadler, Oliver            12 Arena                  31.99      32.50        
  7 England, Tyson            12 Newman                 32.81      32.67        
  8 Caddy, Tom                12 Tuart Hill             33.82      33.28        
  8 Bacovic, Maksim           12 Tuart Hill             33.68      33.28        
 10 Watson, Jayden            12 LML                    34.57      33.56        
 11 Walker, Lachlan           12 Busselton              34.49      33.63        
 12 Ford, Sean                12 Aqua Jets              34.90      34.26        
 13 Lafferty, Thomas          12 Southlakes             34.72      34.36        
 14 Downie, Lewis             12 Arena                  34.31      36.83        
 15 Lawson, Cameron           12 Southlakes             35.96      39.23        
 
Event 84  Girls 12 Year Olds 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Russell, Olivia           12 All Saint's            30.73      30.24        
  2 Macainsh, Emily           12 Southlakes             32.13      31.17        
  3 Walmsley, Hannah          12 Tuart Hill             33.68      31.23        
  4 Sagar, Elly               12 Arena                  31.78      31.39        
  5 Grosse, Abbey             12 All Saint's            34.42      31.51        
  6 Murley, Eliza             12 Breakers               31.59      31.54        
  7 Irving, Kendal            12 Arena                  32.55      32.66        
  8 Jakubans, Talia           12 All Saint's            33.17      33.32        
  9 Williams, Taylor          12 Busselton              32.88      33.33        
 10 Tuchaai, Ellie            12 Uwa Uniswim            34.34      33.50        
 11 Lawrence, Sarah           12 All Saint's            34.63      33.60        
 12 Chaplyn, Emma             12 Stingrays              35.87      33.67        
 13 Schultz, Sarah            12 Kalamunda              35.75      34.06        
 14 Studniczky, Lauren        12 Fremantle Port         33.51      34.14        
 15 Jackson, Lucy             12 Busselton              33.31      34.15        
 16 Chandler, Jessica         12 Southlakes             35.39      35.02        
 17 Slater, Charley           12 Kalamunda              35.68      35.58        
 18 Saetang, Lisa             12 Stingrays              34.62      35.80        
 
Event 85  Boys 13 Year Olds 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Walker, Andrew            13 West Sprint            26.70      26.30        
  2 McClelland, Josh          13 Stingrays              28.29      28.21        
  3 Cardosa, Jake             13 Arena                  28.58      28.23        
  4 Henderson, George         13 Guildford Blues        28.31      28.46        
  5 Swainson, Jack            13 Fremantle Port         29.82      29.08        
  6 McIntosh, Callum          13 Southlakes             30.84      29.38        
  7 White, Kaine              13 Stingrays              29.67      29.61        
  8 Ashworth, Liam            13 Kalamunda              30.47      29.90        
  9 Wright, Liam              13 Busselton              30.57      30.57        
 10 Wright, Mitchell          13 Riverside              31.02      30.93        
 11 A'Barrow, Oliver          13 Arena                  31.83      30.97        
 12 Claxton, James            13 Arena                  31.96      31.94        
 13 Tucker, Adam              13 All Saint's            32.63      32.18        
 14 Beaton, Christopher       13 Breakers               32.09      33.33        
 15 Reed, Aidan               13 LML                    34.21      34.39        
 
Event 86  Girls 13 Year Olds 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McKenzie, Hannah          13 Fremantle Port         30.87      29.91        
  2 Du Randt, Chante          13 Arena                  30.52      30.63        
  3 Evans, Amy                13 Breakers                  NT      31.14        
  4 Stregas, Petrea           13 All Saint's            32.20      31.32        
  5 Chodorowski, Danielle     13 LML                    32.21      31.47        
  6 Spittal, Sarah            13 Kalamunda              32.58      31.77        
  7 Weekes, Bronte            13 All Saint's            32.93      31.89        
  8 Russell, Bianca           13 Stingrays              33.52      32.18        
  9 Standley, Tara            13 Fremantle Port         33.71      32.59        
 10 Tarbotton, Jaimi          13 Southlakes             35.04      33.07        
 11 Mitchell, Alysha          13 Southlakes             32.13      33.13        
 12 Glossop, Sheridan         13 Southlakes             33.28      33.20        
 13 Walker, Luka              13 Busselton              33.77      33.25        
 14 Buchanan, Alicia          13 Arena                  34.42      33.38        
 15 Loader, Niamh             13 Msc                    35.13      33.97        
 16 Gibbons, Emma             13 All Saint's            35.01      35.10        
 17 Holdijk, India            13 Aqua Jets              35.50      35.55        
 
Event 87  Boys 14 Year Olds 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gangemi, Jack             14 West Coast             26.47      26.66        
  2 McGuire, Conor            14 West Sprint            27.44      27.42        
  3 Luff, Matthew             14 Southlakes             27.48      27.74        
  4 Vlot, Trond (V)           14 Southlakes             29.74      28.46        
  5 Buchanan, Ryan            14 Arena                  29.28      29.04        
  6 Claxton, Robbie           14 Arena                  29.34      29.33        
 
Event 88  Girls 14 Year Olds 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ogrady, Josephine         14 Breakers               28.12      28.05        
  2 Stepanoski, Paige         14 West Sprint            28.12      28.46        
  3 Kayser, Emily             14 All Saint's            30.68      28.56        
  4 Moore, Jessica            14 Westside               28.54      28.84        
  5 Okulicz, Danae            14 Arena                  29.88      29.44        
  6 Peterson, Amy             14 Southlakes             29.06      29.79        
  7 Wilkins, Madeline         14 All Saint's            30.27      30.05        
  8 Lawrence, Tessa           14 All Saint's            31.02      30.18        
  9 Chin, Olivia              14 Uwa Uniswim            29.71      30.29        
 10 Martin, Ashlee            14 Arena                  29.76      30.56        
 11 Hewson-Low, Claire        14 Arena                  29.91      30.65        
 12 Scherini, Lauren          14 Melville               30.53      30.95        
 13 Downie, Katherine         14 Arena                  32.72      30.96        
 14 Russell, Helen            14 All Saint's            32.45      31.28        
 15 Pearson, Amy              14 Stingrays              31.53      31.51        
 16 Aitken-Fox, Sam           14 All Saint's            32.36      31.64        
 17 Blackburn, Deanne         14 Southlakes             32.39      32.35        
 18 Beesley, Kimberley        14 Arena                     NT      32.77        
 19 McAuliffe, Darcie         14 Busselton              32.95      32.95        
 20 Bratton-Palmer, Niamh     14 Tuart Hill             34.33      33.91        
 
Event 89  Boys 15 Year Olds 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McPherson, Shenton        15 West Sprint            25.21      25.45        
  2 Goldsmith, Lyndon         15 Bunbury                25.37      26.60        
  3 Beaumont-Clarke, Douglas  15 Arena                  26.43      26.80        
  4 Hare, Louis               15 West Sprint            28.37      27.46        
  5 Bratton-Palmer, Cadwgan   15 Tuart Hill             29.42      27.81        
  6 A'Barrow, Westley         15 Arena                  28.63      28.80        
  7 Whitehead, Daniel         15 Central Aquatic        32.08      30.31        
  8 Bevan, Nicholas           15 Stingrays              29.65      30.44        
 
Event 90  Girls 15 Year Olds 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Spittal, Jessica          15 Kalamunda              28.55      28.09        
  2 Parker, Lee-Anne          15 West Sprint            28.56      28.21        
  3 Sokol, Kristen            15 Southlakes             28.89      28.29        
  4 Robertson, Savannah       15 Breakers               29.10      28.30        
  5 Markham, Sophie           15 Arena                  28.38      28.60        
  6 Schultz, Adele            15 Bunbury                27.75      28.88        
  7 Beaton, Madeleine         15 Breakers               29.01      29.75        
  8 Ogrady, Ashleigh          15 Breakers               31.19      30.65        
  9 Farmer, Emily             15 Kalamunda              30.47      30.68        
 10 Tuchaai, Yasmin           15 Uwa Uniswim            31.50      30.95        
 11 Camp, Amber               15 Victoria Park          29.81      31.35        
 12 Wilmot, Madeline          15 Busselton              31.54      31.49        
 13 Martelli, Carla           15 Msc                    30.96      31.50        
 14 Sloan, Anja               15 Breakers               31.27      31.51        
 15 Kierath, Rebecca          15 Southlakes             33.17      33.10        
 
Event 91  Boys 16 & Over 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bodey, Liam               18 West Sprint            24.23      24.07        
  2 Korogi, Taku              31 Uwa Uniswim            24.50      24.43        
  3 Neuwert, Steve            25 West Sprint            22.66      24.75        
  4 Henderson, Jacob          17 All Saint's            24.55      24.76        
  5 Vowles, Jason             22 Southlakes             25.24      25.03        
  6 Kayser, Ryan              19 All Saint's            24.48      25.20        
  7 Kapor, Travis             21 Southlakes             24.59      25.35        
  8 Blake, Brandon            18 West Sprint            26.99      25.54        
  9 Harris, Jake              16 Central Aquatic        25.60      25.84        
 10 Hughes, Liam              16 West Coast             25.86      25.89        
 11 Hill, Bradley             17 Arena                  25.81      25.98        
 12 Daviot, Todd              16 Southlakes             25.82      26.04        
 13 Blaxill, John             17 West Sprint            25.47      26.27        
 
Event 92  Girls 16 & Over 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dielesen, Rhiannon        17 Arena                  26.87      27.62        
  2 Spurr, Belinda            18 West Sprint            28.68      27.80        
  3 Dempster, Caris           19 West Sprint            31.56      28.44        
  4 Zoranich, Ashlinne        18 All Saint's            29.50      29.87        
  5 Ferraz, Sarah             16 Westside               30.75      30.86        
  6 Scott, Madeleine (999)    17 Southlakes             31.47      31.23        
 
Event 93  Mixed 10 & Under 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Breakers (Wa) Inc  'A'                            2:44.12    2:41.53        
       37.97  1:23.28  2:05.86  2:41.53                                    
  2 Rockingham  'A'                                   2:50.50    2:42.82        
       36.05  1:27.01  2:09.99  2:42.82                                    
 -- Southlake Dolphins  'A'                           2:36.94         DQ        
              1:18.12       DQ                                             
 
Event 94  Mixed 11-12 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rockingham  'A'                                   2:07.30    2:05.58        
       30.58  1:04.75  1:37.14  2:05.58                                    
  2 Southlake Dolphins  'A'                           2:10.01    2:07.74        
       33.84  1:05.61  1:37.15  2:07.74                                    
  3 Arena  'A'                                        2:10.25    2:07.85        
       32.60  1:04.72  1:36.66  2:07.85                                    
  4 Southlake Dolphins  'B'                           2:18.44    2:16.71        
       35.03  1:10.15  1:42.79  2:16.71                                    
  5 Southlake Dolphins  'C'                           2:24.83    2:26.38        
       39.23  1:15.31  1:49.35  2:26.38                                    
 
Event 95  Mixed 13-14 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Arena  'A'                                        1:58.20    1:56.57        
       29.88           1:28.41  1:56.57                                    
  2 Southlake Dolphins  'A'                           2:00.89    1:58.38        
       28.26    59.64  1:31.42  1:58.38                                    
  3 Southlake Dolphins  'B'                           2:08.90    2:00.88        
       29.01  1:01.29  1:33.33  2:00.88                                    
  4 Rockingham  'A'                                   1:59.45    2:01.76        
       28.96  1:00.39  1:32.78  2:01.76                                    
 
Event 96  Mixed 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Arena  'A'                                        1:50.00    1:45.61        
       25.75    53.40  1:20.63  1:45.61                                    
  2 Southlake Dolphins  'A'                           1:47.70    1:47.34        
       25.02    54.46  1:22.58  1:47.34                                    
  3 Southlake Dolphins  'B'                           1:52.04    1:50.50        
       25.96    56.65  1:26.10  1:50.50                                    
  4 Western Sprint  'A'                                    NT    1:51.82        
       28.47    56.29  1:23.76  1:51.82                                    
  5 Rockingham  'A'                                   2:05.55    2:10.43        
       31.53  1:08.66  1:41.34  2:10.43                                    
 
Event 97  Boys 400 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Regnaud, Alex             13 Thornlie                  NT    4:16.83        
       28.76  1:00.90  1:33.97  2:06.66  2:39.64  3:12.83  3:45.70  4:16.83
  2 Blaxill, John             17 West Sprint          4:10.40    4:22.83        
       30.24  1:03.63  1:36.50  2:09.62  2:43.41  3:17.01  3:50.34  4:22.83
  3 Bennier, Brandon          15 Kalamunda            4:44.59    4:34.14        
       30.99  1:05.02  1:40.08  2:15.21  2:50.18  3:25.21  3:59.93  4:34.14
  4 Rollo, William            13 Kalamunda            4:53.09    4:41.81        
       31.60  1:06.59  1:42.13  2:18.15  2:53.88  3:30.58  4:07.02  4:41.81
  5 Swainson, Jack            13 Fremantle Port       4:49.47    4:42.06        
       31.79  1:07.15  1:43.30  2:19.33  2:55.82  3:32.29  4:08.29  4:42.06
  6 Henderson, George         13 Guildford Blues      4:56.42    4:54.18        
       31.70  1:07.71  1:44.48  2:21.57  2:59.54  3:37.77  4:16.34  4:54.18
  7 White, Kaine              13 Stingrays            5:05.91    4:54.35        
       30.96  1:06.87  1:44.61  2:22.62  3:01.00  3:39.70  4:18.34  4:54.35
  8 McClelland, Josh          13 Stingrays            5:00.37    4:56.99        
       32.15  1:09.04  1:46.80  2:25.42  3:04.38  3:42.62  4:21.59  4:56.99
  9 McIntosh, Callum          13 Southlakes           5:11.71    4:57.47        
       32.90  1:09.16  1:47.16  2:25.79  3:04.76  3:43.59  4:21.41  4:57.47
 10 Wright, Mitchell          13 Riverside            5:17.87    5:37.08        
       34.59  1:14.18  1:56.68  2:40.84  3:25.36  4:10.04  4:54.47  5:37.08
 
Event 98  Girls 400 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kayser, Emily             14 All Saint's          4:22.92    4:21.61        
       29.97  1:02.80  1:36.21  2:09.43  2:42.71  3:16.00  3:49.44  4:21.61
  2 Turnell, Rebecca          14 City                 4:31.73    4:33.52        
       31.14  1:05.27  1:39.98  2:14.69  2:49.21  3:23.87  3:58.83  4:33.52
  3 Cooper, Rachael           21 Kalamunda            4:42.59    4:40.98        
       31.93  1:06.44  1:41.31  2:16.87  2:52.80  3:28.70  4:04.96  4:40.98
  4 Aitken-Fox, Kelly         13 All Saint's          5:19.04    4:45.32        
       33.54  1:09.49  1:45.59  2:21.57  2:58.11  3:34.48  4:10.86  4:45.32
  5 Pannekoek, Kirsten        15 Kalamunda            4:58.63    4:46.43        
       31.79  1:07.38  1:43.82  2:20.32  2:57.26  3:33.94  4:10.95  4:46.43
  6 James, Caitlyn            14 Kalamunda            4:58.06    4:49.06        
       32.56  1:08.48  1:45.20  2:21.96  2:58.87  3:36.10  4:13.00  4:49.06
  7 Hull, Grace               11 Breakers             4:55.77    4:55.88        
       32.75  1:10.31  1:48.35  2:26.55  3:04.51  3:42.43  4:20.11  4:55.88
  8 Weir, Jessica             15 Kalamunda            5:02.09    4:57.48        
       32.65  1:09.33  1:47.24  2:25.37  3:03.59  3:42.00  4:20.13  4:57.48
  9 Downie, Katherine         14 Arena                5:08.67    5:00.90        
       33.85  1:10.14  1:47.42  2:25.59  3:04.00  3:43.19  4:22.26  5:00.90
 10 Russell, Bianca           13 Stingrays            5:03.73    5:02.72        
       35.07  1:13.20  1:51.89  2:30.50  3:09.02  3:47.64  4:26.13  5:02.72
 11 Sagar, Elly               12 Arena                4:56.02    5:02.78        
       34.49  1:12.35  1:51.76  2:31.00  3:09.34  3:48.16  4:27.15  5:02.78
 12 Cartagena, Mutya Mayumi   13 City                 4:54.17    5:03.42        
       34.25  1:12.39  1:51.26  2:30.20  3:08.33  3:47.04  4:25.84  5:03.42
 13 Barker, Amy               15 Breakers             5:09.39    5:07.12        
       34.49  1:12.38  1:51.11  2:30.30  3:09.43  3:49.08  4:28.00  5:07.12
 14 McKenzie, Hannah          13 Fremantle Port       5:11.81    5:08.09        
       34.03  1:12.46  1:51.69  2:30.95  3:10.72  3:50.54  4:29.98  5:08.09
 15 Peterson, Amy             14 Southlakes           5:00.65    5:11.03        
       33.44  1:11.24  1:51.35  2:31.24  3:11.47  3:51.77  4:32.32  5:11.03
 16 Farmer, Emily             15 Kalamunda            5:00.96    5:13.08        
       34.09  1:12.39  1:51.30  2:31.01  3:11.19  3:52.11  4:33.01  5:13.08
 17 Truscott, Georgia         12 Kalamunda            5:07.43    5:14.55        
       35.54  1:12.54  1:57.08  2:37.49  3:16.92  3:56.55  4:35.78  5:14.55
 18 Blackburn, Deanne         14 Southlakes           5:25.88    5:23.49        
       34.45  1:13.53  1:54.53  2:35.69  3:18.00  3:59.83  4:41.72  5:23.49
 19 Jones, Kelsey             15 Stingrays            5:10.22    5:39.28        
       38.27  1:20.29  2:02.80  2:45.66  3:29.33  4:12.56  4:56.07  5:39.28
 
Event 101  Women 200 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Romano, Jessica           11 Southlakes                NT    1:25.06        
       38.32  1:25.06  1:25.06                                             
  2 Goy, Karla                11 Southlakes                NT    1:26.50        
       37.65  1:26.50                                                      
  3 Dempster, Caris           19 West Sprint               NT    2:20.73        
       31.26  1:06.51  1:43.10  2:20.73                                    
  4 Jones, Grace              11 Southlakes                NT    3:13.61        
       42.24  1:32.57  2:23.73  3:13.61                                    
 
Event 102  Girls 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Spurr, Belinda            18 West Sprint               NT      31.33