Girl's 10 years 200m Medley |
Final |
|
Time |
Name |
Club |
Age |
FINA PS |
Splits |
Ranking |
|
1. |
3:11.65 |
Carys D |
Guildford & Kalamunda District |
10 |
257 |
Splits |
|
|
2. |
3:17.21 |
Emily P |
Breakers WA |
10 |
236 |
Splits |
|
|
3. |
3:25.04 |
Jessica d |
Arena |
10 |
210 |
Splits |
|
|
4. |
3:26.02 |
Ruby-Anne S |
Bunbury Swimming Club Incorpor |
10 |
207 |
Splits |
|
|
5. |
3:40.03 |
Mackenzie J |
Canning Districts |
10 |
170 |
Splits |
|
Girl's 11 years 200m Medley |
Final |
|
Time |
Name |
Club |
Age |
FINA PS |
Splits |
Ranking |
|
1. |
2:56.24 |
Jessica C |
South Shore |
11 |
331 |
Splits |
|
|
2. |
2:56.60 |
Olivia B |
Breakers WA |
11 |
329 |
Splits |
|
|
3. |
2:57.55 |
Kate W |
South Lake Dolphins |
11 |
323 |
Splits |
|
|
4. |
2:57.75 |
Cayleigh D |
Guildford & Kalamunda District |
11 |
322 |
Splits |
|
|
5. |
3:00.24 |
Georgia B |
Breakers WA |
11 |
309 |
Splits |
|
|
6. |
3:18.59 |
Ebony S |
Guildford & Kalamunda District |
11 |
231 |
Splits |
|
Girl's 12 years 200m Medley |
Final |
|
Time |
Name |
Club |
Age |
FINA PS |
Splits |
Ranking |
|
1. |
2:44.88 |
Emily N |
Guildford & Kalamunda District |
12 |
404 |
Splits |
|
|
2. |
2:52.75 |
Verity A |
Guildford & Kalamunda District |
12 |
351 |
Splits |
|
|
3. |
3:00.09 |
Matilda R |
Busselton |
12 |
310 |
Splits |
|
|
4. |
3:00.58 |
Maddison W |
South Shore |
12 |
307 |
Splits |
|
|
5. |
3:02.32 |
Hannah S |
Kwinana |
12 |
299 |
Splits |
|
|
6. |
3:13.40 |
Brenna H |
Mandurah |
12 |
250 |
Splits |
|
|
7. |
3:34.25 |
Zoe S |
Mandurah |
12 |
184 |
Splits |
|
Girl's 13 years 200m Medley |
Final |
|
Time |
Name |
Club |
Age |
FINA PS |
Splits |
Ranking |
|
1. |
2:29.39 |
Samantha M |
Breakers WA |
13 |
543 |
Splits |
|
|
2. |
2:29.49 |
Sena C |
Breakers WA |
13 |
542 |
Splits |
|
|
3. |
2:35.70 |
Ellie F |
South Shore |
13 |
479 |
Splits |
|
|
4. |
2:47.20 |
Sophie D |
Guildford & Kalamunda District |
13 |
387 |
Splits |
|
|
5. |
2:47.85 |
Seekara W |
Breakers WA |
13 |
383 |
Splits |
|
|
6. |
2:48.51 |
Erika S |
Guildford & Kalamunda District |
13 |
378 |
Splits |
|
|
7. |
3:03.84 |
Elyssa T |
Guildford & Kalamunda District |
13 |
291 |
Splits |
|
|
8. |
3:23.92 |
Teagan K |
Guildford & Kalamunda District |
13 |
213 |
Splits |
|
Girl's 14 years 200m Medley |
Final |
|
Time |
Name |
Club |
Age |
FINA PS |
Splits |
Ranking |
|
1. |
2:35.90 |
Dani R |
Breakers WA |
14 |
478 |
Splits |
|
|
2. |
2:37.67 |
Dayesha F |
Guildford & Kalamunda District |
14 |
462 |
Splits |
|
|
3. |
2:41.70 |
Shayla H |
South Shore |
14 |
428 |
Splits |
|
|
4. |
2:41.74 |
Chloe H |
Guildford & Kalamunda District |
14 |
428 |
Splits |
|
|
5. |
2:46.29 |
Sophia H |
Mandurah |
14 |
394 |
Splits |
|
|
6. |
2:58.25 |
Cheyanne G |
Guildford & Kalamunda District |
14 |
320 |
Splits |
|
Girl's 9 years 200m Medley |
Final |
|
Time |
Name |
Club |
Age |
FINA PS |
Splits |
Ranking |
|
1. |
3:01.32 |
Natalie V |
Breakers WA |
9 |
304 |
Splits |
|
Women's 15 years and over 200m Medley |
Final |
|
Time |
Name |
Club |
Age |
FINA PS |
Splits |
Ranking |
|
1. |
2:27.67 |
Andrea H |
Westside Christ Church Aquatic |
18 |
562 |
Splits |
|
|
2. |
2:28.85 |
Sophie V |
Breakers WA |
15 |
549 |
Splits |
|
|
3. |
2:33.13 |
Alexandra H |
Westside Christ Church Aquatic |
16 |
504 |
|
|
|
4. |
2:33.32 |
Jade M |
Guildford & Kalamunda District |
15 |
502 |
Splits |
|
|
5. |
2:36.92 |
Lisa S |
South Shore |
19 |
468 |
Splits |
|
|
6. |
2:38.62 |
Bianca P |
South Shore |
15 |
453 |
Splits |
|
|
7. |
2:39.38 |
Jasmin A |
Breakers WA |
15 |
447 |
Splits |
|
|
8. |
2:41.87 |
Ella B |
Busselton |
15 |
427 |
Splits |
|
|
9. |
2:42.51 |
Sarah A |
Mandurah |
15 |
422 |
Splits |
|
|
10. |
2:59.47 |
Ashley E |
Busselton |
15 |
313 |
Splits |
|
|
11. |
3:01.97 |
Kirsten T |
Lesmurdie Legends Swimming Club Inc |
17 |
300 |
Splits |
|
|
12. |
3:02.15 |
Chaela H |
Guildford & Kalamunda District |
15 |
299 |
Splits |
|
|
13. |
3:04.86 |
Jade C |
Pinjarra |
16 |
286 |
Splits |
|