Boy's 10 years 200m Freestyle |
Final |
|
Time |
Name |
Club |
Age |
FINA PS |
Splits |
Ranking |
|
1. |
2:42.44 |
Liam M |
South Shore |
10 |
229 |
Splits |
|
|
2. |
2:53.70 |
Joss B |
Guildford & Kalamunda District |
10 |
187 |
Splits |
|
|
3. |
3:22.61 |
Kieran D |
Canning Districts |
10 |
118 |
Splits |
|
|
4. |
4:10.63 |
Preston M |
Australind |
10 |
62 |
Splits |
|
Boy's 11 years 200m Freestyle |
Final |
|
Time |
Name |
Club |
Age |
FINA PS |
Splits |
Ranking |
|
1. |
2:35.73 |
Ruan R |
All Saints' |
11 |
260 |
Splits |
|
|
2. |
2:36.80 |
Owen H |
South Lake Dolphins |
11 |
255 |
Splits |
|
|
3. |
2:42.69 |
Brodie I |
Guildford & Kalamunda District |
11 |
228 |
Splits |
|
|
4. |
2:44.92 |
Daniel E |
South Lake Dolphins |
11 |
219 |
Splits |
|
|
5. |
2:47.45 |
Wayve P |
North Coast |
11 |
209 |
Splits |
|
Boy's 12 years 200m Freestyle |
Final |
|
Time |
Name |
Club |
Age |
FINA PS |
Splits |
Ranking |
|
1. |
2:26.08 |
Jamie T |
Rockingham |
12 |
315 |
Splits |
|
|
2. |
2:37.24 |
Dylan G |
South Lake Dolphins |
12 |
252 |
Splits |
|
|
3. |
3:01.16 |
Matthew T |
Kwinana |
12 |
165 |
Splits |
|
Boy's 13 years 200m Freestyle |
Final |
|
Time |
Name |
Club |
Age |
FINA PS |
Splits |
Ranking |
|
1. |
2:18.25 |
Thomas M |
Westside Christ Church Aquatic |
13 |
371 |
Splits |
|
|
2. |
2:23.73 |
Bryce F |
Australind |
13 |
330 |
Splits |
|
|
3. |
2:26.90 |
James K |
South Lake Dolphins |
13 |
310 |
Splits |
|
|
4. |
2:28.92 |
Tyson G |
Mandurah |
13 |
297 |
Splits |
|
|
5. |
2:32.65 |
Matthew M |
UWA-West Coast |
13 |
276 |
Splits |
|
|
6. |
2:38.77 |
Isaak G |
Mandurah |
13 |
245 |
Splits |
|
Boy's 14 years 200m Freestyle |
Final |
|
Time |
Name |
Club |
Age |
FINA PS |
Splits |
Ranking |
|
1. |
2:07.93 |
Jeremy A |
Mandurah |
14 |
469 |
Splits |
|
|
2. |
2:31.75 |
Stirling S |
Bunbury Swimming Club Incorpor |
14 |
281 |
Splits |
|
|
3. |
2:41.15 |
Keenan M |
Mandurah |
14 |
234 |
Splits |
|
Boy's 9 years 200m Freestyle |
Final |
|
Time |
Name |
Club |
Age |
FINA PS |
Splits |
Ranking |
|
1. |
3:09.05 |
William S |
Guildford & Kalamunda District |
9 |
145 |
Splits |
|
|
2. |
3:21.31 |
Rhiley O |
South Lake Dolphins |
9 |
120 |
Splits |
|
|
3. |
3:22.56 |
Mieszko A |
Kwinana |
9 |
118 |
|
|
Men's 15 years and over 200m Freestyle |
Final |
|
Time |
Name |
Club |
Age |
FINA PS |
Splits |
Ranking |
|
1. |
1:49.59 |
Zac I |
UWA-West Coast |
21 |
746 |
Splits |
|
|
2. |
1:55.38 |
Robert B |
UWA-West Coast |
16 |
639 |
Splits |
|
|
3. |
1:56.92 |
Lachlan B |
South Lake Dolphins |
17 |
614 |
Splits |
|
|
4. |
2:09.56 |
Benton H |
Mandurah |
18 |
451 |
Splits |
|
|
5. |
2:10.90 |
Ben R |
Mandurah |
16 |
437 |
Splits |
|
|
6. |
2:24.35 |
Mitchell M |
Mandurah |
17 |
326 |
Splits |
|
|
7. |
2:28.85 |
Josh M |
Mandurah |
15 |
298 |
Splits |
|
|
8. |
2:31.77 |
Tobias T |
Canning Districts |
15 |
281 |
Splits |
|